Vražda v Egyptě
Advokátka: Kramný to má spočítané, důkazů je dost

26.04.2014 19:00 Původní zpráva

V mediálně sledovaném případu vraždy Moniky a Klárky Kramných se na veřejnost dostaly nové skutečnosti. Televizi Barrandov známá advokátka Klára Long Slámová, která nově zastupuje a bojuje za práva pozůstalých, sdělila, že existují přímé důkazy proti Petru Kramnému, otci a manželovi obětí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Petr Dvořák (7 hlasů) 26.04.2014 19:32

  Samozřejmě nevím jestli to udělal nebo ne, ale přímé důkazy by mě...

 • Johan Rey (6 hlasů) 27.04.2014 05:43

  Paní Petro, nedávno odškodnili několika miliony člověka, který seděl...

 • Martin Kocias (5 hlasů) 26.04.2014 21:45

  Jo? Jaké asi mohou mít přímé důkazy? Videozáznam, jak klade...

 • LV 426 (5 hlasů) 26.04.2014 23:53

  Byla to hysterka. Někdo to udělat musel.

 • Petr Dvořák (5 hlasů) 26.04.2014 22:11

  Vážená dámo, víte co je to přímý důkaz? Jak říkám, pokud to udělal...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

"advokátku Kláru Long Slámovou, známou obhájkyni, která se dá v jednací síni přirovnat k buldokovi. Tento případ ji lidsky zasáhl tak hluboce, že nemůže ani spát."

pane bože, kdo toto píše? beru za placenou (a hodně špatnou) reklamu. má toto Týden zapotřebí? asi ano ..

1 hlas

Jen on ví,jak to bylo,ale nepoví!
Pochybnosti,pokud se nepřizná, zůstanou.
Proto dostane doživotí,aby kdykoliv mohla být prokázána jeho "nevina".

0 hlasů

no já nevím, ale tvrdit někomu jak všem bylo špatně a nevědet nic o tom, že byli zasaženi proudem, když se od nich nehnul, je dost silný důkaz ne? to kramný asi bude svádět na kulový blesk :)

0 hlasů

Vadi mi, jak někteří advokáti zneužívají médií k prezentaci svých klientů proti odpůrcům, kteří jako v tomto případě se nemohou bránit.. Slámová je tím pověstná. Ať si nechá svoje názory k soudu. Není to něco proti advokátní etice?

3 hlasy

aha, a co Kramného paní obhájkyně Rejžková, ta se v bulváru předvádí dost trapně

0 hlasů

Shora uvedené platí pro obě.

0 hlasů

Pokud je Long:-))) na práškách, jak mele, tak tam nemá co dělat, v opačném případě je to magor. Takže nakonec el. proud. Hm, trochu divné.

1 hlas

Byla to hysterka. Někdo to udělat musel.

5 hlasů

si obycejny ubozak... tebe by meli podriznout jak podsvince jen za tuto vetu

0 hlasů

To byl jenom tzv. černý humor, jestli víš o co jde.

1 hlas

Asi ne, tak vysvětlím - snažil jsem se nějak krátce vystihnout svoje pocity z toho, jak nás novináři bombardují zprávami o tomhle případu a jak lidi z justice, jako je tahle paní Samklová, dokážou pomáhat jedné straně sporu, ačkoli normálního člověka by trápily pochybnosti a svědomí. Ať už by pomáhal poškozenému nebo obžalovanému.

1 hlas

Co takhle přímé důkazy získané z jeho PC? Zabavili mu přece počítač při domovní prohlídce Petře Dvořáku a Martine Kociaci.

0 hlasů

Vážená dámo, víte co je to přímý důkaz? Jak říkám, pokud to udělal samozřejmě trest zasluhuje. Jen bych byl rád, kdyby s u nás soudilo spravedlivě a ne na základě doměnek a veřejného mínění. Toť vše.

5 hlasů

Samozřejmě nevím jestli to udělal nebo ne, ale přímé důkazy by mě fakt zajímaly. Těch nepřímých v podobě výpovědí kamarádek zavražděné jistě pár šanonů bude ...

7 hlasů

Policie vám rozhodně nebude sdělovat, jaké konkrétní důkazy má. Přímé bezpochyby mají, jinak by Kramného neobvinili z úmyslné vraždy ženy a dcerky a nedrželi by ho ve vazbě. Jinak co se týká vámi ironicky zmiňovaných výpovědí kamarádek, tak nesmíte věřit všemu, co píše Blesk, AHA a TV Nova. Mimochodem, stačí to, že Kramný neustále dodnes mele o průjmech, zvracení a otravě, i když česká policie vydala před měsícem a půl? oficiální prohlášení, že obě zemřely po zásahu elektrickým proudem. Kramný od začátku hraje o život, takže bude lhát do poslední chvíle.

