Na ženu spadla při vyšetření část rentgenu, na místě zemřela

Domácí
12. 10. 2017 14:39
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Při vyšetření v ústecké Masarykově nemocnici ve čtvrtek zemřela pacientka. Podle informací ČTK na ženu spadla část rentgenu. Neštěstí potvrdila mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová.

Neštěstí se stalo v hlavní budově ústecké nemocnice dnes dopoledne. "V dopoledních hodinách nám bylo oznámeno úmrtí osmdesátileté pacientky na oddělení rentgenu ústecké Masarykovy nemocnice. Případ si převzala služba kriminální policie a vyšetřování," řekla Hyšplerová.

Bližší podrobnosti nechce s ohledem na počátek vyšetřování policie sdělovat. Stanovisko společnosti Krajská zdravotní, pod kterou ústecká nemocnice spadá, ČTK zjišťuje.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/PA/Peter Byrne

Další čtení

Dvě děti zůstaly v Praze v zamčeném autě, jejich matka si odběhla nakoupit

Domácí
27. 6. 2026

Volby se podle očekávání uskuteční 9. a 10. října, o vyhlášení rozhodl prezident

Domácí
26. 6. 2026

Ostravský soud propustil karvinského primátora Wolfa, návrhu na vazbu nevyhověl

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