Nová výbušná fakta
Past na Kramariče a ruzyňský holubník

09.02.2013 18:52 Původní zpráva

Časopis TÝDEN přináší nová výbušná fakta z pozadí kauzy takzvaného "vora v zakoně", která vedla k válce advokáta Julia Kramariče s elitním policejním Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu. Na světlo vycházejí i podivné poměry v ruzyňské věznici.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • daniel Pink (7 hlasů) 09.02.2013 22:22

  za 20 let vlady techto svini z nasi zeme udelali Palermo krizene s...

 • j zefu (7 hlasů) 09.02.2013 21:17

  Ty jsi opravdu kráva ! Tys musela mít fotra elektrikářem, když máš...

 • j zefu (6 hlasů) 09.02.2013 22:12

  Jako kretén a blbec se chováš ty. Když si člověk otevře jakoukoliv...

 • Vlasta Smutná (6 hlasů) 09.02.2013 20:58

  Ukazuje to poměry v justici, dle vládne mafie a korupce, kde jiní si...

 • cobreti (5 hlasů) 09.02.2013 21:18

  Slovutným podnikatelům, ikdyž to jsou třeba čmoudi, jsou naše hranice...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Útok KMOTRŮ NA BÁRTU A VV - snaha o PUČ

VV v poslední době jsou sympatické. Nejsem jejich zastánce ani volič, ale koho dnes volit? Kdo dělá co pro obyčejný lidi? Kdo neřeší pouze to, aby poslancům přidali prachy, a dostali se k nějakým prebendám...? Naopak vystupují proti PŘEDRAŽENÝM DÁLNICÍM, ZDRAŽOVÁNÍ POTRAVIN A ZLOVŮLI EXEKUTORŮ a hlavně proti Kalouskovým CÍRKEVNÍM RESTITUCÍM...!!!!! A vysloužilý si za to útok v médiích od KROUPY a MF...Což je smutné, že není víc takových!

0 hlasů

Paní Smutná, budu slušnej,máte pocit ,že to tady funguje jak má? Já ne! Protože nejsem na pravo "střed"ani levičák, máte pocit, že tady v tom "státě"to funguje jak má? Já ne! Prostě za 23.let se rozkradlo skoro všechno! A na ten zbytek,dojde co nevidět!

3 hlasy

Nejsem příznivec VV, ale do vládních kroků šlapou dobře. Asi to bude ten důvod, kvůli kterému byl čirou náhodu zase nastartován puč proti Bártovi a VV. Je to zajímavé, že jakékoli problémové věci o VV slyšíme vždy v době, kdy je třeba odvést pozornost od problémů vlády nebo jejich jednotlivých stran - viz. aktuálně vnitřní krize ODS. A Kalousek nemá asi moc radost s napadání odsouhlasených církevních restituci že strany VV...

4 hlasy

za 20 let vlady techto svini z nasi zeme udelali Palermo krizene s Novokuzneckem

7 hlasů

Vidíte a v Rusku, kde nebyli tyto vaše svině, ale bolševici je to ještě tisíckrát horší. Teď si představte kdyby vládli i u nás bolševici.

1 hlas

kdy jste byla naposledy v rusku huso-tam je Dalikovsky raj --bohaci jezdi v nejluxusnejsich limuzinach a topi se v luxusu o kterem se ceske smutne slepici ani nesni--to je ten kapitalismus o ktere sni ODSTOPLIDEM

5 hlasů

Tady slepice, trochu níže kráva. Vlasto řekni co jsi opravdu zač. Už v tom začínám mít hokej !

4 hlasy

S takovými omezenci nelze diskutovat, takové lze jen litovat.

0 hlasů

Ukazuje to poměry v justici, dle vládne mafie a korupce, kde jiní si za prachy koupí svého soudce, advokáta protistrany, svědky, kohokoliv. Ukazuje to i zoufalství UOOZ, který sice ví, že Kramarič je jeden z největších mafiánů v zemi, ale nemá důkazy ani prostředky ho z něčeho obvinit, právě poroto, že ten si za peníze koupí cokoliv a kohokoliv.

