Na ulici našel brašnu s 90 tisíci, odevzdal ji policii

Domácí
22. 9. 2011 14:13
Muž na brašnu narazil, když parkoval (ilustrační foto).
Muž na brašnu narazil, když parkoval (ilustrační foto).

Pošťáckou brašnu se 70 tisíci korunami a důchodovými poukázkami v hodnotě 90 tisíc korun našel v Českých Budějovicích sedmadvacetiletý muž. Odevzdal ji strážníkům, kteří následně zjistili, že brašnu ztratila poštovní doručovatelka.

"Nálezce přejel při parkování svého vozidla na Jiráskově nábřeží neznámý předmět. Když se šel podívat, na co najel, zjistil, že je to kožená pošťácká brašna, která ležela na vozovce. Odvezl ji na policejní služebnu. Obsah tvořila hotovost, důchodové poukázky a také doporučené dopisy a další listovní dokumenty," upřesnil mluvčí městské policie Václav Sup.

Příslušná pošta poslala na policejní služebnu doručovatelku. Žena strážníkům řekla, že se jí při roznášení pošty udělalo špatně, na chvíli se opřela, předklonila a při tom jí brašna asi vypadla.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Nehoda dvou kamionů s následným požárem, při níž zemřeli oba řidiči.

Při nehodě a požáru dvou kamionů na D2 u Brna zemřeli oba řidiči,oba směry stojí

Domácí
13. 6. 2026
Open-air výstava Jaroslava Róny Ticho a mýty.

V Litomyšli stojí pod širým nebem po městě 11 soch Jaroslava Róny

Domácí
13. 6. 2026
ilustrační obrázek

Problém, který se nevyplácí: Odchody padesátníků z trhu práce zatěžují státní kasu

Domácí
13. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