Kontroverzní socha
Koněv zmizí, schválila Praha 6. Nahradí ho památník osvobození

12.09.2019 17:57 Aktualizováno 12.09. 18:43

Zastupitelé Prahy 6 schválili usnesení o nahrazení pomníku ruského maršála Ivana Koněva památníkem osvobození Prahy na konci druhé světové války.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (9 hlasů) 12.09.2019 20:19

  od ty doby, co se na ni vyblila jedna prazska smazka je hlidaji 24/7...

 • František Kytnar (9 hlasů) 12.09.2019 20:11

  Jak dlouho si myslíte, že vydrží v práglu kulisákovi lavičky.

 • František Kytnar (9 hlasů) 12.09.2019 22:37

  Výborný úspěch Prahy 6. Opět se zase debilnímu starostovi z ťopky...

 • tyden tyden (8 hlasů) 12.09.2019 18:39

  tvuj kazdy spravny cech heiloval v '39 na Vaclavaku. proto Konevovi...

 • tyden tyden (8 hlasů) 12.09.2019 19:48

  Masarykovo sochy bourali komousi, protze nechal strilet do delniku....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Zbytečné vyhazování peněz. Za stěhování i za nový památník. Statečným pozdním bojovníkům proti sovětské okupaci bude beztak vadit i na novém místě.

Zajisté však nebudou bojovat proti principům, které byly s "bratrskou pomocí" spojené - servilita, poslušnost, vazalství. Protože pak by museli sáhnout i do vlastních, "proevropských" řad a přiznat, že se od starých mocipánů tolik neliší.

2 hlasy

Nový památník bude pro uctívače bratrské sovětské pomoci, aby se měli kde modlit. Stalina jim odstřelili, Koněva odvezou, tank je taky v prachu, takže tam budou moci vzpomínat na staré časy RVHP.

1 hlas

Koněv ZMIZÍ. Nahradí ho památník osvobození :-)

0 hlasů

Všem vidlákům z rusákova. Vyližte si vzájemně řitě a dejte rudé karafiáty ke Koněvovi. Mentálové..

0 hlasů

A ty tam nezapomen dat ocucane, oslintane spajgly doutniku od Churchila!

0 hlasů

Všem vidlákům z rusákova. Vyližte si vzájemně řitě a djte rudé karafiáty ke Koněvovi. Mentálové..

0 hlasů

To tady především ty pražský cocote neustále meleš u ruských filckách a pod. Jestli je někdo_posraný strachy tak to jsi především Ty. Snad ještě víc než ten exbolševik Pavel. Ten taky vidí za každým rohem ruského hybridního agenta.

2 hlasy

Franta Kocourek je anální náhradník pro ruského ministra zahraničí.

0 hlasů

Ten pomník není vlastnictvím Prahy 6, nachází se tam náhodou, není ani Prahy, je to pomník Československa. Nešlo jen o osvobození Prahy, ale jeho vojska se k ní rychle probíjela až od Berlína a cestou bojovala.Je to tedy symbol. S okupací 1968 neměl nic společného, od r.1960 byl v důchodu.Zastupitelé Prahy 6 včetně toho Koláře zostuzují stát.

3 hlasy

ale houby s octem. ten stat, presneji receno - partaj ktera ho nechala postavit, uz davno neexistuje. a pokud mu uz chteli vzdat hold, tak proc se k tomu ta republika odhodlala az v roce 80? do te doby si to nezaslouzil? a pokud jde o osvobozeni Prahy (a nejen Prahy), nebyl by byval tehdy problem, aby to realizovala uplne jina vojska (viz 'vylet' spojencu do Velichovek) daleko drive.

0 hlasů

Těch pár "Jeepů" s kulomety by toho proti_náckům v Praze zmohlo.

2 hlasy

I Ty "znalče"... Pomník JE majetkem Prahy 6 a zastupitelé už rozhodli.

2 hlasy

Zkvašená přiblblá_ovocenko, pomník maršála Koněva je majetkem Hlavního města Prahy. Ph-6 ho má pouze ve správě jako majetek. Tak že si ten zrzavý xindl bude muset nakládání se sochou nechat odsouhlasit magistrátem.

4 hlasy

no tak jim to holt schvali jeste magistrat. to urcite nebude problem.

1 hlas

Tak to určitě, pro Lisohlávka a ty smažky to jistě nebude problém.

