Štrougal a StB
Komunistický premiér Štrougal byl v hledáčku StB

25.11.2009 08:00 Původní zpráva

Dosud nezveřejněné dokumenty StB tvrdí: Valtr Komárek z pověření Lubomíra Štrougala osnoval za hluboké normalizace návrat „pravice". Máme tomu věřit?

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • í (119 hlasů) 25.11.2009 08:46

  A je tu největší disident . Jenom jsme o něm nevěděli .

 • K. (98 hlasů) 25.11.2009 08:19

  Média už začínají bát ohledně STB ubohá a trapná. Celá naše novodobá...

 • pepek (97 hlasů) 25.11.2009 09:37

  ano, souhlas! netušil jsem donedávna, mezi kolika rodilími...

 • OVčan (96 hlasů) 25.11.2009 09:59

  Ale nová generace není slepá a hloupá a pomalu sama začíná chápat, že...

 • to yt (92 hlasů) 25.11.2009 13:34

  po válce jsme ze špice Evropy spadli proto, že Západ se choval...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Zahynul v letounu An-24 v Polsku

60 hlasů

UŽ ŽÁDNÉ DEBATY O TĚHLE LIDECH- NARVAT JE VŠECHNY DO POPELNIC A RYCHLE DO SPALOVNY.

60 hlasů

nedivím se, jestli StB Štrougala sledovala. Byl z té galerie tupců a klaunů jeden z mála chytrých, vzdělaných a schopných. To se neodpouštělo ani tenkrát, tak si ho kamarádi hlídali.

79 hlasů

Valtr Komárek byl v 60.letech na Kubě ekonomickým poradcem Fidela Castra. Tohle že byl pravičák? Pomoc!

91 hlasů

Nejde ani o STB,ale prodávat a vydělávat, noviny lží, vše v jednom!!

89 hlasů

A je tu největší disident . Jenom jsme o něm nevěděli .

119 hlasů

Sice vtipné, ale trochu jste se netrefil. Dopuročoval bych vám přečíst knihu plk. Gordievského (přeběhlík KGB do Británie) "Dějiny KGB". Tam je L. Štrougalovi věnován velmi zajímavý odstavec, ve zkratce - hodně vadil. Jinak kniha byla v Británii vydána ještě před rokem 1989.

63 hlasů

Nesouhlasím. Největším disidentem byl Václav Klaus.

63 hlasů

TO JE ONO! Vřele souhlasím s vaším návrhem a doporučuji, aby byl "profesoru" Klausovi (raději bez zkoumání jak k té profesuře přišel), udělen titul DISIDETISSIIMUS SUPERBUS TOTÁL.

82 hlasů

Bože můj, ochraňuj nás před novinářskýni dutohlavci a seznamy StB interpretovanými novodobými normalizátory v hávu Žáčkovců.

75 hlasů

Stb nebyla spolkem zloduchů, ale naopak organizací inteligentních a vzdělaných lidí, kterým šlo o pořádek ve státě. A ten pořádek, práce pro všechny, absence úřadů práce, nízká kriminalita, školství a lékařská péče zadarmo, to vše zde bylo. Proto volím ČSSD, volím prosperitu, volím pana Ing. Jiřího Paroubka, který jediný mislí na obyčejné lidi!

63 hlasů

modrý člověče, chápu, že ODS je dítě býv. KSČ, chápu, že se přimykáš k té minulosti s komunistickými a estébáckými strejčky, ale přece jen tu lásku projevuj raději pod svým nickem, třeba si dej: modrý moula.

70 hlasů

Jsi ty to ale "mislivna" - Diano. Vol si koho chceš, třeba i nějaké to pra se bradavičnaté, ale nemusíš to zde veřejně manifestovat. Není totiž čím se chlubit.

79 hlasů

A co IQ Petra, když Petr neodolal?

68 hlasů

Péťo, to není Diana, to je tvůj soukmenovec a projevuje svou přirozenou lásku k minulosti

78 hlasů

I ty kujóne jeden. Sice ti moc nerozumím, ale zřejmě ti to "mislí" stejně dobře.jako chudince "Dianě". Ale když jsi opilý nikam raději nepiš.

64 hlasů

Média už začínají bát ohledně STB ubohá a trapná. Celá naše novodobá minulost se zúžila na to, o koho se zajímala STB. To byli podle jednoduché (a samozřejmě naprosto zavádějící rovnice) svině, udavači, hajzlové či potenciální svině, udavači a hajzlové. Všichni ostatní si žili "slušně" své životy v komunismu a dnes pokud můžou vystupují dnes jako rodilí antikomunisté a bojovníci proti minulému režimu. Chacha. Tušil jsem, že Žáčkův paústav bude manipulativní záležitostí, ale že se to stane téměř národním sportem a že na to tak lehce budou sedat média, že se bude neuvěřitelně překrucovat naše dějiny, to jsem si nemyslel ani v černých snech.

98 hlasů

Co by kdo překrucoval, je dobré vědět, kdo práskal. Např. FALMER

54 hlasů

ano, souhlas! netušil jsem donedávna, mezi kolika rodilími antikomunisty a bojovníky proti minulému režimu jsme žili. dnes je to samý partyzán a disident, nikdo údajně nechodil za bolševika volit a všichni tvrdí, že měli tvrdou antikomunistickou výchovu, protože "táta je nesnášel". tak si říkám, jak to těch pár komunistů mohlo tak dlouho udržet proti 15 miliónům odpůrců, disidentů a antikomunistů?

97 hlasů

Pepku docela jednoduše,strachem, z StB a z ruských tanků.

50 hlasů

Nic nenaděláte, roste podíl lidí, kteří to nezažili. Za těch dvacet let vám skoro tři milióny lidí umřely a pro ty ostatní to bude brzo pravěk.

80 hlasů

Ale nová generace není slepá a hloupá a pomalu sama začíná chápat, že protisocialistická propaganda je jen jednostraná. A mladí už teď začínají na své kůži poznávat stresy nezaměstnaností, nedostatku peněz a drahoty vzdělání. Jen od příštího roku by si měli platit na důchod, další rok přibude pravděpodobně školné. Nakonec sami začnou zjišťovat zda by tento systém příznivý jen pro horních 10% nebylo třeba změnit a socialistům a levici začnou přibývat hlasy.

96 hlasů

No to bude výhra. Poznamenávám, že po válce jsme spadli pod vedením levice ze špice Evropy na její chvost.

58 hlasů

Hlavně, že v posledních dvaceti letech, pod vedením pravice, se Česká republika vyhrabala zpět k té špici Evropy.

87 hlasů

po válce jsme ze špice Evropy spadli proto, že Západ se choval výhodně jen pro sebe, lísal se ke Stalinovi, nechtěl ho za žádnou cenu rozčílit a na nás se opět Západ vykašlal jako při Mnichovu

92 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.