Česko a Rusko
Kauza s ricinem: Česko vyhostilo dva ruské diplomaty ze země

05.06.2020 14:01

Česko vyhostilo dva ruské diplomaty v souvislosti s kauzou údajné hrozby českým komunálním politikům jedem ricin. Kauza byla smyšlená a byla důsledkem sporů mezi pracovníky ruského velvyslanectví v Praze, když jeden z nich zaslal českým tajným službám falešné informace.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (10 hlasů) 05.06.2020 14:37

  takze Bures priznal, ze byli celou tu dobu za bl*bce i s partou...

 • Jiří Vampola (8 hlasů) 05.06.2020 14:36

  Pobavilo mne, jak o nás Babiš mluvil jako o suverénní zemi. Nic totiž...

 • Jiří Perikles (8 hlasů) 05.06.2020 14:55

  O BIS se často mluví jako o imbecilech a čučkařích. Teď už je to...

 • Jan Dvořák (7 hlasů) 05.06.2020 15:25

  Tak Koudelka by měl v první řadě skončit jako ředitel BIS. Není...

 • Miloš Krampus (5 hlasů) 05.06.2020 14:51

  Jenom dva!?? Pokud by jich vyhostili sto, tak by jich zde zůstalo...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

USA: „Střílejte na bílé lidi“ křičí lupiči + VIDEO

Jeden občanský novinář nahrál video na Twitter, které ukazuje skupinu jednotlivců, kteří jezdí po Minneapolis v kabrioletu, zatímco město hoří v pozadí. Během videa je slyšet jak žena křičí: „Střílejte na bílé lidi!“

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/kontroverzni-zpravy/usa-strilejte-na-bile-lidi-krici-lupici-video/
------
ŠVÉDSKÁ POLICISTKA VEJDE DO DAVU A OMLOUVÁ SE ZA TO, ŽE JE BÍLÁ (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/svedska-policistka-vejde-do-davu-a-omlouva-se-za-to-ze-je-bila-video/
------
OHÝBÁNÍ PÁTEŘE PŘED ČERNOCHY JE NEMYSLITELNÉ – 1.DÍL

https://pravyprostor.cz/ohybani-patere-pred-cernochy-je-nemyslitelne-1-dil/
------
BÍLÉ DĚTI SI NEZASLOUŽÍ NEVINNOST A JE NUTNO JE PŘEVYCHOVAT, ABY CÍTILY VINU ZA BÍLÉ PRIVILEGIUM, HLÁSÁ POKROKOVÁ CNN

https://pravyprostor.cz/bile-deti-si-nezaslouzi-nevinnost-a-je-nutno-je-prevychovat-aby-citily-vinu-za-bile-privilegium-hlasa-pokrokova-cnn/

CZEXIT

1 hlas

časopis RESPEKT si kupuje asi 124 čtenařu ,většinou maji onu odpornou placku milionu chvilek a patři k 5% obdivovatelu nejagresivnijsiho politika Mirka a zbožnuji patronku tunelařu Mirku

4 hlasy

Osobě Jan Dvořák: Nenávistí trpíte Vy. Jako zvíře. Já se Vás a Vám podobných jen štítím. Obtěžujete na diskuzi s názory - jakoženázory, které nikdo reálně nesdílí a s nimiž byste do živé diskuze nevstoupil. Česká republika je naše země a my máme s Rusy velkou zkušenost. Mohl byste svůj vybroušený literární projev zkoušet mezi studenty gymnázií, tam by byla byla drobná šance na podporu, ale lidi se zkušeností s Ruskou okupací a metodami politické práce nezkoušejte. Jste za idiota a to ještě jen ze shovívavosti.

1 hlas

Přesně potvrzujete to, co jsem napsal. Ale to je váš problém.

0 hlasů

vase zeme je nekde u zidostana,ajnstajn.Cesko je zeme Cechu a Moravaku.to vy nejste,mesuge.zkusenost mame se sovety t.j.pod vedenim semitu zid-nazi.Rusove nam nikdy nic spatneho neudelali,kapis?semiti zidi jsou rasiste,lhari,podfukari kteri kradou a vrazdi.viz.soudruh igor rybakov.nelibi se?odcvalejte-smer zidostan.zaslibena zeme VOLAAAA!!!

