Policista ukradl po nehodě telefon z vozu mrtvého řidiče

Domácí
22. 11. 2010 11:03
Policista ukradl telefon mrtvému řidiči (ilustrační foto).
Policista ukradl telefon mrtvému řidiči (ilustrační foto).

Policista z pardubického dopravního inspektorátu čelí obvinění, že v červenci ukradl řidiči, který zahynul při nehodě, mobilní telefon. Policejní inspekce podala návrh na jeho trestní stíhání. 

Informovala o tom mluvčí Inspekce Policie ČR Martina Lídlová.

Podle mluvčí může soud policistu za zneužití pravomoci úřední osoby poslat do vězení na šest měsíců až tři roky. Mluvčí za dobu, co je ve funkci, podobný případ nepamatuje, řekla.

Další čtení

ilustrační foto

Končí školní rok, žáci základních a středních škol si dnes převezmou vysvědčení

Domácí
26. 6. 2026

Vedra zvedla prodeje zmrzlin a chlazených nápojů o desítky procent, nejvíce nanuků

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační foto

Veterináři budou kontrolovat, zda chovatelé v horku zajišťují zvířatům dost vody

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