Andrej Babiš
Kritika Transparency International je ostrá, ale přiměřená

07.01.2020 10:25 Aktualizováno 07.01. 13:25

Premiér Andrej Babiš připouští, že jeho kritika neziskové organizace Transparency International je ostrá, své výtky však pokládá za přiměřené. Jeho advokát to v úterý uvedl u soudu, který se začal zabývat žalobou Transparency International na ochranu dobré pověsti.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Kačaba (4 hlasy) 07.01.2020 10:55

  S Babišem souhlasím, celá Transparency International, nikým nevolená...

 • Vlastimil Machura (4 hlasy) 07.01.2020 11:00

  Je toho na estébáka trochu moc a tak poněkud znervozněl. 😆

 • aztek polni (4 hlasy) 07.01.2020 11:04

  Spíš kde jste byli v začtku 1990 ,kdy tu soudruh šulin Havel vykrádal...

 • Jiří Vampola (3 hlasy) 07.01.2020 10:46

  Buďto Babiš, který skutečně žádný anděl není, anebo ta démonická...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 08.01.2020 06:43

  Jak česk*ému zlodějstvu vadí kdokoliv, kdo na ně ukazuje. Škoda jen,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

BÝVALÝ FRANCOUZSKÝ MINISTR VNITRA VARUJE: MUSLIMOVÉ PŘEVEZMOU EVROPU V PŘÍŠTÍCH PĚTI LETECH

Bývalý francouzský ministr vnitra Gérard Collomb varuje před postupující islamizací Evropy. Může se to stát rychleji, než se původně počítalo. Obzvláště pikantní: Collomb není “pravičák”, ale socialista a také zkušený politik.

Ještě za vlády Macrona byl Gérard Collomb ministrem vnitra. Je primátorem třetího největšího francouzského města Lyon a tuto funkci zastával i předtím než se stal ministrem vnitra. Nyní důrazně varuje.

“Islám převezme v příštích pěti letech Evropu. S tímto tvrzením vyvolal Gérard Collomb bývalý francouzský ministr vnitra rozruch “, informovala už v prosinci zpravodajská platforma kath.net odkazem na anglický magazín LifeSiteNews, který vedl s bývalým ministrem vnitra rozhovor.

V něm Collomb varoval, že situace islamizace se může stát ireverzibilní. Je to znát už podle rostoucího násilí muslimských migrantů v každodenním životě. Tento trend lze stále více pozorovat i v jiných evropských zemích. Collomb hovořil o postupujícím procesu.

Jako příklad zvýšeného násilí bývalý ministr vnitra uvedl 235 000 trestních oznámení za znásilnění nebo z pokusu o znásilnění ve Francii v roce 2018. Bylo to o 62 000 více než v roce 2016 ao 225 000 více než v roce 2005. Také vzrostly v alarmujícím rozsahu útoky muslimů na nemuslimy. “V roce 2018 se vyskytlo více než tisíc útoků na křesťany (většinou znesvěcení kostelů) a 541 antisemitských činů, což je o 64 procent více než v roce 2017″, píše se v článku magazínu.

V článku od lifesitenews se lze hodně dozvědět i o slepotě a dvojité morálce levicově-intelektuálních elit Francie, které mlčí o těchto útocích, nekritizují islamisty, ale místo toho vedou kampaň proti údajné islamofobii – francouzské levici se podařilo vytvořit dojem, že národ je ohrožen vlnou islamofobie. Jako příklad uvedl Collomb velkou demonstraci 10. listopadu 2019. V ten den uspořádala koalice levicových skupin v Paříži protestní pochod 13 000 demonstrantů proti islamofobii.

