Předseda KSČM
Komunisté nechtějí platy politiků vázat na minimální mzdu, Filip si stojí za názorem ohledně Koněva

17.05.2020 11:59 Aktualizováno 17.05. 16:26

Komunisté nechtějí vázat platy ústavních činitelů na výši minimální mzdy, jak v uplynulém týdnu navrhla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa by pak odbory vyjednávaly mzdy politikům, což je nepřijatelné.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (8 hlasů) 17.05.2020 13:53

  Estébácký udavač a komouš k tomu tady bude něco kázat o morálce?...

 • aztek polni (7 hlasů) 17.05.2020 15:27

  Ve Vidni ji mají taky a dosud ji nesundali a nepotřebovali kecy...

 • o k (6 hlasů) 17.05.2020 18:18

  Myslím si, že přihlouplý poloMongol Lavrov semkl 'Cechy a že mnozí,...

 • Rozlilovic Pjotr (6 hlasů) 17.05.2020 17:26

  Na tvoje ruske min.zahranici sere pes. Uz jsi se umyl, smradochu?

 • o k (5 hlasů) 17.05.2020 17:40

  Každý, kdo nesdílí ruské názory je pro vás žid. A pak, že nejste...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

PROČ SVĚT IGNORUJE VRAŽDU TOMMYHO LINDHA?

Už je to takové klišé, ale stále pravdivé. Představte si situaci, že by ve Švédsku nějaký nacionalista zavraždil migranta. Zpráva o tomto činu by okamžitě proběhla celým západním světem, a kdekdo, včetně vysoce postavených politiků, by se předháněl v odsouzení tak hanebného činu. Tak už to prostě bývá. A pak si představte situaci, že se africký migrant ve Švédsku pokusí znásilnit čtrnáctileté děvče. Na chvíli je zastaven mladým švédským nacionalistou, který se mu v tom pokusí zabránit, ale migrant Švéda zavraždí, a znásilnění dokončí. Nakonec si to ani nemusíte představovat. To se skutečně stalo. Ale slyšeli jste o tak hanebném činu odjinud, než z alternativních médií?


Švédská média se o případu zmiňují, ale jako obvykle, bez detailů. Tak jako zde Švédská televize. Ta informuje o tom, co se stalo, ale už ne o tom, kdo byl pachatel, a kdo byli oběti.

Co se tedy stalo? Skupinka Afričanů se vetřela na párty mladých lidí. Jeden z Afričanů se pokoušel znásilnit čtrnáctiletou dívku, která byla na párty přítomná. Tomu se pokusil zabránit teprve devatenáctiletý Tommie Lindh. Afričan znásilnění přerušil a Tommieho ubodal nožem. Pak znásilnění mladé Švédky dokončil.

Pro dnešní Švédy není typické, aby se vměšovali do trestných činů, které páchají migranti. Za prvé jsou vychováváni v tom, že migranti jsou vždy oběti, a za druhé jsou švédští chlapci vychováváni jako dívky. Chce to skutečného Švéda, aby se chlap choval jako chlap. A Tommie byl švédským nacionalistou. Udělal to, co je správné. A stálo ho to život.

Média a všelijací aktivisté budou nyní postupovat podle obvyklé taktiky. Nejprve budou mlčet. A pak přijdou s vlastní verzí události, kdy čin znásilnění a vraždy bude umístěn do pozadí, a v popředí bude osoba Tommieho, kterého zabila jeho nenávist. Nebo tak něco.

Přitom případ Tommieho je téměř učebnicovým příběhem hrdinství. Už nyní je ve své zemi legendou.

https://pravyprostor.cz/proc-svet-ignoruje-vrazdu-tommyho-lindha/
---
V MÉDIÍCH NIC…

Vraťme se dneska opět na tureckou hranici, kde dochází na pokračování politiky jinými prostředky. Turecký sultán přitvrzuje a vyhlašuje své nároky na leckteré řecké ostrovy u kterých prý bude probíhat bojenské cvičení a střelby ostrými a tak bude lepší, když tam turisté raději nepojedou.


Ve veřejnoprávních a pravdomluvných médiích ani čárka, ani slovo, ani krátký šot na kameře. Nula. Zprávy podává jen Ivan David a pár dalších blogerů, kteří už jen informováním o této věci dokazují svojí xenofobii, proruskou propagandu a nedemokratické smýšlení.

https://pravyprostor.cz/v-mediich-nic/
-
EMANUEL MACRON A ANGELA MERKEL … JSOU PRO NÁS VĚTŠÍM NEBEZPEČÍM NEŽ RUSKO A ČÍNA?

Emanuel Macron společně s Angelou Merkelovou tvoří tandem vedoucích politických představitelů Evropy, který patří k tomu nejnebezpečnějšímu, co na Starém kontinentu za posledních 50 let vzniklo. Jsou pro nás daleko větším nebezpečím než Vladimír Putin s Ruskem za zády a Čína se svou ekonomickou expanzí. Macron s Merkelovou připomínají klíšťata, která se přicucnula na zdroje a jen tak se nepustí.

Momentálně přišli s nápadem, že je třeba zachránit jih Evropy. Za ten lze považovat Řecko, Itálii, Španělsko. Tedy země, které omývají vody Středozemního moře. Už jen samotná turistika by měla teoreticky naplnit místní státní pokladny natolik efektivně, že by tyto státy neměly mít hluboko do kapsy. Podobně výnosná by měla možnost provozovat přístavy, navíc poloha výše uvedených zemí je přímo stvořená k zemědělství a pěstování plodin, kterými lze zásobovat celou Evropu. Proč je tomu jinak, o tom můžeme vést dalekosáhlé diskuse, nicméně jistou je, že všechny tyto země patří k ekonomicky problematickým členům Evropské unie. Obnos potřebný na vzestup jihu kontinentu po koronavirové krizi poskytnutý ze společných peněz unie tito dva vůdci odhadují na 500 miliard eur, celkovou částku pro oživení celé Evropy na 2 biliony eur. A protože Merkelová není žádný čučkař, přžedpovídá ji ještě o cca 1,5 bilionu vyšší. Peníze rozdělené jižním státům nemají být půjčkou, ale půjde o formu dotací. Takže jásají všichni až na ty, kteří musí vymyslet, kde dotyčné obnosy vzít.

Je velmi pravděpodobné, že více, jak 3 biliony eur nikde na skladě neleží. EU si je bude muset buď půjčit nebo natisknout. Jejich tiskem by ničemu nepomohla, protože by euro v tu chvíli ztratilo svou hodnotu. Půjčka nikdy není levná, tedy pokud neexistují záporné úroky. Ty neočekávejme. Takže pokud si EU tyto peníze půjčí a vzápětí je rozdá, bude je muset v budoucnosti opět vrátit i s úrokem. Vybrat je může pouze zpět od členských států, takže se zvýší státní odvody do společných eurounijních fondů. Odvody jednotlivých zemí musí vznikat na určitém principu, kterým je systém daní v jednotlivých státech. To znamená, že by došlo k dalšímu daňovému zatížení obyvatelstva, které už tak dosahuje nesmyslné úrovně.

https://pravyprostor.cz/emanuel-macron-a-angela-merkel-jsou-pro-nas-vetsim-nebezpecim-nez-rusko-a-cina/

CZEXIT

0 hlasů

Řecko: EU financuje turecké vojenské síly, které obtěžují Řecko

urecké ozbrojené síly mají dlouhou historii zastrašování Řecka. Napětí letos vzrostlo, když Turecko uvolnilo novou vlnu nelegálních migrantů v Řecku, jeho stíhací letouny obtěžovaly helikoptéru, která nesla dva nejlepší řecké vojenské velitele, a její personál vystřelil přes hranice na řecké území, jak to dříve psal portál Voice of Europe.

Dalším způsobem, jak Turecko provokuje svého řeckého souseda, je odesílání plavidel do řeckých teritoriálních vod v Egejském moři. Turecko se netajilo skutečností, že doufá, že jednoho dne chytí řecké ostrovy v Egejském moři, aby tam mohlo převzít obrovské zásoby ropy a zemního plynu.

EU vždy odmítla udělat cokoli, aby reagovala na agresi Turecka. A nyní Olivér Várhelyi, evropský komisař pro sousedství a rozšíření, potvrdil, že blok zakoupil čtyři plavidla pro tureckou pobřežní stráž v rámci společného prohlášení EU a Turecka o krizi uprchlíků. Nákupy plavidel byly provedeny v loňském roce v rámci iniciativy EU s cílem „zajistit řádnou správu hranic s cílem zajistit a chránit uprchlíky, místní obyvatele a konečně Turky a evropské občany“, uvádí zpráva Proto Thema.

Várhelyiho prohlášení bylo odpovědí na otázku, která mu byla položena ohledně programu Nikose Androulakise, poslance Evropského parlamentu z Řecka. Androulakis položil otázku poté, co plavidla turecké pobřežní stráže v březnu vstoupila do řeckých vod bez povolení.

