Pandemie
Koronavirus v Česku: ve středu přibylo 291 nakažených

26.03.2020 09:27 Aktualizováno 26.03. 09:36

Počet nakažených koronavirem v Česku se k dnešnímu ránu zvýšil na 1775 případů. Během středy přibylo 291 potvrzených případů, zatím nejvíce za jeden den. Nejvyšší byl ale ve středu i počet testovaných lidí, laboratoře provedly téměř 4100 testů, celkem bylo otestováno zhruba 26 700 lidí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (4 hlasy) 26.03.2020 10:57

  Všichni se snaží s tím svinstvem něco udělat, zdravotníci, hasiči,...

 • Jeroným Pražský b. (4 hlasy) 26.03.2020 11:05

  Německý výkale, vy, skopčáci, se máte plazit po zemi a neustále se na...

 • Jeroným Pražský b. (4 hlasy) 26.03.2020 11:59

  Táhni zpátky do skopčácka, německý hemeroide.

 • Vlastimil Machura (3 hlasy) 27.03.2020 07:01

  Franta Kocourek nemyslí. On ví ! 🤡

 • Jeroným Pražský jr (3 hlasy) 26.03.2020 10:50

  Tak Rozlile - v Rusku už se připravují na Italský scénář, řekl to v...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Franta Kocourek nemyslí. On ví ! 🤡

3 hlasy

COVID-19: Evropská unie „od počátku neúnavně pomáhá“, jak sama tvrdí – a hodlá podpořit Turecko

Zítra budou poslanci Evropského parlamentu většinou na dálku přes internet hlasovat o návrhu Evropské komise o „Nařízení Evropského parlamentu a rady… za účelem poskytnutí finanční pomoci členským státům a zemím, se kterými se jedná o přistoupení k Unii, jež jsou vážně postiženy závažným ohrožením veřejného zdraví“. Mezi tyto země patří i Turecko.

https://www.eurabia.cz/Articles/43939-covid-19-evropska-unie-od-pocatku-neunavne-pomaha-jak-sama-tvrdi-a-hodla-podporit-turecko.aspx
------
ERDOGAN OBKLIČUJE ŘECKO MIGRANTY: 30 TISÍC JICH VYSLAL DO ALBÁNIE, TA VYHLÁSILA VÁLEČNÝ STAV

https://pravyprostor.cz/erdogan-obklicuje-recko-migranty-30-tisic-jich-vyslal-do-albanie-ta-vyhlasila-valecny-stav/
------
Podpora migrace na západě Evropy kvůli zjevné neochotě migrantů podrobit se omezením, zkomplikuje průběh epidemie. Co se stane, až následná hospodářská krize omezí jejich sociální podporu...

https://www.euserver.cz/Articles/13027-podpora-migrace-na-zapade-evropy-kvuli-zjevne-neochote-migrantu-podrobit-se-omezenim-zkomplikuje-prubeh-epidemie-co-se-stane-az-nasledna-hospodarska-krize-omezi-jejich-socialni-podporu-.aspx
------
Snaha oslabit historickou vinu tehdejšího a donedávna jednoznačně vnímaného agresora, totiž Německa

https://www.euportal.cz/Articles/42494-snaha-oslabit-historickou-vinu-tehdejsiho-a-donedavna-jednoznacne-vnimaneho-agresora-totiz-nemecka.aspx
------
NEVĚŘÍM A NEUVĚŘÍM….

Koronavirus postupuje republikou s děsivou rychlostí, nemocní přibývají po stovkách, ve světě tisíce lidí umírají. Já již nevěřím tomu, že tahle nová metla lidstva je přírodního původu. Nevěřím tomu a neuvěřím, ať si mě třeba kamenují.

Virus údajně způsobil kdosi, kdo prý v Asii spocíval pár vařených nebo pečených netopýrů. To je pohádka a blábol pro malé děti, kterým se nás světoví pohádkáři snaží uchlácholit, abychom prý „nepanikařili”, či spíš, abychom se nezačali moc ptát.

Především netopýři, krysy, opice a podobné lahůdky se v zemích Asie a Afriky jedí po celá staletí. Často z hladu. Ale nikdy se nestalo, že by výsledkem byla smrtící epidemie na kterou nikdo nemá lék. Ano, byla tu kdysi takzvaná španělská chřipka, ale ani o té se dodnes neví, co to vlastně bylo. Nicméně v moderní historii se objevilo několik nákaz. Prasečí chřipka, ptačí chřipka a ebola.