3 hlasy

Prestan konecne pomlouvat a drbat jak statra drbna ze Zizkova.

2 hlasy

Franta Kocourek by se chtěl všem Rusům omlouvat - v plurálu. No, taková omluva od psychopata má skutečnou hodnotu. Věřím, že si ji na Náměstí Borise Němcova zarámují a dají do vývěsky.

1 hlas

Upřímně by mi zajímalo, zda Babiš věří "důkazům" dodanými ČUČKAŘI, protože jen člověk s IQ pod 0 může věřit těmto tupým hlupákům a lhářům. Koudelkovi čučkaři zjistí vždy to co si přejí v Langley nebo v NSDAP 09, OFS, ČFUS a podobných vlastizrádných organizací.

TOTO NÁS DÁL ČEKÁ, POKUD SI BUDEME DÁL ZNEPŘÁTELOVAT RUSKO

BÍLÉ DĚTI SI NEZASLOUŽÍ NEVINNOST A JE NUTNO JE PŘEVYCHOVAT, ABY CÍTILY VINU ZA BÍLÉ PRIVILEGIUM, HLÁSÁ POKROKOVÁ CNN

https://pravyprostor.cz/bile-deti-si-nezaslouzi-nevinnost-a-je-nutno-je-prevychovat-aby-citily-vinu-za-bile-privilegium-hlasa-pokrokova-cnn/
------
Policejní šéf se zhroutil poté, co popsal, jak Antifa zapálila dům s dětmi a poté blokovala hasiče

https://ac24.cz/-/policejni-sef-se-zhroutil-pote-co-popsal-jak-antifa-zapalila-dum-s-detmi-a-pote-blokovala-hasice?redirect=%2F
------
Černý muslimský policista zastřelil v USA nevinou bělošku a nikomu to nevadí

https://www.eurabia.cz/Articles/44138-cerny-muslimsky-policista-zastrelil-v-usa-nevinou-belosku-a-nikomu-to-nevadi.aspx
------
To je již zvrácené sebemrskačství! Běloši poníženě prosí černochy o odpuštění

https://www.eurabia.cz/Articles/44137-to-je-jiz-zvracene-sebemrskacstvi-belosi-ponizene-prosi-cernochy-o-odpusteni.aspx
------
Baru v pokrokové Británii asi nevydají licenci na alkohol kvůli blízkosti mešity. Alkohol podněcuje k islamofobii

https://www.euportal.cz/Articles/42715-baru-v-pokrokove-britanii-asi-nevydaji-licenci-na-alkohol-kvuli-blizkosti-mesity-alkohol-podnecuje-k-islamofobii.aspx
------

JEŠTĚ BUDEME PUTINA PROSIT, AT EVROPU VYČISTÍ OD ROZLÍCENÝCH NEGRŮ, CO BUDOU BEZTRESTNĚ MORDOVAT BÍLÉ A OD EUROLIBERÁLŮ, KTEŘÍ TUTO GENOCIDU UŽ ROKY PODPORUJÍ.

CZEXIT

4 hlasy

Приносим свои извинения всем россиянам. Однажды мы выкопаем этих коварных свиней из нашей страны.

3 hlasy

Rusové upadli v nemilost EU proto, že jsou jako národ nezávislí a nemusejí poslouchat psychopaty v bruselu.

Ale ten hlavní důvod je, že Rusové jsou BÍLÍ SLOVANÉ A JEŠTĚ NAVÍC KŘESŤANÉ!!!

To se dnes na "západě" nenosí, aby byl in, musíš být negerský muslim a díky tomu můžeš beztrestně oplodňovat bělošky, tak jak si to přeje EU.

CZEXIT

5 hlasů

Hlavne upadli v nemilost kdyz jim Putin rekl v Mnichove, ze Evropska Unie ma ten samy system a tu samou vladu jak v byvalem Sovetskem Svazu.

4 hlasy

Běž do prdele, ruský posero.

2 hlasy

proc jste vy,rasisticti semiti zid-nazi tak sprosti,ajnstajn.nebo se nedovedete vyjadrit slusne,pakazi?