Kromě plavidel Várhelyi potvrdil, že EU také zaplatila za nákup obrněných vozidel a sledovacího zařízení pro Turecko, které se má použít jako součást úsilí o bezpečnost hranic. Řekl Androulakisovi, že „Komise bude situaci nadále sledovat, aby zajistila dodržování všech závazků.“

Dále uvedl, že Komise bude i nadále dodržovat dohodu navzdory krokům Turecka proti Řecku v posledních měsících.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/evropska-unie/recko-eu-financuje-turecke-vojenske-sily-ktere-obtezuji-recko/
------
A je to tady! Itálie varuje, že může čelit odchodu z eurozóny, protože se prohlubuje koronavírová krize. Už mají i název nové měny!
Hans-Olaf Henkel navrhl, že nejlepším řešením by bylo, kdyby Itálie opustila eurozónu a vrátila se ke své vlastní měně, kterou nazval „novou lirou“. Henkel hovořil o pozadí rozšiřujících se mezer mezi severem a jihem bloku, zejména s Německem a Itálií, o tom, jak nejlépe zmírnit hospodářské a společenské dopady viru.

Manfred Weber, vůdce Evropské lidové strany v Evropském parlamentu, se stal poslední postavou, která vystoupila, a vyzval k „přísným kontrolám“, které by zabránily Itálii a Španělsku pustit se do masivních veřejných výdajů sprejem pomocí hotovosti EU. Píše portál Express.co.uk.

Henkel také reagoval na připomínky miliardáře eurofilu George Sorose, který minulý týden navrhl, aby EU měla povinnost pomoci Itálii, která byla touto chorobou zasažena nejhůř než kdokoly jiný v EU.

Bývalý europoslanec vysvětlil: „Sdílím názory Sorose na Itálii, ale nemyslím si, že existuje důvod pro„ finanční solidaritu s Itálií kvůli koronové krizi “.

„Co mají Němci dělat s rozhodnutími italských politiků o jejich zdravotním systému nebo s (velmi pozdějšími) rozhodnutími o uzamčení v Lombardii?”

„Bohatství Italů na hlavu je v průměru výrazně nad bohatstvím například Němců.”

„Předtím, než italští politici, jako je Salvini nebo Conte, nebo kdokoli nebude požadovat peníze od občanů jiných zemí, aby zmírnili finanční výsledky svých rozhodnutí, měli by požádat své vlastní bohaté lidi, aby projevili solidaritu se svými vlastními lidmi.”

„Spíše než aby si italští politici nechali půjčit peníze z jiných zemí a na riziko jiných zemí, Německo by mělo poskytnout štědrý dar výměnou za Itálii opouštějící eurozónu a vrátit se do své vlastní měny (Nová Lira)!”

“Tímto způsobem by mohla italská centrální banka devalvovat svou měnu, aby se znovu stala konkurenceschopnou, dostala ekonomiku zpět na své (vlastní) nohy a prosperovala jako Itálie před eurem.”

Henkel, který zdůraznil, že respektuje „globalizovaný, liberální a demokratický svět“, dodal: „Znám Sorose z jednání před několika lety, když jsme diskutovali o první krizi eura.”

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/evropska-unie/a-je-to-tady-italie-varuje-ze-muze-celit-odchodu-z-eurozony-protoze-se-prohlubuje-koronavirova-krize-uz-maji-i-nazev-nove-meny/

CZEXIT

0 hlasů

Rusove jsou nasi rodni Slovansti bratri.to NESMIME nikdy zapomenout.mark reich nebyl,soros taky ne.albrightova uz VUBEC.

1 hlas

Až už jsme zase doma. Soroš, Albrightová....čím to je, že tihle VZÁCNÍ A SLUŠNÍ LIDÉ,kteří toho tolik dobrého udělali, jsou předmětem neustálého kamenování ze strany totalitních zkurvenců?

2 hlasy

soros pomahal nackum v budapesti a prodaval majetek zidu,kteri byli na ceste do koncentraku.sam to priznal.potom byl odsouzen 3x u frantiku za zlodejnu,anglicani ho ani nesoudili kvuli libre.korbelove syn profitoval na valce a bombardovani srbska v kosove a albanii.tak jako ted bidenovo syn na ukrajine.a to jeste nevime o tech kick-back,ktere dostala kdyz do Cech pritahla $495 milionu.neni mozne se k tomu dorvat.mate pekne vzory za kriminalniky.

2 hlasy

0 souhlasu. Totalitní zkurvenče. Tím s tebou definitivně končím....mešuge...

2 hlasy

Taky nevím, co je to za tvora. Navrhuji ho totálně ignorovat.

2 hlasy

to nejni dvakrat demokraticke,ajnstajn.zvlast,kdyz mi NEMUZETE vyvratit ani jedno slovo,bridilove.

0 hlasů

nevyvratil jste mi NIC.a trestite,jelikoz to vite.a sprostak jste od narozeni.nic noveho.kde se pletu,lzu?pro genia jak vy,by to mela byt MALICKOST,ukazat mi chyby v mysleni.nemate holt na me.to vam a soudruhovi ok vykladam uz par let,ajnstajni.salom.

0 hlasů

to berete podle sebe,ajnstajn?cha,cha,cha!salom.mesugene.

0 hlasů

Vyvracet něco totálnímu b.lbci nelze.

1 hlas

Přečetl jste si, co napsal Karal Havlíček o Rusech a slovanství? A to nemluvil o Rusech a ne o židech. A za sebe vám říkám, že pouze při představě, že bych měl vzdáleně geneticky mít něco společného s tímto národem, dělá se mi špatně od žaludku. Vím ale, že to není pravda a že se nás snažíte pouze oblbnout tak, jak to je už ruským zvykem.

2 hlasy

asi narazil na par spatnych Rusu.nejaky mu slapnul na kuri oko,nebo tak neco.osoulozil nevestu,nevim.to je ovsem jedinec.vezmete si aspirin a vysvetlete mi,kde se pletu nebo dokonce i LZU.ja jsem ukazal,kde se plete soudruh zrno.i khb.asi nikdy neslysel o novgorodske republice.nabo narazil na cecena,turka v Rusku.mozna i zida.kdyz byl tak moc proti pan Slovanstvi,proc zalozil magazin v kutne hore se jmenem Slovan?v roce 1850?asi casem zmenil nazor.to se stava.a pripravoval pan Slovansky sjezd v praze?podle genetiky tedy nejste Slovan?tim padem ani Cech.budte tak laskaff,a ukazte mi,kde se vas snazim oblbnout,lzu nebo se pletu.pokud vim,nejvetsi oblbovaci v historii byli mojzis,jezis,freud,ajnstajn,marx a trocky.salom.

0 hlasů

Tvoje nevesta je soudruh Grospic, smradochu. Uz jsi se umyl, velka pico?

1 hlas

netykejte,nevotravujte,nevopicte se a ignorujte me,jako soudruh ok.kapis,junyjor?cha,cha,cha!salom.ajnstajni.NEMAT - ENA ME,bridilove.

0 hlasů

oprava - ..mluvil o Rusech ...

0 hlasů

Jak si George Soros strčil do kapsy Evropský soud pro lidská práva

Senzační odhalení z evropských dokumentů o hlubokém zapojení Open Society Foundation George Sorose do Evropského soudu pro lidská práva, který sehrál klíčovou roli při vnucení politiky „otevřených hranic“ zemím jako Itálie.

V roce 2012 předložil Evropský soud pro lidská práva (ECHR) průlomový rozsudek v případě „Hirsi Jamaa a ostatní versus Itálie,“ v němž rozhodl, že Evropské země nemohou „odhánět pryč“ ilegální migranty a budou pokutovány stovkami tisíc Euro, pokud to udělají. Do případu byla zapojena síť Sorosem sponzorovaných právníků a neziskovek, které si daly práci s vyhledáním 22 somálských a eritrejských migrantů v Libyi, kam byli v roce 2009 vráceni, aby jejich případy vznesli k žalobě ve Štrasburku.


Nyní zpráva od konzervativního amerického aktivisty Jay Skulowa z Evropského centra pro právo a spravedlnost (ECLJ) odhalila, že tato neziskovka napojená na síť Open Society je hluboce zapojena do činnosti samotného soudu ECHR a mnoho z jeho soudců je spojeno s těmito organizacemi. Zpráva identifikovala sedm neziskovek, které jsou jak aktivní při činnosti tohoto Soudu, tak mají mezi soudci své bývalé zaměstnance. Nejméně 22 ze 100 soudců, kteří od roku 2009 v ECHR sloužili, jsou bývalými zaměstnanci nebo vůdci těchto sedmi neziskovek, uvádí zpráva.

