Hospodaření státu
Komunistům se nelíbí 500miliardový schodek. Zdrží se hlasování

16.06.2020 08:58 Aktualizováno 16.06. 11:16

Poslanci KSČM se při úterním jednání sněmovního rozpočtového výboru o vládním návrhu navýšení schodku rozpočtu na 500 miliard korun při hlasování zdrží. Novinářům to po jednání s premiérem Andrejem Babišem řekl předseda komunistů Vojtěch Filip. Babiš ho k podpoře změny nepřesvědčil, podle Filipa chybí konkrétní podoba plánovaných investic.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (2 hlasy) 16.06.2020 12:57

  tomu se rika komunisticka rovna pater. neco se m nelibi, tak se...

 • Ovocenka - (1 hlas) 16.06.2020 16:39

  Plný souhlas :-)

 • Stalin Lenin (1 hlas) 16.06.2020 12:45

  Pokud se mi to nelibi, tak hlasuji proti. Pokud se zdrzim, tak proto...

 • Václav Horský (1 hlas) 16.06.2020 12:07

  KSČM jsou pro Babiše něco jako Jezinky - jenom 3 prstíčky tam...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

MÍŘÍ NĚMECKO K TOTÁLNÍ ISLAMIZACI?

K něčemu podobnému se jistě schyluje. A nejen v Německu. Už dlouho zde upozorňuji na fakt, že zatím vše svědčí tomu, že v nejbližších letech dojde nejprve k lokálním konfliktům (na úrovni muslimy obsazených čtvrtí či menších měst) a časem k převzetí celých zemí. Jak jsem si všimla, tak mnoho lidí bere fakt, že se do podobných problémů žene Německo nebo Francie, na příliš lehkou váhu. Přitom obě země jsou hegemony EU, Německo s námi navíc sousedí a nemalá část podniků na našem území je právě v rukách Němců.

Alarmující je případ, který se stal asi před měsícem v silně islamizovaném Duisburgu. 17. května 2020, krátce po 18:00, zahlédla policejní hlídka na Kaiser-Friedrich-Strasse ve čtvrti Marxloh v Duisburgu policii důvěrně známého “mladíka” německo-libanonského původu (pozn.: jedná se samozřejmě o člena libanonského klanu, narozeného již v Německu, má tedy dvojí občanství). Teprve18-ti letý muslim je již policii velmi dobře známý pachatel mnoha trestných činů a člen libanonského rodinného klanu.

Od roku 2014 – tedy od jeho 12 let – proti němu bylo vedeno již 75 vyšetřování, zejména v oblasti majetkové a násilné trestné činnosti. I nyní na něj byl vydán zatykač. Když ho policisté zahlédli, tak věděli, že na Libanonce existuje zatykač. Ten však při pohledu na posádku policejního auta unikl se dvěma společníky do domu, který obývají početné libanonské rodiny. Policisté věděli, že se jedná o pro policii velmi nebezpečné místo, ale i nadále ho pronásledovali poté, co požádali o posily.

Policistům se podařilo dohnat prchajícího muslima dříve, než stihl zmizet v jednom z bytů. Ochromili ho pepřovým sprejem a odchytili. Mezitím jeden policista blokoval přední dveře, aby odchycenému pachateli nemohli přijít jeho kumpáni na pomoc.

Před domem se mezitím shromáždilo kolem 25 lidí, aby protestovali proti policejní operaci. Shromážděné muslimy se snažily rozptýlit policejní posily, které mezitím dorazily. Někteří policisté byli během potyčky s muslimským gangem zraněni. Zatčený Libanonec byl vysoce agresivní a křičel na policii, že je všechny zabije. Všichni věděli, jak velká je jeho rodina a s kým mají tu “čest”.

19. května pak došlo k dalšímu zatčení. Jedna z videokamer, s nimiž jsou sledována příslušná místa na severu Duisburgu, natočila osmnáctiletého muslima německo-marockého původu, přítele libanonské rodiny, z níž pocházel dříve zatčený Libanonec. Od roku 2015 bylo proti Maročanovi vedeno 42 trestních vyšetřování. Tedy trestnou činnost páchal od svých 13 let!! Pro Maročana se tedy vydala policie, neboť již měl předvolání k nástupu do vězení na 220 dní.

Také Marokánec uprchl do domu, když spatřil policisty. Ve velmi krátké době došlo ke konfrontaci policistů s asi 50 příslušníky velmi rozvětveného rodinného klanu, kteří tvrdili, že hledaná osoba není v domě. Přesto byl nakonec osmnáctiletý kriminálník na chodbě zatčen. Pak začala bitka. Stále více muslimů, kteří chtěli Marokánce osvobodit, sbíhalo z horních pater a přicházelo zvenku. Důstojníci museli použít pepřový sprej, aby se dostali ven z domu. Tam na ně již čekalo asi 200 dalších muslimů. Přesto se policii nakonec podařilo nějak dorazit k pohotovostnímu vozidlu a poté se zatčeným odjet.

Reakce na obě zatčení na sebe nenechala dlouho čekat. Policejní ředitelství v Duisburgu obdrželo dne 22. května 2020 od muslimského klanu e-mail s následujícím obsahem:

“Allahu Akbar, Duisburg-Marxloh je naše čtvrť. Zakazujeme všem nevěřícím vstoupit do naší čtvrti. Vyženeme nebo zabijeme všechny policisty, novináře a jiné nevěřící silou zbraní. Na nás se vztahuje pouze zákon šaría. Obdrželi jsme 2000 útočných pušek AK-47 z Turecka a Ruska s dostatečnou municí. Allahu Akbar, zabijeme všechny nevěřící. “

E-mail byl odeslán prostřednictvím platformy, která maskovala e-mailovou adresu odesílatele a jeho identitu. Duisburská policie a odpovědný státní zástupce berou hrozbu velmi vážně.