6 hlasů

Pani Smutná, plnš s Vámi souhlasím, Slušný a poctivý člověk nemá šanci vyhrát spor i když předloží důkazy a protistrana jenom vymýšlí ...poznámky p, Susy si nevšímejte, už to jak emotívně reaguje , nasvědčuje, že má nějaký problém, takto nediskutuje osobnost a chlap vůči ženě už vůbec

1 hlas

Svatá prostoto!!!!!

2 hlasy

A divíš se, Langr, Kubice.

4 hlasy

Reagovat na nick "smutny" pokusem o diskuzi je pošetilé!

3 hlasy

Co ty sem pletete? Je vidět, že tomu nerozumíte, Žádný ministr a především vnitra s tím nemá nic společného, když soudci jsou sami členové gangů a kryjí se navzájem, místo toho aby gangy potírali. S tím politika nemá co do činění. Do výkonu soudců nikdo nemůže mluvit a na to oni spoléhají.

0 hlasů

No a kde máme aktuální zprávu o tom, že první dáma pochází z rodiny přislušníka fašistického Slovenského štátu ? Pracoval u tajné služby a podílel se na deportacích slovenských židů ! Týden.cz, tak že až za týden ?

4 hlasy

Když může Grebeníček mít za otce STBáka který zabil několik lidí, když může předseda KSČ Filip být agent Falmer, tak může i Klausová mít za otce Slováka. Co na tom, že sloužil u vlády Slovenského státu? Horší je že na Slovensku oslavují Tisa a nikomu to nevadí.

1 hlas

Ty jsi opravdu kráva ! Tys musela mít fotra elektrikářem, když máš tak dlouhé vedení ! Ty si opravdu nedovedeš dát dohromady útoky na trautenberkového tchána že byl fašista s tchánem Tuneldědka příslušníkem fašistické tajné služby na Slovensku? A že 23 let z nás dělají pitomce? Slovák a Slovák příslušník fašistické tajné služby je asi trochu rozdíl. Ale Smutná kráva to nemůže pobrat !

7 hlasů

Je potíž, že každý se zajímá o rodiče toho druhého, ale sám si neuvědomuje, že například vaši rodiče by měli být zavření jen z toho důvodu že špatně vychovali svého syna který je na potkání na cizí lidi sprostý. Vaši rodiče totiž zřetelně zanedbali vaší péči jinak by jste se nechoval jako kreten a blbec. Sice bych neměla být sprostá, ale vy si o to koledujete. Někdo vám to říci musel.

2 hlasy

Jako kretén a blbec se chováš ty. Když si člověk otevře jakoukoliv diskuzi, tak paní Smutná předvádí svoji tupost! Smutná, čeho je moc, toho je příliš. Není samo sebou, že ty tvoje názory na jakoukoliv věc hraničí normálním lidským chápáním. Buď jsi opravdu tak blbá, nebo provokuješ! A na hrubý pytel patří hrubá záplata. O mou výchovu se nestarej, hlavně se dovzdělej, ať nejsi na diskuzích za hlupáka.

6 hlasů

Vy mě urazit nemůžete, vy ne. Jaká hrubá záplata, když jste mi začal nadávat do krav. Na to, že by jste měl být muž a ohleduplný k ženám jste nevychovaný spratek a proto o zanedbané péči vašich rodičů je ve vašem případě nutno hovořit. Jste k politování.

2 hlasy

z rodina příslušníka tajné služby .......

2 hlasy

Vora v zakoně měli odvézt do lesa, kde by si vykopal jámu, a zastřelit. Proč se srát s nějakým mizerným Rusákem: Jak se k nám ta mafiánská pakáž vůbec dostane? O tom jistě nejlíp ví zkorumpovaná Pohraniční policie i ti, co jim prodávají vstupní víza a povolení k pobytu. Proč musíme ještě živit ruské grázly?

4 hlasy

Pohraniční policie, to je ta co hlídá dráty?

1 hlas

Slovutným podnikatelům, ikdyž to jsou třeba čmoudi, jsou naše hranice otevřené a jsou vítáni, i občanství dostanou a ani nemusí umět césky. Pak je tady léčíme po úspěšných zásazích střelnými zbraněmi, jsme přece furianti. Dokonce i rozdáváme sociální dávky kdejakým přivandrovalcům, kteří nám dokonce i nadávají.

5 hlasů

Cobreti, Cobreti to také nezní moc "ceský", to mluvíte o sobě?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.