Tyto neziskovky byly identifikovány jako A.I.R.E. Center (Poradenství lidských práv v Evropě), Amnesty International, Mezinárodní komise juristů (ICJ), Helsinská komise a síť nadací, Human Rights Watch (HRW), Interights (Mezinárodní centrum pro justiční ochranu lidských práv) a Open Society Foundation (OSF) a řada jejích poboček, zvláště pak Open Society Justice Iniciative (OSJI).

„Síť Open Society Network má na sebe napojenu řadu soudců a aby tomu tak bylo, tak ve skutečnosti financuje šest dalších organizací identifikovaných v této zprávě. Mocná přítomnost Open Society a jejích poboček je v mnoha ohledech problematická. Ale ještě závažnější je skutečnosti, že 18 z 22 soudců zjištěných, že sloužili v případech iniciovaných nebo podporovaných touto organizací, právě do této organizace v minulosti patřilo.“

Zpráva identifikovala 88 problematických případů z posledních více než 10 let. „Jen ve 12 případech se tito soudci zdrželi zasedání kvůli svým vazbám na zapojenou neziskovku.“ Tento think tank prohlásil o svém hodnocení, že je „nízké“, protože nevzali v úvahu úzké finanční vazby OSF k mnoha dalším neziskovkám.


„Tato situace je závažná a vznáší otázky o nezávislosti tohoto Soudu a nestrannosti jeho soudců. Tyto konflikty zájmů se musí okamžitě vyřešit.“ Zpráva navrhuje věnovat větší pozornost volbě kandidátů do pozic soudců, aby se zabránilo jmenování aktivistů a kampanistů, aby se zajistila transparentnost zájmů a vazeb mezi navrhovateli, soudci a neziskovkami a aby se formalizovaly procedury pro deportace a zrušení kvalifikace pro azyl.

Ač mnoho blogů a alternativních webových stránek o těchto informačních bombách z odhalení v této zprávě referovalo, tak je pro změnu média mainsreamu nevyhnutelně ignorovala. Tento týden to komentovalo v oficiálním tiskovém prohlášení ruské ministerstvo zahraničí, v němž uvedli, že „zprávě věnovali pozornost“ nejen proto, že „Radě jejich evropských kolegů bylo Rusko často nahlašováno“ v případech, v nichž Západní neziskovky lidských práv „uplatnily na ECHR svůj skrytý i otevřený vliv“, což je v této práci také analyzováno.

„Věříme, že naši kolegové z Rady Evropy a členské státy této organizace by měli věnovat pozornost této zprávě, která může poskytnout cenné „podklady k zamyšlení“ v kontextu probíhající reformy ECHR. Rusko vždy prosazovalo silný, ale ne zpolitizovaný Evropský soud. Vypadá to, že důkladné uvážení všech zapojených stran zamýšlejících se nad nedostatky v aktivitách ECHR během reformní činnosti umožní napravit a nakonec minimalizovat vedlejší „politické“ účinky, jimiž je jeho praxe zamořena,“ uvedlo ruské ministerstvo zahraničí.

Ruský prezident Vladimir Putin v roce 2015 Sorosovy neziskovky zakázal s tvrzením, že „představují hrozbu jak pro bezpečnost státu, tak pro ruskou ústavu.“ Ruští pozorovatelé často Sorose obviňují, že to on začal válku na Ukrajině a že rozdmýchává konflikt mezi Ruskem a Západem.

V prosinci americký ministr spravedlnosti William Barr varoval, že odbočky Open Society pro „válku o zákony“ se pokouší ovlivňovat volby prokurátorů v USA. „Teď se rozvíjí situace, kdy se George Soros zapojuje hlavně do Demokratických primárek, při nichž není moc velká účast a sype spoustu peněz do volby takových lidí, kteří nemají moc rádi orgány prosazování zákona, aby dostávali k soudu a stíhali zločince, nýbrž se snaží prosazovat jiné sociální agendy,“ řekla Fox News soudkyně Martha MacCallum. „Začali vítězit v řadě měst a ti podle mého názoru neposkytují policii řádnou podporu.“

https://tadesco.org/jak-si-george-soros-strcil-do-kapsy-evropsky-soud-pro-lidska-prava/

CZEXIT

💀☠️🇪🇺👺

0 hlasů

TURECKO OHLÁSILO ÚMYSL OBSADIT OBLÍBENÉ ŘECKÉ OSTROVY

https://pravyprostor.cz/turecko-ohlasilo-umysl-obsadit-oblibene-recke-ostrovy/
------
JAK SE FALŠUJÍ ÚDAJE O ZAMĚSTNANOSTI INVAZISTŮ V NĚMECKU

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-jak-se-falsuji-udaje-o-zamestnanosti-invazistu-v-nemecku/
------
EU začíná se znárodňováním: Při krizi padá i mantra o nedotknutelnosti soukromého majetku. V USA i Německu chystají totéž. U nás ostatně také. EK už si brousí zuby. Vydá se celý Západ čínskou cestou?


https://www.protiproud.cz/politika/5111-eu-zacina-se-znarodnovanim-pri-krizi-pada-i-mantra-o-nedotknutelnosti-soukromeho-majetku-v-usa-i-nemecku-chystaji-totez-u-nas-ostatne-take-ek-uz-si-brousi-zuby-vyda-se-cely-zapad-cinskou-cestou.htm
------
Válka v Libyi jako indikátor stavu rozkladu NATO a EU

http://www.nwoo.org/2020/05/17/valka-v-libyi-jako-indikator-stavu-rozkladu-nato-a-eu/

CZEXIT

1 hlas

doufam,ze jsme se konecne poucili ze fcerejsi diskuze a konecne VIDIME,jakou sprostou pakaz porad volime do vudcich pozic v republice.tohle totiz NENI ukaz jednotlivcu.vetsina potrhlych semitu zid-nazi se takhle chova a BECI jako stado,kdyz to nevi kudy kam.svoloc.to byli ti bachari v jejich otrokarskem state sssr.a udavaci.a zamestnanci gulagu,nkvd a kgb.rakovina lidstva.

1 hlas

Rád bych vás poprosil o přečtení připojeného článku. Už se pak o Rusku nebudeme nikdy muset bavit.
https://www.info.cz/nazory/zrno-na-to-abych-se-mel-pred-ruskem-na-pozoru-nepotrebuji-zadneho-muze-s-ricinem-45173.html

2 hlasy

proc bych se nemel po precteni toho clanku o Rusku dale bavit?za prve,souhlasi se mnou,ze ondrej kundra z respektu nema DUKAZY a muj respekt.ovsem soudruh ma mezery v dejepisu,o historii ani nemluve.za prve,Rusko nam nikdy NIC spatneho neudelalo.naopak,po vypaleni narodniho divadla nam poslal Rusky car 7 000 zlatych na obnovu.NIKDY nas NEOKUPOVALI.ZA 2.SOUDRUH DANIEL VYJADRIL SPRAVNE SVUJ NAZOR HNED POD CLANKEM.LENIN BYL ODSOUZEN NA TRI ROKY NA SIBIR,STALIN NA SEST.OSTATNI " REVOLUCIONARI " TAKE A PREZILI TO.KDO TO NEPREZIVAL BYLI soudruzi odsunuti tam az za otrokarskeho statu zidu,sssr.ti rozjeli 246 vyhlazovacich lagru hned v roce LP.1918.a povrazdili tam 50 000 belogvardejcu,kterym rasisticky semita zid nazi trocky-bronstajn se zidem frunze slibili amnestii.to je ta afro-aziatska mentalita.celkem tam zarvalo kolem 13 milionu lidi.vedle vitezstvi ve 2.svetove,soudruh zapomina na porazeni napoleona,stavbu noveho a krasneho pravoslavneho kostela v parizi,kdyz se frantici klepali,ze je kozaci vypali tak,jako moskvu.a jeste jim dali bistro,fungujici dodnes.beef sroganoff take.to je za treti.za d.)vyklepli mongola.za e.)v novgorode meli 400 let demokratickou republiku,daleko driv,nez byla objevena amerika,nebo nez se rozhoupali v anglii./o demokracii/.ze o tom nevi,ho NEOMLOUVA.mendelejev,tolstoj,gogol,cajkovsky byli Rusove.katerina zalozila armitaz,nejlepsi muzeum sveta.objevili ameriku-aljaska.postavili piter-petr.uplne nove mesto.ivan hrozny osvobodil 100 000 otroku v astrachani.vyklepnutim turka,tatara a mongola,osvobodili cely balkan-suvorov,persii.ve vesmiru 1.samozrejme,nejsou bez chyb.ale i v zidostane vcera odsoudili na 21 let zida,ktery znasilnil,okradl jineho,mladsiho zida/sodom je blizko/.problem mate vy s tim,ze nejste schopen videti,ze v sssr NEMEL zadny Rus moc.jeste jste mi nebyl schopen vyjmenovat ani jedinneho Rusa z vlady,politbyra nebo i prezidenta sssr ktery by byl Rus.ja mam dva.cicarin a bubnov.o nich nikdo kikdy neslysel,tedy nic moc,pokud by slo o moc.pozdeji molotov.ten byl ale jen podrztaska pro stalina.az si tohle uvedomite,mozna se vam otevrou oci.moc v to nedoufam,jelikoz jste zaslepen.

