Krvavá prokurátorka Brožová-Polednová do vězení musí

02.03.2009 17:05

Pražský vrchní soud zamítl stížnost Polednové proti rozhodnutí městského soudu, který jí nepovolil odklad šestiletého trestu ze zdravotních důvodů. O nástupu k výkonu trestu se rozhodne v úterý.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • šarik (158 hlasů) 02.03.2009 18:00

  Lidi vy už z té propagandy taky blbnete na kvadrát. Ona byla jen...

 • Troník (131 hlasů) 02.03.2009 21:10

  trest má vychovávat jistě ji vychová při jejím věku .Já na jejím...

 • vy (78 hlasů) 03.03.2009 08:17

  Trochu zaráží, že po Urválkovo synovi, který vedl katedru na právech...

 • Kalousek (71 hlasů) 02.03.2009 18:14

  Do když bude za pár let rahabilitovaná :-))) V české kotlině...

 • muflon (67 hlasů) 02.03.2009 19:00

  Všechno je to šaškána ! Proč je nepozavírali popřípadě nepostříleli...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Trest smrti je v každém případě strašný zločin. Zločinem je každé úmyslné zabití člověka, ať je důvodem cokoli. Ludmila Polednová se procesu s Miladou Horákovou aktivně zúčastnila. Byla v té době dospělý a svéprávný člověk, který pro jiného člověka žádal nevratnou krutost v podobě trestu smrti!!! Je zlé, že kromě Štěpána a Polednové nejsou souzeni a odsouzeni ti další a čelní organizátoři a vykonavatelé politických vražd! Ale zatímco my diskutujeme o trestu pro L.Polednovou, naše současná vláda ČR plánuje velezradu v podobě cizí vojenské základny ve své zemi. Tomu je nezbytné zabránit! Americký voj.radar je takovým trojským koněm k dosažení plné podřízenosti ČR pod USA. Vážím si demokracie, ale nechci v zemi armádu státu, který zločinecky napadl např. Irák a masakruje a mrzačí ženy, děti, staré lidi a další obyvatele Iráku! Mrtvých a zmrzačených Iráčanů je již okolo jednoho miliónu, ale v naší TV mluvili podlézavě a neobjektivně pouze o čtyřech tisících mrtvých Američanů. Kdyby Irák nenapadli, tak by tam nezemřeli.

36 hlasů

Krvavý pes Tito, Krvavá Polednová... inu slovník Týdne je čím dál lepší.

39 hlasů

Starou pani soud honí do vězení aby si odseděla trest,ale Pitra dovězení nikto nepošle

47 hlasů

No jo, kde ale honit Pitra, že? A ta stará paní je po ruce....

47 hlasů

Trochu zaráží, že po Urválkovo synovi, který vedl katedru na právech v Brně se nikdo neptá, ani po prokurátoru Rudém, jehož syn Rudý jr. soudí na 7.Polednová je politická objednávka.Dělala to, co nemusela a zaplatí. Na druhé straně monografisté poslankyně Horákové (jejíž manžel byl zuřivý komunista) připomínají, jak v 1918 hodila špagát na krk Panně Marii a strhla s ostatními sloup na Staromáku...Proti církvi byla vždy a výrazů typu "zatočili jsme krkrem šlechtě, zatočíme i církvi" najdeme v jejich projevech mnoho. Jistě nikoho neudivilo, že zatímco Hubert Ripka zdrhal do zahraničí po únoru (viz jeho paměti vydané v Paříži), Horáková mandát vykonávala. Nohy ji podtrhlo získávání kompra na Tondu Zápotondu, známého vraha hledaného holandskou justicí.Převzala kopii zatykače, fota jak Zápota zabíjí lidi v koncentráku- a agent ji píchl.Vzali ji, a našli u ní její tel. notýsek plný hochů z CIC a americké ambasády (kdyby to kryla přes jejich manželky...)no a tak ji potřebovali umlčet. Nebylo žádoucí, aby se zde vědělo, že Zápotonda s tou svou rudou září je vrah...Nakonec, Záota měl nakročeno k funkci nejvyšší...

78 hlasů

nechci se , jak tu někdo napsal "baby" zastávat, ale pro ty, co tu nenávistně řvou, vám prokurátor Vaš nevadí ? .... no nevadí, protože o něm vůbec nevíte, nevíte, že JEHO zločiny jsou promlčený ( zajímavé, že ? pročpak asi ? )

44 hlasů

Vaš je Žid a proto nedotknutelný, Copak je možné aby Židé byli zakladatelé gestapismu a procesů 50. let ??