1 hlas

Maršál Koněv měl raději Prágl obejít a vrátit se tam až cestou zpátky spočítat mrtvý pražáky.

3 hlasy

TADY TO MÁTE ČERNÉ NA BÍLÉM, ZAS.RANÍ EUROBOLŠEVICI, KAVÁRNÍCI A LEPŠOLIDI!!!
PODPORUJETE AUTOGENOCIDU VLASTNÍHO NÁRODA, ODPORNÍ HAVLOIDNÍ VLASTIZRÁDCI!!!!

Juncker: Přijímání migrantů patří mezi evropské hodnoty

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/juncker-prijimani-migrantu-patri-mezi-evropske-hodnoty-40296324?dop-ab-variant=12&seq-no=2&source=hpezi evropské hodnoty

6 hlasů

Utíkej do krytu, podělanče. Už jsou skoro tady, znásilní tě a sežerou ti psa.

2 hlasy

Jenorýme ze Žižkova Džejáre, běž se raději oběsit, ty hňupe, uděláš mnoha lidem radost!

2 hlasy

To řekni té 16leté holce, kterou ten zkurvenej ne.gr znásilnil na poli!!!
Běž to říct jejímu otci do očí ty vlastizrádné pr.ase a hned bude o jednoho škůdce méně.
CZEXIT

4 hlasy

a tu pani v HB zavrazdil kdo? to mrtvy nemluvne nechal umrit kdo?

0 hlasů

Jasně , Czexit, ty slaboduchý projížděči proruských webů, ty jsi vlastenec každým coulem, odpade.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Češi, nadšení překrucovatelé svých dějin: jak se jim jejich dějiny nehodí, tak si je pozmění. Napřed si nalžou, že nás jakýsi Koněv osvobodil, místo že jen přijel, když už bylo po všem a vlezdořitnicky mu postaví sochu. Mimo to Ivan nikdy nikoho osvobozovat ve své prašivé historii nešel. Takže úprava dějin po Česku, uplyne pár desítek let a Čechům se nelíbí činy jejich Rusy milujících tatínků, které se opravdu staly, tak se to zase upraví, však co, ne? Koněva dolů. A místo toho Češi trvají na svém osvobození, přičemž nikdo neřekne: no jo, vážení, ale ona tady po roce 1945 žádná svoboda nenastala, my jsme byli totalitní stát jak za druhé tak za třetí republiky a pak už vazal pro změnu Ivana. Za Hitlera se Čechy ekonomicky neplundrovaly, sedlákům ani živnostníkům nikdo nebral majetek, kdo pracoval a nebyl Žid, na které byl ten ma*or vysazený, neměl nejmenší problém, ale s komunisty měl problém plno.
Po Němcích bylo raz dva uklizeno, po bolševikovi dodnes není.

1 hlas

Už se těším, až na památníku bude Vlasovec v uniformě wehrmachtu a pod ním Kolářova "vysvětlující tabulka".