Objevily se jen v některých zemích a přesto že turistický ruch jel na plné obrátky, žádná karanténa se nekonala, Evropany, kteří se nakazili bychom mohli spočítat na prstech. A teď přišlo TOHLE. Epidemie, která se šíří po světě rychlostí blesku, kosí ve velkém a nikdo na ni nemá lék. Připadá vám to normální? Mě ne!!! Ano, přesně tak, přestávám věřit, že tohle svinstvo je dílem naštvané matky přírody. Daleko spíš začínám pomalu věřit tomu, že tohle svinstvo je umělého původu. Že je to megasvinstvo, která vzniklo v nějaké pokoutní laboratoři bůhví kde. Otázka je proč a nenapadá mě v souvislosti s konspiračními teoriemi nic jiného, než válka a biologická zbraň.

Konec 20. a začátek 21. století je na planetě dobou neustálých válečných konfliktů a cíleně organizovaných státních převratů. Docházejí peníze, suroviny, přírodní zdroje a svět konzumního kapitalismu neumí řešit svoje strašné ekonomické problémy jinak, než válkou, dvě už tady byly.

Proto nevěřím, že tenhle virus vymyslela příroda. Nevěřím tomu, že v době, kdy vám medicína dokáže přišít utržené ruce a nohy, které se hýbou, dokonce i našít nový obličej, by si taková medicína neporadila s přírodním chřipkovým virem. Jedině že by se jednalo o uměle vytvořené svinstvo s maximální odolností, které bylo vyrobeno pouze k tomu, aby ničilo, zabíjelo a nedalo se zvládnout.

Otázka je, pokud je to svinstvo umělého původu, jak se dostalo ven. Náhodou nebo cíleně? To už je dneska jedno. Důležité je, pokud je to skutečně výrobek lidských rukou, aby ty zrůdy, které ho vytvořily okamžitě dodaly na trh protilátku, pokud ji mají a pak táhly ke všem čertům a před mezinárodní soud. Popraviště je pro ně málo. Ale toho se zřejmě nedočkáme, spíš vůbec ne. Přece nikdo nepřizná, že dokázal vyrobit něco tak hnusného s cílem ovládat a zabíjet, a tak budou tisíce lidí umírat. Než se jako deus ex machina objeví na trhu zázračný lék a všechno se potichu zamete pod koberec. Že moje představa o tom, že koronavirus není dílo přírody, není tak zcestná, svědčí názor doktorky Soni Pekové.

Česká molekulární bioložka podrobně vysvětlila, proč zastává názor, že takzvaný Coronavirus vznikl v laboratoři a v USA se kvůli tomu strhl poprask do takové míry, že na serveru Nature Medicine se objevil text, který se snaží tvrzení vyvrátit s odkazem, že jde o přirozenou mutaci! Na začátku analýzy je plné vyvrácení, na konci už se ale mluví pouze o nízké plausibilitě a o potřebě nasbírat více dat o tom, jak to tedy doopravdy je! MUDr. Soňa Peková odhalila příliš nepohodlnou pravdu...

https://pravyprostor.cz/neverim-a-neuverim/

CZEXIT

0 hlasů

už jich má nekňuba burešů na svědomí sedum.kam se na něj hrabě padákový smrtihlav.a sekera největší v historii.pakáž to teď rozkrade.bude hůř.

0 hlasů

A soudruh šulin Havel zase orlické vraždy a vraždu Ivana Duckého a pak 2 biliony jenž šulin ukradl křiví a špina čuracká ukradla se svými konmi! At žijje špina křivá z OF a kriminálník a řeznický narezlá pes špina fekální a práskačská Karel Sabina se slepičím mozkem!

0 hlasů

Všichni se snažíme pomáhat a být vlastenečtí, v téhle mimořádné situaci, kdy komukoli může jít o život.
Až na několik šmejdů s ruským mozečkem, kteří jdou neustále proti zájmům České republiky.
Jmenovitě:
karel ledvinka - přívlastkový ruský troll
Jeroným Pražský b. - pomocný ruský troll
Franta Kocourek - pomatený ruský troll
Petr Rozlil - primitivní ruský troll

3 hlasy

a to nám tady píše tupý afro-aziatský semita žid náázi s vrozenými IQ nižším i než průměr, už tak nizounký/41/na světě ,mezi židama.chá,chá,chá.šalóm,mešuge.