1 hlas

Jo když komedie byla králem se jmenoval jeden film .. my to prožíváme tady. Rusofobové mají žně.

1 hlas

Jak to, ze Babis s novotnym a kolarem nevyhostili aspon osm americkych diplomatu za vrazdu Floyda a nedali zadny sankce.?

4 hlasy

hanobi Slovanskou rasu-semiti zidi novotny,kolar a hrib.do satlavy to musi.

2 hlasy

aztek polni chce použít mozek - POZOR! Dočkáme se Velkého prohlášení.

0 hlasů

Přejmenujme azteka polního na kokopiče. Je to kratší a bude mu to slušet, odpovídá to jeho slovníku.

3 hlasy

A Tebe na nevítaný heilainovský odpad jako Moničina pič pič děvka zkursudestská a budou Lidice a budeme jim to moci vrátit a skopčáky jako poslat tam kam mají i s pitomio Makrelou děvkou ze Stasi praskácí a pič pič Layenovou Kalouskou další děvkou zkur okupantkou! Jak krasné a pujdeš veš špinava henlainovská do odpadu!

3 hlasy

Úžasné, kokopiči. Ani překladač Google si s tou tvojí neandrtálčinou neporadí. Máme tu čest mít živý mezičlánek mezi opicemi a homo sapiens na našem diskusním fóru.

2 hlasy

Na Tebe chudáku nemám! O Tebe tu každý stiji a jsi pro prdel! A hlavně koko Mináře o toho stojí každy a raději se vnunujte jinam! Trapné pokud někdo nepochopí jak je tu vítaný!

3 hlasy

Na Tebe chudáku nemám a na šulina mináře odporného. Každy Tě tiu chce vyhodit chudáku na mysli. A normální by odešel jen primitiv jako ty to nechápe! Lidé by jsi odchcedli bude o jednoho vola min!

3 hlasy

Deník N uvedl, že jedním z vyhoštěných diplomatů je Andrej Končakov, jehož jméno se ve spojitosti s případem v médiích objevilo. Druhým pak má být Igor Rybakov. Oba jsou oficiálně zaměstnanci ruské státní agentury Rossotrudničestvo.
Ruská svoloč se pakuje, domů do koronavitového ráje.

1 hlas

starej igor rybakov je zid jako poleno.ten byl asi ten jidas,co podrazil koncakova.jak je videt,haze tady rasisticky semita zid-nazi stare,otrepane fligny,tupounek.nevyslo to s vmesovanim a ani se skripalovic tak ted zkousi todle,NEUMETELOVE.ten potrebuje VYKOPAT nejdriff na tezke prace na sibir a potom do zidostana,svoloc.rozestavavat Slovany to chce,pakaz zidoffska.

2 hlasy

Z logiky prohlášení pana Babiše vyplývá, že je musel pronést v pominutí smyslů. Naše bábi by řeka, že moc rozumu nepobral.

4 hlasy

Výjimečně souhlasím s naší opozicí, že Babiš lže. Tuším, co, resp. kdo ho do toho navezl. Ale takhle ohnout záda, to se nedělá. Okamžitě by měl vyrazit Petříčka a Koudelku, i za cenu že padne vláda a byly by nové volby. Toto byla obrovská chyba a to se mu vrátí. Každopádně počítám s tím, že Rusko vypoví také nějaké naše diplomaty za Novotnýho, který zase chtěl pověsit ruského ministra zahraničí.
Vyzývám Babiše: Pokud tvrdíte, že jsme suverénní stát, tak podle toho jednejte a trestejte ty, kteří tento průšvih způsobili a nesvádějte to na jiné. Velký státník by měl říkat pravdu za každých okolností, protože národ si to zaslouží a umí to ocenit. Jinak jsou Vaše slova plácání do větru do větru.

2 hlasy

Mozna, ze novotny a kolar jsou revolucionari,kdo vi. Oba maji kozi bradky jako mel Lenin.

1 hlas

Kdo jste, že si nárokujete mistrovat předsedu vlády? Navíc k vlastizradě.... To svědčí buď o zlé povaze a službě cizímu pánu, nebo o prostotě pivního strýčka z ouval.