5 hlasů

Koněv pražským svi-ním vadí, amíci je nese-rou.
Je totiž velmi zajímavé, že nikdo z těchto
oslavovatelů vůbec nepřipomíná to, jak se ve skutečnosti americká armáda na našem území chovala. Podle některých názorů to bylo stejné, jako chování americké okupační správy v Německu, podle jiných názorů ještě horší.
Pamětníci vyprávěli, že v Plzni vypuklo 5.5.1945 povstání a německé vojenské posádky a velitelství složily zbraně a plzeňský rozhlas hlásil do éteru: „Hovoří Plzeň, svobodná Plzeň hovoří“. Američané vstoupili do Plzně 6.května 1945, odmítli žádost Revolučního národního výboru v Plzni o poskytnutí vozidel a zbraní pro dobrovolníky, kteří chtěli jet na pomoc bojující Praze, tento odjezd zakázali a české vojáky a četníky odzbrojili. Pokusili se zakázat i Revoluční národní výbor a zakázali vydávat české noviny. Na americkou armádou zabraném území patřícímu před válkou Československé republice bylo množství skladů a zásob nejrůznějšího zboží, pohonných hmot a potravin. Co americká armáda neodvezla do americké okupační zóny v Německu, to cíleně zničila.
A již vůbec nikdo nepřipomíná to, že Američané bombardovali Škodovy závody v Plzni 17., 18. a 25. dubna 1945. Tedy v době, kdy byla válka již prakticky u konce. Na tento závod bylo tehdy svrženo přes 5.000 tříštivých a zápalných bomb. 29 objektů bylo zcela zničeno, 21 těžce poškozeno, infrastruktura byla zcela zničena. Při bombardování Plzně bylo zničeno 505 budov, seřazovací nádraží a další objekty. Přitom bylo zabito (Američany a 14 dnů před koncem války !!) 624 Čechů a 453 jich bylo zraněno.
Když si ruiny prohlížel oslavovaný osvoboditel, americký generál Patton, měl údajně prohlásit: „Dobrá práce, jsem spokojen.“
Z toho všeho vyplývá, že taktika spálené země, kterou Američané uplatňovali, byla záměrná a cílená.
Po zveřejnění Košického vládního programu Američané pochopili, že ČSR nebude ve sféře jejich vlivu, a že tedy zdejší továrny je nutno zničit, aby nemohly být konkurencí západních firem. (Tak trochu to může připomínat rušení a bourání našich továren po roce 1989.)
A tak, když k tomu ještě přidáme množství dalších bezohledných náletů na jiná česká města, které v roce 1945 již neměly na vývoj války žádný vliv, ale stály nás ohromné materiální škody a způsobily zbytečnou smrt tisíců Čechů, můžeme dojít k názoru, že Američané na našem území napáchali více škody než užitku.
A vzhledem k tomu, jak velmi mírně zacházeli s německými vojáky, kteří doslova pospíchali do jejich zajetí, můžeme s jistotou napsat, že Američané na našem území zabili více Čechů, než Němců.

4 hlasy

Nevím,jak se chovali Amíci v Plzni,moje kořeny jsou v Čechácg východních,a od předků vím,jak se chovali Rusové.Krátce-jak na dobytém území.Američané byli určitě kultivovanější,než armáda vytahaná ze zemljanek za polárním kruhem.

2 hlasy

Na základě správných faktů totální sranec analýza. To je tak když někdo zná jen část historie.

1 hlas

Výborný úspěch Prahy 6. Opět se zase debilnímu starostovi z ťopky podařilo odehnat tisíce voličů. Jen tak dál, chlapci držte se, děláte to dobře. Po volbách už budete bez problémů, pokud vás piráti nezalažují, nebo nenapráskají na EU.

9 hlasů

Jsi mimo jako vždy, tupolebče. Na Praze 6 se vyskytuje jen mizivé procento magorů, jako jsi ty a podobné rusofilcky. I tu Semelovou museli soudruzi přivézt z jiného obvodu jako fosilii, u nás už komouši prakticky vymřeli.

4 hlasy

Tak, tak. Komouši a papouškovatelé jejich propagandy jako je Kytnar.To je hotová Kominterna se svými sranci. Ten ty srance, co Moskva posílala komunistům celého světa, co si mají akorát dnes myslet, zná nazpaměť a furt to tady kváká.

1 hlas

Možná se Státní bezpečnost USA, která má kancelář i v Praze, pokouší , pomocí českých kolaborantů, vyvolat nepřátelský postoj aspoň některých Rusů vůči Čechům
-.-
LID Ruska, stejně jako LID KLDR, nás považují za své přátele

1 hlas

'nas' je kdo? 'lid' je kdo?

0 hlasů


Cílem zběsilého útoku na sochu Koněva, je NÁVRAT MAĎARSKÝC a NĚMECKÝCH SUDEŤÁKU
Úkolem najatých exkrementů / to říká i Trump / je , vytvořit SOUKROMÝ alternativní obraz historie a ovlivnit , mimo jiné, veřejné mínění ve prospěch RESTITUCÍ Sudeťákům
-.-
President Dr.Edvard Beneš r.1947
Vážení spoluobčané!V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty
pro naší Československou republiku,tj.dekrety presidenta ČSR.Tyto dokumenty nám dávají naději,že se nebudou opakovat tragické události let 1938-39.vědom si neblahých zkušeností našeho národa,zejména z druhé světové války,zanechávám Vám odkaz,ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovu osídlení našeho pohraničí sudetskými Němci,kteří byli po právu,na základě rozhodnutí výtězných mocností a na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.Může se stát,že mé dekrety,vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války,budou postupem času prohlašovány za neplatné.Může se stát,tak jako v minulosti, že se najdou"takzvaní čeští vlastenci",kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.Nenechte se oklamat a
návratu nedopusťte.Hitlerové odcházejí,avšak snaha o ovládnutí Evropy ze strany Německa zůstává

4 hlasy

Primitive, Beneš podepsal dokumenty, které nás okamžitě strčily do pracek Ivanovi, že ne nám měli dávat naději, že se něco jako český nacionalismus nebude opakovat. To leda tak udělal. Okradl nevinné lidi jako Baťu, Lichtensteiny, Schwarzenbergy a další, k*ypl!

