Podivné počty
Karolína Peake utratila miliony za akcie. Kde na ně vzala?

08.07.2013 18:43 Původní zpráva

Jedna a jedna nemusejí být vždy dvě. Místopředsedkyně vlády v demisi Karolína Peake vloni podle majetkového přiznání s manželem investovala téměř osm milionů korun do nákupu akcií. Na prodeji vily v Praze-Troji však podle svých prohlášení Peakovi takové peníze nevydělali. Další velké částky navíc vloni utratili za rekonstrukci svého bydlení na Kampě.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jarda Horník (31 hlasů) 08.07.2013 18:50

  Jakže to tehdy s Kr. Kočí bylo? Co říkala v odposlechu? Cituji: ...

 • Radek Soukup (24 hlasů) 08.07.2013 18:51

  Nojo, to jsou ty pravicové reformy, resp. rozkradat veřejné finance,...

 • Jiří Susa (21 hlasů) 08.07.2013 19:16

  Přeběhlíci dostávají úplatky v akciích na doručitele!

 • Pavel Kolář (15 hlasů) 08.07.2013 20:07

  Článek je napsán dobře, ale jako obvykle se "těm nahoře" nic nestane....

 • Darina (15 hlasů) 08.07.2013 20:02

  Tomu bych se nedivila. V korupčním prostředí jsou anonymní akcie...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

prolhaná děvka jako kalousek asi si je tam nakradla ale nejspis dostala jako odměnu za podržení koalice a vlády...

2 hlasy

Tak hlavně by se mělo ještě vyšetřit, jak vznikala Nečasova vláda s podporou LIDEM, protože tam šlo taky o politickou korupci. Když VV odešly do opozice, tak než by politická turistka Peak přišla o koryto, tak zradila svou nejlepší přítelkýní, svou stranu a své voliče a založila LIDEM a korytáři Dobeš ml. Jankovský také přešli di tohoto spolku. Nečas tehdy milostivě chtěl nechat Klasnovou jako místopředsedkyní sněmovny, ale Klasnová na rozdíl od Peak než by handlovala s korytem, tak se tohoto sama vzdala. Tehdy také osobně obvolával Nečas poslance za VV, ať také zradí, tak se ten slaboch bál pádu své vlády.

2 hlasy

To se soudruzi těžce snáší viďte...Karolínka je v balíku a vy máte jen dluhy....u Providentu :-)))))))

1 hlas

tohle je svým zpusobem pravdivé tvrzení, i když sarkastické

0 hlasů

Tady jsem vám připravil povídání o pohledu do očí. Kdybyste to chtěli také umět, neni problem, trénovat se dá kdekoliv, ale jsetli je pro vás displej chytrého telefonu více poučný a sluneční brýle na důkaz ignoru a bojkotu pohledu do očí také, ta tmavá izolace, tak to číst nemusíte.

0 hlasů

Možná by vám to otevřelo i woči, něvadž by vám začalo dokázet, že mnoho lidí kolem vás je povrchních a dělat psí kusy, abyste se jim něčim zalíbili, či vyrovnali je zbytečné, mrháte energii, vytváříte si nespokojenost a koncentrujete se směrem od toho důležitého, vás, vašich blízkých a vaše spokojenost.

0 hlasů

Co vidíte v jejích očích Vy? Já vidim mnoho. Odmyslete si o koho jde, odštípněte mozek od dat.

- moudrost?
- vypočítavost?
- chlad?
- povrchnost, hloubka?
- mateřská láska
- starost?
- cit?
- zlo?
- smrt?
- povrchnost?
- duševní hloubka?
- dobro, láska?
- důvěryhodnost?
- vina?
- touha pomáhat?
- lhostejnost?
- namyšlenost?
- sobeckost?
- rovnováha?
- nevyrovnanost?

Nevim jak vaše mozky, ale muj mozek provede cosi jako rychlé obodování na první pohled, čistě bez dat o člověku a jeho zbylém povrchu. Jako test se skvrnami, rychle řekni co tě napadá. Moje odhady jsou velice trefné. Co vaše? Co vidíte v očích Vy?

1 hlas

jeden z velice důležitých vyčtu, které jsem vynechal je jako u zvířat v přírodě Dravost. Když vidíte v očích dravost, vždycky se musíte mít na pozoru, když se vaše plány křížit s takovou osobou. Někdy vidíte i pasivní dravost, potlačenou, připravenou jen na extremni situace.

