Soud
Autor knihy Konečné řešení otázky cikánské dostal podmínku

26.10.2010 15:55

Okresní soud v Písku udělil autorovi publikace Konečné řešení otázky cikánské Jiřímu Gaudinovi 14 měsíců vězení s podmíněným odkladem na dva roky. Dílo mimo jiné obsahuje myšlenku vystěhovat Romy do Indie.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karl von Opitz (42 hlasů) 26.10.2010 16:28

  Nikdo romy odsud nevyhání,romové sami se zkoušejí vystěhovávat do...

 • Karel Masek (33 hlasů) 26.10.2010 18:04

  BAJKA O CIKÁDĚ A MRAVENCOVI Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto;...

 • Karel Masek (27 hlasů) 26.10.2010 18:13

  Kanadský deník Toronto Star napsal, že malí Romové vykazují nulovou...

 • Jaroslav Horner (24 hlasů) 26.10.2010 17:45

  Potká Eržika Laca, který vleče kufr od nádraží. Hej Laco volá Eržika....

 • Karel Masek (18 hlasů) 26.10.2010 18:20

  Našel si řešení v lékařství Romský lékař Ján Cibuľa navržen na...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Kto znevažuje Rómov? http://jdem.cz/hrs43

11 hlasů

Romovia su slusny narod http://jdem.cz/hrs37

13 hlasů

Demonstranti hájili Rádio Wave proti nařčení z fašismu
Přes padesát příznivců digitálního Rádia Wave se sešlo před budovou Českého rozhlasu, aby vyjádřili nesouhlas s funkčností Rady Českého rozhlasu. Ta na svém jednání kritizovala stanici, že vysílala píseň od britské kapely Primal Scream a propagovala tak fašismus http://jdem.cz/hrf85

9 hlasů

Romský lodník Radek Drahomír Horváth,
říká zcela jasně o své komunitě
http://jdem.cz/hjw67
Souhlasím s jeho názorem

13 hlasů

jo byl asi před tydnem v televizi , je to fakt chytrej a vtipnej člověk , nemohl jsem dlouho uvěřit , že je z Kocabovych mazliku

13 hlasů

BAJKA O CIKÁDĚ A MRAVENCOVI
Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto; postaví si dům a vytvoří zásoby na zimu. Cikáda si říka, jak je mravenec hloupý, takové pěkné počasí, směje se, tancuje a užívá si. Pak přije zima, mravenec se schová do tepla domu a pochutnává si na zásobách.Cikáda, třesoucí se zimou, zorganizuje tiskovou konferenci, na které se táže, kde vzal mravenec právo na to být v teple a dobře živený, zatímco jiní, méně štastní umírají zimou a hladem. Televize uvede vše v přímém přenosu, ukazuje třesoucí se cikádu a záběry mravence, jak si v teple útulného domova vychutnává dobroty všeho druhu. Televizní diváci jsou velice pobouřeni faktem, že v tak bohaté zemi jsou někteří ponecháni utrpení jako chudák cikáda když jiní žijí v přepychu. Odbory uspořádají před mravencovým domem manifestaci, aby vyjádřili solidaritu s cikádou a novináři se ptají, jak to,že mravenec tak tajně zbohatnul a interpelují vládu, aby zvýšila mravenci daně, který přece musí odvádět spravedlivý díl.
Na základě výzkumu veřejného mínění vyjde zákon o ekonomické spravedlnosti a zároveň antidiskriminační zákon se zpětnou platností. Daně jsou zvýšeny, mravenec dostane pokutu za to, že nezaměstnal cikádu a je mu finančním úřadem zabaven dům, protože nemá peníze na zaplacení daní ani pokuty. Mravenec emigruje do Lichtenštejnska. Televize připraví reportáž o obtlousté cikádě, které nyní docházejí mravencovy zásoby a to přesto, že jaro je ještě daleko. Bývalý mravencův dům, nyní sociální ubytovna pro cikádu, chátrá z nezájmu cikády i vlády. Vládě je vytýkána nedostatečná sociální podpora a je vytvořena speciální komise s náklady 10 milionů. Mezitím cikáda zemře na předávkování a tisk ještě více podtrhuje nutnost starat se o sociální nerovnost......

33 hlasů

Potká Eržika Laca, který vleče kufr od nádraží. Hej Laco volá Eržika. Co máš v tom kufru???. Laco odpoví ,... Ještě nevím.

24 hlasů

Cikáni jsou tajní mimozemšťané, je potřeba je chránit, aby nedej bože vyhynuli.

12 hlasů

:-) v tom připadě chraň nas panbuh před jejich planetou

13 hlasů

V naší zemi není demokracie, ale Absurdistán, jednou zaslouženě dostanou extremisti zaslouženě tvrdé tresty, podruhé jejich UČITELÉ dostanou pouhopouhou podmínku, proč, proč, PROČ ???????

15 hlasů

Jen tak mimochodem, tzv, konečné řešení Židů a Cikánů, má na svědomí Adolf Eichmann, tito blbečci jsou nebezpeční v tom, že tyto nenávistné panflety dále a neustále podporují a ruzšiřují.

10 hlasů

Nikdo romy odsud nevyhání,romové sami se zkoušejí vystěhovávat do různých zemích se štědrým sociálním systémem,za vidinou bezpracného blahobytu. Neúspěšně,protože jak vždy následně zjistí ,pracovat se musí bohužel všude.Někde pak jako odpopvěď na početnou romskou imigraci raději zavádějí víza(Kanada),někde je zase posílají zpět domů(Francie).

42 hlasů

Kanadský deník Toronto Star napsal, že malí Romové vykazují nulovou znalost angličtiny, chabý vztah ke škole a ve srovnání s vrstevníky jiných národností omezené znalosti http://jdem.cz/cprs9

27 hlasů

Rómske mediálne centrum (MECEM) získalo druhú cenu v súťaži o najlepší filmový dokument v rámci kampane Európskeho roka boja proti chudobe
http://www.mecem.sk/rpa/

13 hlasů

Našel si řešení v lékařství
Romský lékař Ján Cibuľa navržen na Nobelovu cenu
Romský lékař Ján Cibuľa, který nyní žije ve švýcarském Bernu, byl navržen na Nobelu cenu http://jdem.cz/hrfn7 Proč je tak málo romských lékařů ?

18 hlasů

ROMOVÉ VE ŠVÝCARSKU
Je hodně Romů, ale tam vidíte, na rozdíl u nás,že pracují, mají tuto motivaci :
a) dostanou podporu v nezaměstnanosti jen po odpracování souvisle 5 let bez delšího přerušení,
b) odmítnutí nabídnuté práce - žádná podpora,
c) ztráta zaměstnání vlastní vinou, jakou je absence, a požívání alkoholu na pracovišti - žádná podpora,
d) zničení obecního bytu a státního majetku musí zaplatit,jinak jde do vězení a tam musí tvrdě pracovat,aby vzniklé škody uhradili.
Na rozdíl od Francie http://jdem.cz/hrfv8
Ve Francii začala likvidace nelegálních tábořišť http://jdem.cz/hrfw7
V Belgii případ odporné diskriminace http://jdem.cz/bfuf6 To přece není správné řešení.

17 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.