Na ženu spadla při vyšetření část rentgenu, na místě zemřela

Domácí
12. 10. 2017 14:39
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Při vyšetření v ústecké Masarykově nemocnici ve čtvrtek zemřela pacientka. Podle informací ČTK na ženu spadla část rentgenu. Neštěstí potvrdila mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová.

Neštěstí se stalo v hlavní budově ústecké nemocnice dnes dopoledne. "V dopoledních hodinách nám bylo oznámeno úmrtí osmdesátileté pacientky na oddělení rentgenu ústecké Masarykovy nemocnice. Případ si převzala služba kriminální policie a vyšetřování," řekla Hyšplerová.

Bližší podrobnosti nechce s ohledem na počátek vyšetřování policie sdělovat. Stanovisko společnosti Krajská zdravotní, pod kterou ústecká nemocnice spadá, ČTK zjišťuje.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/PA/Peter Byrne

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

Soud uložil advokátce a její dceři za zpronevěru peněz klientů sedm a 5,5 roku

Domácí
22. 6. 2026

Dělníci u hlavního nádraží v Brně našli leteckou pumu, stovky evakuovaných

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