Zabil partnerku, pak se oběsil. Policisté případ odložili

Domácí
12. 4. 2017 17:20
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Policie po půl roce uzavřela vyšetřování smrti dvou lidí v Kvítkově na Českolipsku. Šestadvacetiletou ženu loni v listopadu zabil její bývalý partner, který poté spáchal sebevraždu. 

Jednapadesátiletý muž uškrtil bývalou partnerku v autě, jeho tělo bylo poté nalezeno v nedalekém lese, kde se oběsil. "Případ kriminalisté odložili, neboť muž, který byl zodpovědný za usmrcení šestadvacetileté ženy, se sám připravil o život," dodala krajská policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Loni řešili kriminalisté v Libereckém kraji deset vražd, z toho pět dokonaných. Všechny se podařilo objasnit.

Další čtení

ilustrační fotografie

Voda v přírodních koupalištích na jihu Moravy je stále vhodná ke koupání

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Návrh zákona omezuje telefony ve školách od roku 2027. Odborníci volají po věcné diskusi

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ministr Macinka mluví o „ústavním puči“, prezident Pavel považuje jeho slova za nebezpečná

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