0 hlasů

A doplnění :
Jeroným Pražský jr. - německý exkrement a eurobolševický trotl
Ovocenka - bruselský troll a trotl

2 hlasy

U tebe je v tom seznamu nepřesnost, jsi totiž placený ruský prostitut s IQ šumící trávy.

2 hlasy

Rusové mají IQ JASNĚ vyšší než afro-asiatští semiti židi,ajnštajn.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

V téhle zemi máme dlouhou historii různých zrádců, Čurdů, sviní ochotných sloužit nepřátelům země za pár korun anebo z bolševické pomatenosti. Tihle uvedení jsou přesně taková svoloč.

1 hlas

probere se,mešuge.vaše několikaleté BEČENI o padákovém smtrihlavovi zrada nebyla? byla a to rasistická, od semitů židů, které sem NIKDO nezval a párkrát je VYKOPALI.táhněte do země zaslíbené a nevotravujte.i s jidášem burešů,krysou rath,rittigem&spol.moc LŽETE a KRADETE.

0 hlasů

Hlavně dementní šulin Havel chudák a dporný chudák a špina zlodějská! Primitiv odporný zlodějský a charta chcaní do díry a sraní šurana křivého zmetka! At žije ikona kriminální a orlické vraždy!

0 hlasů

šest mrtvých a sekera největší v historii.padákového smrtihlava DÁVNO předstihl NEKŇUBA burešů.čumí na to jak vyjukaný z vajec, břídil.v rumunsku už min.zdravotnictví rezignoval.VYKOPE už konečně aspoň vojtěcha?neumětel jeden vedle třetího.chce to Moraváka okamůru.židi na krizovou situaci NEMAJÍ.moc to krade a lže.

1 hlas

Chudáku máš máslo na hlavě a pomatečně zloději tu byli v 1990 a to tu byl hlavní demenní šulin Havel špina zlodějská a orangutaní! A špina křivá a narezlá s bilancí 2 biliny! At žije OF ikona kriminální a práčka STB Karel Sabina žaba práskačka!

1 hlas

netykejte,mešuge.

0 hlasů

Soudruhu máš máslo na a at žijí zloději od roku 1990 a hlavně dementní šulin Havel nuzák a chudák primitivní špina fekální jeho podvody za 2 biliony šulina křivého rangutaního se slepičím mozkem!

1 hlas

netykejte,mešuge.

0 hlasů

netykejte,mešuge.

0 hlasů

Užasný dialog.To člověk hned vidí,s kým má tu čest.

1 hlas

BACHA NA KALOUSKA TEN PLIVE NA PET MĚTRU DALEKO !!!!

1 hlas

Další zloděj Kalousek 35 miliard a pak Migbrag 30 miliard a to jsou rlity zlodějské a ještě úplátek kosovcovi tam to bude taky tučné!

1 hlas

BACHA NA KALOUSKA TEN PLIVE NA PET MĚTRU DALEKO !!!!

0 hlasů

Všichni se snaží s tím svinstvem něco udělat, zdravotníci, hasiči, policajti a tak, ale ten americkou ambasádou řízený bolševický lampasák, takřečený generál Pavel, z klidu, tepla a bezpečí cosi neustále žvaní o "bezpečnostních hrozbách" čínského zdravotního materiálu. Zapamatujme si chování tohoto naleštěného a naolejovaného bolševického seladona.

4 hlasy

Drž už hubu, ruská děvko.

3 hlasy

Vybodni se na něj,znáš to pořekadlo o hrachu a zdi.

0 hlasů

Táhni zpátky do skopčácka, německý hemeroide.

4 hlasy

Zatimco ruskocinsky agent na Hrade posilal humanitarni pomoc do Ciny (humanitarni = zdarma), tak my cinske zbozi pekne calujeme.

1 hlas

Tak Rozlile - v Rusku už se připravují na Italský scénář, řekl to v rozhovoru s Putinem vedoucí lékař moskevské nemocnice Komunarka. Čísla to prý ukazují. Putin nařídil výstavbu záchytných nemocnic.
Ty jsi tady hlásal o vítězném boji rusáků s koronavirem.....

3 hlasy

Německý výkale, vy, skopčáci, se máte plazit po zemi a neustále se na všechny strany omlouvat za hrůzy, kterých jste se v minulosti dopustili. Jenom u nás jste povraždili 360 000 lidí. Byli jsme pro vás "českých xindlem, který v tomto prostoru nemá co pohledávat." Nemysli si, germánská filcko, že jsme na to zapomněli.

