Rozhovor TÝDNE
Krnáčová: Babiš je zbabělec, z lidí kolem dělá idioty

04.03.2020 11:43 Rozhovor

ANO je úplně jiné než na začátku, Andrej Babiš se změnil a lidé z hnutí jsou mu dobří jen na to, aby zvedali ruce, říká bývalá pražská primátorka Adriana Krnáčová. Mluví také o současném vedení hlavního města nebo o své chystané knize. A říká: "Schopní lidé do politiky nepůjdou, nemají zapotřebí nechat si nadávat."

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Henex (16 hlasů) 04.03.2020 12:49

  No tak dámo... Babiš vás vytáhl odněkud z křoví a neosvědčila jste...

 • milan vostřez (12 hlasů) 04.03.2020 12:25

  Krnáčová ? normálně chytrá namyšlená slepice, pokračovat v Praze se...

 • Bohumil Stejskal (10 hlasů) 04.03.2020 13:55

  "Baba jedna"... Co by totok chtěla, jako Primátorka samé zmatky, až...

 • Miloš (8 hlasů) 04.03.2020 16:37

  Kde by si krndo byla, nebejt Babiše??? Čiň ďáblu dobře - peklem se ti...

 • Zdeněk Šmerda (7 hlasů) 04.03.2020 16:03

  To jsou veletoče. To říká ta pravá. Její práce na postu primátorky...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

BITVA O EVROPU POKRAČUJE

Souběh epidemie Coronavirusu a ataku řeckých hranic kriminálníky vypuštěnými Erdoganem je ukázkou toho, jak se politici zamotali do vlastních lží. Na jedné straně otevřené hranice uvnitř Schengenského prostoru, na druhé neschopnost a neochota bránit jeho vnější okraje. Před 30ti roky by prostě jednotlivé státy uzavřely své hranice a zamezily šíření nemoci, respektive by omezily možnosti importu z jiných zemí. Liberální politika posledních tří dekád však vytváří z Evropy jeden společný prostor obřích rozměrů, který svou globalistickou rétorikou získal plno příznivců. Jistě, pocit, že můžete být doma kdekoliv, je na první pohled příjemný. Ale jen do doby, než si vedle Vašeho domu postaví ten svůj člověk s natolik odlišnou kulturou, že Vám svou přítomností bere tu Vaší. A to platí napříč celou Evropou. Těžko bude postaršímu českému zahrádkáři a relativnímu puntičkáři vyhovovat, když bude bydlet vedle hlučné arabské rodiny postrádající základní hygienické návyky. A až mu zmizí jeho pes, protože pro sousedy je to nečisté zvíře, bude možná i dost naštvaný. Dosud byli evropským problémem Cikáni. Jedete například Francií a vidíte jejich příbytky a vesnice vytvořené shlukem karavanů a doplněné stavbami z vlnitého plechu, uvědomujete si jejich nepřizpůsobivost. Místní se jich straní i obávají. Momentálně však jejich místo zabírají černí přistěhovalci z jiných končin.

Stojíte u okna hotelu a vnímáte krásu přímořského města Nice. Před Vámi se rozkládá obrovské moderní sportoviště, na ulici pulsuje život. Mlhavě si vzpomenete, že ne tak dávno tu zabíjel migrant za volantem náklaďáku a srovnáváte si to s realitou, kterou je na první pohled normální život. Závidíte Francouzům krásné moře, plné obchody kvalitních potravin, jejich otevřenost a vstřícnost. Ignorujete li politiku, jde o spokojené lidi. Tak, jako byli donedávna Němci, Holanďané či třeba Italové. Politici však zaseli do evropských národů zlost. Obyčejní lidé zůstali stále stejnými, ale uvědomují si proměnu svých zemí. Můžete přijet kamkoliv i odkudkoliv a chováte li se slušně a jste schopni platit za to, co Vám poskytují, usmějí se na Vás v každém obchodu, restauraci, všude. Ale slyšíte li politiky, jak nesnášenlivě se hašteří a třeba Merkelová se může zbláznit, že ji Maďaři či Poláci neposlouchají a je schopna o nich hanlivě mluvit, pak koho jiného si představit jako strůjce všeobecně špatné nálady?