1 hlas

tak ja myslim, ze se prazaci projevili normalne.
podivejte se na fotky z roku 39 nebo 48 :-)))))
Konenovi stehovani neublizi, a prazak si kopnul do mrtvyho, takze proste normal.
ted budou prazaci slavit vlasovce a banderovce, a taky sudetaky. havel by se tetelil :-))))))

5 hlasů

Jak dlouho si myslíte, že vydrží v práglu kulisákovi lavičky.

9 hlasů

Tebe určitě přežijí, rudochu.

0 hlasů

od ty doby, co se na ni vyblila jedna prazska smazka je hlidaji 24/7 :-)))))

9 hlasů

Rusove jsou nasi Slovansti bratri.

3 hlasy

Vás Židů? Tak to jo...

0 hlasů

Rusove jsou Slovane,belosi,evropane a indoevropane,tak jako my Cesi a Moravaci.podle nasich DNA.na druhou stranu,semiti jsou afro-aziatsky narod.tvori ho nekolik kmenu,jako alawiti,arabove,palestinci,druzove a hebrejci.a hebrejci maji nekolik rodu,jako ashkenazi,sefardi,mizrahi.nejsou to indoevropane,evropane a belosi.podle jejich DNA.kapish,ajnstajn?cha,cha,cha!shalom.

3 hlasy

Masarykovo sochy bourali komousi, protze nechal strilet do delniku. (wikipedie) taky tam pak staveli pak ruzne mlhoviny na pamet vseho proletariatu.
tazke se nic nezmenilo, ani ti prekabateni soudruzi, ci v pripade kolare jejich deti :-)))))
daji tam pomnik vrahum Zidu vlasovcum a aby byl i pochve spokojeny, tak i pomnicek banderovcum a omluvu sudetakum.
pak si mistni kolaboranti budou pripadat jako v raji :-)))))))

8 hlasů

Masarykovy sochy bolševik boural, protože se s nacionalisty nesnášel. Do komunistů nechalo střílet české četnictvo, ale bohužel málo, Masaryk mu nevelil.
Zbytek nemá cenu komentovat.

1 hlas

Woe a jak jsi přišel na to že to byli komunistě do kterých četnictvo střílelo? Nehledě na to že kancelář tatíčka Masaryků ( co měl rád to Áááách synku synku...) byla o zásahu informována ( i pražské MV).

3 hlasy

Masaryk nenechal střílet do dělníků,ale do komunisty zfanatizovaného davu.Nevím,kolik lidí to odneslo a jak to doopravdy bylo dnes nikdo neví,protože tím se komunisté nechlubili.A podle Neffa komunisté měli v popisu práce rozněcovat dav.Pro Ledvinku:Neff byl spisovatel.

0 hlasů

Stačí tu historii studovat, ale znovu: Masaryk četnictvu nevelil. kolikrát se to podobným jako vy musí zopakovat, že prezident skutečně nevelí četnictvu? Proč jste nedávali pozor v občanské nauce?

1 hlas

Nenahradí ho žádná socha. Budou tam přece podzemní garáže. Vsaďte se.

7 hlasů

Klidně se vsadím, protože mi není jasné, jak socha brání výstavbě podzemních garáží. Sv. Václav taky nezmizel, když ta stavěli metro.Důležité je, že zmizí symbolů ruského kolonialismu a ujařmení. Ostatní je vedlejší

3 hlasy

metro staveli komunisti, proto tam taky to metro a ta socha je.
to ale mistni ruda tlupa nepochopi :-)))))
symbol porazky nemecke okupace je pryc, nackove a udavaci vsech zemi muzou oslavovat :-)))))

4 hlasy

No, ono to byla spíše než okupace bohapustá kolaborace s nacisty. Takže Koněv a spol ji zatrhlia zavedli kolaboraci Čechů pro změnu s jinou krajně levicovou ideologií.

