Na stavbě tunelu se <span>zřítil jeřáb,</span> uvěznil dělníka

Domácí
3. 7. 2010 15:10
Zřícený jeřáb v Praze 6. Muž z kabiny je v péči lékařů.
Zřícený jeřáb v Praze 6. Muž z kabiny je v péči lékařů.

Zřícený jeřáb v Praze 6. Muž z kabiny je v péči lékařů.Na stavbě ve Svatovítské ulici v Praze 6 se po poledni převrátil jeřáb. V jeho kabině zůstal zhruba tři metry nad zemí uvězněn asi padesátiletý muž, sdělila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.

"Na místě zasahovala dvě družstva profesionálních hasičů. Muže vyprostili pomocí automobilového žebříku a hydraulických nůžek a předali ho do péče zdravotnické záchranné služby," uvedla.

Zásah na místě trval podle mluvčí zhruba hodinu, prostor již nyní zajišťuje firma, která zde stavební práce provádí.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Končí školní rok, žáci základních a středních škol si dnes převezmou vysvědčení

Domácí
26. 6. 2026

Vedra zvedla prodeje zmrzlin a chlazených nápojů o desítky procent, nejvíce nanuků

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační foto

Veterináři budou kontrolovat, zda chovatelé v horku zajišťují zvířatům dost vody

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