0 hlasů

Ten Putin musí být taky, podle vás, žid

1 hlas

to je fse?slabe.proc mi neukazete,kde se pletu.kdy nas Rusko okupovalo.nebo tak neco.nebo dokonce kde lzu.jinak si budu muset myslet,ze se mnou souhlasite.mlceni je souhlas,ne?

0 hlasů

jake svinarny podle vas dela,ajnstajn?dobre,ze konecne priznavate,ze NEVITE,ze jsem Rus.fsaecko jenom domenka.FAKTA nemate.slovane jsou holt vic k rodine.nez treba zidi.kdyz zid berijam odstrelil zida belu kuna,tak to moc bratrske nebylo,ze jo,mesuge.

0 hlasů

Protože dělá stejné sviňárny, jako ti Rusové (podle vás židé a jiní, jen ne Rusové, dělali. A jestli vy nejste ruského původu, tak jsem asi Rus já. A já osobně mohu mít něco slovanské krve, nevím ale rozhodně necítím, že by byl nějaký Rus můj "bratr". Nevím prpč. Je snad Ital bratr Španěla, nebo Holanďan bratr Dána?

1 hlas

A napište, že Kateřina byla taky Ruska.

0 hlasů

to je fse?to jste me ZKLAMAL.ukazte mi,kde se pletu.katerina byla prusanda,t.j.Slovanka,ze stetina,ne?jste toho schopen?asi ne.

0 hlasů

Pane, jste lhář a neskutečný darebák, t. j., jestli jste Čech a doufám, že mám pravdu a jste Rus. Musel bych se za Čechy stydět. Každopádně s vámi končím a pokud budete reagovat na moje příspěvky, odpověď bude . F. U. you russian S,O.B.

1 hlas

jeste mi zdelte,jak jste prisel na to,ze jsem Rus.to by me opravdu zajimalo.a kde konkretne lzu?prusaci jsou/byli pobaltsti Slovane.tak jako litevci a lotysi.mluvi nemecku,ponemcili se tak jako skoro my a luzicti srbove.to vime uz leta,od otakara premysla.studujte vic DNA.nechapu,proc se uchylujete k nadavkam v klidne a z me strany vecne diskuzi.tece do bot?proto?nemate nic,ze ano.tak se stetite.uznejte,ze mam pravdu a muze si oddechnout.kde LZU?

0 hlasů

https://de.wikipedia.org/wiki/Katharina_II.

0 hlasů

Nazvat Kateřinu Velikou slovankou, může pouze naprostý ignorant a ten článek jsem vám poslal proto, protože už se s vámi o Rusku nechci bavit, protože jste rasista, lhář a ruský darebák. Nemohu si pomoci, ale víc vám nemohu sdělit.

1 hlas

ale dete!a ja jsem celou tu dobu myslel,ze odpovidam na clanek soudruha zrno a poukazuji na jeho chyby a neznalost.

0 hlasů

Pletou se vytrvale. Tady NENÍ dějepisná rozprava o úspěšnosti Ruska jako státu. O té nikdo nepochybuje. Tady se vede polemika nad symbolem, který Rusku patří a který u nás budí odpor. My prostě o Rusy nestojíme. Užili jsme si jich dost a dost. Není to pro nás téma. Budou si muset odejít tam, kde budou zajímavej. Tady NE.

1 hlas

Dokonale vysvětlující, perfektní.

0 hlasů

Myslím si to též. Teď ještě, aby si to taky přečetl ten ruský magor a jednou pro vždy s tím Ruskem přestal otravovat.

1 hlas

proc mi zase nadavate?myslite me,ze ano?jakpak jste dosel k nazoru,ze jsem Rus.nebo magor?to nejni najs.zase vam dochazi argumenty,tak nadavate a lzete.to nejni najs.ani civilizovane.a " otravovat " tady mohu tak jak vy,soudruhu.demokracie,ne?nebo to jste jeste nepochopil,jako ostatni mistni soudruzi?myslim,ze i nadavat umim lepe,skola zivota.to je ofsem jen pro bridily.nicht war.

0 hlasů

Uz jsi se umyl, smradochu? Porad smrdis a jen nadavas, Rusaku.

1 hlas

netykejte a nedolezejte,junyjor.

0 hlasů

Doufám, že jste ten článek pro vás už četl - alespoň podle času soudě.

0 hlasů

cekam na komentar.vyvedte me,magora z bludu.ukazte kde se pletu,nebo DOKONCE lzu.nebo na to nemate?tak vratte koneva zpet.

0 hlasů

Kádrová rezerva loutkového režimu SSSR opravdu nemají mnoho morálního kreditu žádat zachování sochy představitele okupační mocnosti. To je jako triumfálně slavit porážku na Bílé hoře.

0 hlasů

par chyb.Rusko je nastupnicky stat po sssr.ale ideologicky je uplne jiny.nevrazdi sve vlastni obcany,tak jako rasisticti semiti zidi vrazdili v jejich 246ti vyhlazovacich lagrech uz od roku LP.1918.to je holt FAKT.nynejsi president Ruska ma velky moralni kredit mezi Rusy.vyvedl zemi z marastu po jelcinovi.a lide to vi.i pres BECENI jejich stada.dalsim FAKTEM je,ze konev dorazil do berlina 1.po nem zukov.on byl odvelen k nam a osvobodil nas z velke vetsiny.na to ponekud zapominate.zapominate take na to,ze urcite jednotky ss a hitlerjugend neprestaly bojovat jeste 6 mesicu po porazce.bilou horu srovnavejte s mnichovem.nebo s unorem.nebo s jaltou.ovsem s tim nemel konev co delat.a odstranovat jeho sochu v dobe vyroci konce valky a naseho osvobozeni jen ukazuje,jaka je to pakaz,co to udelala.socha nikomu nevadila 30 let.najednou pritahne potrhly semita zid-nazi a fsichni padaji na prdel.to at si dela v jejich zemi zaslibene.u nas ne.

0 hlasů

Několik nepochopení. Koněv nikomu léta nevadil, dokud nepřijel osvobozovat podruhé, v roce 1968. Pak už vadil a to nepřetržitě. V roce 1980 mu KSČ postavila v Dejvicích - nedaleko Ruské diplomatické čtvrti pomník. Jako připomínku všem občanům, kdo tady vládne na "věčné časy". Socha byla odstraněna v myslích veřejnosti už v okamžiku vztyčení, jen k tomu fyzickému došlo až letos. To je vše. Diskutuj, jestli na to máš.

0 hlasů

rad bych,ale nemohu diskutovat s nekym,co mi tyka,ajnstajn.kapis?evropska civilizace.

0 hlasů

Nemůžou. Nemaj na to. Matka Rus je pro ně posvátná kráva a tady dělaj za žold jedinou věc. Oslavujou ji do roztrhání. Tak ať dou do pr...

0 hlasů

ale muzou.prectete si mou odpoved soudruhovi ok.z toho vidite,ze muzou.a zase laviruje vy v domenkach a lzich.posklebovani je odporna vlasnost,ajnstajn.

0 hlasů

V Rakousku si možná koněva nechali, ale tam došlo opravdu k osvobození bez následné okupace. Nelze tedy srovnávat.

0 hlasů

dane jaltou,ne konevem.prakticka okupace se u nas konala az v roce LP.1968.v unoru to byl nas puc,tak jako na ukrajine to byl jejich puc.ale ve sfere sssr jsme byli at jsme chteli nebo ne.

1 hlas

Souhlas dáno Jaltou což byl další Mnichov.

0 hlasů

A proto Vomacka dal lize ruskou prdel.

0 hlasů

V Rakousku si možná koněva nechali, ale tam došlo opravdu k osvobození bez následné okupace. Nelze tedy srovnávat.

0 hlasů

V Rakousku si možná koněva nechali, ale tam došlo opravdu k osvobození bez následné okupace. Nelze tedy srovnávat.

0 hlasů

Státy běžně trestně stíhají i cizince za porušení svých zákonů, i když jsou spáchány v cizině, a to i ČR. Důsledně takˇčiní USA, přece jsme jim vydali Rusa Nikulina za údajné porušení amerických zákonů, žádají z VB vydání Australana Assange.. Takže to nelze vytýkat Rusku.

1 hlas

Šikovnej pokus. Ale špatně. Na taková vydání je třeba souhlas vydávajícího státu, musí jít o analogii zákona. Jde o případy vražd, škod velkého rozsahu a jinou závažnou trestnou činnost. Taky třeba žádáme o Krejčíře, ale kde je ta analogie s údajným hanobením válečného pomníku nesmrtelné slávy Rudé armády? Není. Stejně tak není analogie s fatvou na Salmana Rushdieho, kterou vydal Írán. Nikdo z civilizovaného světa takovému požadavku nevyhoví. Dokonce ani to Rusko.