2 hlasy

chcete psat kolaborace semitu zid-nazi toho casu v Cechach,ne?neco jako bruno kafka,co zakladal sudetakum jejich sudetackou partaj?nebo ladislau cseh?cha,cha,cha!jasne videt byla ta kolaborace sovetskych semitu zidu s nackama v zakopanem a krakove po rozdeleni polska a i pred tim.max litvinov-meir henoch wallach,prezdivany nemeckym tiskem finkelnstajn.ten dal dohromady za sovety ten pakt s ribbentropem.v krakove debatovali o vyhlazovacich lagrech s nackama himmler a eichman soudruzi lavrentij berija a rita zimmermanovic.vrele vztahy i na jalte s usa zidama.ti nas dotlacili do sovetske sfery.holt pakaz.hlavne nelzete,ajnstajn.nejni /lid.cestin/ to najs/english/.

2 hlasy

A co spálená tajga, co na tu říkáte, ruští uchvatitelé?

1 hlas

myslis tu v Californii :-))))
nackove Rusaka vzdyzky nenavideli.
nezmenilo se vubec nic :-))))))

5 hlasů

zaruské peníze i lejno od ovara uklidíš,že stalinisto

2 hlasy

A co ty Emílku? Ty si nechodíš pro jidášský groš za americkým ambasadorem??

4 hlasy

Myslim tu za Uralem, vychlastanče. V Kalifornii roste víno.

1 hlas

v californii roste vino a u vas v banderistanu je prosperujici zeme :-))))

2 hlasy

Kalifornie se 42 mio lidí má vyšší HDP než Rusko se skoro 4x tolik. Co vy na to?

2 hlasy

Ty jsi inženýr makroekonomie,nebo jen hloupé trdlo ,co zde trollí?Tipuji to druhé

0 hlasů

a dluhy uz ses naucil pocitat?
aha, vy oranzady dluhy nepaltite :-)))))

3 hlasy

Na tom vypáleným úhoru v Californii ty_úde, ještě pár let poroste kulový a ne víno. Max. tam zase začnou bezmozci stavět ty svoje papundeklové baráky.

3 hlasy

Jedna vec je me konecne vic nez jasna! Finsko nebo Svycarsko nebo Norsko z nas nikdy nebude a nemuze byt. Jinak, zadnou soutez s nahrazenim Koneva Praha 6 nemusi vyhlasovat. Ja, osobne rekomenduji Churchila s cigarou v hube a jak se nad nami smeje. Bude to symbolicky kdyz jsme kvuli nemu byli 40 let v komunistickem raji. Viz: Google, Wikipedii: "Percentages Agreement Churchil"

5 hlasů

2.12.1943 Churchill přímo Beneše varoval, aby neporušoval spojeneckou dohodu, že během války nebudou Spojenci uzavírat žádné bilaterární smlouvy.

Benešovi ovšem Stalin slíbil hranice v předválečném stavu, no tak to 12. 12. 1943 to pro ČSR Beneš podepsal, ač k tomu nebyl oprávněn. Karel Richter, Dobývání domova I. Tomáš Krystlík, Co chybí v českém dějepise. Račte nastudovat.

Wikipediii si strčte do špic.

1 hlas

Vas prispevek je asi to same jako tablicka pod Konevem, rikajici jak chudinky Madari od Koneve zkusili. Rozdelovani Evropy na komunistickou a zapadni Churchilem zacalo v 1943, bylo dohodnuto mezi Stalinem a Churchilem v rijnu v Moskve 1944 kde Stalin s radosti schvalil Churchiluv plan a podepsany v 1945 v Jalte. Mimo jine, do Moskvy nebyl prihlasen nikdo z US, Francie a samozrejme ne z Ceska. Vyznamenal se Churchil a mnoho mu blahopral kamarad Stalin.

2 hlasy

A chce se po takovém primitivovi jako po vás, aby si konečně to, co se dojednávalo na Jaltě atd přečetl a nežvanil takové srance? O ČSR tam nenajdete ani slovo.Číst, tupounku, číst, je potřeba, ne tlápat máčky. O ČSR bylo rozhodnuto Benešem, jednalo se ale mimo jiné, opakuji pro tupce, mimo jiné, o Polsku.

