Zpráva ministerstva vnitra
K šíření xenofobie a poplašných zpráv často přispívají pochybné weby

18.04.2019 06:25

Policisté loni řešili 11 trestních oznámení souvisejících s obsahem konspiračních webů. Nejčastěji kvůli podezření na šíření poplašené zprávy, hanobení národa, rasy či jiné skupiny osob a podněcování k nenávisti proti skupině obyvatel.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Josef Vrána (1 hlas) 18.04.2019 08:12

    Celých 11 trestních oznámení za rok? No to je úplná exploze...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Podle mého nejhorší jsou snahy státních orgánů o účelovou kriminalizaci jedinců na základě smyšlených a vykonstruovaných důkazů. To už není jen kritika, pomluva ale vysloveně neprávního státu. Přitom právní stát je základní podmínka fungování demokracie. Viz Hitler či Gottwald, kteří se vlády zmocnili demokraticky porušováním práva.

0 hlasů

co takovy soros?ten ani u vlady byt nemusi a dela puce,demonstrace po celem svete.a dovazi migranty

0 hlasů

František to řekl přesně. Když někdo lže i přesto, že slyší kritiku, nemůže očekávat, že zrovna češi to budou baštit i s navijákem. Kdo četl Orwella, rozezná, jak se svazuje svoboda. Seberte všem legální zbraně, protože by se mohli bránit proti zvůli, sledujte všechny, co nesouhlasí a označte je za myšlenkové teroristy, změňte myšlení mládeže aby udávali i vlastní rodiče a seberte jim možnost komunikovat a porovnávat názory. I blbé názory jsou názory, všichni mají mít možnost se sami znemožnit. Směju se, když vidím, jak odstřelili mladého Klause, protože by mohl ohrozit pomocí názorů demokracii. Jak sestřelují Okamuru, protože svou nešikovnou rétorikou nahrává na smeč oponentům. Každý má své zájmy, ale jak může politik křičet, že je ohrožena demokracie, když jiný politik něco prohlašuje. To mají posoudit sami voliči. Já naopak vidím současnou západní demokracii jako zvůli silnějších, protože upírají oponentům i jen názory. Takže Velký bratr korporátních zahraničních firem podsouvají pravdu. I politici jsou jen placení zaměstnanci někoho mocného v pozadí. Utlačujte názory, i ty pitomé, způsobem jakým to děláte a máme tu socialismus. Doma pravda a venku tichá přetvářka. To po nás chce EU, mlčet a makat. Kdepak jsem to už viděl, ještě jsem nezapomněl... A češi mají v genech kritickou nedůvěru, kterou nikdo nezlomí, ani hloupí pisálkové placení bohatě za chválu Nového systému mlčení a potlačování názorů.

0 hlasů

Jen nevím, proč ta EU zvolená občany nepotlačila tento Váš veřejný názor? Proč jste nepsal také do novin své protirežimní kecy v totalitě? Nebo jste je psal?

0 hlasů

lzi a polopravdy siri take CT-

0 hlasů

Od kdy? Nepletete si to s TV Barandov?

0 hlasů

lzi a polopravdy siri take CT-

0 hlasů

Je to až důsledek lživé propagandy médií a politiků to oni lžou a podvádějí občany a to je ta pravá příčina, to že zde jsou pak ty zmiňované konspirační weby je jen důsledek lží a vnucování oficiální rádoby pravdy. Je jen jediná možnost zabránit spekulacím a tou je pravda. Jenže léta lží a povinných pravd dokázala, že lidé už jim nevěří a pravda je zrazena politiky a jejich spojence mediálních mafií. Ani Rusové či Arabové nebo další nezpůsobili tolik škod v myslích občanů EU jako její politici. Náprava bude bolet oni prostě musí odejít a musí tam přijít noví a nezkažení, pokud se EU chce zachránit. Je nutná revoluce, jelikož mafie a politici se nevzdají bez boje.

0 hlasů

Celých 11 trestních oznámení za rok?
No to je úplná exploze zločinnosti!

1 hlas

o anarchistech a extrémních levých ani zmínky?ako to prídě ?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.