0 hlasů

Vy musíte být neskonale nešťastný člověk. Tolik nenávisti se jen tak nevidí. Bohužel, nenávist není nemoc, ta je vrozená. Ale do současné české politiky pasuje jak (.) na hrnec. Máte před sebou skvělou budoucnost.

2 hlasy

On na to nepříjde a Minář a skupina oslu s ním to ukazuje!A ztrata času s takovým bavit. I pes by pochopil ,že je tu nevitaný a odešel by! A Minář ten se bude pořád někde tlačit i když na něj většina sere a Bartoš ožran to samé a Pikal či zbytek blbů! Jenže republiku řidit nebudou a volby vyberou někoho jiného!

3 hlasy

Rusove jsou nasi rodni Slovansti bratri.afro-aziatsti semiti rasisticti zlodeji zide ne.ti nejsou ani evropane,indoevropane/jako aspon cigani/a uz vubec ne Slovane nebo Cesi.zadne bratry nemaji.NIKDO je nema rad,ani ostatni semiti ne.svoloc.ani jejich nejblizsi-palestinci.

1 hlas

Vypadni, zkurvenče fašistická nemytá, tady se nechytáš.

1 hlas

netykejte a nevotravujte,ajnstajn.pravda vam nesmakuje,mesuge?cha,cha,cha!salom.

2 hlasy

Konečně. To to trvalo..... odkaz soudruha inženýra Klause začíná být konečně správně hodnocen. Škoda, že tak pozdě. Až bude odklizen do Kremelské zdi, budeme jistě svědky posmrtného vyznamenání Carem Putinem za zásluhy o zájmy Ruského státu.

0 hlasů

Já budu spokojen, až vy budete odklizeni na Arlingtonský hřbitov. Tady nemáte co dělat.

4 hlasy

A těch se nelze zbavit. I primitiv pochopí ,že ho tu lidi nechtějí jenže tihleti jimi ani nejsou. Nejhorší je střet s blbcem. Jelikož je Minář hnup tak tihleti jsou taky a jen na tu chybí řev!

3 hlasy

Kdy Vy budete spokojen, je mi srdečně šumák.Já jsem tady doma a na mé vlasti mi záleží. Vám evidentně asi ne?

1 hlas

Jak by řekla zástupkyně ombudsmana Šimůnková: Člověk s mentálním postižením vidí jen to co chce a vždy si to dokáže zdůvodnit, protože uznává jen tu svojí pravdu.

2 hlasy

Zbytečná ztrata času se s tím kretenem pod sebou bavit. A blbci zůstanou! Normální by odešel a jen osli zůstanou a dělají ze sebe kreteny! Většina už na ně nereaguje! Ty jejich názory jsou dobré tak pro mináře a to větčšina nechce!

2 hlasy

Zrcadlo zrcadlo....Jendo, chce to omezit čumění do zrcadla.

0 hlasů

kraviny,ajnstajn.pokud je zde predsunuta zakladna neceho,je to zidostanska ambasada.a opec a banda blbecku jak vy,mesugene.hlavnimn ukolem je se pokusit rozestvat Slovany a i cely svet s Ruskem.kvuli pucistum na okrajine.jak ta pakaz za sssr.ze 12ti hlavnich gulagu v sssr,11 jich vedli rasisticti semiti zid-nazi.zdroje v zidostane to tvrdi.a pakaz ve svobodnem svete pro ne spionovala.rosenbergovi atd.rakovina lidstva.

1 hlas

Obdivuji vaši jistotu o znalosti věci. Víte, kdysi jsme poslouchali Svobodnou Evropu, Londýn, Hlas Ameriky, Vatikán, protože tam byly zcela jiné informace než v Rudém právu a člověk, který viděl a slyšel, tak si udělal obrázek sám. Pochopitelně komunističtí fanatici proti tomu statečně bojovali, trestali, ale bylo to marné. Stejně tak, jako vaše výlevy a zvratky. Historie se opakuje.