0 hlasů

A víte co? Postavíme ho tam znova, pozveme štáb RT1 a pak ho zas pokácíme. Dělal bych to každej tejden, dokud se diváckej potenciál nevyčerpá. Tenhle formát by se mohl i dobře prodávat ve světě.

1 hlas

Je škoda, že nemáme těch Koněvů víc. Sundal bych je všechny a pěkně postupně, nejlépe po kouskách... jedna pazoura, jedna kebule, a zbytek odstřelit. Možná bychom se dočkali od Lavrova nějakého operního výstupu. A Zacharovovou by mohl trefit šlak v přímým vstupu.

3 hlasy

Stejně tak s dementním šuinem a busty rozbit na prášek tyrana a šulina čuráckého sllizkého estebáckého konfidenta praseckého retardovaného šmejda Havla! Lavičky rozsekat na třisku a ty podlalit at žije tyran orangutaní zrůda čurácká!

0 hlasů

TO JE NMA DENENCI SOUKUPA A JEKO KJYPERSKÝCH RUSKÝCH ČURANŮ PLATITELŮ- ASI čuran je v soukupštině jméno pro jeho děti a manželku pindu

aztek polni 17.05.2020 12:24
kirvono

Šulině dostaneš do držky špino zkur s orlíkem henlainovské dršky čurácké vymazané. Chudáku trapáku idiote nezletili at žijí sudetáci vřede práskaci odporný! Dostaneš na kokos hnupe dementní!

0 hlasů

Tahni č´šuline dostaneš na budku a kokos koko vymazaný a jsi se bodnout! At žije dementní šulin čuracký slizký konfident policie a STB orangutaní zrůda slepičí Havlova retardovaná držská!

0 hlasů

TO JE NMA DENENCI SOUKUPA A JEKO KJYPERSKÝCH RUSKÝCH ČURANŮ PLATITELŮ- ASI čuran je v soukupštině jméno pro jeho děti a manželku pindu

aztek polni 17.05.2020 12:24
kirvono

Šulině dostaneš do držky špino zkur s orlíkem henlainovské dršky čurácké vymazané. Chudáku trapáku idiote nezletili at žijí sudetáci vřede práskaci odporný! Dostaneš na kokos hnupe dementní!

0 hlasů

Odstranění sochy Koněva považuji za barbarské, nicméně hodné vládnoucí klice na Praze 6.

2 hlasy

je to krasa pozorovat,jak soudruzi,kteri za komousu mlceli,najednou BECI neco o svobode.odstraneni sochy je barbarismus.ale na to jsou afro-aziati zvykli.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Považuj. Máš na to právo, ale široký souhlas nezískáš. Barbarské odstraňování se provádí zcela jinak, než jeřábem a uložení bez poškození.
Jinak Praha 6 příjemně překvapila. Vždycky šlo o centrum bolševizmu v hlavním městě, pravidelně neochvějná podpora ODS, stejně jako třeba dříve Rudé Kladno. Tohle je příjemná změna.

1 hlas

Dost možná,ale už bylo dost podlézání do Ruského rekta.

1 hlas

no tak,junyjor.vyleztezte z der,novy den a rani ptace dal doskace.nebo dosel dech,ajnstajn?cha,cha,cha!salom,mesugeni.

0 hlasů

Maltská vláda oznámila Evropské komisi, že odchází z operace IRINI

Maltská vláda oznámila Evropské komisi, že odchází z operace IRINI. V jejím rámci EU vyslala do Středozemního moře vojenské lodě aby vymáhaly dodržování embarga OSN na vývoz zbraní do Libye. Akce se však stejně jako v případě jejího předchůdce EUNAVFOR MED SOPHIA zvrhla v námořní taxislužbu pro migranty placenou z rozpočtu EU.

Maltský ministr zahraničních věcí Evariste Bartol podle řeckého serveru pronews.gr oznámil, že vláda v La Valletě zastavuje i placení příspěvků na financování IRINI. V diplomatické depeši, kterou vláda Malty zaslala Evropské komisi se uvádí, že kvůli naloďování migrantů u Libyjských břehů, které provádí plavidla pod vlajkou EU, vzrostl počet migrantů vysazených těmito loděmi na Maltě o 438%! Ostrovní země se tak dostala podle ministra vnitra Byroan Camilleriho do bezprecedentní bezpečnostní krize, protože v zemi prudce roste zločinnost.

Když byl mandát operace IRINI počátkem roku projednáván v Evropském parlamentu, varovala frakce Identita a demokracie (ID), jejímiž členy jsou i čeští europoslanci za SPD, před navážením migrantů do evropských zemí loděmi EU.

Maltská vláda avizovala, že v Evropské radě hodlá vetovat rozšíření operace IRINI. Podle maltského ministra zahraničí je akce IRINI z hlediska původní zadání naprostým fiaskem. Lodě pod vlajkou EU měly zastavovat a blokovat všechny lodě vezoucí zbraně do Libye, jak to stanoví rezoluce Rady bezpečnosti OSN, která je závazná pro všechny členské státy. Skutečnost je však taková, že Turecko si hned vedle „lodní zdi EU“ zřídilo pravidelnou konvojovou dopravu, kterou přepravuje těžké zbraně na podporu džihádistické vlády samozvaného libyjského premiéra Faíze Sarrádže. Turecko do oblasti kolem Tripolisu, které drží Sarrádžovi džihádisté vyslalo dokonce armádní expediční sbor. Kromě toho pravidelně naváží do Tripolisu džihádisty naverbované v Sýrii.

Podle komuniké Maltské vlády je embargo zcela neúspěšné. Přes Egypt je obchází i Rusko, které pozemní cestou dodává zbraně Libyjské národní armádě (LNA), které velí polní maršál Chalífa Haftar. Podle informací libanonské agentury Al-Anwar Rusko zaplatilo Haftarově armádě naverbování 27 tisíc žoldáků, kteří prošli boji v Sýrii.

zdroj: eurabia.cz

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/44198/

CZEXIT

1 hlas

Drzost a šílenost Evropské unie nezná mezí. Evropská unie svým postupem de facto šíří koronavirus!

Drzost a šílenost Evropské unie nezná mezí. Evropská komise vyzývá, aby státy „nediskriminovaly“ (tedy nerozlišovaly) členské státy a jejich občany při uvolňování přísných restrikcí na hranicích. Pokud tedy stát dovolí přicestovat cizincům na své území, měl by to podle EU dovolit všem, ne jen těm z vybraných regionů. To se v Bruselu asi zbláznili. Co když je nějaké země silně zasažená koronavirem? To povolím jejím občanům, aby u nás šířili koronavirus? Evropská unie svým postupem de facto šíří koronavirus! EU chce na oltář globalismu a eurocentralismu obětovat zdraví občanů evropských zemí! Opět se ukazuje, že Evropská unie nepomáhá, ale škodí! Čím dříve z ní odejdeme nebo čím dříve se rozpadne, tím lépe!

https://www.euportal.cz/Articles/42683-drzost-a-silenost-evropske-unie-nezna-mezi-evropska-unie-svym-postupem-de-facto-siri-koronavirus-.aspx
------
Zelení a socialisté z europarlamentu jsou spojenci tureckých islamistů a pomáhají zaplavit Evropu uprchlíky a imigranty

Turecko zřejmě spustilo již dávno ohlášenou “postkoronovou” vlnu migrace a ústy svého ministra zahraničí znovu oznamuje, že hranice do Evropy jsou otevřené. Jak do této situace zapadá dopis asi stovky europoslanců z frakce Zelených, Sjednocené levice(GUE) a RENEW, žádající potrestání Řecka za zacházení s uprchlíky, prakticky stejnými slovy jako Turecko? A za údajné zastřelení pákistánského migranta s tím, že nikdo nesmí být za nelegální přechod hranice Evropy ohrožen na životě?

Vypadá to, že Turecko už JE členem EU, dokonce určujícím.

https://www.eurabia.cz/Articles/44089-zeleni-a-socialiste-z-europarlamentu-jsou-spojenci-tureckych-islamistu-a-pomahaji-zaplavit-evropu-uprchliky-a-imigranty.aspx
------
Muslimský duchovní přeje nemuslimům smrt na koronavirus

https://www.eurabia.cz/Articles/44088-muslimsky-duchovni-preje-nemuslimum-smrt-na-koronavirus.aspx
------
Maltská vláda oznámila Evropské komisi, že odchází z operace IRINI

Maltská vláda oznámila Evropské komisi, že odchází z operace IRINI. V jejím rámci EU vyslala do Středozemního moře vojenské lodě aby vymáhaly dodržování embarga OSN na vývoz zbraní do Libye. Akce se však stejně jako v případě jejího předchůdce EUNAVFOR MED SOPHIA zvrhla v námořní taxislužbu pro migranty placenou z rozpočtu EU.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/44198/

CZEXIT

1 hlas

par tak zvanych " diskuteru " potrebuje neco delat s komplexem menecennosti.u rasistickych semitu zidu velmi rozsirene.zvlast ti s nizsim IQ.a samozrejme neco s temi askenazi,sefardickymi a mizrahi vrozrnymi chorobami.