Život bez zbytečné politiky by byl krásný v celé Evropě. Experimenty posledních let ji však mění. Kdyby zůstaly zachovány původní rozdíly, zvyky a specifika, bylo by nádherné mít možnost navštívit Azurové pobřeží, Alpy v různých státech, Řím, Paříž, Londýn. Vnímat odlišnost, ponořit se do historie, zajít na místní sportovní utkání. Místo toho si hlídáme peněženky, manželky, přemýšlíme, kde bezpečně zaparkovat auta, aby neshořela. Politici udělali z Evropy bojiště. Beztrestně zničili velkou část toho, co dělalo náš kontinent tak krásným.

https://pravyprostor.cz/bitva-o-evropu-pokracuje/

CZEXIT

0 hlasů

Konečně! Jen houšť… V Řecku na hranicích zastřelili migrujícího vetřelce při nelegálním pokusu o invazi

Podle zpráv ze zahraničních médií a jedné zprávy na Twitteru byla včera zaznamenána první oběť na životě, informuje slovenský deník HlavnéSprávy.sk o dostřelu škodné na řecké hranici s Tureckem. Ochrana hranic funguje. Nastal pravý čas. Nejen v Bulharsku přistupují tvrdě, kde na hranicích jsou lovci migrantů a svazují je jako zvířata.

Vetřelec a invazní dobytek ze Sýrie, mu-slimák a zločinec Ahmad Abu Emad, který se nelegálně pokoušel překročit hranice byl zastřelen řeckým policistou pohraniční policie.

Gratulace patří ochránci řecké hranice. Podobný dobytek se musí střílet. Hranici nesmí nikdo překročit. Jen to válka a kdo jde přes hranici musí počítat, že bude jako potkan na místě zastřelen. „Podrobnosti nejsou známy, ale dá se předpokládat, že Syřan použil násilí,“ píše o odstřelu invazního zločince slovenský deník.

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=247411

CZEXIT

0 hlasů

Alexander Babiš
Skočit na navigaci
Skočit na vyhledávání
Ing. Alexander Babiš
Narození 24. prosince 1961 (58 let)
Bratislava
Rodiče Štefan Babiš
Adriana Babišová
Příbuzní Andrej Babiš (sourozenec)
Monika Babišová (švagrová)
Některá data mohou pocházet z datové položky.
Chybí svobodný obrázek.

Alexander Babiš (* 24. prosince 1961 Bratislava) je slovenský podnikatel. Je mladším bratrem předsedy vlády České republiky Andreje Babiše.
Obsah

1 Život
1.1 Obžaloba z podvodu
2 Rodina
3 Reference

Život

Před rokem 1989 pracoval Alexander Babiš v podniku zahraničního obchodu Omnia, který se zabýval dovozem a vývozem spotřební techniky.

Byl veden Státní bezpečností jako spolupracovník. StB Alexandera Babiše podle slovenského časopisu Týždeň zaevidovala jedenáct dní před 17. listopadem 1989 jako agenta s krycím jménem Miki.[1] „Není tajností, že i o mně jsou vedené spisy StB. To ale bylo jen proto, že jsme byli monitorováni,” uvedl Babiš.[2]

Po pádu komunistického režimu pracoval 15 let v bankovním sektoru, pět let byl finančním ředitelem ve firmě svého bratra, slovenském Agrofertu.
Obžaloba z podvodu
V roce 2015 byl Alexander Babiš na Slovensku obžalován z podvodu. Se svým společníkem z firmy CTHS byli podezřelí z toho, že energetické firmě ČEZ Slovensko podvodem způsobili škodu 195 250 eur (5,3 milionu korun) a hrozil jim trest odnětí svobody až na 15 let.[3] V roce 2016 je okresní soud v Bratislavě obžaloby z podvodu pravomocně zprostil, ale poškozenou společnost ČEZ Slovensko odkázal s nárokem na náhradu škody na občanské soudní řízení.[4] Společnost ČEZ Slovensko již dříve předala pohledávku vůči CTHS k exekuci, ale vzhledem k tomu, že CTHS byla prakticky bez majetku, škodu v občanském řízení nevymáhala.[5] ČEZ Slovensko je dceřinou společností českého koncernu ČEZ, který spadá do působnosti ministerstva finan

0 hlasů

Prý pro tu "její stranu(ANO) extra nehoří"!?Podobných zištných podvraťáků je v politice víc než je zdrávo, nalepují se na ty mocné pro svůj prospěch a když neuspějí, kopou do svých bývalých chlebodárců. No není to vrchol zbabělosti?