0 hlasů

zhodnocovacích bodu je troj až čtyřnásobek z tohoto výčtu v reálném zpracování mozkem.

0 hlasů

Body co jsem napsal nemám v mozku operativně připravené takto jako slova, ale v podobě " empatických pocitu ". Je to jeden zmojich skillu, vidět až do duše. Né všechny body co jsem napsal na ní sedí, těch bodu, které mozek bleskurychle zhodnotí je více a možná i některé ještě nemají přiřazené od lidí slovo a jeho definici.

0 hlasů

Asi se trefim i do vašich odhadu a mozku a shodnem se, když napíšu jednom slovem prostě lajcky, jednim výstřlem od boku nedůvěryhodná mrcha? Ale někteří chlapi i ty mrchy rádi:)

1 hlas

A teď si vemte, kdyby měl zaškrtávat její charakterové vlastnosti třeba manžel, pak děti a nakonec ona sama, byly by velké rozdíly? Když člověk znáte spousty let, tohle vyhodnocování z oka, je více méně zbytečné, víte co od něj čekat a bystrý také ví, čím by mohl překvapit. Buď je před vámi ten člověk sám sebou, nebo i na vás hraje určité divadlo, vaše zaškrtnutí by nemusela sedět, pokud jste vy sami dost povrchní a cibuli vrstvu po vrstvě neumíte odkrývat.

0 hlasů

Pravice krade, až sklo praská a skály se drolí.

2 hlasy

Peak je zřejmě dalším kandidátem do tepláků.

7 hlasů

Fischer spíše, podle toho jak rychle sehnal sponzory na 5,5 milionu, když předtím 6 měsíců nikoho nebyl schopen sehnat kdo by mu půjčil.

3 hlasy

Vzhledem k tomu jak ODS jiz nekolik let nakupuje hlasy poslancu... neni tezke odhadnout kde na to vzala

6 hlasů

Co Kott? Co lovení poslanců pro získání 120 poslanců pro rozpuštění PS? Co Rusnokova vláda a pokus o získání důvěry v PS? Není to kupování? Asi vidíte jen na jedno oko.

4 hlasy

Vidim na obe oci... ale pokud vim tak clanek je o Peake...

1 hlas

Dobře a kde máte důkaz o kupování hlasů ODS?

3 hlasy

http://www.vasevec.cz/clanky/trestikova-v-ct-melcak-s-pohankou-dostali-desitky-milionu

1 hlas

Proč se sebe děláte blba zbytečně? Důkazů je momentálně v base tak kolem deseti a Nečas se tam právě chystá!

5 hlasů

Kde jste, proboha, zase přišla na Paroubka? To je vyjádření paní Třeštíkové; proběhlo to snad všemi médii. Paní Třeštíková tehdy odmítla nabízenou funkci ministyně kultury a zde vysvětluje, proč. Chce to jenom pozorně číst a pokud možno, zapojit i mozek. Jestli tedy víte, co to je.

2 hlasy

Když na mě chodíte s bláboly Paroubka, jak Viola ukazuje v odkazu, tak není o čem diskutovat.

Jestli pan Jiří, myslí, že je důkaz to, že někoho obviní nebo dají do vazby tak také není o čem diskutovat. To nemá cenu. Asi neví, že o vině a trestu by měl rozhodnout soud, nikoliv on sám a jemu podobní (vis Viola).

Důkazem je např. Julínek dnes se zamítnutým obviněním. To víte, uděláme zátah se 400 policisty, beranidly a nevím čím ještě a potom až to splní mediální zájem a vše utichne, tak je pustíme, účelu bylo dosaženo.

Kdo zavře ty kteří (policisté, soudci, st. zástupci) celou aféru začali?

1 hlas

Asi se inspirovala Standou Grossem,ten taky levně koupil a draze prodal...Karolinka jistě má ty správné informace.

6 hlasů

,,Rodinku,, Karolíny Peak a jejich ,,hospodaření,, by měly prověřit orgány činné v trestním řízení od jejich akcií na doručitele až po propraní těchto špinavých akcí v ,,Kalouskových dluhopisech,,.
P. S.
Mohl by to být model pro další stíhání vysokých politiků, kdy evidentně anonymní akcie, jako poslední světový korupční skanzen plnil roli pračky, ždímačky a sušičky špinavých korupčních peněz.

