Řidič s autem naboural do sloupu. Ten při pádu zabil dívku

Domácí
26. 1. 2019 13:33
Vůz Policie ČR.
Vůz Policie ČR.

V Praze v noci na sobotu zemřela dvacetiletá žena, na kterou spadl sloup veřejného osvětlení sražený dodávkou při dopravní nehodě. Událost vyšetřují kriminalisté. Na webu pražské policie to uvedl mluvčí Tomáš Hulan.

Informaci o nehodě v ulici Na Větrníku v Praze 6 dostali policisté v pátek zhruba ve 23.15. Řidič dodávky naboural do sloupu veřejného osvětlení, který spadl na přilehlý chodník. "Po tomto chodníku v danou chvíli procházela skupinka mladých lidí a padající sloup zasáhl dvacetiletou dívku. Ta utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl mluvčí.

Podle dechové zkoušky řidič před jízdou nepil alkohol. "Provedení testu na přítomnost drog již nebylo u řidiče možné, neboť ten se s ohledem na následky události zhroutil a na místo musel přijet policejní intervent," doplnil Hulan.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Ramík Drahoslav

Další čtení

Lyžařské areály na Frýdecko-Místecku i celé hory měly velkou návštěvnost

Domácí
Aktualizováno: 11. 1. 2026 23:25

V Brně na hlavním nádraží vykolejila lokomotiva, provoz byl omezený

Domácí
11. 1. 2026
Lidé si užívají mrazivou neděli v zasněžené Stromovce.

Zasněžené parky přilákaly stovky lidí, Pražané běžkovali či sáňkovali

Domácí
11. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