0 hlasů


Konečně našli toho blbečka co provozuje Aeronet, schovává se v Trenčíně a je to naprosté hovado, jak se dalo očekávat:
https://video.aktualne.cz/z-domova/reporteri-vypatrali-provozovatele-aeronetu-zaskocenemu-lhari/r~2c6e58ea5e0511eaa6f6ac1f6b220ee8

4 hlasy

Asi tak nějak se může zrodit novej Hitler.... z podvraťáka a zbabělce plnýho frustrace, kterej dokáže oslovit hlupáky a dát jim cíl. Lidská společnost je pořád stejná, bez ohledu na informační úroveň.

1 hlas

Má pravdu,předsedo ! 🐔

3 hlasy

Tož ta bába mi totok silně připomíná Němcovou z ODS ! Su to škatule...

2 hlasy

Aby to zlato nezapadlo:


Franta Kocourek 05.03.2020 06:22
FUCKeuOFFAhoj vy dvě europyče :-DDDDDD
To je vzteku, že prohráváte na celé čáře co?
Schengen končí, EU zdechá a čurá.čtí euroliberálové spolu s jejich muslimskýma invazistama nebudou mít co žrát... jupííííííííííí

0 hlasů

Ano, udavačský eurotrotle - tohle jsem napsal a stojím si za tím!!!!!
A napíšu to klidně znova - každý kdo podporuje setrvání čr v eurohnoji je pyyyča!!!!

Switzexit na obzoru? Občané budou v referendu rozhodovat o vystoupení z schengenského prostoru

Švýcarští občané budou v květnu rozhodovat o tom, zda chtějí setrvat v schengenském prostoru, v němž se v rámci volného pohybu osob neprovádějí řádné kontroly na hranicích. Referendum se má konat 17. května.

Hlavním důvodem hlasování, které prosazuje Švýcarská lidová strana, je snaha omezit volný pohyb osob přes hranice. Pokud by referendum skončilo kladně, země by měla získat možnost volně regulovat pohyb cizinců do země, což by dále neumožňovalo členství v schengenském prostoru, píše server schengenvisainfo.com.

KONECNE TAKY NEKDO DOSTAL ROZUM!!!!

CZEXIT

2 hlasy

Aby bylo jasno, co je zač místní pablb Kocourek:

Franta Kocourek 16.08.2019 05:19
FUCKEUOFF
Ja jsem Rus a jsem na to hrdy :))))
Co porad mas za komplex, ty ubohej prazskej anale?
Dnes je spise ostuda byt zakrikly, ucourany zapadan, kterymu kazdej naplavenej bastard nakope rit a ani se nebrani a kterej ma bobky jen kdyz spatri azbuku :-DDDDDD

4 hlasy

Mně se spíš z azbuky dělá špatně...

0 hlasů

Nový morální a etický étos nestačí, je potřeba utvářet funkční mechanizmus státnosti. A stále se učit spolupracovat. Nedávno, podle informací, zemřel legendární CEO Jack Welch. Připomínám jeho epochální odkaz, který hluboce ze životní zkušenosti ukazuje rozhodující význam utváření funkčních společenských vztahů spolupráce pro budoucnost. K tomu vedou jeho principy Cesta k vítězství - Winning, využitelné všude. R. Slater to shrnul pod heslem Wer führt muß nicht managen.