0 hlasů

pan premier dava cely svuj plat samoživitelkam-je to hezke solidarni gesto a obcane čekaji na podobnou symboliku i od ostatnich velmi dobře placenych politiku-třeba by pan Kalousek mohl přemluvit sveho kamoše Stavu /DIAG HUMAN/aby svoji republiku nezaloval a třeba PIRATI a KDU by mohli ukončit udavani v Bruselu

2 hlasy

Premluv tvoji babu, rudou bukvici Filipa.

0 hlasů

Premluv tvoji babu, rudou bukvici Filipa.

1 hlas

Premluv tvoji babu, rudou bukvici Filipa.

1 hlas

Premluv tvoji babu, rudou bukvici Filipa.

1 hlas

KSC nevolim a Filip určitě bukvice neni a ty jako vždy nevtipny a trapny

4 hlasy

s vama je sranda,ajnstajni.cha,cha,cha!salom,mesugeni.

0 hlasů

S tebou ne, ruská filcko.

2 hlasy

netykejte a nedolejzejte,semitske mesuge.

0 hlasů

Estebacky praskac Falmer je komunisticka svine a prase.

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

to same jako s novicokom.pakaz si neda pokoj.VYKOPAT to do zeme zaslibene,co VOLAAAA!!!

0 hlasů

DOPORUČENÍ PRO KARLA LEDVINKU: Pokud si stáhnete program, který za Vás bude do diskuze náhodně vkládat slova VOLAAA, VYKOPAT, žid, fašista, připojme se k Rusku, apod. Tak ušetříte ohromné množství času. Na kvalitě Vašich příspěvků se nic nezmění..

4 hlasy

dalsi nick junyjora?cha,cha,cha!nejak tady neni videti.tim padem ma dalsi nick,blbecek.mimochodem,ukazte mi,kde pouzivam slova pripojme se k Rusku.snazite se podsouvat?bridile?take fasista nepouzivam.zid-nazi jo a zidostan.ale verte mi,nejsem na vase rady a porady zvedaff a uz vubec ne na vase podsouvani.kapis?nejste asi schopen diskuze,jako vetsina prispivajicich blbecku.

0 hlasů

Ty nejsi schopen jednoduché odpovědi, proto taky tady cykluješ a chčiješ jako čokl na patníky.
Diskuze opravdu vypadá jinak, o ní nemáš ani páru, ruskej blbečku.

1 hlas

Ztrácíte čas a energii s pošukem, který nestojí ani za uplivnutí. Ledvinka je jako hovno, pokud do něj šťouráte, smrdí čím dál tím více.

5 hlasů

Máte pravdu. Aby tady nesmrděl a nepoštěkával, ho nepřiměju. Ale ti rusáci mi opravdu vadí, jsou jako vši.

3 hlasy

neberte jmeno bozi nadarmo,ajnstajn.cha,cha,cha!salom,mesuge.voba dva,mesugeni semitsti,afro-aziatsti.

0 hlasů

Zase ti nefunguji ledvinky, smradochu?

1 hlas

netykejte a nedolezejte,mesuge.

0 hlasů

vlastizradna pakaz by byli novotny,kolar a hrib.to jsou ale semiti zidi,afro-aziate a jejich " vlast " je zidostan,ta zaslibena zeme co VOLAAAA!!!

0 hlasů

Přestaň okamžitě znečišťovat okolí a trefuj se tím pytlem chcanek do mísy! Nebo bude k večeři česnečka bez chleba.

2 hlasy

netykejte a nedolezejte,mesuge.

0 hlasů

Soudruh Filip prokázal občanské společnosti velkou službu. Pomohl jí připomenout, kdo je to komunista. Vlastizrádný psychopat, který se neštítí ani vražd, pokud povedou k cíli, jímž je absolutní vláda Komunistů podle not Kremlu.
Je jedno, jestli jde o právníka, nebo nočního hlídače. Komunista chce vládu jedné strany jako mstu za to, že ho většinová společnost nebere za normálního. No nejde to, Komunista normální opravdu není. Jde o úchylku povahy.

5 hlasů

NATO oficiálně háže svého člena – Řecko - přes palubu!

Porcování řeckých ostrovů mezi Libyi a Turecko je tímto posvěceno z nejvyšších míst? Turecko podporuje vládu Faíze Sarrádže a dohodlo si s ním rozdělení řeckých ostrovů v Egejském moři.
“NATO je připraveno podpořit libyjskou vládu vedenou Fajezem al-Sarrajem, řekl ve čtvrtek šéf vojenské aliance.

https://www.euportal.cz/Articles/42689-nato-oficialne-haze-sveho-clena-recko-pres-palubu-.aspx
------
Muslimští chlapci v Rakousku prosazují dívkám pravidla šaría. Šokující praktiky

Moslimskí chlapci v Rakúsku, ktorých do krajiny za lepším životom priviedli väčšinou rodičia, čoraz častejšie šikanujú dievčatá a snažia sa im nanútiť prísne pravidlá islamského práva šaría. Praktiky internetových propagátorov islamu v snahe prilákať nových radikálov sa tak dostávajú aj na školy.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/islamsky-stat/muslimsti-chlapci-v-rakousku-prosazuji-divkam-pravidla-saria-sokujici-praktiky/
------
Facebook dosadil do cenzurního orgánu aktivistku napojenou na islámské extremisty

https://www.eurabia.cz/Articles/44086-facebook-dosadil-do-cenzurniho-organu-aktivistku-napojenou-na-islamske-extremisty.aspx
------
Radikální muslimové: Nevěřící musí být poraženi, Jeruzalém „osvobozen“ + VIDEO

Touha radikálních muslimů po celosvětové vládě islámu zůstává a neskrývají své plány: „Nevěřící“ musí být podrobeni, Jeruzalém „osvobozen“ a dobýt Řím.
------
Základní mýtus Ruské federace je cílevědomě marginalizován a organizovaně ničen poválečnou a pokryteckou Evropou

https://www.euserver.cz/Articles/13040-zakladni-mytus-ruske-federace-je-cilevedome-marginalizovan-a-organizovane-nicen-povalecnou-a-pokryteckou-evropou.aspx

CZEXIT

1 hlas

KURDSKÝ MIGRANT ZABIL A NA KOUSKY ROZSEKAL SEDMNÁCTILETOU ŠVÉDKU

https://pravyprostor.cz/z-bolgu-vos-populi-kurdsky-migrant-zabil-a-na-kousky-rozsekal-sedmnactiletou-svedku/
------
EVROPSKÁ UNIE JE UŽ DÁVNO MRTVÁ, ALE ZATÍM SI TO JEŠTĚ NEUVĚDOMUJE

Žádná “unie” ve skutečnosti neexistuje. Existuje konglomerát evropských států, které se individuálně snaží využít pravidla, které “Unie” zavedla. Zdá se, že v období krize se staré evropské rozpory znovu objevují – a opakující se krize jsou nedílnou součástí starého evropského kontinentu. Napíší jeho epitaf?

Pandemie koronaviru nyní postavila Evropskou unii se všemi jejími slabinami, dekadencí, zbabělostí a její zónou pohodlí tváří v tvář katastrofě.

Vůči katastrofální pandemii v Itálii se Evropská unie zachovala impotentně a lhostejně. Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen se Itálii dokonce “omluvila” a uznala, že EU na pandemii COVID-19 nereagovala dobře.

Když Itálie požadovala solidaritu od svých evropských sousedů, tak ji odmítli. Dokonce i bývalý předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani mluvil o “zbabělé Evropě“. Italský deník La Repubblica, který byl vždy na straně EU, ji otevřeně nazval “ošklivou Evropou”. Zdá se, že se 70 % Italů domnívá, že se je Německo snaží “zardousit“.

Kvůli koronaviru byl evropský schengenský prostor pro cestování bez pasů uvnitř EU – jeden ze dvou dogmatických pilířů EU (druhým je euro) – spěšně suspendován a vnitřní hranice EU byly nekoordinovaně uzavřeny. Během prvních dvou březnových týdnů 2020 uzavřelo své hranice devět zemí; následovalo částečné uzavření německých hranic. EU pak oznámila uzavření svých vnějších hranic na 30 dní.

“Vy nechápete, že jsme v nouzové situaci?” zeptal se španělský premiér Pedro Sánchez německé kancléřky Angely Merkelové během jednoho z posledních summitů EU.