4 hlasy

Jene Dvořáku, já odsuzuji se znalostí věci. Nehledám alternativní výklady, protože pravda je prostá a mnohokrát událostmi potvrzená. Rusko a jeho a ambasáda je v naší zemi předsunutou základnou Ruské expanzívní politiky.
Pokud považujete tato betonová fakta za uklidňující a hřeje Vás pomyšlení na dohled našich slovanských bratří - jak hodnotí Rusy troll ledvinka, pak se Vám současný vývoj logicky nelíbí. Mě naopak. Říkám - konečně na ty šváby někdo bere koště.

0 hlasů

Já nemusím, protože nejsem plný nenávisti a dokážu ocenit dobré návrhy od kohokoli. Mně pouze vadí odsuzování bez znalosti věci jen na základě našich novin a takových Jedna baba povídala. To je totiž velice jednoduché a nedá to moc přemýšlení. Při každé zvláštní akci je dobré si rozebrat, komu to prospěje a co za tím je. Ale to je ne vás asi moc složité.

2 hlasy

Použít mozek a rychle ven. Včera bylo pozdě a všem se uleví!

2 hlasy

tam ho nevezmou.mozna na zid hrbitoff u trebice.nebo v zidenicich.

1 hlas

Stojí za pozornost. Tak BIS dostane jakýsi dopisek od nějakých anonýmů. Prý z Ruské ambasády. Ten dopisek jim unikne do Respektu!!! A ten to okamžitě zveřejní, media sežerou a Čt k tomu dodá ještě tajemný příjezd ruského agenta s kufříkem, ve které je ricin! No co ta Čt hned neví!!! A tyhle pitomosti rusofobní omezenci sežerou i s "navijákem"!!! A to vše jim platíme a ještě zaplatíme zhoršením vztahů s Ruskem!

4 hlasy

tak zvanym zurnalistum z respekta to slo naruku,pokud se vubec nepodileli na celem tom fiasku.jako s vmesovanim do us.voleb nebo se skripalem.zidi jsou tupi jak troky.pruhledni.chteji rozestvat Slovany mezi ssebou a hlavne Rusy i s usa.v zajmu okrajiny.ale ze zvlaste zidi z ukrajiny byly cleny nkvd a kgb a gulagu a vyvrazdili 20 milionu lidi,podle pramenu ze zidostana,o tom zadna,pakaz.

1 hlas

Jen plaťte, plaťte a jestli na to nemáte, půjčte si u nebankovní společnosti. Dluhy se platit musí, soudruzi bolševici!

0 hlasů

kazite nam prumer podle IQ,neknubove.odtahnete do zidostana.zaslibena zeme VOLAAAAA!!!!cha,cha,cha!salom.ajnstajn.

2 hlasy

Nelep se a vysmahni, ruská samohonko....

1 hlas

vykejte,mesuge.cha,cha,cha!salom,ajnstajn.

1 hlas

Takovéhle pohádce může uvěřit jen dement.

1 hlas

Vnimanije!
Rusko hrozi odplatou!
Za trest nebude do CR vyvazet rubasky, valenky a scoty.
Akce ani jeden holici strojek Mockba do CR!

2 hlasy

Da. Už žádné kvalitní fotoaparáty Ljubitěl, ani televizory Elektron. Zapomeňte na vynikající osobní vozy Zaporožec a nerozspustný kostkový cukr. Užé ničevó!

1 hlas

vubec bych se nedivil.kdyby za tou falesnou informaci stal zamestnanec Ruskeho vyslanectvi puvodem rasisticky odporny afro-aziatsky semita zid-nazi.udava to od rana do vecera.jako bures,jako jidas a jako banda zidu za inquizice,kdy udavali jeden druheho.respekt mel proverit co pise.zverejnil nam tady lez,jak jsem DAVNO predpovedel.proc?slo jim to do kramu.chudacci zidi napadani zlimi Rusy.chteji nas holt rozestvat,rasisticka pakaz.potrebuje to VYKOPAT.zaslibena zeme VOLAAAAA!!!!!!!!!!!

1 hlas

dodatek...jako za inkvizice,jako za okupace /5 uv ksc/....

1 hlas

Odtáhni do Uljanovska, trapnej ruskej fašoune. Nikoho ty tvý cinty nezajímaj.

1 hlas

trapnej fasoun v Rusku je soudruh жиринофски.kapis,mesuge?cha,cha,cha.salo - m,ajnstajn.