0 hlasů

Řecko rozprodali. Brusel je bude nutit ty uprchlíky vzít, varuje profesor Keller. A přidává výzvu pro V4

U turecko-řeckých hranic roste napětí. Turecko přestalo hlídat pohyb uprchlíků a tisíce se jich nashromáždily u čáry s Řeckem, kterou se chystají překročit. V tom jim zatím brání řecká armáda a policie, která je na místě ve zvýšeném počtu. Jak dlouho tahle blokáda podle vás vydrží a co předpokládáte v nejbližších hodinách?

Určitě nikdo neví, k čemu dojde. Je velmi pravděpodobné, že z Bruselu bude vyvíjen tlak na Řecko, aby nakonec migrantům vstup na své území umožnilo. V tom případě jsou dvě možnosti. Řekové je autobusy přepraví na své severní hranice, ať jdou dále do Evropy. Druhá možnost: Budou se je snažit umístit do zoufale přeplněných táborů na svém území. Nezapomínejme, že Řecko už není suverénní stát. V podstatě bylo rozprodáno hluboko pod cenou svým věřitelům. Není nereálný vznik místních nepokojů. V tom případě nelze tak úplně vyloučit například ani pokus o vojenský převrat.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Recko-rozprodali-Brusel-je-bude-nutit-ty-uprchliky-vzit-varuje-profesor-Keller-A-pridava-vyzvu-pro-V4-615715
-------------------------------------------------- - --------------------------
Předseda eurofilní ODS Petr Fiala v České televizi přesvědčoval o tom, že v našem národním zájmu je být v Evropské unii

V Lisabonské smlouvě je de facto též ustaven předpoklad pro migrační kvóty. Konkrétně je tam zakotven princip společné imigrační politiky, jejímž cílem je ve všech etapách zajistit účinné řízení migračních toků, a tato společná migrační politika se řídí zásadou solidarity a spravedlivého rozdělení odpovědnosti mezi členskými státy, a to i na finanční úrovni.

https://www.euportal.cz/Articles/42422-predseda-eurofilni-ods-petr-fiala-v-ceske-televizi-presvedcoval-o-tom-ze-v-nasem-narodnim-zajmu-je-byt-v-evropske-unii.aspx
-------------------------------------------------- - ---------------------
Tohle je válka. Migranti nesou před sebou děti jako štíty. Drží je v kouři nad ohněm, aby více plakaly

https://tadesco.org/tohle-je-valka-migranti-nesou-pred-sebou-deti-jako-stity-drzi-je-v-kouri-nad-ohnem-aby-vice-plakaly/
-------------------------------------------------- - -----------------------
JEDENÁCTILETÁ ŠVÉDSKÁ HOLČIČKA ZNÁSILNĚNÁ MUSLIMEM V BAZÉNU

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-jedenactileta-svedska-holcicka-znasilnena-muslimem-v-bazenu/
-------------------------------------------------- - ------------------------
PÁR NOVINEK Z ŘECKÝCH OSTROVŮ

Na „řecké frontě” se v těchto dnech vyhrotily boje o naši budoucnost. O to, zdali může být Evropa, nebo alespoň její část, i nadále „evropská”. Pojďme se proto podívat na pár detailů, které vám zpravodajství ČT rozhodně nepřinese.


Proč? Protože by vám museli ukázat skutečnou „občanskou společnost”. Frustrované a zoufalé obyvatele ostrovů, kteří už přestali vkládat své naděje do oficiálních, vládních a samosprávných struktur státu a začínají brát věci do vlastních rukou.

Pokroková media (třeba zde) přinášejí plačtivé výpovědi pracovníků a dobrovolníků holandské neziskovky s příznačným názvem Boat Refugee Foundation, které napadly skupiny místních, když se vraceli „z práce” v uprchlickém táboře. “Dostali jsme strach o naše životy,” vypráví dr. Victoria Bradley, irská praktická lékařka”. Bylo to velmi, velmi děsivé.” A dále popisuje, jak jejich konvoj, při výjezdu z tábora napadla dav okolo 60 osob, vyzbrojených tyčemi a klacky, pobitými hřebíky. „Rozbili naše čelní sklo a pak jeden muž, obrovský muž, doslova strčil nohu mým oknem a pokusil se mne kopnout do hlavy” říká Bradley z letiště v Mytilene. Z letiště proto, že se stahují domů…