Zdá se, že Němci chtěli čerpat výhody rozšířeného trhu eurozóny bez jeho nevýhod, jako je “solidarita” v případě migrantů nebo pandemie koronaviru. EU byla vytvořena po druhé světové válce mimo jiné také proto, aby zabránila Německu znovu Evropě dominovat, Německo však mezitím prostřednictvím EU Evropu ovládlo.

Zpráva vypracovaná nadací Bertelsmann zjistila, že Německo, které představuje více než čtvrtinu hospodářské produkce eurozóny, těží z jednotného trhu EU nejvíce a díky jednotnému trhu vydělává navíc 86 miliard eur ročně. Tento finanční bonus nyní zřejmě pomáhá Německu v boji s pandemií koronaviru. Německo mělo k dispozici 25 000 plicních ventilátorů. Francie jich měla pouze 5 000 a v Itálii způsobil nedostatek ventilátorů, že lékaři se museli rozhodovat, komu poskytnou léčbu a komu ne. “Neměla by evropská solidarita znamenat, že Německo dodá alespoň některé ventilátory zemím, které je v současné době nejvíce potřebují?” ptal se Jochen Bittner z týdeníku Die Zeit.

Mezi evropskými státy se však daleko rychleji než empatie a solidarita šířily rozhořčení a zášť.

V roce 2017 řekl Jeroen Dijsselbloem, tehdejší nizozemský ministr financí a vedoucí “Euroskupiny” (seskupení ministrů financí EU), že jihoevropské země včetně Itálie mrhají peníze “na víno a na ženy“. A tento měsíc (duben 2020) napsal přední německý deník Die Welt, že na krizovou finanční podporu z Bruselu čeká nyní během pandemie koronaviru italská mafie.

S Berlínem nehnuly ani reportáže o tom, jak italská armáda přepravuje desítky rakví z Bergama, protože místní krematorium bylo naprosto zahlceno. Místní kostely byly zaplněny desítkami rakví se zesnulými čekajícími na pohřbení.

https://pravyprostor.cz/evropska-unie-je-uz-davno-mrtva-ale-zatim-si-to-jeste-neuvedomuje/

CZEXIT

1 hlas

Islamizace západní Evropy a Německa nadále postupuje. Fakta jsou děsivá

https://www.euportal.cz/Articles/42638-islamizace-zapadni-evropy-a-nemecka-nadale-postupuje-fakta-jsou-desiva.aspx
------
EU a USA nepřímo podporují islamisty v Turecku. Řecko je nuceno hledat spojence mezi sekulárními muslimy

https://www.eurabia.cz/Articles/44080-eu-a-usa-neprimo-podporuji-islamisty-v-turecku-recko-je-nuceno-hledat-spojence-mezi-sekularnimi-muslimy.aspx
------
USA jdou "šířit demokracii" na další naftová pole v Sýrii

https://www.eurabia.cz/Articles/44079-syrie-usa-jdou-sirit-demokracii-na-dalsi-naftova-pole.aspx

CZEXIT

1 hlas

Chápu,že jste za to sice placený ale běžte prosím už trollit ty nesmysly na sputnik nebo ruskojazyčné weby..

2 hlasy

proc zrovna na Ruskojazycne?proc ne na hebrejske nebo DOKONCE na jidish?

0 hlasů

Myslím si, že přihlouplý poloMongol Lavrov semkl 'Cechy a že mnozí, kteří váhali, mají ruské šikany dost

6 hlasů

ale dete,rasisto.kdo nas rozestavava jsou rasisti jako vy a semiti zid-nackove jako novotny,hrib a kolar.vy tvrdite ze nejste Cech.tak co se vubec pletete do diskuze,ajnstajn?

1 hlas

Já Čech samozřejmě jsem a to na rozdíl od vás. Vy jste Rus a jako taková samozřejmě lhář a darebák. Nic nového pod sluncem

5 hlasů

ale dete,ajnstajn.jak to tak fsechno vite,mesuge?ja si pamatuji jak jste mi zde vykladal,ze NEJSTE etnicky Cech.obcan,ano.o me vite prd.tak NELZETE.to je tak uroven junyjora,kdyz uz nevi kudy kam.a rozjede dalsi nick.bridil.

0 hlasů

Nelep se na lidi, co umí diskutovat a jsou ochotni měnit názor. Nikdo s tebou nemluví, jsi jako masařka.

2 hlasy

netykejte a nedolejzejte.a tak teda nemluffte.cha,cha,cha!salom,ajnstajn.blbe jak troky.

0 hlasů

Kde ses tu zase vylil, demente? Kdo se má v těch chcankách brodit? Když jsi bez ledvinek, nevycházej ze špitálu.

2 hlasy

netykejte a nedolezejte,ajnstajn.

0 hlasů

Samostatnost jsi nedostal - neudělals´testy inteligence, tak šoupej nohama a buď rád, že můžeš na internet.

2 hlasy

netykejte a nedolezejte,mesuge.

0 hlasů

NOVÁCI měli vždy pokrokové názory.Jaroslav jako předseda NS dne 27.11.01952 vynesl 11 šibenic bandě židovské Slánského
další byl šeéfem lidových milicí,další ukrad peníze a motorkáři podplkatili soudce nováka a ten ho pustil.

0 hlasů

NOVÁCI měli vždy pokrokové názory.Jaroslav jako předseda NS dne 27.11.01952 vynesl 11 šibenic bandě židovské Slánského
další byl šeéfem lidových milicí,další ukrad peníze a motorkáři podplkatili soudce nováka a ten ho pustil.

0 hlasů

NOVÁCI měli vždy pokrokové názory.Jaroslav jako předseda NS dne 27.11.01952 vynesl 11 šibenic bandě židovské Slánského
další byl šeéfem lidových milicí,další ukrad peníze a motorkáři podplkatili soudce nováka a ten ho pustil.

1 hlas

LEDVINKA- národní souručenství,partzán,národní správce, jeden z těch,co schvalovali smrt 11 židů slánského, ožralův z hradu přítel.

2 hlasy

vy jste byvaly pritel oplzleho rasistickeho semity zida lavrentije beriji?ten je nechal povesit,mesugene.jste blbe jak troky s puctokom,ajnstajn.

0 hlasů

LEDVINKA- národní souručenství,partzán,národní správce, jeden z těch,co schvalovali smrt 11 židů slánského, ožralův z hradu přítel.

0 hlasů

Hlavně dementní šulin slizký čurácký vylhaný koko zkur retardovaný Havel zrůda orangutaní a držka vymazaná! 3pina žabí buran a nula zlodějská figurka!

3 hlasy

LEDVINKA- národní souručenství,partzán,národní správce, jeden z těch,co schvalovali smrt 11 židů slánského, ožralův z hradu přítel.

1 hlas

Myslím si, že tito pánové reakce na Týdnu nečtou, protože by jim muselo být hóóódně trapně. To jejich sebevědomí je jen ukázkou narušené osobnosti. Bohužel začínám mít obavy, že se velice rychle vrací 50tá léta minulého století. Kdo je zažil, ví, o čem píši. Kdo nejde s námi, jde proti nám a tak s ním také zatočíme. Vytáhneme na něj všechno možné a možná dojde i k zatýkání. Již delší dobu tady platí jen jedna pravda a běda, pokud někdo přijde s něčím jiným. Je to ale asi v naší mentalitě. Před 30ti lety jsme byli plni optimizmu a dnes by jeden druhému nejradši vrazil nůž do zad.

1 hlas

to jako komači byli proti,nebo byli všichni proti,ale je potřeba poukázat na komače vy howada

0 hlasů

Filipova rouška by měla být zvukotěsná a měl by jí nosit doživotně.

5 hlasů

Filip je predevsim soudem unzany estebacky praskac a udavac s krycim jmenem Falmer.

5 hlasů

Komunisté mají vždy rozumné názory. Je to bída poslouchat šplechty tzv. demokratů.

3 hlasy

"nenutí místní úřady v Rusku ke svolení se stavbou pomníků československým legionářům" Takže když rusáci na HROBĚ legionářů postaví supermarket je to v pohodě, stejně jako když pomník v Samaře, který jsme nechali vyrobit a zaplatili i s instalací, je to v pohodě. Vždyť jsou to JEN hroby. Ovšem když se sundá socha jakéhosi komunistického politruka (tím byl Koněv dlouhá léta) je to urážka a něco tak hrozného, že si komouši pouští hnědku do gatí? Vy jste zřejmě duševně na úrovni černocha z Rovníkové Guineje. Ta socha je tam od roku 1980 a nemá s válečnými hroby, kterých se ona smlouva týká nic společného. Mně se sice sundávání pomníků obecně nelíbí, ale to co si komouši a rusáci troufají mne upřímně štve a dnes si říkám, že by měli tu sochu roztavit a udělat z ní pomník vojákům ROA, aby si to rusáci i komouši užili.