2 hlasy

netykejte a neVOPICTE se po me,mesuge ajnstajn.

1 hlas

Podlehnout takové pitomosti mohl jen ten, komu mentalita studené války a deficit inteligence zatemnil mozek. Kdo bude "vyhoštěn" na naší straně ?

4 hlasy

Mohli by vyhostit i Azteka. Takove sproste howadko nema v tak krasne zemi jako CR co delat.

2 hlasy

A Tebe zablokovat! Většina slušnáých lidi se s Tebou primitive bnebaví a proč asi! Chudáku jsi pro prdel tady a už i trapký! At žije trapák vymazaný a pro prdel všech slušných lidí!

3 hlasy

Proc tady na kazdeho jen postekavas? Vzdyt ani neznas zaklady pravopisu, rusky dementni dedecku:-)

2 hlasy

A na Tebe jsi každý stěžuje chudáku trapáku a nikdo Tě nechce at at žije blb!

3 hlasy

Blb-blb, neboli Blb na druhou - žije. Jsi toho nejlepším důkazem dementere přísavný dutý.

1 hlas

Ty mě chudáku jenž tě tu každej vyhajuje emáš co řicí! minář už povolává všechny svoje svoje hnupi a zase bude řvát koko rezaví primitiv a ožran Bartoš! Nebojime se hnupu ,které tu většina nevolí a spolu s Moničina pič pič děvkou je kopeme do rici práskače!

3 hlasyaztek polni 05.06.2020 15:55
kirvono

Vlády předtím bylý výborné. A vžlášt ta s dementním šukinem dobytčím ZEMANEM koko slizkým a špinou zlodějskou po nichž zůstaly jen prázdné krámy! A retardovaný šulin žabí koko zrůda a drška estebácká FILIP A BUREŠa ty její podvody v družstvech a polích s Kubátem a vykradené podniky a kaiuzy chemapol grup a banky IPB nebo české spořitelný! Největší tupec této země cap zkur s knirem šulin odporný a špina zlodějská! AZTEK SVINKA RUSKÁ A Z LÁN

1 hlas

Tahni demente vymazaný! Dementní šulin vylhaný koko zkurv cap s knirem orangutaní zrůda retardovaná zlodějská prašivá špina kojoti a zkurv cap čurácký!

3 hlasy

Vy snad ani nejste člověk, ale nechutný dobytek a to se tomu zvířeti musím v duchu omluvit.

2 hlasy

Jo pochválím největšího šulina a dobytka zkur jako byl dobytčí šulin slizký Havel! Odporná figurka za nichž se většina styděla a změla z něj prdel! Chudák primitiv a ožran jen vykradl tuhle zemi!

2 hlasy

proc mu taky nenapisete fu your russian sob.rasisticke mesuge?cha,cha,cha!salom,ajnstajn.

1 hlas

je zbytečmé se s ním bavit je to hnup! odpovídat volovi a primitivovi škoda času! Nejhorší je střet s blbcem!

2 hlasy

Nelep se na cizí příspěvky, nemáš co říct, dunivej sude nenávisti..

1 hlas

netykejte,mesuge ajnstajn.cha,cha,cha!salom.

1 hlassvinky z hradu- volové z lán a z KSČM SPD Strnad 5.6.2020 16:44

Koukám, že tedy máme skvělé zpravodajské důstojníky, když něco takového neprohlédli. Kdo ví, jak to bylo. Kdo si to ve skutečnosti vymyslel je otázka. Dovedu si představit i jiné scénáře.

reagovat
nahlásit příspěvek


J. Kohout 5.6.2020 16:43

Je to hrdina ;-D

0 hlasů

Takže nějaký Rus poslal anonym, BIS na něj skočila, nechala Kundru uveřejnit ten článek, pak hysterie,Pekarová s Pospíšilem žádají vypovězení ruského velvyslance, tři pražští provokatéři v policejním úkrytu a teď vypovězení asi toho anonyma, ale proč dva a další zákonité zhoršení vztahů s Ruskem, které Trump zve na G7?

4 hlasy

nebyl to Rus,ale na Ruskem vyslanectvi pracujici rasisticky semita zid-nazi igor rybakov.zurnalisty z respekta by meli nakopat do satlavy a potom VYKOPAT do zidostana.svoloc.naznaji jak overovat zdroj zpravy?neumetelove?neknubove!