4 hlasy

Paní Petro, nedávno odškodnili několika miliony člověka, který seděl za znásilnění a také tvrdil, že tam vůbec nebyl, ale policie si udělala svoji rekonstrukci na jejímž základě toho člověka odsoudili.Také tvrdili, že mají přímé a nepřímé důkazy.Pokud je zavraždil tak je to zrůda, ale pokud na něho mají jen nepřímé důkazy tak odsouzen by neměl být.Zde ho soudí čtenáři Blesku a diváci Novy, což by také nemělo být.Prohlášení té Slámové je neetické, ale u této dámy se tomu nemůžeme divit, je to taková rozeřvaná rajda, která pro peníze půjde i nahá přes Václavák.

6 hlasů

čtenáři bulváru ho soudí podle toho, co jim bulvár předkládá. Myslíte, že se policie a soud řídí a bude řídit názory čtenářů bulváru? Když je podle vás neetické prohlášení Slámové, co jsou pak prohlášení jeho obhájkyně Rejžkové...

0 hlasů

Ale pani Petro,to je veliky rozdil.Jeho obhajkyne reagovala na prohlaseni pani Slamove, a byla by to spatna obhajkyne, pokud by presla jeji prohlaseni o dukazech.

1 hlas

ale pane Johane, paní Slámová vydala prohlášení do médií 25. dubna, obhájkyně Rejžková se mediálně předvádí v TV Nova od 2. dubna, dále dodnes poskytla několik rozhovorů pro Blesk. Nejtrapnější byl ten, ve kterém popisuje, jak má 300 párů bot a nosí troje, ovšem ty ostatní "musela mít", řeší několik desítek případů, na všech pracuje vždy se 100% nasazením, umí uvařit všechno, co na světě existuje a jiné perly...navíc na všechny strany sděluje, jak je Kramný nevinný a celý zmatený...

0 hlasů

Paní Nováková, Petr Kramný nehraje o život, ale o možný doživotní trest. Trest smrti byl v ČR (bohužel) zrušený.

0 hlasů

pane Nováku, že hraje o život bylo myšleno s nadsázkou, já vím, že trest smrti byl zrušen.

0 hlasů

No tak doufejme, že ty přímé důkazy předloží alespoň soudu.
Cestovala jste někdy? Průjmy v cizí zemi není nic neobvyklého a pokud to neudělal co má asi tak říkat jiného?
BTW: a odkud vlastně máte informace co Kramný vyppovídá?

0 hlasů

představte si, že cestovala...hm, jenomže policie oficiálně sdělila, že žádné průjmy a zvracení se nekonaly...Jinak Kramný od začátku ochotně rozdával rozhovory bulváru, včetně na kameru TV Nova, dále sám nahrál několikahodinovou zpověď, kde podrobně popisuje téměř každou minutu, zkuste si to všechno poslechnout, to není mediální manipulace, to jsou jeho autentické výpovědi! Dovedete si představit, že někdo, kdo podle vlastních slov od rána do noci téměř umíral, jak strašně mu prý bylo zle a přesto nezavolal lékaře, když už ne kvůli ženě a dcerce, tak ani kvůli sobě, když tak nechutně na těch nahrávkách lituje sám sebe?

0 hlasů

"jenomže policie oficiálně sdělila, že žádné průjmy a zvracení se nekonaly" no to je právě to, co se mě nepozdává ... neměla by náhodou policie do procesu o vyšetřovaném případu mlčet ?
Osobně mě ten člověk není sympatický od začátku (vidíte vlastně taky jen díky médiím), ale to přece k odsouzení nestačí. A postupy policie a Kramného protistrany jsou už za hranicí mediálního nátlaku.

0 hlasů

právě že policie mlčí, když vydá nějaké oficiální prohlášení, tak je to opravdu naprosté minimum informací a vše ostatní jsou spekulace bulváru v podání Blesku, AHA a TV Nova. Díval jste se na Kramného autentické nahrávky, na základě toho snad nemůžete obviňovat média z ovlivňování? Kramný to dělal vědomě s tím, že to bude veřejně publikováno. Postupy policie jsou velmi korektní, nechápu, kde vidíte přestoupení hranice mediálního nátlaku.

0 hlasů

právě že policie mlčí, když vydá nějaké oficiální prohlášení, tak je to opravdu naprosté minimum informací a vše ostatní jsou spekulace bulváru v podání Blesku, AHA a TV Nova. Díval jste se na Kramného autentické nahrávky, na základě toho snad nemůžete obviňovat média z ovlivňování? Kramný to dělal vědomě s tím, že to bude veřejně publikováno. Postupy policie jsou velmi korektní, nechápu, kde vidíte přestoupení hranice mediálního nátlaku.

0 hlasů

Jo? Jaké asi mohou mít přímé důkazy? Videozáznam, jak klade elektrické kabely na zem? Hahaha. nejspíš nemají nic, pouze nějaké bláboly nazývají přímými důkazy. já jsem poslední na světě, kdo by fandil vrahovi dětí, ale jak říkám, těžko mohou mít něco, aby ho jednoznačně usvědčili.

5 hlasů

co ty muzes vedet jake dukazy jsou a nejsou?????

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.