0 hlasů

Jednalo se o celou vychodni Evropu, ne jen o CSR, nebo o Polsku. Churchiluv plan byl jasny. Zeme z tak zvane vychodni Evropy spadli pod vliv SSSR. Stalin urcite moc a moc dekoval Churchilovi za tak skvely plan. Viz: Google, Wikipedie: "Yalta Conference"

0 hlasů

zapominate soudruhu,ze na konferenci na sovet.vyslanectvi v teherane bylo domluvene povalecne usporadani sveta.tato konference zacla 28.11.1943 a skoncila 1.12.1943.cili-ze,fsechno /jidish/ bylo davno odklepnute.svetova historie.mezera ve vzdelani?ctete vic.cha,cha,cha!shalom.

1 hlas

tak pamatnik tam doufam bude patrit vlasovcum, kteri potlacili vzpouru ve Varsavskem ghettu. dejte si to do guglu, kam se hrabou horory.
no a pak predevsim banderovcum ,protoze podle mistni rude tlupy hemenexe/ok to jsou nasi spojenci :-)))))

5 hlasů

Měl by tam být každý, kdo se na osvobození Prahy podílel. Jinak je snad jasné, že celý spor je infantilní, protože nebýt ústupkům Stalinovi, Prahu už koncem dubna osvobodili US-boys: A vůbec - Rusové měli sice největší ztráty, ale Hitlera porazily Spojené státy. Bez jejich pomoci by totiž nikdy nebyl Stalingrad.Rusové byli použiti jako "Kanonenfutter", USA si své vojáky ochránila a Rusové dostali za odměnu východní Evropu

1 hlas

rec je o sose koneva.sousosi fsech osvoboditelu muze byt jinde.treba v zidenicich,ne?ustupky sovetskym semitum zidum jako jejich " himmler ",jak ho predstavil stalin rooseveltovi,lavrentij berija&spol.delali americti semiti zid-nazi.soudruzi spioni pro sssr-alger hiss,harry dexter white,harry hopkins.ctete vic,vypadate za blba.a semitum na obou stranach bylo jedno,kolik zarve belochu.ne?

3 hlasy

doufam,ze to neni konecne.protoze potom,az nejaky vandal posprejuje synagogu nebo hrbitov hackenkreuzama,budeme muset vyhlasit zase soutez a najit vhodne misto pro synagogy a hrbitovy.asi nejlepe v zidostane,ne?pachatele nemame a ustupujeme zlocinu z nenavisti.potom mi nevykladejte nic o antisemitizmu a nenadavejte do nacku a hitleru.bude hur.

4 hlasy

Do nácků a Hitlerů nadávají většinou Rusové a s Rusy stejně nic mít nechceme. Aspoň žádný správný Čech ne. Možná vlastizrádní komunisté, kteří se zpronevěřili celé své ideologii a podporují ruský kapitalismus 19. století.

5 hlasů

nelzete,meshuge.do antisemitu nadavaji semiti zidi belochum od NEPAMETNA a do nacku a hitleru od zacatku valky,no tak ajnstajn.nevoblbujte,meshuge.tak jako cigani do gadzu.

3 hlasy

Emigrantský xindl není žádný správný Čech ale kolaborant!

3 hlasy

Myslíte jako, že správný Čech udával své sousedy? Jsem rád, ře s vašimi hříchy nemám nic společného. Nevím, jak třeba vy, můžete vůbec usnout. Hnus.

1 hlas

Co to má společného s nějakým emigrantským xindlem? Že zpíval jako kanár u agentů CIA_v uprchlickém lágru??

3 hlasy

Nevím, co bych, jako student, nota bene, ve 20 létech "vyzpíval" Míte bujnou fantazii a měl byste přestat sledovat novou verzi ruského seriálu o Černobylu. A dokonce jsem se "uprchlickému lágru" vyhnul stejně jako službě v mordýřském armádním svazu na hranicích.

0 hlasů

myslite Cech jako Slovan?nebo i Moravak.ti neudavali,nemeli duvod.v brne a jinde udavali semiti zidi,sprechtili jidish,slo jim DALEKO lepe.a potom si porad pamatovali,jak dostali do rypaku v listopadu v roce LP.1934 v praze,kdyz bojovali za nemcinu na ferd.u.zalozili svym kamaradum sudetakum hned dve partaje-soudruzi ladislau cseh a bruno kafka.milovali je.cha,cha,cha!vitali adu jak boha na vaclavaku.asi i podrazili tech pet uv ksc,za okupace.a i jeden druheho.stejna pakaz jako jidas.nebo i dnes epstajn,vajnstajn a michael cohen.