10 hlasů

A s rodinkou Karoliny Pig by měly prověřit orgány činné v trestním řízení také majetkové poměry všech ostatních přeběhlíků, kde je jejich vývoj velmi zřetelný. Jejich arogantní naivita je totiž preventuje před opatrností!
Úplatky v desítkách milionů a jejich dopad bývají jasně zřetelné.
Kočí, Škarka, Huml, "rebelové" z ODS, LIDEM.
Někdo jim ty prachy ale dal!

6 hlasů

---------- Forwarded message ----------

Date: 2013/7/8
Subject: Fwd: Fw: Pavdivy komentar.


Cituji zoufale pravdivý komentář jednoho Američana k situaci v naší zemi:

"Je s podivem, že zemi, kterou nepustoší tornáda, neničí zemětřesení,
úrodu nesežerou kobylky, netrápí ji roky sucha, místo sopky semtam
vybuchne parovodní potrubí, nezažila 68 let válku, dokáže dostat na
kolena parta zlodějů, podvodníků a lumpů během 23 let."

Myslím, že není co dodat.

12 hlasů

Kdyby Amerika nevalcila... byla by na tom mozna jeste hur nez my

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Na jednu stranu ji tepete, že vydělala na prodeji nemovitosti, na druhou stranu se divíte, kde vzala peníze na akcie. Tak si to nejdříve nějak srovnejte, ať nejste za blbce. Já vím, že Karolinu nemáte nikdo rád, ale takovýto zlolajný bulvární článek lze napsat o každém z nás...

4 hlasy

Nelze.
A to ne proto, že nemáme tolik peněz, ale proto, že nebojujeme proti anonymním akciím a zároveň kšeftujeme s firmou jejiž akcie jsou anonymní.
Vůbec Vlastičko nejde o akcie WD, MS apod.

9 hlasů

Tak o jaké akcie jde? Máte důkaz, že je zmíněná vlastní? Jak to víte, když jsou anonymní jak tvrdíte? Nemyslíte, že si pěkně protiřečíte?

2 hlasy

Podobně alá Gross, to bylo kraválu!!

5 hlasů

Až na to, že ten na rozdíl od ní neprodal žádný majetek, ale na akciích vydělal obrovské peníze za 3 měsíce. Jinak se tomu říká úplatek. Proč a za co asi?

3 hlasy

ale, pokud je Vám známo, Grossovy čachry vyšetřovalo i Langerstapo se závěrem, že vše proběhlo dle zákona:))..že by mu šli i modří ptáci na ruku?:))

2 hlasy

Já nevěděla že policie a justice jsou nějakého Langera nebo dokonce ODS. Prozraďte jak to víte a kde máte důkazy? Nebo zase nějaká pavlačová babka povídala? Máte pavlač?

2 hlasy

Plná pravda. Jen dodám, že jsou tu takový experti, kteří tvrdí, že akcie získala nějakým podvodem a že jsou to akcie na doručitele. Pánové a dámy, už vidím jak akcie Microsoftu, WD a jmenované další jsou na doručitele. Vždy jsem pokládala národ Čechů za vyspělé a vzdělané lidi. Musím si tento názor poupravit . Nevím jak a co se stalo, ale ve výrobě je to samý zmetek.

2 hlasy

pokud soudíte podle sebe, tak se ani nedivím:))

2 hlasy

To není diskuze, to se jen stále pokoušíte mě urazit. Baví vás to? Jak s tím dokážete žít?

1 hlas

Kurňa, to bude asi nějaké sPíknutí.

4 hlasy

Lehká odpověď, kde vzal prachy na nemovitosti Melčák? Od modrobolševiků ODS.

12 hlasů

Co je to za blbou otázku,kde vzali všichni ti poslanečtí a vládní šmejdi na majetky co mají,když skoro všichni lezli do politiky s holou prdelí?

12 hlasů

..jsem nadšený, spokojený a šťastný...

1 hlas

Seš šikovná holka, Karolinko...

1 hlas

Je to drzý vyčůraný ksift na té fotce. Bože, jak se mi z ní zvedá žaludek.

12 hlasů

..chtěl bych vidět tu tvoji ozdobu...

3 hlasy

To jsou oni, do očí se nám vysmívají, ale drze nás krmí podobnými řečmi, jako že republika (takové jako oni) prý potřebuje... To určitě.