4 hlasy

Voni si onikaj? Nebo je vás 1,3?

0 hlasů

Ty vykale jdi obdivovat bolsevicky vrahy nekam do diktatury na vychode. Bolsevici povrazdili vic lidi (hlavne vlastnich) nez padlo ve vsech valkach pocinaje prvni svetovou. Se prober, koho tady verejne obdivujes.

2 hlasy

A pak dementní šulin práskač STB Karel Sabina žaba! At žije šulin křiví co vykradl 2 biliony a narezlý Havel notorický blb se slepčím mozkem a fekál Chemapol Grup! At žiji zloději elita kriminlnální a spartakiadní vrah !

1 hlas

už je to 30 let od konce sssr a vy si ještě pletené dnešní Rusko s otrokářským žid státem sssr?trocký-bronštajn nebyl Rus.béla kún ,michail ffrunze taky ne,felix dzerdzinský byl polský žid.samá to pakáž židoffská/jidiš/.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

Kde ty ruský placený prostitute bereš tu odvahu nadávat jiným lidem? Tady nemáš na nic nárok, kryso, tvoje blekoty o skopčácích jen dokumentují jak jsi u zdi.

3 hlasy

máte to dost pomotané,mešuge.krysa žid rath bručí v base.čeká tam na nekňubu semitu žida burešů.chá,chá,chá.šalóm ajnštajn.

0 hlasů

Ještě dementní šulin Havel špina křivá a kriminální a odporný fekál a špina zlodějská! At žije ikona kriminální a 2 biliony jenž šulin křivý ukradl notorický blb se slepičím mozkem. Slibuji na čest demeenta a krimilnálnika ,že budu vykrádat krámy jako česká spořitelna primitiv a bachor vypitých konaků a práskač STB Karel Sabina žaba čurácká!

1 hlas

Nezer soulet, Ledvino. Prdis a smrdis!

2 hlasy

netykejte mešuge ajnštajn a zalezte radši na kibuc.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

Ty jsi se jako xindl narodil, xindlem jsi a jako xindl umres.

1 hlas

Pozitivní je,že diskutující,kteří jsou vulgární,zaujatí,zlí a ve výrocích nenávistní,si jsou toho vědomi.
Vystupují anonymně.

0 hlasů

Trochu počítání. Počet potvrzených nakažených roste díky opatřením spíše lineárně než exponenciálně což je dobré. Podle WHO je skutečný počet nakažených až 7x vyšší. pokud bude počet potvrzených případů 400 denně, skutečný počet bude cca 2800. Při lineárním růstu počtu nakažených bude trvat 6 let než se nakazí 60% obyvatel a nikde není zaručeno že imunita uzdravených je trvalá. Pokud se nenajde levný lék nebo vakcína tak jak dlouho tedy budou trvat ty opatření? Budou volby??

2 hlasy

Hlavní naděje spočívá v neustálých mutacích viru. Důležité je škrtit tu fázi, co právě probíhá. Za 2-3 měsíce už bude mít virus jiné vlastnosti a nemusí způsobovat doslova nic. Virus se musí replikovat a tomu se podřizuje i jeho mutace. Když se nebude mít kde replikovat - končí. Toho dosáhnete tím, že necháte nakaženého v izolaci. Ten buď zemře - konec viru, nebo se vyléčí - konec viru.

0 hlasů

Trochu počítání. Počet potvrzených nakažených roste díky opatřením spíše lineárně než exponenciálně což je dobré. Podle WHO je skutečný počet nakažených až 7x vyšší. pokud bude počet potvrzených případů 400 denně, skutečný počet bude cca 2800. Při lineárním růstu počtu nakažených bude trvat 6 let než se nakazí 60% obyvatel a nikde není zaručeno že imunita uzdravených je trvalá. Pokud se nenajde levný lék nebo vakcína tak jak dlouho tedy budou trvat ty opatření? Budou volby??

0 hlasů

Covid 19 - na Hrad!

2 hlasy

Poslat ho Kalouskoovi a poskokům dementního šulina Havla špina jako byli práskači STB Horáček či dalčí Kocáb nebo ničema Kroupa a ničema Ruml!

1 hlas

A do každé eurobolševické rodiny.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.