Duel Jaromíra Soukupa
Klaus ml.: Trumpův krok považuji za státní terorismus

10.01.2020 11:00 Původní zpráva

Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa přijal pozvání předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (7 hlasů) 10.01.2020 14:48

  KUPUJETE SI KEBAB? PAK JSTE PŘISPĚLI NA AL KAJDU Městský soud v...

 • - - (4 hlasy) 10.01.2020 14:24

  Václav druhák křivoústý ví, jak oslovit svůj elektorát. Chce obrat o...

 • o k (4 hlasy) 10.01.2020 16:20

  Akupujete-li si ruskou zmrzlinu..., nebo hamburgery McDonald´s.....

 • aztek polni (4 hlasy) 10.01.2020 13:51

  A co dementní šulin Havel špina a chudák lidský a jeho děvka špina co...

 • zdeněk floyd (3 hlasy) 10.01.2020 16:03

  trumpovi je asi úplně jedno co si myslí klaus nebo petříček

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

trumpovi je asi úplně jedno co si myslí klaus nebo petříček

3 hlasy

je ale přesto důležité, když to nazve státním terorismem. Nevím přesně, jací to byli lidé (Sulejmaní a spol), ale vím, že používání vražedných dronů ve spojení s fízlováním je jednoduše slabošské a zákeřné.

1 hlas

...ale jak účinné!

(viz. Adéla ještě nevečeřela)

1 hlas

Katyňské vraždění byl také státní terorismus sovětské potažmo rusácké kamarily,neslyšel jsem,že by Klaus jr.k tomu někdy něco řekl.Ale vím jistě,že tvrdil,že mu Milan Paumer v soukromí ředitelny sdělil,že by takový útěk před bolševickými lumpy neopakoval.Ovšem,bohužel,"vtip" je v tom,že v době toho tvrzení byl pan Paumer po smrti!Z hlediska diskuzní etiky měl Klaus mlčet,i kdyby mu to Paumer skutečně(!) řekl.

2 hlasy

o katynském vraždění se nemluví.vedl to tam rasistický semita žid-názi,lavrentij berija,za sssr.

0 hlasů

Sovětčíci měli Polákům co vracet ještě z 20 let min.století za maršála Pilsudskeho. Kdy nechali v zajateckých táborech pochcípat hladem a na neošetřené zranění či nemoci cca 24 tisíc zajatců RA. Jinak Mezinárodní soudní tribunál neurčil sovětčíky (Rusáky) jako pachatele v poprav z Katyně. A pozůstalým Polákům zamítl odškodnění. Jediný důkaz – dokument KBG byl padělek. Taky jsem se jedné z besed Paumera zúčastnil. Člověk v plísni ho vodil po ČR jako medvěda.Ten lhal ani svátek nedržel. Zejména v tom jak válčil v Korei.Při útěku v říjnu 1953 koupil v NDR kulku do břicha, a cca půl roku ležel v německé nemocnici. Když byl za zbytkem bandy Mašínů repatriován do USA, tak už bylo dávno uzavřeno na 38 rovnoběžce příměří (červenec 1953), už se neválčilo!

2 hlasy

KUPUJETE SI KEBAB? PAK JSTE PŘISPĚLI NA AL KAJDU

Městský soud v Praze začal projednávat kauzu pražského imáma Samera Shehadeha, který byl obviněn z podpory a financování terorismu. Jak se dalo čekat, tak Shehadeh byl na podporu teroristické organizace An Nusra pyšný a stojí si za ní. Tato teroristická organizace, která vznikla z tzv. “umírněné opozice” proti Asadovi je jakousi pobočkou známější Al Kajdy. Prostředky na podporu této teroristické organizace získával pražský imám od svých souvěrců z ČR. Nevěřím tomu, že si nebyli vědomi toho, na jaký účel peníze dávají, ostatně džihád je posláním každého správného muslima.

Tedy všichni, kdo jakkoli podpořili podnikání muslimů u nás, což jsou nejčastěji kebabárny, sami přispěli na tuto teroristickou organizaci. Dobrou chuť!