1 hlas

At tohle zaplati dementni sulin Aztek:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-stat-miri-exekuce-protoze-se-odmita-omluvit-za-zemanuv-vyrok-108635

2 hlasy

Dostaneš na držku a vyrazím Ti dech! Tahni chudáku jsi pro prdel šuline!

3 hlasy

At te neklepne pepka, dementni rudy dedecku.

0 hlasů

Mě můžeurazit jen i nteligent! A takový chudák ze kterého tu má většina jen prdel a jen se směju chudáku na mysli!

3 hlasy

To je videt, ze pises jako i nteligent:-)

0 hlasů

Jo chudáku a proč se S tebou většina slušných lidi ani nebaví! Jsi pro prdel! Mě může urazit jen inteligen ale trapak...

3 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Aztek se vyskrabal z hajzlu? Aztek hajzlowy:-)

0 hlasů

Tahni dostaneš na budku a vyrazím Ti dech šuline šmejde! A každej tu ví jak jak blbí a každý tu naTebe sere! At žijou vyši nutí blbci!

2 hlasy

Vyhostit všechny z toho vyslanectví a po reciproční odpovědi z ruské strany začít od nuly.

2 hlasy

Meli vyhostit i Koneva.
Nejlepe ve forme granulatu.

1 hlas

Meli vyhostit celou ambasadu. Co Rusak, to swine.

3 hlasy

spis radsi tu zidofskou ambasadu,co zidak to svine,ajnstajn.

1 hlas

spis radsi tu zidofskou ambasadu,co zid to svine,ajnstajn.

0 hlasů

A co ten novinářský trus Kundra a Bakalův Respekt,který to Kundrátovi otiskl?! Jalová vláda-jalové výsledky.Je třeba toho Kundráta vyválet v koňských kobližkách.

3 hlasy

Vlády předtím bylý výborné. A vžlášt ta s dementním šukinem dobytčím Havlem zkur koko slizkým a špinou zlodějskou po nichž zůstaly jen prázdné krámy! A retardovaný šulin žabí koko zrůda a drška estebácká a ty její podvody v družstvech a polích s Kubátem a vykradené podniky a kaiuzy chemapol grup a banky IPB nebo české spořitelný! Největší tupec této země cap zkur s knirem šulin odporný a špina zlodějská!

3 hlasy

Tebe mela tvoje mama radeji splachnout do hajzlu.

2 hlasy

Tebe a největšího tupce teto země poslat tam kam máte!A s okupanty prasaty z US!

3 hlasy

Myslím, že to udělala a teď nese následky.

1 hlas

Ty zalez do nory osle! A už se blíži největší hnup Minář a zase bude prdel! A to bu vxykříků pro lidi! Je to zloděj a zas je to zloděj! A kdo dementní šulin čurácký vylhaný dobytčí koko zkur havel! Největší ničema 20 století a krypl! A škoda,že to nevysilá TV aby se lidi bavila nad hnupem rezavím a Bartošem ožranem dalším primitivem co jsi mysli,že ovládne tuto zemi!

3 hlasy

TY zalez chudáku a Tebe nemusím hodnotit zrůdo heilainovská! At žije šulin vylhaný odporný zkur koko cap s knirem orangutaní drška Havlova retardovaná kojoti špina prašivá!

2 hlasy

Naučte se nejdříve česky, abychom si rozuměli

1 hlas

Tak Koudelka by měl v první řadě skončit jako ředitel BIS.
Není přece možné, aby tato "vynikající" služba skočila na takový hoax. A pokud na něj neskočila a naopak to využila k poškození našich vztahů s Ruskem, tak je to spíš na degradaci a trest za zneužití funkce.

7 hlasů

O BIS se často mluví jako o imbecilech a čučkařích. Teď už je to definitivní. Nevíte, zdali ten jejich strašák na ptáky, Koudelka či jak se jmenuje, už změnil obsah školních učebnic dějepisu, aby více vyhovoval Koudelkovým americkým šéfům ?