2 hlasy

?????

1 hlas

tvuj kazdy spravny cech heiloval v '39 na Vaclavaku.
proto Konevovi nkkdy neodpustite.
ale to neni nic novyho :-)))))

8 hlasů

ve '39 zilo v Cechach a v praze mnoho ruznych narodnosti.rusini hajlovali?myslim,ze tak akorat sudetaci mohli hajlovat,radostne.nesmele potom semiti zidi co rvali vitejme v jidish jazyce.za ten bojovali uz v listopadu LP.1934.a mozna i par slovaku.to byli ti spravni cesi?spravni Cesi vedeli,ze maji utrum na cas.proc vitat?veskera pakaz mela prednost.cha,cha,cha!

0 hlasů

A možná byl někdo i pro Napoleona. Zeptejte se v okolí Brna

2 hlasy

Ruské filcky nemají na Praze 6 šanci. Koněv skončí na “důstojném místě” v depozitáři muzea. Vymalováno.

3 hlasy

Proto se ten zrzavý pazdrát bál referenda. Taťka z Evropských hodnot toho buznoherce ne něho jistě bude hrdý. Zřejmě bude jen otázka času než navrhnou aby tam stála socha nějakého jiného pozitivního "osvoboditele", kterého naši čačtí Pražané vítali v r.1939 na Václaváku a zakrývali si pravicí oči před sluncem..

3 hlasy

rasova nenavist,ajnstajn?pekne jste se odkopali,rasisti.

3 hlasy

To není rasová nenávist. To je věc problému s rádoby osvoboditelem, ze kterého se vyklubal okupant a nejhorší nepřítel.

2 hlasy

Že si debílkové Češi malovali Rusa jako osvoboditele a slovanského bratra byla jejich hloupost, ale Koněv se na osvoboditele nikdy nehrál. Sověti /Rusové byli vždy uchvatitelé a vždy se tak na cizím území ve své historii chovali. Rus náš přítel nikdy nebyl, Koněv se nemohl vyklubat jako nepřítel, on jím byl od samého začátku a že jsme trotlové, je už jiná věc.

0 hlasů

dal nam Rusky car na obnovu narodniho divadla 7 000 zlatych?dal.tim padem byl pritel a Rusko nas NIKDY nenapadlo a ani neokupovalo.sssr nebyl Rusky stat,ale otrokarsky stat tamnich semitu zid-nazi.podporovany semity zidy celeho sveta.rozenbergovic za ne sli i na el.kreslo,fanaticka to pakaz.alger his do satlavy.harry dexter white dosta rad rudeho praporu.zakladatel mmf a svetove banky.cha,cha,cha!shalom.

2 hlasy

sssr byl konglomerat 16ti republik.vladli tam od zacatku semiti zidi.v politbyru meli vetsinu.ctyri + zidu,jeden gruzinec a jeden Rus.do poctu.presidentem byl semita zid-jakov sverdlov.uz se smejete,ajnstajn?jo,jste blbe jak troky.mimochodem,po vzniku osn do nej RSFSR NEVZALI,semiti zidi.brali ukrajinu a belorus-nejvic zidu ze fsech republik.a potom celkovy sssr-tech zbyvajicich 14 republik..no co vy na to,meshugene?

1 hlas

Jste opravdu k smíchu, A Rusko je SSSR a SSSR je Rusko - ta samé politika, stejná agresivita a stejné imperialistické chování - máte nás všechny za blbce?

1 hlas

spis radoby novi demokrate,kteri srsi rasovou nenavisti k socham.hnus,semiti zidi.nic nez rozestvavat lid.a lhat a krast,svoloc.politi sochy tou barvou je zlocin z nenavisti,bez debaty.pachatel veskery zadny.byli dva?hrib a kolar?odporne.

2 hlasy

A je to. Koněv půjde tam, kde je něj zájem a ve veřejném prostoru nebude vyvolávat protichůdné asociace.

4 hlasy

to same az nekdo pocmara synagogu hackenkruezem,ze ano,ajnstajn.zlocin z nenavisti?usporadame soutez na budovu fsech /jidish/ cirkvi,nalozime na zebrinak a odesleme do zidostana.cha,cha,cha!shalom.

8 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.