Kontroverzní památník
Kam s Koněvem? Praha 6 jedná o přesunu sochy

15.11.2019 15:06

Přesun sochy maršála Ivana Koněva z náměstí Interbrigády a vytvoření nového památníku řeší Praha 6 s magistrátem, o pomoc požádala ministerstvo obrany.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • aztek polni (4 hlasy) 15.11.2019 20:08

  Měl bych soudruha knížete prase chválit a ty jeho podvodníky a...

 • antonin vaclav (3 hlasy) 15.11.2019 16:25

  To ho ještě neroztavili nebo co. Ta pražská kavárna je nějak pomalá!

 • aztek polni (3 hlasy) 15.11.2019 16:56

  roztavit soudruha knížete skopčáka a miliardového Kalouska a...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 15.11.2019 21:54

  Pro tupce typu Rozlila: "Turek" v uvozovkách, je "Ivan" a "Ivan!" je...

 • Petr Rozlil (2 hlasy) 15.11.2019 22:11

  Jake smlouvy jsme meli se zradcema Anglii a Francii ? Zeptejte se...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

je to těžké, snažit se domluvit s blbečkama.v mnichově dřepěl chamberlain a daladier,kteří kopali, nebo měli kopat a bránit demokracii proti diktátorům jako áda a duče.zradili.frantíci plno dohod a zradili skoro všechny.začalo to už sárskem, ten konec frantíků jako mocnosti světového významu.a ta říše, nad kterou slunce nezapadlo, zapadla, díky mnichovu.to byl začátek jejich konce.potom šli bojovat za polskou diktatůru.pozdě.všichni měli dohody,propletené jinými.ale to BYLO.před skoro sto lety.moc nezajímá.pro ty blbečky, kteří se snaží omlouvat brity, vezměte si tedy z nich příklad.postavili sochu válečnému zločinci semitovi židovi arthur bomber harris.následovaly protesty.sochu nedovedli, ale postavili k ní bobíka.to samé mají udělat s koněvem v dejvicích.a vrátit Ruský tank na smíchov.

0 hlasů

oprava nápovědy.... slunce nezapadalo ....sochu neodvezli,ale...

0 hlasů

azkétu- koněv- berlín 1953 budapešť-1956 dukla-1944.. svinka,která měla zlost a vylila jí na zabitých lidech.

0 hlasů

azkétu- koněv- berlín 1953 budapešť-1956 dukla-1944.. svinka,která měla zlost a vylila jí na zabitých lidech.

0 hlasů

azkétu- koněv- berlín 1953 budapešť-1956 dukla-1944.. svinka,která měla zlost a vylila jí na zabitých lidech.

0 hlasů

azkétu- koněv- berlín 1953 budapešť-1956 dukla-1944.. svinka,která měla zlost a vylila jí na zabitých lidech.

0 hlasů

V Praze nejsou depozitáře?To je slušné řešení,emoce utichnou,za rok si na maršála nikdo ani nevzdechne.Pak se s ním dá udělat leccos,to už bude každému fuk.

0 hlasů

tak starosta prece riakal, ze pujde do sberu.
nebo ze by se najedno upodelal?
ta kavarna lze jak za bolsevika :-)))))

1 hlas

Tak jasně, naši dědové ve své hlouposti uctívali ďábla, ale my musíme dělat, že ne, že všechno někdo jjný, tak honem symboly toho, co naši předkové napáchali, schovat. A zase si budeme lhát, jak nám všichni ubližovali...
Tenhle Koněv, ten tam nebyl instalován "Turkem", ale poturčenci horšími Turka, námi, našimi předky, kterým můžeme poděkovat, co nám to sem zatáhli.

1 hlas

Pro tupce typu Rozlila: "Turek" v uvozovkách, je "Ivan" a "Ivan!" je Sovět, a Koněv byl Sovět. Ďábel. Vy jste poturčenci, horší těch Sovětů Vlezdoprdelisté stalinističtější než sám Džugašvili. Vy osobně máte krycí jméno nejspíš Vasil Ořežprut Pipočimušvihli.

2 hlasy

"poturcenci horsimi Turka"'???, vy mate dojem a myslite, ze nasi dedove k nam zatahli germanskou okupaci?, a ze nejvetsi podil na germano - fasisticke okupaci Ceskoslovenska, pardon, Ceska, ne Slovenska nemeli Anglie a Francie? Tak doporucuji hodne a hodne cist!

1 hlas

No já vám doporučuji radši ani nečíst, protože ten blábol, co jste právě vyvalil na ten můj příspěvek je o tom, že jste v 30% populace, co nechápe absolutně psané slovo, jehehhé... Četl jsem třikrát, co jste napsal, panebože, tady je řeč o Koněvovi a Rusech, to je ďábel a toho jsme si sem sami zatáhli.
Jinak vy tuopče, jaký podíl na naší okupaci měla Anglie a jaký Francie? Jaké bezpečnostní smlouvy jsme měli s oběma zeměmi? Můžete nám je pojmenovat, jak se ty smlouvy jmenovaly a taky sdělit dobu jejich platnosti? Nebo zase nic nebude?
Jinak takových jako vy v historii sežeru při špatné chuti i patnáct.

1 hlas

Ty to nechápeš,Rozlil si z Wikipedie nastudoval Jaltskou konferenci a Mnichovskou dohodu.Dál se ve studiu nedostal a veškeré dějinné události tedy tlačí přes síto svých (ne)vědomostí.

0 hlasů

Budes se mozna divit, ale dostal jsem se dal! Dokonce az (taky ve Wikipedii) do "Percentages Agreement Churchil", musim rict velmi krasna dohoda.

1 hlas

Budes se mozna divit, ale dostal jsem se dal! Dokonce az (taky ve Wikipedii) do "Percentages Agreement Churchil", musim rict velmi krasna dohoda.

