Policista ukradl po nehodě telefon z vozu mrtvého řidiče

Domácí
22. 11. 2010 11:03
Policista ukradl telefon mrtvému řidiči (ilustrační foto).
Policista ukradl telefon mrtvému řidiči (ilustrační foto).

Policista z pardubického dopravního inspektorátu čelí obvinění, že v červenci ukradl řidiči, který zahynul při nehodě, mobilní telefon. Policejní inspekce podala návrh na jeho trestní stíhání. 

Informovala o tom mluvčí Inspekce Policie ČR Martina Lídlová.

Podle mluvčí může soud policistu za zneužití pravomoci úřední osoby poslat do vězení na šest měsíců až tři roky. Mluvčí za dobu, co je ve funkci, podobný případ nepamatuje, řekla.

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

Soud uložil advokátce a její dceři za zpronevěru peněz klientů sedm a 5,5 roku

Domácí
22. 6. 2026

Dělníci u hlavního nádraží v Brně našli leteckou pumu, stovky evakuovaných

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