Co však nejvíce překvapuje: Věty a slova bývalého socialistického ministra vnitra naplňují nejen ve Francii ale i v Německu v částech téměř rozsáhlou skutkovou podstatu za “štvaní lidu”. Že se o tom nikde nic nedočtete v mainstreamovém režimním tisku není proto překvapující.

https://pravyprostor.cz/byvaly-francouzsky-ministr-vnitra-varuje-muslimove-prevezmou-evropu-v-pristich-peti-letech/

0 hlasů

Na co my to potřebujeme vědět? Muslimové jsou jako invazní druhy zvířat. Prostě se rozmnoží a sežerou všechny původní druhy. Je to zákonitý proces, se kterým nejde nic dělat.
Ledaže by se dělalo ještě než muslimové převezmou moc v Evropě. Bohužel nejde udělat odsun muslimů, tak jako s Němcama po válce, protože je nikdo nechce. Vládnoucí vrstva si je tam tahá, aby měla víc voličů. Přitom jedním z řešení by bylo, že pořistěhovalci nebudou mít až do smrti volební právo.

0 hlasů

Česká politik sdílel video o migrantech, které šokovalo uživatele. Ukáže nám ho ČT?

„Liz Hayes a tým 60 Minut jsou v současné době na služební cestě v Evropě, kde vypráví příběh o migrační krizi... Včera se na předměstí Stockholmu postavili proti skupině, která protestovala proti jejich natáčení... Došlo k sérii potyček a byla přivolána policie. Kameraman i producent 60 Minut byli lehce zraněni, ale natáčení pokračovalo za přítomnosti policie,“ uvádělo se v prohlášení na webových stránkách The Nine Network.

https://ac24.cz/-/ceska-politik-sdilel-video-o-migrantech-ktere-sokovalo-uzivatele-ct-tohle-neukaze?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D6
-------------------------------------------

Záběry, které v televizi neuvidíte. „Válka migrantů“ v ulicích Německa o silvestrovské noci

https://ac24.cz/-/zabery-ktere-v-televizi-neuvidite-valka-migrantu-v-ulicich-nemecka-o-silvestrovske-noci?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D4
-------------------------------------------------- - --

Známá kanadská reportérka se podívala do Bruselu a nestačila se divit po položené otázce

Hlavní město Brusel v Belgii nám všem může sloužit jako odstrašující příklad toho, co se stane, pokud necháme dveře státu dokořán,“ píše se v popisku videa.

https://ac24.cz/-/znama-kanadska-reporterka-se-podivala-do-bruselu-a-nestacila-se-divit-po-polozene-otazce?redirect=%2F

CZEXIT

1 hlas

Farage: Vzpoura proti EU se šíří po celé Evropě

Vůdce Strany pro Brexit Nigel Farage oslavil výsledky voleb ve Velké Británii v Evropském parlamentu a prohlásil, že jsou důkazem, že byrokraté EU bez tváře jsou odmítáni a že se vzpoura šíří.

Tím, že Farage odstavil stranou kandidáty Strany pro brexit v těsném boji mezi Konzervativní a Labouristickou stranou, přispěl k tomu, že konzervativci získali velkou většinu, což umožní Borisi Johnsonovi konečně do konce 31. ledna dokončit Brexit.
Farage se vrátil do Evropského parlamentu, aby oslavil „začátek konce“ EU.

„Po třech a půl letech podvodů, opustíme na konci ledna toto vězení národů,“ řekl Farage.

„Staneme se nezávislým, samosprávným národem a v této katedrále se můžete oklamávat, že je vše v pořádku, ale není,“ dodal.

„Lidé nechtějí být řízeni a ovládáni anonymními byrokraty … jste odmítáni,“ řekl Farage v komentářích zaměřených na vedoucí představitele EU.

Vůdce Strany pro brexit poté zdůraznil, jak se šíří vzpoura proti EU po celém kontinentu, zatímco průzkumy veřejného mínění ukazují, že většina Poláků věří, že bude lepší odchod z Evropské unie.

https://tadesco.org/farage-vzpoura-proti-eu-se-siri-po-cele-evrope/

0 hlasů

Jak česk*ému zlodějstvu vadí kdokoliv, kdo na ně ukazuje. Škoda jen, že ten bájný škůdce našich chmatošků, v pořadí čtvrtý (StB, SNB, PS VB), TI, je proti nim a jimi zavedenému systému stejně neškodný jako ti předtím.
Ale ctím zásadu demokracie. Jelikož je chmatáků 90%, je to většina a menšina se musí podřídit.