8 hlasů

PERIKLES SVINSKÝ RUSKÝ ŠVANDA IVAN Z PUTINGRADU S NAFTOU V MOŘI

2 hlasy

PERIKLES SVINSKÝ RUSKÝ ŠVANDA IVAN Z PUTINGRADU S NAFTOU V MOŘI

1 hlas

Měli vyhostit i vrahy a okupoanstké prasaty z US a poslat je na trvalo odkud přišli k Boltonovi a zůstat tam na furt! Nikdo o vrahy nestojí!

3 hlasy

Jenom dva!?? Pokud by jich vyhostili sto, tak by jich zde zůstalo stále až moc. Jenom tady škodí.

5 hlasů

kdo skodil byl rasisticky semita zid-nazi igor rybakov,zid jak poleno.ten udal koncakova.krysa rath skodil,ted bruci.rittig,bakala,a.novak,janousek a hromady dalsich rasisickych semitu zid-nazi.

1 hlas

Vzpomínáte, jak nám velvyslanec USA vyhrožoval tresty a sankcemi, pokud přijmeme tzv. digitální zákon ?

3 hlasy

Určitě bombardováním, jako Rusové před několika léty, že ano?

4 hlasy

Bez si hrat se scotem, digitalni zakone.

1 hlas

Blábolíš z cesty. Něco lepšího ti nepředepsali?

1 hlas

takze Bures priznal, ze byli celou tu dobu za bl*bce i s partou cuckaru :-))))
takze je treba to trochu prizivit a hodit to na Rusaka. ted se nase dve jelita spakujou na ambasade v Moskve a pujdou se dloubat v nose do Cerninskeho palace.
Hlavne ze postupujeme podle instrukci, ktere Bures nafasoval pri exkurzi u velkeho bratra.
Driv se tomu rikalo uzitecni idioti, ale tohle jsou uz jenom idioti :-)))))))

10 hlasů

Ty to máš hodně těžký viď ty bl.....bečku? Máma tě měla radši zalehnout, bylo by o im....becila míň!

1 hlas

Za blbce jste vy rusáci, když věci řešíte udavačskými dopisy, což ostatně plně odpovídá vašemu naturelu.

4 hlasy

igor rybakov je podrazacky semita zid-nazi.jak jidas.cha,cha,cha!salom.a blbej jak troky.

1 hlas

vy,zidaci jste blbi,nizsi IQ i nez Rusove,rasisti.naleteli jste zidovi z vyslanectvi.cha,cha,cha!salom,ajnstajn.

1 hlas

A co vy, Němci ? Za okupace jste zde zavraždili tisíce našich lidí, byli jsme pro vás " český ksindl, který v tomto prostoru už nemá co pohledávat." Za pár dní to bude 78 let, co jste vyvraždili a vypálili Lidice. Vy, Němci, jste historický nepřítel.

3 hlasy

Reaguješ jak pětiletý dítě.

4 hlasy

Pobavilo mne, jak o nás Babiš mluvil jako o suverénní zemi. Nic totiž není vzdálenějšího pravdě. Evropská unie nad námi práská bičem jako nad nějakým vazalem, jsme v pozici nesvéprávné ovce a loutky. Teď jsme museli přijmout zákon o držení zbraní, jak nám EU nařídila. V případě odmítnutí EU hrozila těžkými tresty a sankcemi. Jsme parodií na suverénní stát.

8 hlasů

VAMPOLKA -VOLI S NÍM JEZDILI OD VESNICVE K VESNIC I

2 hlasy

VAMPOLKA -VOLI S NÍM JEZDILI OD VESNICVE K VESNIC I

0 hlasů

Dementní šulin koko dobytčí odporný slizký čurácký Havel zrůda retardovaná odporná prasečí zkur držska!

2 hlasy

Jj, zlaté časy kdy zde vládli rudí bratři a byli jsme zavřeni za ostnatým drátem.
Marně se snažíš soudruhu!

4 hlasy

Horši byl jen ementní šulin zkurvený dobytči koko Havel zrůda orangutaní a retardovaný dutý mozek a ty jeho podvody se zastavením ZST aby se mohli pronniknout okupanské sili vrahů a ničemu pedofilních Biilu a dementní děvky Hilari špiny zlodějské!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.