Policie vyšetřuje vraždu dvou bezdomovců ve Frýdku-Místku

Domácí
29. 12. 2015 21:02
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Policie vyšetřuje dvojnásobnou vraždu bezdomovců ve Frýdku-Místku, z činu podezírá dalšího bezdomovce. Těla muže a ženy našli v minulých dnech nedaleko jejich provizorního bydliště v lese blízko skládky ve frýdecko-místecké části Panské Nové Dvory. Informoval o tom server iDnes.cz s odvoláním na mluvčí moravskoslezských policistů Gabrielu Holčákovou.

"Ze situace na místě bylo zřejmé, že padesátiletá žena a o dva roky mladší muž zemřeli v důsledku násilného jednání další osoby," uvedla mluvčí. Kriminalisté podle ní nepřetržitě shromažďují informace vedoucí k pachateli. Jedna z velmi pravděpodobných verzí směřuje k podezřelému, a to také k člověku bez domova, dodala.

Pachateli za dvojnásobnou vraždu hrozí vězení od 15 do 20 let, případně ještě vyšší - výjimečný trest. K případu kvůli pokračujícímu vyšetřování nelze podle Holčákové zveřejnit detailnější informace.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační obrázek

Boj s plameny na Opavsku: V Novém Vrbnu hoří les na ploše 200×300 metrů, pomáhá i vrtulník

Domácí
Aktualizováno: 30. 7. 2026 15:51
ilustrační obrázek

Léto u vody s omezením: Seč trápí zhoršená jakost vody, jinde je čisto

Domácí
30. 7. 2026
ilustrační obrázek

Vláda chce převést pozemky na Vinohradech pod ministerstvo obrany. Vznikne nová vojenská nemocnice?

Domácí
30. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