2 hlasy

Ty jsi taky zloděj. A špína. A odpad. Zmetek a vlastizrádce.
Měl by ses houpat, bylo by lépe.

0 hlasů

Á,pán je demokrat!!

0 hlasů

Potrefená husa zakejhala. 🐔😄

2 hlasy

https://cs.wikipedia.org/wiki/Transparency_International_-_%C4%8Cesk%C3%A1_republika

Vedení

Marie Bohatá (1998–2004)
Adriana Krnáčová (funkce výkonného ředitele: 2001–2007)
David Ondráčka (funkce výkonného ředitele: 2008–současnost)

Výměna výkonného ředitele v důsledku obvinění ze zpronevěry

V dubnu 2007 byla TI ČR podezřelá ze zpronevěry státní dotace v souvislosti s pořádáním Mezinárodní protikorupční konference ve dnech 8. až 11. října 2001. Policie ČR vyšetřovala, jak organizace naložila s třicetimilionovou dotací, resp. bezúročnou půjčkou, kterou jí poskytlo Ministerstvo financí Organizace totiž vrátila jen 14,5 milionu korun
Krčmářová nevysvětlila, kam se 15,5 milionů ztratilo

1 hlas

".... zabývat žalobou Transparency International na ochranu dobré pověsti...."
-.-.Těch transparentních internaconálů, údajně českých, je necelá tisícovka. Podle článku je jejím úkolem potlačit výmšnu informací, svobodu slova, zastrasit ty občany, které neovláda, prosadit výhružkami a s využitím justice nejen cenzuru projevu ale také AUTOCENZURU
-.-.
příjmy 10,22 milionů korun. Z toho z veřejných rozpočtů 6,32 milionů korun (62%) – jmenovitě například od Ministerstva zahraničních věcí 2,897 milionů korun, od Ministerstva vnitra 0,872 milionů korun nebo od Ministerstva práce a sociálních věcí 0,205 milionů korun. od firemních dárců celkem 1,020 milionů korun (10%) a od fyzických osob 0,999 milionů korun (10%).
Je tedy financována penězi získanými vydíráním - t.zv daněmi
Nějaké peníze prý dostává od Soroza
-.--.
Centrála členů TI je v Německu tedy slouží zájmům německých velkokapitalistů proti zájmům PRACUJÍCÍCH v ČR
Její činnost směřuje ke zrušení Benešových dekretů a maďarská sekce TI se podílí na přípravě státního převratu v Maďarsku a na přípravě PRIVATIZACE celého Maďarska Sorozem

0 hlasů

Nezisková nevládní organizace má poukazovat na korupci,
Zvrhlo se to jen na démonizaci premiéra Babiše. Po udání od
Pirátu poslala EK i své podklady jeho možného střetu zájmů.
Podněty TI mohou být vedeny i jinými zájmy. Jde samozřejmě
o peníze. Na darech a příspěvcích získala astronomických 80
milionů korun, od desítek firem, subjektů či státních institucí
Je tu i osobní subjektivní zášť samotného Ondráčka k Babišovi
Ví, že v bruselském molochu laiků více uspěje než v Česku.
To si zástupce český pobočky mezinárodní organizace nemůže
ale dovolit. Snižuje tím vážnost důvěryhodnost celé instituce.
Měl by upozorňovat a řešil skutečnou nestoudnou obrovskou
korupci, klientelismus, střety zájmů, utajené vlastníky aj., kde
jde o sta miliardy. Neplní tedy zadané poslání ani své povinnosti
Ondráčkova rétorika vůči Babišovi je za hranou, nepřiměřená
až lživá, není neutrální a vyhovuje opozici.To si nemůže dovolit.

