Znalci o Mauerových: Jedna ovlivnitelná, druhá tyranka

28.07.2008 10:29 Aktualizováno 28.07. 12:23

Klára Mauerová obžalovaná z týrání svých synů je podle odborníků ovlivnitelná. V případě týrání ji podle znalkyň, které v pondělí vypovídaly u u Krajského soudu v Brně, využila její sestra Kateřina Mauerová, která je též z týrání obžalována.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Mise (153 hlasů) 30.07.2008 20:59

    Co se zde skutečně dělo,se daří rozkrývat čím dál tím...

  • ads (129 hlasů) 28.07.2008 11:20

    Myslím, že by měli zavřít rodiče Mauerek. Udělali z nich nesvéprávné...

  • Bartalmission (114 hlasů) 30.07.2008 07:38

    Ukazuje se tedy stále více a více, že egodystonní a skrytá...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ukazuje se tedy stále více a více, že egodystonní a skrytá homosexualita je problémem. Takový něčí "vnitřní" problém často expanduje a stane se širším problémem více lidí. Vzpomeňme na egodystonní lesbičku Olgu Hepnarovou z Prahy (odsouzena a popravena v 70.létech), na egodystonního homosexuála Petra Zelenku - heparinového vraha z havlíčkobrodské nemocnice (odsouzen v letošním roce). A lze-li se z různých indicií zatím jen dohadovat, že za tímto otřesným a hrůzným případem stojí v pozadí tajemný (patrně homosexuální) vůdce sekty pan Škrla a vztah Kateřiny s "Aničkou" má pravděpodobně lesbické pozadí, potom je to na zamyšlení... Nic proti homosexuálům, homosexualita byla oficiálně vyškrtnuta ze seznamu poruch osobnosti. Nejprve ta egosyntonní. Ale následně i ta egodystonní. Prosím, ale ta causálně působí další poruchy osobnosti (jak vidno z mnohých případů...) a ty se pak stávají problémem celospolečenským, často jsou posuzovány v rovině trestněprávní. Nad tím by se měli mnozí páni znalci a paní znalkyně zamyslet.

114 hlasů

Co se zde skutečně dělo,se daří rozkrývat čím dál tím pomaleji. Stále je zde problém v tom, že jsou zde "nové identity", "převtělování", používání jiných lidí u soudu k dosažení získání podivného dítěte do péče. Lhaní o postižení mladšího týraného hocha (prý měl sluchovou poruchu). A tolik obviněných lidí na jednom pracovišti! Všichni se navzájem znají i se svými manželskými či partnerskými protějšky! Zde je tolik zvláštních náhod. Kateřina Mauerová byla vzata do vazby taky až asi za 2 týdny. Do té doby pobíhala volně. Hana Bašová, která uklízela po prozrazení věci z domu z Kuřimi je na svobodě dodnes. Třeba by se našlo těch porno nahrávek daleko víc. Možná policie nemusela po lesích několik dní hledat "Aničku z Klokánku", ale naopak hned po prozrazení pořádně prohledat dům v Kuřimi,kde bylo týrání dětí zjištěno. Ale soud se bude raději zabývat sexuální orientací a kdoví čím u Barbory Škrlové. Kde berou tyto osoby na obhájce u soudu? Každá jiná pracovnice ve školství by už byla na mizině i se svou rodinou a celým příbuzenstvem, kdyby měla zaplatit tolik stání u soudu! A co pronájem domu v Kuřimi? Kde na něj Kateřina brala peníze? Je to zde "náhoda" na "náhodu".

153 hlasů

Myslím, že by měli zavřít rodiče Mauerek. Udělali z nich nesvéprávné bytosti. Opravdu pedagogické mistrovství - všechny tři mají problémy v životě. To už není náhoda.

129 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.