1 hlas

Budes se mozna divit, ale dostal jsem se dal! Dokonce az (taky ve Wikipedii) do "Percentages Agreement Churchil", musim rict velmi krasna dohoda.

1 hlas

Jake smlouvy jsme meli se zradcema Anglii a Francii ? Zeptejte se pana ok, ten vam to vysvetli, nedavno uz zacal s Francii. Tak snad to dokaze dodelat. Jinak nejsem vas knihovnik, staci zagooglovat a dostanete spravnou odpoved o lumpech z Francie a Anglie.

2 hlasy

Vy jste vážně inkludovyný. S Anglií jsme jikdy žádnou smlouvu neměli, už jen proto, že Anglie se o dění ve střední Evropě nezajímala. Takže nás Anglie nemohla zradit. S Francií jsme měli velmi vágní smlouvu z počátku dvacátých let, kterou ale Beneš v podstatě zazdil ve chvíli, kdy poslal p. Nečase do Francie v roce 1944 s tím, že je ochoten odstoupit část pohraničí. Zkuste si vy sám, bez někoho najít "Nečasovo memorandum". Francii se to docela hodilo a samozřejmě když Beneš byl ochoten něco odstoupit, kývli na to. A Mnichov nebyl jen tak ve vzduchoprázdnu, ve skutečnosti jsme si za něj, do jisté míry mohli sami. Stačí si najít co se řešilo na konferenci v Locarnu v roce 1925 a dozvíte se, že garance Německých hranic s Francií a belgií se tam řešila, ČSR a Polsko se k tomu stavělo spíš odmítavě a tak nakonec nebyla Německá hranice na východě řešena s tím, že je dnes (tedy 1925) nějaká a když bude jednou ze stran zpochybněna, budou ji velmoci WWI (tedy Itálie, Francie a Anglie) řešit v daní době. Mnichov byl svolán právě na tomhle a za účasti právě těch velmocí. To že by Hitler zaútočil i bez mnichovské dohody je jasné. Ale netvařme se že jsme byli jen obětí. Smlouva s Francií nikdy nebyla rozpracována do formy jaká bude konkrétní spolupráce, do kdy se musí co stát a podobně. V reálu se ve smlouvě praví, že pokud bude jedna ze stran napadena Německem, druhá jí přijde na pomoc. Ovšem už tam není že to nutně bude pomoc vojenská, není do kdy a podobně. Poláci třeba dostali "pomoc" po napadení jen tím, že Francie a Anglie vyhlásili Německu válku a v podstatě krom několika náletů se nic dalšího nedělo a poláci dostali na zadek. Podobně klidně mohla a zcela dle smlouvy, dopadnout i naše "pomoc". Bohužel to není jediná špatná smlouva dojednaná samolibým Benešem.

0 hlasů

Odpovězte, jaké smlouvy jsme měli s Anglií a Francií, co tu valíte pořád dokola ty vaše srance. Ne abych se zeptal O.k. Vy tady serete svoje bláboly, jak nás Anglie s Francií zradila. Tak co, Rozlile, jaké smlouvy jsme s nima měli? Ze kdy, o čem, platnost. Děkuji.

1 hlas

To ho ještě neroztavili nebo co. Ta pražská kavárna je nějak pomalá!

3 hlasy

roztavit soudruha knížete skopčáka a miliardového Kalouska a Výborného...

3 hlasy

Sám jsi Skopčák, troubo!"

1 hlas

At žije soudruh dementní Havel špína fízlácká a udavačská a je jí děkujem,že tento stát ve srabu jako po válce...

1 hlas

Zcela zoufalý příspěvek frustrovaného proletáře, který dodnes nerozdýchal konec socialismu. Pro tyhle nuly je dnes všechno špatně.

0 hlasů

A vy jste pro lepší stav udělal co?

0 hlasů

Slavnostně jsem pojmenoval mísu na záchodě na Pomníček Václava Havla a díky pravidelnému zažívání chodím vždy po ránu "nakrmit vaška". Zvažoval jsem i nějakou loučku jako vzpomínku na VH, ale protože piju málo a prakticky nikdy nezvracím, shledal jsem to nadbytečným.

0 hlasů

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/exkluzivni-pruzkum-fenomen-havel-trva-i-30-let-po-listopadu-souhlasi-i-komunisti-82669?seq-no=3&dop-ab-variant=&source=clanky-home

1 hlas

S tím už čerti orají minové pole v Iráku, klid. Vedle něj je Standa Myslímtoupřímě, a najde se i De Lux, slizský had a další...

0 hlasů

Vekuce inteligentní příspěvek. Měl byste se ozvat častěji.

2 hlasy

To je některé z howad, co asi zabanovali, aneb jeden a ten samý vystupující zde najednou pod sedmi nicky.

1 hlas

Měl bych soudruha knížete prase chválit a ty jeho podvodníky a zloděje patřící do OKD a ke zloději Bakalovi... A ještě,že ve volbách henlainovec byl poražen a to byste tu asi nebyli a zase by nás okupovali cizí armády...

4 hlasy

Hele, ty přiblblo, každej cikán se vyjadřuje líp. Chválit můžeš koho chceš, ale cena žádná.

0 hlasů

A co myslíte, že je on?

0 hlasů

Hlavne bys mel napsat ten samy prispevek Vlastikovi, velkemu znalci historie. Cikan by se stydel napadat nekoho tak sproste.

1 hlas

Soudruhu klídek kolik Ti je a ještě postavit sochu dementní špině narezlé Havlovi jako kriminálníkovi a v barvách Chemapol Grup a se štítkem díky Hácho za těch 200 miliard co za Tebe soudruhu špino dosud platíme...

1 hlas

Velice....

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.