Zakoupení i velkého množství AK-47 by pro arabské klany nemělo být velkým problémem. Jak známo, tak v Evropě s nimi běžně obchodují nejen Turci, ale i Čečenci nebo kosovští Albánci. Muslimové v Evropě ukrývají tyto zbraně velmi často v mešitách, kde si politicky korektní policie dovolí dělat prohlídky jen velmi zřídka.

Právě vyzbrojování muslimských no-go zón a jejich zvyšující se sebevědomí jsou jasnou ukázkou toho, že jsou muslimové připraveni v pravý čas zaútočit. Připomínám, že i jejich pedofilní prorok Mohamed nějakou dobu čekal, než přebral dané území mečem. Na to je třeba mít vytvořeny co nejlepší podmínky. A znovu chci také upozornit na fakt, že několik nejvyšších islámských autorit nedávno vyzvalo muslimy k okamžitému džihádu USA a Evropy a zavedení všesvětového práva šaría.

0 hlasů

Nikdo ty tvý sračky nečte.

0 hlasů

To by znamenalo, že dojde k další fázi džihádu, kdy bude využito jak současných nepokojů, do kterých se zapojuje nejen Antifa a černoši, ale také muslimové, tak faktu, že mnohé části měst a někde i celá města jsou již dávno pod muslimskou nadvládou, i když zatím jen neoficiálně. To vše koresponduje i s faktem, že se poměrně výrazně zvýšila invaze, v posledních dnech jsou především na balkánské trase odchytáváni vetřelci ve velkém.

Situace v Libyi, kterou nyní rozvrací Turek, je zase velmi příznivá pro invazi z Afriky. Ostatně, mimo ložisek ropy je právě usnadnění muslimské invaze z Afriky jedním z hlavních motivů turecké okupace Libye. Okupace, při které stojí za Tureckem i EU.

Na závěr bych se ještě vrátila k případu z Duisburgu. Co je na tom všem velmi alarmující je fakt, že hlavními protagonisty příběhu jsou dva teprve osmnáctiletí muslimové, již narození v Německu, mající za sebou už poměrně dlouhý trestní rejstřík. Jejich velmi radikální postoje pak ukazují, že je muslimská komunita zcela neintegrovatelná a to i ve třetí nebo čtvrté generaci. Mladí jsou naopak ještě radikálnější, než jejich rodiče.

Jeden z nejvyšších islámských představitelů před pár dny prohlásil, že Německo a Francie budou nejpozději do 10 let muslimské chalífáty. Zdá se, že rozhodně nebyl daleko od pravdy. A ani bych se nedivila, kdyby to bylo dřív, než za 10 let. Můžete říkat, že to je Německo, nás se to netýká. Jenže i my se plíživě islamizujeme a především – Německo je náš bezprostřední soused. A velmi podobně je na tom s islamizací také sousední Rakousko.

Budeme-li obklopeni chalífáty, islamizace se znatelně urychlí. Tedy i nás, coby sousedů, se současná situace Německa dotýká.

0 hlasů

Kocourek - EXIT.

0 hlasů

Ať si komouši užijí tu první a poslední polistopadovou šanci ovlivňovat vládu. Po volbách půjdou konečně na skládku. Pokud teda opozice bude rozumnější, než posledně a sama se zapojí.

0 hlasů

Víte, spousta lidí považuje čučkaře, příslušníky BIS, za nesložité hlupáčky a čučkaře nejvyššího, Koudelku, za korunovaného imbecila všech imbecilů. A oni přitom teď zjistili, že za českým rozpočtovým schodkem je špatná komunikace mezi uklízečkou a IT analytikem na velvyslanectví RF v Praze. Ne, nejsou v té BIS úplní pitomečková a naprostá telata, jak si leckdo myslí.

0 hlasů

Máš nějaký osobní problémy s BISkou? Vypadá to, že ona ne....

0 hlasů

tomu se rika komunisticka rovna pater.
neco se m nelibi, tak se zdrzim hlasovani :-)))))
o hlasovani proti rudosi asi jeste neslyseli :-)))))

2 hlasy

Plný souhlas :-)

1 hlas

Pokud se mi to nelibi, tak hlasuji proti.
Pokud se zdrzim, tak proto ze nevim, nerozumim tomu, nebo si nechavam otevreny korupcni vratka.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

KSČM jsou pro Babiše něco jako Jezinky - jenom 3 prstíčky tam strčíme..., teď mají další šanci, jak ho vydírat, a my se ani nedozvíme, v čem jim zase ustoupí. Třeba Dukovany Rusům?
Podobně Zeman, schodek 500 miliard podepíšu, ale...pro výběr dodavatele jaderek se nebude brát v potaz ideologie dodavatelské země, a pokročí projekt mého pomníku, kanál OD; kupodivu tentokrát už vypustil Labe.
A opoziční strany? Ať se jdou vycpat, když se nedokáží domluvit a nechají vládnout nenasytného oligarchu.


1 hlas

Jak jsem uvedl, revitalizace ekonomiky nemůže být jen věcí vlády, ale záleží na aktivitě všech subjektů, které by také měly navrhovat určitá opatření. A v této fázi, kdy jde o to obnovit provoz, obchodně ekonomické vztahy a sociálněekonomickou rovnováhu by bylo chybou se zadlužovat ve prospěch zbytných investic, zejména se vzdáleným a nepřímým efektem. Obvyklý manévr při hospodářském poklesu býval. že se omezovaly investiční výdaje ve prospěch naléhavých potřeb. Pak potřebujeme jít cestou vědy, inovačních strukturálních změn apod.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov