S pistolí přepadl večerku, ukradenou čokoládu hned snědl

Domácí
28. 3. 2012 14:55
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

S pistolí v ruce přepadl v úterý večer muž jednu pražskou večerku v Bělehradské ulici. Při přepadení se zmocnil tabulky čokolády, kterou ještě v obchodě snědl. Při útěku ho zadrželi policisté.

Muž přepadl večerku krátce před jednadvacátou hodinou večer. Svědek přepadení ihned zavolal policii, která byla na místě během několika minut.

Lupiče zadrželi policisté před obchodem. "Museli ho zpacifikovat za pomoci donucovacích prostředků, neboť policisty fyzicky napadal," řekl agentuře Mediafax policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Policisté u zadrženého lupiče našli zbraň, s níž obchod přepadl, žádný lup však u sebe neměl. "Obsluha večerky policistům sdělila, že předmět doličný vlastně pachatel snědl," uvedl mluvčí. Přepadení se k překvapení policistů muž dopustil kvůli tabulce čokolády, kterou ještě v obchodě spořádal.

"Na základě popsaných zjištění skončil zadržený na policejní služebně pro podezření z trestného činu loupeže," dodal Hulan. Mlsnému lupiči teď za snědenou čokoládu hrozí až 10 let za mřížemi.

Autor: Mediafax Foto: Profimedia

Další čtení

Andrej Babiš

Prezident bude jednat s Babišem. Ještě neví, jestli by ho mohl jmenovat premiérem

Domácí
17. 9. 2025
ilustrační fotografie

Počet Palestinců zabitých ve válce v Pásmu Gazy podle úřadů překonal 65.000

Domácí
17. 9. 2025

V Plzni se sejde 200 odborníků na umělou inteligenci z devíti univerzit

Domácí
17. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