2 hlasy

Veřejné obvinění z korupce je obvinění z trestného činu. Pokud nebude prokázáno, může se jednat o trestný čin křivého obvinění.

0 hlasů

Pokud by bylo konkrétní, tak ano. Nestačí říct jen - ten pán krade! To je totiž jen pomluva. I když také trestná.

0 hlasů

Nedopusťme, aby nám haranti poroučeli!
Braňme Andyho vlastním tělem!

youtu.be/QDZIQ4jbvEo

0 hlasů

Spíš kde jste byli v začtku 1990 ,kdy tu soudruh šulin Havel vykrádal krámy a zbyly po něm jen ohlodané kosti. A šulina a špinu lidskou a fekální to dosud hraníme. Je to krásné na Babiše se vše háže za směšných 50 milionů a řeznicky pes šulin Havel tam byly miliarda za tohoto chudáka a ostudu lidské společnosti...

4 hlasy

Je toho na estébáka trochu moc a tak poněkud znervozněl. 😆

4 hlasy

Estébákůbylo a byl jim i Horáček a další od soudruha dementního Havla jako byl i Stanislav Deváty jenž práskal zástupci náčelníka...

2 hlasy

S Babišem souhlasím, celá Transparency International, nikým nevolená instituce požívající mraky dotací si osobuje právo na "svou vlastní a jedinou pravdu", kterou si vynucuje udáváním.

4 hlasy

Nebude ono to tak, že pokud má občan podezření, že byl spáchán trestný čin, má podat orgánům činným v trestním řízení svoje oznámení, aby to OČTŘ prověřil v rámci svých pravomocí? Občanská nauka osmá třída ZŠ. Někdo na vás, zloděje, musí už konečně vylítnout. Už jste tady škodili sto let, alou do bání.

2 hlasy

Může, když má podezření. ale zároveň mu hrozí že by mohl být potrestán za křivé obvinění.

0 hlasů

Nelžete! Kdy si TI osobovala právo na „svou vlastní a jedinou pravdu“? 💩

2 hlasy

Machuro, už dlouho tě podezřívám že nečteš ani Okresní kravské rozhledy. Ta 5. Sorošova kolona ani nic jiného nedělá než prosazuje tu svou jedinou"cinknutou" pravdu. Nejen v ČR, a v případě Babiše. Maďaři věděli dobře proč u nich tu Sorošovu filiálku nakopat do prde...! Taky různí presstituti podporovaní neziskovkami nemohou Orbánovi přijít na jméno.

2 hlasy

Člověk by si řekl: ten je tak blbý, že ani netuší, že ta oznámení projednávají soudy a ty nedávají vůbec vždy za pravdu TI, takže ten člověk nemohl u policie sloužit. Ten nechápe, co to je oznámení a soudní proces. Jenže přesně tak se vedení policie chovalo, jako vy. Nerespektování ničeho mimo svoje čárečky.

To kdyby někdo nevěděl, za co si platí policii a jaká ultrahowada v ní mají ze státu hotovou dojnou krávu.

2 hlasy

Zase blábolíš chujoviny. Soud žádné "oznámení" neprojednává. Nejdřív musí vše projít přes org.činné v trest. řízení. A až teprve SZ koná( samozřejmě že nedje o civil. spor). To ale spřisuzuji tak brzo ráno k tvé nevychrápanosti, než duševní nedostatečnosti!

0 hlasů

Kur....nejde ......přisuzuji...

0 hlasů

Buďto Babiš, který skutečně žádný anděl není, anebo ta démonická stvůra z TOP 0009, padákový vrah Kalousek. Volba je jasná. Babiš. Obluda z TOP 0009 a pražské kavárny již dostat šanci nesmí.

3 hlasy

Vy jste už tak vyřízený, že nikoho kromě zlodějů nemůžete volit, co? Vrána k vráně...

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.