Podle jiného zdroje (zde) musela jedna z kolon s pracovníky HGO jezdit neustále po ostrově, asi 2 hodiny, protože nemohla nikde najít místo, kde by se dalo bezpečně zastavit. „Včera zablokovali silnice a zastavovali auta, aby zjistili, zda uvnitř jedou Řekové. A pokud tomu tak nebylo, došlo k potížím.” Pět z vozů, pronajatých neziskovkou bylo navigováno na venkovské silnice, aby se problémům vyhnuly, ale nepomohlo to. Zaútočily na ně skupiny lidí s klacky a prkny a rozbily čelní skla automobilů.

Jistý Douglas Herman, spoluzakladatel organizace Refocus, která (údajně) učí uprchlíky „mediální dovednosti” uvedl, že “Většina z těchto organizací (NGO) právě teď pozastavuje své operace, některé na neomezenou dobu. Mnohé radí svým zaměstnancům, aby opustili ostrov, a mnozí tuto výzvu respektovali, ” řekl agentuře AFP a dodal, že všech šest současných dobrovolníků jeho skupiny také odchází.

Zajímavý je také případ lodi Mare Liberum, označované v progresivistických mediích jako „pozorovací loď pro lidská práva”. Její posádka uvedla, že byla napadena „fašisty”, kteří její palubu polili benzínem a vyhrožovali zapálením, pokud nevypadnou z ostrovů….

Krom toho ještě vyhořel sklad provozovaný nevládními organizacemi...
https://pravyprostor.cz/par-novinek-z-reckych-ostrovu/

CZEXIT

0 hlasů

Switzexit na obzoru? Občané budou v referendu rozhodovat o vystoupení z schengenského prostoru

Švýcarští občané budou v květnu rozhodovat o tom, zda chtějí setrvat v schengenském prostoru, v němž se v rámci volného pohybu osob neprovádějí řádné kontroly na hranicích. Referendum se má konat 17. května.

Hlavním důvodem hlasování, které prosazuje Švýcarská lidová strana, je snaha omezit volný pohyb osob přes hranice. Pokud by referendum skončilo kladně, země by měla získat možnost volně regulovat pohyb cizinců do země, což by dále neumožňovalo členství v schengenském prostoru, píše server schengenvisainfo.com.

KONECNE TAKY NEKDO DOSTAL ROZUM!!!!

CZEXIT

0 hlasů

Mám na ní opačný názor a napíšu proč:
dokázala skřípnout tunel jménem OpenCard. Podobný kousek se tu nikomu nepodařil.

2 hlasy

Jako primátorka? To asi ne, to bylo v jiný roli.

0 hlasů

Krnáčová konečně odkryla karty. Její funkce byl omyl.

0 hlasů

Jak je vidět, důvěřuje Babišovi hodně lidí. Že je to darebák a podvodník na to přijdou časem všichni.....

4 hlasy

No tak ještě jednou - pokud někdo volil Babiše s tím, že mu chtěl svěřovat soukromý tajemství, kde zahrabal duhovou kuličku z dětství apod., tak byl zákonitě zklamán. K volbám se nechodí za duchovní podporou, jako do kostela. Volit chodíme, abychom si zvolili správce státu. Jak Babiš v tomhle obstál, se ukáže brzy.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

A kdo byl nejhorší? To je jasné šulin a špina čurácka Havel a jeho bilance tristní 2 biliiony ukradnuté díky notorickému blbovi a ostuda jaký to byl šulin a kriminálník! A dalšího máme Kalouska oba dva ničemové. A špina čurácka za kterou se většina lidí i styděla a jeho projev byl jako notorického blba s vymaštěným mozkem chudáka a se slovy slibuji na svou čest krimilnálniky bez charakteru ,mkterý vykradl vše co se dalo!

1 hlas

Kde by si krndo byla, nebejt Babiše??? Čiň ďáblu dobře - peklem se ti odvděčí.

8 hlasů

Ona to nezvládla. Sama říká, že na politiku nemá.. Očekávala prostě něco jiného a narazila na vlastní limity.

