Honička v Praze: <span>opilý řidič</span> ujížděl policii

Domácí
31. 12. 2007 11:51
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Ilustrační fotoHlídka městské policie v pondělí pronásledovala ulicemi Prahy řidiče, který se před jízdou údajně posilnil alkoholem. Podle mluvčího městské policie Jana Stehlíka viděli strážníci pít muže před jízdou pivo. Když ho pak chtěli u čerpací stanice v Českobrodské ulici v Praze 9 zadržet, začal jim ujíždět.

Strážníci řidiče dostihli až v Chotutické ulici. Muž jim potvrdil, že před jízdou pil alkohol a bál se o svůj řidičský průkaz, proto se snažil ujet. Řidič jel podle policie v protisměru po Českobrodské ulici, křižovatku projel na červenou a několikrát zrychlil až na 120 kilometrů za hodinu. Případ teď šetří policie.

Ilustrační foto: Profimedia

Autor: ČTK

Další čtení

Osazování tělesa nové lávky přes Chodovský potok.

V Chodově usadili novou lávku pro pěší přes Chodovský potok v Poděbradově ulici

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační fotografie

Voda v přírodních koupalištích na jihu Moravy je stále vhodná ke koupání

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Návrh zákona omezuje telefony ve školách od roku 2027. Odborníci volají po věcné diskusi

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