12 hlasů

Dopručuji přečíst názor jednoho z ODS(Plzeń)
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Razny-odeesak-z-Plzne-Vytece-tolik-hnusu-ze-z-toho-budeme-zvracet-Pak-pravici-zachrani-Klaus-278272

6 hlasů

To je síla !
Dík za odkaz.

3 hlasy

Karolínka je m'oc šikovná na penízky a navíc měla i štěstíčko !!!

3 hlasy

Článek je napsán dobře, ale jako obvykle se "těm nahoře" nic nestane. Většiniu to po nich ty jejich sračky stečou, aniž je to sebeméně ušpiní. Necítíte jako novináři dost velkou marnost vašeho počínání?

15 hlasů

Novináři za dojíždění rautů napíšou cokoliv,kdykoliv ,o komkoliv!

7 hlasů

Nechápu, že pan Ištván nepožádal o vydání. Tak nějak se mi zdá, že za zlodějiny a korupci, které se během svého života dopustilo nejméně 90% Čechů by měli být všichni potrestáni. Budování nových věznic by bylo v intencích našeho prezidenta, premiéra a žasněte, i budoucího ministra financí - v souladu s požadavkem prorůstových výdajů do infrastruktury s dlouhodobým výhledem. To, že se postupuje tak pomalu, lze vysvětlit pouze tím, že spravedlnost v ČR pracuje pomalu a že je nutné ponechat na svobodě dostatek občanů, kteří budou svojí prací další akce financovat.

1 hlas

Přeběhlíci dostávají úplatky v akciích na doručitele!

21 hlasů

"Pokud by se dva ostrovní státečky v Tichém oceánu Marshallovy ostrovy (60 tisíc obyvatel) a Nauru (13 tisíc obyvatel) rozhodly zrušit akcie na doručitele, zůstal by České republice nelichotivý primát, že je jedinou zemí světa, kde je tato forma vlastnictví povolena. To proto, že ve světě je chápána jako zdroj korupce, praní špinavých peněz a organizovaného zločinu."
"Jeden z „otců privatizace" míní, že jejich zrušení brání dlouholetá nevůle parlamentu. Za ní lze podle ekonoma hledat obrovská zájmová uskupení. „Řebíčkové a spol. pochopitelně nemohou potřebovat, aby do jejich obchodů bylo vidět. Poslanci jsou zlobbovaní těmi parchanty, kterým existence akcií na doručitele náramně vyhovuje," tvrdí Ježek."
zdroj: Parlamentní listy

3 hlasy

Tomu bych se nedivila. V korupčním prostředí jsou anonymní akcie určitě žadoucí. Proto je poslanci nechtěli zrušit!

15 hlasů

Nejen akcie,ale i prokázání majetku se brání ODSáci jak čert kříže.

9 hlasů

Poslanci našeho parlamentu nemohou zrušit žádný typ akcií..pokud chceme být členy EU, OECD atd....tyto akcie platí podle platného Obchodního a Občanského zákoníku..což jsou ústavní zákony od Čalfy....poslanci mohou pouze např. schválit, aby byla nějak regulována (omezena) účast společností s určitým typem akcií na státních zakázkách...to je tak asi všechno...co poslanci mohou...a je jedno, jestli je vláda pravicová nebo levicová...

0 hlasů

Vážení experti, akcie na doručitele byl na návrh ODS zrušeny resp. omezeny a to přes zuřivý odpor opozice, kdy dokonce senát poskládaný z velké části ČSSD a KSČm a levice, tento zákon nejdříve smetl ze stolu, až po velkém skandálu ho napodruhé senát také schválil. To jen pro pořádek a jako odpověď zuřivých levičáků, kteří lžou jak se jim jen hodí a upravují historii jak jen to jde.

3 hlasy

a proč tak lžeš?..modrý mozek?..tak to pak beru:))

3 hlasy

Nojo, to jsou ty pravicové reformy, resp. rozkradat veřejné finance, až se hory zelenaji. Česká pravice a paraziticka nenazranost jsou do sebe vzrostlé. Jako flaška vodky do Kalouska.

24 hlasů

Jakže to tehdy s Kr. Kočí bylo? Co říkala v odposlechu?
Cituji:
"Kočí na nahrávce říká: "Kalousek mi poslal částku nebo velkou, velkou velmi velkou nabídku. Jako opravdu hodně velkorysou. Kterou já jsem teda odmítla....Takže je jako o čem přemýšlet." V další části zvukového záznamu mluví o nabídce od "tatínka od Jirky, respektive od Nečase"."

31 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.