3 hlasy

nase min.zahranici uznalo,ze pomnik do dohody o valecnych hrobech PATRI.

1 hlas

Na tvoje ruske min.zahranici sere pes.
Uz jsi se umyl, smradochu?

6 hlasů

netykejte,ajnstajn,neni to najs,ne,mesuge?cha,cha,cha!salom.

0 hlasů

Rusům je fuk,jestli je to pocta Koněvovi nebo výraz rektálního alpinismu,hlavně,že nás školí.Pořád mají pocit,že jsme přidružená republika.Měli bychom je z toho jednou provždy vyvést.

2 hlasy

jedte se tam podivat a potom remcejte.berou tam valku a svoje vojaky velmi vazne.ze vy ne,neni jejich vec.a konev byl jejich vojevudce,pro ktereho maji respekt,zvlast kdyz je zachranil od oplzleho perverta a rasistickeho vraha semity zida lavrentije beriji.toho zatknul se zukovem a potom odsoudil jako predseda soudu k trestu smrti.a stary lavrentij zacal najednou plakati,plazil se po zemi a prosil,nez dostal kulku do hlavy.presne tak,jako kdyz on odstrelil belu kuna a jezova a hromady dalsich,pakaz semitska afro-aziatska.

3 hlasy

Já už jsem v p.rdeli byl.

0 hlasů

Podívat se do Ruska? Zbláznil jste se? Co kdyby člověk onemocněl a musel do nemocnice?

1 hlas

kdy tam byla?a nelzete.nebo uz to ztracite?verim,za jelcina.kolik je ji let?vy v duchode.uz je ji sto?

0 hlasů

Soči? moje máma byla v Soči v nemocnici a vykládala mi tu hrůzu. Lide leželi na podlaze na chodbách a podlahy špinavé od krve. Na potěmkinovské vesnice jste byli už vždy dobří. a to obzvláště pokud by se to mohlo vysílat v TV. Plastikové fasáda.a možná, že v té nové nemocnici tekla i voda. Jděte už jednou se svým Ruskem do pr..., každý ví, jak to tam vypadá, tak se nesnažte.

4 hlasy

k veci nic?dobre.na poslednim mistrovstvi sveta ve fotbale tam byly tisice a nic spatneho se NEDELO.jeste tam ZUSTALO 5000 soudruhu ilegalne.proc jste tak blbe?krasna,nova a leskla nemocnice pro 900 lidi,postavena za mesic je pripravena.blazen by ted odjechal do brokolina.tam maji 22 500 mrtvych,skoro presne desetkrat vic nez cele Rusko.no tak,mesuge,voblbujte stareho filipa.cha,cha,cha!salom,ajnstajn.

0 hlasů

jaka dlouha leta?v roce LP.1916 narukoval do carske armady a byl dan k delostrelcum.mohl byt politrukem maximalne tri roky na kavkaze,kde byl ale take velitelem.mel obe funkce a zaslouzil se o ZRUSENI funkce komisar.zrusili to spolu se stalinem.dostal od nas rad bileho lva 2x.socha stala v dejvicich cela leta a nikdo nic.najednou zacne jeden zidak BECET a socha jde dolu.co si ti zidaci tady troufaji je k nevire a stve me to.zvlast pri vyroci konce valky,pakaz.chteji rozestvavat Slovany,jako vzdy,svoloc.kdyz se to zidakum nelibi,potrebuji VYKOPAT do sve semitske afro-aziatske zeme zaslibene co VOLLLAAAA.zidostan.

0 hlasů

Ve Vidni ji mají taky a dosud ji nesundali a nepotřebovali kecy ,takových jako je spicí prase s motýlkem co neumí český kopečkář!

7 hlasů

A co hilari šulin estébák vepřoví se zelým kotrba dutá kykyrýk hola škola pro vola, jako je aztek by nebyla.

0 hlasů

Tak na Tebe koko nikdo nemá možná chudák Minář dutá trubka at žijí orlici a Henlainovci a špina Moničina Marfuša pič pič a držka sudetská a pitomia Makrela ze Stasi a buran šulin slizký Havel špina čurácká a dutá slepičí!

2 hlasy

Estébácký udavač a komouš k tomu tady bude něco kázat o morálce? Filip, sprosté bolševické hovado, které celý život jen tyje z blbosti komoušských voličů, přisluhovač ruských okupantů tehdy a stále znovu je přesným příkladem vlastizrádného kolaboranta, který by měl být přibalen ke Koněvově soše a poslán jako živý exponát k vystavení do Leninova mauzolea.

8 hlasů

jak to myslite vlastizradce,ajnstajn?on je zid,vy taky a vase vlast je zidostan.nas tu okradate a zrazujete leta.a ze vas nechame kecat do nasich vztahu s nasimi Slovanskymi bratry Rusy je odporny hnus,zvlast pri tomhle vyroci.potrebujete VYKOPAT do vasi zaslibene zeme co VOLAAAAAA!!!!kibucy zeji prazdnotou.afro-aziati semiti.salom.

1 hlas

Každý, kdo nesdílí ruské názory je pro vás žid. A pak, že nejste rasista.

5 hlasů

filkip je semita zid a junyjor taky.tak vo co go?jo a berija byl taky jeden z vas.mel byste trochu cist a vzdelavat se,mesugene.dokonce i v zidofskem tisku uznavaji,ze v aparate strany a vlady v sssr bylo 40% semitu zidu.a to jich bylo vic.40% je fsak POKROK.stalin potreboval pomocniky,jako bachare,soudce z lidu,spiony,udavace,hlidace tech vyhlazovacich lagru a to byli vesmes semiti zidi.rasisti.a pracovali pro nej,i kdyz je nechal vybijet jeden druhym.nejste lidi.

0 hlasů

On je prasista podzemní, jeho nejbližší pří-buzna je Olgoj Chorchoj na vejminku.

1 hlas

Přibalíme jim i dementního šulina havla čuráckého estebáka a kongidenta policie slizkého orangutaní burana a nulu s niž jsi poradí se slepičím idiotem a hodí lavičky do kamen! A tyran dostane co mu naleži retardovaný šulin žabí čurácký bachor vypitých konaků a nula vymazaná!

3 hlasy

ČURÁK může být jen om Havel.Soukupu, ty jsi svinka kyperskoruská

0 hlasů

ČURÁK může být jen om Havel.Soukupu, ty jsi svinka kyperskoruská

0 hlasů

ČURÁK může být jen om Havel.Soukupu, ty jsi svinka kyperskoruská

0 hlasů

ČURÁK může být jen om Havel.Soukupu, ty jsi svinka kyperskoruská

0 hlasů

Tahni magore chudý na mysli! At žije dementní Bartoš a vymazanec Minář trubka dutá! A dementní šulin vylhaný čurácký koko zkuv slizký retardovany slepičí konfident policie a estebák Havel! A špina slizká žabí retardovaná držka!

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Jaké jsou, a jaké budou platy ústavních činitelů, o tom snad raději žádná. Všichni mimo nich samotných na to velmi pravděpodobně budou mít podobné, ne-li přímo stejné názory. Na druhé straně přímé a pevné vzájemné provázání obou hodnot je to jediné co dává smysl. Jaký bude při tom stanoven stálý, pevný a neměnný poměr obou těchto složek je v podstatě jedno. Přináší to totiž do budoucnosti především naději na to, že ti, kteří mají na minimální mzdu, na její výši, či spíše níži největší vliv, si snad uvědomí kolikrát více jsou za svoji předpokládanou prácí, tedy za její přínos pro obyvatele tohoto státu hodnoceni, a jaké její množství a v jaké kvalitě by tedy správně měli odvádět. Navíc kdykoliv by si chtěli přilepšit, stačila by pouhopouhá úprava té nejnižší hranice minimální mzdy. Tím by k ní byla jednoznačně obrácena jejich pozornost, což se snad každému rozumnému, myslícímu obyvateli této země musí jevit jako přínos, oproti současnému stavu, kdy bývá výše minimální mzdy až to poslední, na co si ti povolaní zvláště v minulosti nacházeli čas řešit.

3 hlasy

To budě Aztěk hýkať radosťou:-)

2 hlasy

Šulině dostaneš do držky špino zkur s orlíkem henlainovské dršky čurácké vymazané. Chudáku trapáku idiote nezletili at žijí sudetáci vřede práskaci odporný! Dostaneš na kokos hnupe dementní!

3 hlasy

Ále něhovor ty sprostý ožran. Zopár ich pochytáš a zdochneš vo žlábku na wc v krčme... pocikáme a dokopeme, ak se budeš hýbať a dýchat.

2 hlasy

Tahni chudáku trápaku a každý na tebe tu sebe hlavo prázdná! A kecy o Bartošovi duševnímu hnupovi a Minářovi vymašěnci každý z vysoka sere trubko dutá!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.