Zároveň s tímto již u nás narozeným Palestincem, který dlouhodobě hovoří o nutnosti podrobit nás, bezvěrce právu šaría, byl obviněn jeho bratr Omar a s nimi i konvertitka Kristýna Houdková, alias Fátima. Zde bych se ráda pozastavila nad tím, že tato konvertitka je typickým příkladem úspěšného džihádu – konverze je totiž jeho hlavní součástí, zejména pak u žen, které pak rodí svým muslimským mužům děti – tedy samozřejmě další muslimy. Jak známo, tak konverze k islámu není v Evropě u submisivních typů žen nic neobvyklého, velmi lehce lze na stranu islámu získat i ženy, o které by si žádný Evropan takříkajíc “kolo neopřel”. Ona nakonec i nějaká velmi těžkotonážní hrošice je zejména pro muslimy přicházející z Afriky, ale třeba i Afghánistánu či jiných muslimských zemí, kde jsou ženy drženy pod burkou a pečlivě hlídány, velmi přitažlivá. Není divu, po zkušenostech mnoha muslimů s kozami a oslicemi je třeba i taková žena typu Šabatové krasavicí.

Ale vraťme se ke kauze. Do Sýrie vyrazila nejen Houdková alias Fátima a Shehadehův bratr Omar, ale ještě další pravověrný muslim. Peníze, vybrané od souvěrců z celé ČR, byly využity právě především na nákup zbraní pro tyto budoucí vojáky Al Kajdy. Co mne zaujalo zejména byl motiv – prý bojují v Sýrii proto, aby tam bylo nastoleno právo šaría, vadí jim tedy sekulární stát.

Uvědomuje si někdo, že totéž by chtěli i u nás? Uvědomuje si vůbec někdo, že všichni pravověrní muslimové mají jediný společný cíl – nastolení šaríi napříč celou planetou? Právě to, že Shehadeh zcela nepokrytě jejich záměr přiznal, zcela jasně ukazuje, oč muslimům v celé Evropě jde – islamizovat náš kontinent.

Nutno dodat, že mladší Shehadehův bratr prošel islamistickým výcvikem a Houdková jela do Sýrie coby džihádistická nevěsta, o třetím členovi džihádistické výpravy se média detailněji nezmiňují. Předpokládám, že půjde o dalšího člena pražské muslimské obce a pravděpodobně prošel v Sýrii stejným výcvikem, jako Shehadehův bratr Omar.

Právě tato partička muslimů, z nichž právě Shehadeh byl hostem v jednom rozhlasovém pořadu coby příklad zcela integrovaného muslima, je ukázkou toho, že je hrozbou JAKÝKOLI MUSLIM. Tedy nejen ten, který přichází z muslimské země, ale i ten, který se už v Evropě – a dokonce i v naší ateistické a plně sekularizované zemi – narodil.

Právě Shehadeh patří k potomkům těch muslimů, kteří k nám přicházeli v 70. a 80. letech za studii, o nichž jsem se zmiňovala ve svém článku o brněnské mešitě. Právě muslimové z těch dob jsou základem islamizace u nás, jejich potomci zde narození pak nejsou žádnou zárukou toho, že plně sekularizovaná společnost zajišťuje plnou integraci. U muslimů to nelze, pak by to totiž nebyl správný muslim. Poté, co se jim v novém režimu povolila výstavba mešit a modliteben, se pak mohli o to lépe dezintegrovat a uzavřít mezi své soukmenovce. Navíc, v současné době dochází i k masovému slučování rodin (rodina u muslimů je často i nějaká ta stovka lidí) a nasunování přátel zdejších muslimů. Ti se sem stěhují pod záminkou podnikání.

Myslím, že Shehadeh je jen špička ledovce. Všichni si jistě vzpomenete na nedávné výzvy ze strany u nás žijícího ukrajinského muslima k tomu, aby se muslimové vyzbrojovali a je otázka, kolik dalších, jim podobných, u nás ještě je.

Tristní totiž je především ten fakt, že na Shehadehovu podvratnou činnost poukázaly cizí tajné služby, naši čučkaři jsou totiž příliš zabraní hledáním čínských a ruských špionů, tak už jim jaksi nezbývá čas a asi ani vůle na to, sledovat i naši muslimskou obec. Lze tedy předpokládat, že podvratná činnost dalších muslimů by jim také unikla.

Podle všeho hrozí Shehadehovi za podporu terorismu až 15 let. To mi připadá velmi málo uvědomím-li si, že Shehadeh a jeho kumpáni přímo spolupracují na likvidaci sekulární společnosti, na džihádu, který zcela jistě nemá skončit v Sýrii. Budu tedy bedlivě sledovat průběh soudu a jsem zvědavá, kdy začnou vše směřovat k psychickým problémům. Ostatně, jako v nedávném případě znásilňujícího afrického dobytka

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-kupujete-si-kebab-pak-jste-prispeli-na-al-kajdu/

7 hlasů

Akupujete-li si ruskou zmrzlinu..., nebo hamburgery McDonald´s.....

4 hlasy

ty zeres hamburgery mc donalds?
fuj, takova sra*cka.
uz se nedivim, ze mas v hlave tak nas*rano :-)))))

0 hlasů

pro soudruha ok.Ruská zmrzlina je daleko lepší než ta sovětská,ajnštajn.a ropa s plynem taky.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

Pak Kocourek má jako obvykle pravdu. Příspěvek na islám pochází přinejmenším z halal certifikace. Tu má jak německý výrobce kebabu (Döner), tak kebabárna. Zvlášť, když se chlubí nápisem "halal" na vývěsním štítu. Certifikace provádí imámové a příjmy z nich jdou jejich náboženským obcím. Ty mívají napojení na militantní islám. To neznamená, že provozovatel nemůže i dobrovolně přispět ze zisku.

Mimochodem tento kebab z mražených polotovarů má výjimku na fosfáty. Takže dobrou chuť.

https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/kebab-eu-fosfaty.A171212_110203_eko-zahranicni_mato

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/512463/cesi-o-kebab-neprijdou-eu-v-nem-necha-fosfaty-odpurci-neuspeli.html

1 hlas

Václav druhák křivoústý ví, jak oslovit svůj elektorát. Chce obrat o hlasy komunisty a to se mu jistě zadaří :-)

4 hlasy

Tímto příspěvkem jsi se korunoval na stejnou úroveň jako ten řeporyjský rypák. Na úroveň primitivismu. Stejně jako celá ta vaše eurobolševicko-muslimská vlastizrádná kavárna.

3 hlasy

Normálně na mentály nereaguju ale Vy jste výjimka. Neuvěřitelně výkonná a houževnatá. Takže - korunovanej pitomec jste tady Vy a především Vy. Korunoval jste se sám, před zdrcující normální většinou, která hodnotí FAKTA.
Starosta Řeporyj se sice prezentuje šíleným způsobem, ale vše co říká je podložené a logické. Nikdo ho nechytí při blouznění a lhaní.
Klaus druhý zbytečný se snaží trumfnout fotra ve lstivosti, což se mu nemůže nikdy podařit, ale co on zároveň nemůže nikdy nazřít. Jako člověk je nestvůra, obluda bez sociální inteligence, zato vybavená maximální touhou určovat a ovládat. Získat si může jen podobné typy, co by také rádi řídili zeměkouli.

3 hlasy

Jen další populista. Nejdříve si přečetl diskuze, zjistil, co si myslí většinová populace a podle toho přizpůsobil svůj volební program, filuta...

3 hlasy

Vážně, a třeba Karlovo předvolební číro to nebyl populismus ?
Co to teda bylo, demencce, či co :)

1 hlas

A kdyby to byla pravda, co je špatného na tom, že si zjistí co chtějí lidé a ne banda z prágl kafírny? A že to pak prosazuje? Nemělo by to náhodou být tak, že politik prosazuje co chtějí lidé a ne rádoby elita komediantů a chátry ?

2 hlasy

Copak byste rád, beránku, pochlubte se. Koblihu?

2 hlasy

No to by to dopadlo. Nemělo! Politik má lidi kultivovat, nikoliv podléhat nějakým pokleslým choutkám. Má hlásat nějaký ideál a lidi přesvědčit o jeho správnosti. Nebo alespoň řídit stát tak, aby nezkrachoval a bohatl. Zatím bohatnou akorát politici na úkor občanů. "Kdybychom lidem řekli, co chceme opravdu udělat, tak by nás nezvolili!", prohlásil kdysi Topolánek...

1 hlas

Zájmy lidí se liší. Co je pro jednoho ideál, může být pro jiného pěkné svinstvo. Topolánek přesně věděl, jak to s těmi jeho ideály je.

0 hlasů

...opravte si ten citát: "Kdybychom lidem řekli, co chceme opravdu udělat, tak by nás zavřeli."

2 hlasy

rekl jenom pravdu, takze muzeme cekat, ze se do nej pusti mistni ruda tlupa :-))))))
a nandaji mu to az do desateho kolene, jak to jenom bolsevici umeji :-))))

3 hlasy

a ta tvoje rodina- dědek dělal seznamy židů pro eichmana a šperky nosila tvoje máima,než jí je ukradli a svinka amnestie bestie

1 hlas

A co dementní šulin Havel špina a chudák lidský a jeho děvka špina co žije z ukradeného po dementní zrůdě...

4 hlasy

po lopatě.havla tam dosadili a ovládali semiti židi jako marc reich a m.albeight-korbelová.jak se vyjádřila, pracoval pro ní jako brabeneček.v Rusku to byl jelcin a soros s marc reich.kdy vám to dojde,mešuge?sakra dlouhé vedení.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.