0 hlasů

To jsou veletoče. To říká ta pravá. Její práce na postu
primátorky není hodnocena zas tak dobře. Bez ANO by
neměla žádnou vyšší funkci, u jiných stran
Politika je hlavně umění kompromisu dohody a sebelepší
úmysly jsou k ničemu, když to koaliční partneři nepřijmou.
Jako premiér ale už musí hlavně vládnout, je nucen omezit
i dobré úmysly a přiklonit se k reálně možnému, s odborníky.
Je prozíravé, že neobsazoval jen svoje straníky, neodborníky.
Krnáčová žádná politická hvězda není, měla se hodnocení zdržet.

7 hlasů

kdyz byla u korytka, tak ani necekla, pekne poslusne mlaskala.
ted to pusobi jako poranena dusicka.
nic na tom nemeni to, ze s jejim ohodnocenim Babise bych souhlasil. takova je vetsina sefu :-)))))

1 hlas

Cela slovenska zidovska obec uz je v Praze .

1 hlas

že je babiš ksindl to víme - ale když jí dosazoval do funkce tak mu líbala zadek a nemohla si ho vynachválit takže je to stejnej zmetek jako on

3 hlasy

Horši byl akorát dementní šulin Havel nortorický blb a špina zlodějská jenž vykradala krámy za 2 biliony. A pak Kalousek 35 miliard a to nepočítám jetě vykradené vojaky a ještě Omnipol jenž dosud žije z toho. Toto je elita národů zlodějů za nichž se většina i stydí. At žijí zlodějí!

7 hlasů

"Baba jedna"... Co by totok chtěla, jako Primátorka samé zmatky, až ji museli vyhodit, místo aby někde zalezla, tak teď kolem sebe kope...

10 hlasů

Jako všichni neschopní. Bože, co jsme si to zvolili za pakáž.

0 hlasů

A ti předtím nebyli pakáži a ještě jsme je nevolili jako byl dementní šulin a špina čuracká Havlova a další šulin Kalousek!

0 hlasů

Takže to co celou dobu o ní říkala opozice je nakonec pravdou?Gratuluji opozici za správné hodnocení.Konečně jednou se nemýlili.

2 hlasy

Ano,jako každý politik.Ono je to hlavně na nás,jestli je ze sebe udělat necháme.

0 hlasů

No tak dámo...
Babiš vás vytáhl odněkud z křoví a neosvědčila jste se. Takže co chcete řešit? Leda, že byste vstoupila do ODS, nebo kamkoliv jinam, kde vás budou chtít. Ale obávám se, že nebudou...

16 hlasů

Henex někdy píše kraviny, ale tentokrát se suprově trefil !!

0 hlasů

Podobný případ jako Bakalař Schneider a jen jsi vydělat do kapes. Přd tím jste s Ondračkou vykradli 15 milianů a ted se k tomu nehlásité. Stejný případ jako Jaromír Drábek a soudružka Mullerová takže jen peníze. Mohla by přidat k Bendlovi a Němcové další zlodějí!

6 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Krnáčová ? normálně chytrá namyšlená slepice, pokračovat v Praze se ji nepovedlo jelikož tam nic nedokázala tak za to může Babiš .

12 hlasů

Raději Babiše než padákového vraha Kalouska, který se skrze Milion chcanek a eurobolševickou pražskou kavárnu opět snaží prodrat k moci. Návrat té nestvůry z TOP 0009 nikdy nesmíme dovolit.

7 hlasů

Ty už fakt meleš z posledního, ruský prostitute.

7 hlasů

Sudetoněmecký švábe, po českých záležitostech ti je houby. Marš zpátky ke své Gertrůdě !

7 hlasů

Dementni šulin a špina rusacka se zase ozyva. Kde maš kamarada azteka?

2 hlasy

Ahoj vy dvě europyče :-DDDDDD
To je vzteku, že prohráváte na celé čáře co?
Schengen končí, EU zdechá a čurá.čtí euroliberálové spolu s jejich muslimskýma invazistama nebudou mít co žrát... jupííííííííííí

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi