Cena Mene Tekel
Komunismus jsme nepřekonali, říká místopředseda Senátu

01.03.2019 16:48

Komunismus není překonanou dějinnou etapou, neboť se jeho hrůznost nepovedlo dostatečně vysvětlit těm, kteří jej nezažili. Na páteční konferenci věnované pronásledování rodin v době nesvobody to řekl místopředseda Senátu Jiří Oberfalzer.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Mach (4 hlasy) 01.03.2019 20:29

  Má pravdu, ukázali nám nahotu kapitalismu, kde bohatí, mocní a...

 • Zdeněk Šmerda (4 hlasy) 01.03.2019 18:45

  .Dobrý Jiří Oberfalzer je za ODS a navíc místopředseda Senátu, takže...

 • Petr Rozlil (2 hlasy) 01.03.2019 20:45

  Ano, jeste jsme komunism neprekonali jak jste se sami nedavno...

 • Petr Min (2 hlasy) 01.03.2019 17:39

  Však revoluci v carském Rusku započal Trockij s asi 30-ti lepšími...

 • karel ledvinka (1 hlas) 01.03.2019 17:09

  tak tak.souhlas.uciti by se meli o masakrech v byv.SSSR vedenymi...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

On tady žádný komunismus nebyl,ale bylo tady dost chrapounů v KSČ, kteří chtěli hrabat už za socíku pod sebe a po převratu se rozprchli do těch demožmp a jsou dnes u koryt a hrabou bezpracně nepřehledně nadále a dokud nevychcípou tak ten jak říkají komunismus nezmizí.

0 hlasů

Charakteristika komunismu je zde přesně popsaná a je s podivem,že o stejnou věc se velmi čile zasazuje i EU.Ono nejde o ideály,cílem je stvořit poslušnou hmotu.

0 hlasů

https://www.marxists.org/cestina/marx-engels/1848/manifest/ch01.htm#s428

Manifest komunistické strany
Nechť se panující třídy třesou před komunistickou revolucí! Proletáři v ní nemají co ztratit, leda své okovy. Dobýt mohou celý svět.
"Proletáři všech zemí a národů, spojte se!"

1 hlas

je to fanaticke nabozenstvi.zalozene frantiky.ukradene a zpervertovane semity zidy.tak jako krestanstvi bylo nabozenstvi semitu zidu a ukradli jim ho a zpervertovali belosi.oboji je namireno na zkroceni prirozeneho bileho zakona-oko za oko,zub za zub.v tom byli belosi nejlepsi.

0 hlasů

https://www.marxists.org/cestina/marx-engels/1848/manifest/ch01.htm#s428

Manifest komunistické strany
Evropou obchází strašidlo - strašidlo komunismu. Ke svaté štvanici na toto strašidlo se spojily všechny mocnosti staré Evropy - papež i car, Metternich i Guizot, francouzští radikálové i němečtí policajti.
Kde je opoziční strana, která by nebyla svými vládnoucími odpůrci vykřičena jako komunistická, kde je opoziční strana, která by opět potupnou výtku komunismu nevmetla ve tvář jak pokrokovějším opozičníkům, tak i svým reakčním odpůrcům?

Z této zkušenosti vyplývá dvojí.

Komunismus je již uznáván všemi evropskými mocnostmi za moc.

Je svrchovaný čas, aby komunisté otevřeně před celým světem vyložili své názory, své cíle a své snahy a proti báchorkám o strašidle komunismu postavili manifest strany samé.

Proto se v Londýně shromáždili komunisté nejrůznějších národností a sepsali tento manifest, který uveřejní v jazyku anglickém, francouzském, německém, italském, vlámském a dánském.

1 hlas

Po 30 letech kapitalismu považujeme socialismus za vysoce humánní režim.
-.-V socialismu se prováděla veterinární kontrola masa Ani Sovětský svaz nám nezakázal kontrolu provádět. KAPITALISTÉ z původního paktu NATO kontrolu zakázali.
-.-v Socialismu se provádělo BEZPLATN´E očkování. Kapitalisté z původního paktu NATO prostředky na očkování uloupili a očkování i dětí zakázali a znemožnili
-.-Oberfalzer je obyčejný úchyl a sadista, když mrzačí malé děti tuberkulozou, obrnou, neštovicemi

1 hlas

Ano, jeste jsme komunism neprekonali jak jste se sami nedavno pochlubili ve zpravach, ze konecne mame 60 tisic bezdomovcu. A jestli pane mistopredsedo Senatu mate v umyslu svadet nas komunism na nekoho tak se prosim podivejte na Google a Wikipedii kdo nas do komunistickeho lagru v roce 1945 nabidl a strcil. Google, Wikipedie: YALTA CONFERENCE

2 hlasy

Má pravdu, ukázali nám nahotu kapitalismu, kde bohatí, mocní a mafiáni z nás dělají otroky a lidi co nemají vlastní názor a nerozpoznají jejich lži od pravdy. Díky za to že jsme se aspoň za 30 let vzpamatovali a už jim nevěříme, ODS má asi 12 % a to tak odpovídá tomu kolik lidí je zapojeno do okrádání a podvádění těch ostatních.

4 hlasy

.Dobrý Jiří Oberfalzer je za ODS a navíc místopředseda Senátu,
takže hanobit jiné strany má ve stranickém popisu práce.
Žádný komunismus ještě nebyl, jen vnucený sovětský stalinský
mafiánský systém po II. svět. válce, za souhlasu západních demokrat.
zemí a hlavně USA (president Roosvelt). Nyní konečně KSČM
může po r. 1989 také svobodně působit, jako i jiné zvolené strany.
Zatím si vedou dobře, mají poslání - smysl pro sociál. spravedlnost,
hájit zaměstnance a hledí, aby si pravice moc nevyskakovala.
Pravicová ODS má zase za úkol chránit soukromníky, podnikavce
všeho druhu a vetovat zásahy státu pro solidní poctivé podnikání.

4 hlasy

Však revoluci v carském Rusku započal Trockij s asi 30-ti lepšími Židy z USA a Německa a cílem původně bylo rozvrátit týl carské armády a rozložit Rusko na více států. To chtějí dodnes a daří se jim. Jaká byla úloha Lenina se zkoumá, snad přeběhl. Nástupem Stalina, zřejmě potomkem předposledního cara, ten že ne a Rusko udržel, ale padlo financování ze západu všeho a začal poté v Evropské časti, teda i na Ukrajině, hladomor. Dodnes si ale nikdo v Rusku neováží zásadně odsoudit Lenina. On asi celý ten projekt světových bank nějak otočil a začalo na Rusko, s přestávkou amílům poplatného Jelcina, až dodnes těžké embargo. ČSR v tom lidé žili ještě tak nějak nejlépe. Ten Slovák ale žvaní. Jak vypadalo Slovensko za R-U, za 1. republiky a dnes : To bylo postaveno za peníze českých podniků a podobně. Nic tam neměli, snad halušky a špatné pivo. Sami ti staří Slováci říkali, že nelépe se měli za Adolfa, přes lístkový systém. Ten místopředseda je prostě magor. Slovensko mělo kliku že bylo v sestavě v ČSR po ww2, jinak platilo reparace a dostalo by po gulích za svinstva v Oděse a za zradu na Dukle, kterou mají na svědomí generálové Viest a Golián. 160 000 plus 8000 životů.

2 hlasy

chyba lávky! ihned po puči proti kerenskému se stal prezidentem semitka žid jákof sverdloff.v politbyru bylo ze sedmi členů 4,25 semitů židů.Lenin byl ta čtvrtka, zbytek jeho rodokmenu byl čuvaš/turecký kmen/,kalmyk/mongolský kmen/a Němec nebo Švéd.jeden Rus aby se neřeklo a jeden gruzínec.ti měli moc.ve vládě bylo z 20ti komisařů ministrů 17 semitů židů.v další vrstvě vlády bylo 545 lidí.z toho bylo 455 byrokratů semitů židů.

0 hlasů

také byli v armádě, policii a ve vězeňském systému.to je daleko víc než 30.v kominterně a ve špiónování.

0 hlasů

tak tak.souhlas.uciti by se meli o masakrech v byv.SSSR vedenymi semity zidy.sef gulagu byl israel israelovic plinin.semita zid.od dzerdzinskeho pred mundzinskeho,jagodu,po beriju vedli cheku,nkvd a kgb sami semiti zidi.koncili andropovem a cernenkem.

1 hlas

nikdo jejich obeti neoplakava,bylo jich pres 10 mil.nikdo nic neplati jejich pozustalym.opec,jdl,a ani wjc nebo soros a jeho neziskovky NIC.a to tam zacal rudy teror v SSSR uz s vyhlazovacimi lagry v roce LP.1918!vedl to lejon trocky-bronstajn,bela kohen kun a felix dzerdzhinsky.sami to semiti zidi.omluvi se alespon,soudruzi?stat zidostan?

1 hlas

Celou dobu, od revoluce v únoru 1917 a vastně až dodnes je veden boj proti některým frakcím ruských Židů. Přivedl je do Ruska k provedení sabotáže či rozvrácení týlu carské armády Trockij tlupou dalších jinověrců, kteří žili v USA a v Německu a platili je mezinárodní spolky bank.

1 hlas

s.zinovev-apfelbaum pochazel z ukrajiny.s.kamenev-rozenfeld z moskvy.s.sokolnikov-girsh briliant z romny,ukrajina.bela kohen kun z rumunska.michal frunze ukrajina/moldavie.dzerdzhinsky z polska/ukrajiny.sverdlov z Ruska.prevahu zde maji soudruzi z ukrajiny.a okoli.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.