42 hlasů

Starou babku cpou mermomocí do basy,ale jak bylo nedavno v televizi chlap který ukradl milardu korun ,je osouzený má nastoupit ,ze zdrav důvodů ,tam nemusí ,při tom ho natočili jak si jezdí v luxus.autě po městě.Tak to u nás chodí.Zloději nám vládnou a vrána vráně oči nevyklove

55 hlasů

to je ten náš kapitalizmus.

49 hlasů

ale tady zadnej kapitalismus prece nemame, todle je prvobytne pospolna spolecnost

43 hlasů

Takže Štěpán a Brožová.... není to nějak málo i na hadrovou revoluci? A ty největší grázlové se chechtaj u svých podnikatelských aktivit !

63 hlasů

rozumne rozhodnuti

41 hlasů

Všechno je to šaškána ! Proč je nepozavírali popřípadě nepostříleli před dvaceti léty ? Teď dělají divadlo s devadesátiletou babkou, chudáci. Až budou soudit Klause tak budou také čekat až bude úplně demantní a nic z toho nebude mít ?!

67 hlasů

Zaslouženému potrestání komunistických zločincu zabráníl Vašek Havlu se svou cloakou "disidentu". Jinak komunistických sekerníku z druhé poloviny čtyřicátých a celých padesátých let. Vždyť mnozí byli jeho kamarádí. Nebrečte nad tou zločinckou bábou. Tá také neměla s nikým smilování. Tá by se smíchem dala popravit i devadesátiletou invalidní bábu.

43 hlasů

Nikdy jsem ji neviděl projevit lítost, nebo říct slovo na omluvu. Nikdy jsem ji neviděl projevit lítost, nebo říct slovo na omluvu. Je mi jedno, jestli si půjde sednout, nebo jestli to uhraje na stáří, baba je komunistická kreatura!

43 hlasů

Ještě nedávno zpupná a zatvrzelá zločinka prohlašovala, jak se do vězení těší, protože na svobodě nemá peníze ani na jídlo. To mě přesvědčilo, že si nezaslouží nejmenší slitování a je jen správné, že se její přání vyplní.

54 hlasů

Tak, tak ... Šup s babiznou do pece! .-)

57 hlasů

Jen ať si baba odsedí celý trest.Snad tím dostane zavyučenou.

43 hlasů

trest má vychovávat jistě ji vychová při jejím věku .Já na jejím místě bych tam nenastoupil ,nechal bych se tam za přítomnosti zahraničních novinářů odvléct .Nechal bych vylomit policajty dvéře at mají ti humanisti ostudu na celém světě

131 hlasů

Troníku, jsi obrvůl. Trest není a nikdy nemohl být výchovný. Trest je trest za spáchaný zločin. Jsi hovado ! Starý nemocný člověk podle tebe nemůže být trestán ani za vraždu,dokonce za více vražd, páč je starý a je už zbytečné ho převychovat. Chudáčka.

44 hlasů

Vychovávat má škola a rodiče .-)

45 hlasů

Do když bude za pár let rahabilitovaná :-))) V české kotlině přirozený proces.

71 hlasů

Lidi vy už z té propagandy taky blbnete na kvadrát. Ona byla jen zcela bezvýznamná nastrčená figurka bez zkušeností. Pod vím tak měla akorát nějaký právnický rychlokurz a u toho soudu říkala, co jí dali naučit. To, že Horákovou pověsí, nerozhodla ona, ale orgány strany mimo soudní síň. Takže má smůlu, že se dožila tak vysokého věku a odnesla to za skutečné viníky. Je stejnou obětí tohoto režimu, jak Horáková toho minulého.

158 hlasů

S TOU OBĚTÍ BYCH BYL OPATRNĚJŠÍ. Je rozdíl přijít o hlavu a přijít o dobré místečko. Nakonec byla přece dělnice.

39 hlasů

Jenomže ta chudinka nevinná posílala lidi na smrt!

47 hlasů

Každý, kdo zločinnému režimu vědomě napomáhal, je zločincem sám a měl by být potrestán. Když ale, jako v tomto případě, byli nevinní lidé zavražděni, potrestán být musí.

42 hlasů

Plně souhlasím. 1,5 mega členů předlistopadové KSČ

58 hlasů

Říká se, sice pozdě, ale přece. V tomto případě, ale už je hodně pozdě. Prošvihlo se jenom 20 let.

48 hlasů

To máte pravdu před dvaceti lety,dejme tomu ,ale vytahovat se na devadesátiletou babu je trochu ubohý a dělat s toho ještě monstrproces to je směšný. Ale když naše exekutiva na víc nemá......................

46 hlasů

Kéž tě někdy v budoucnu dostanou do ruk devadesátilleté fanatické prokurátorky a soudkýně a dají tě oběsiot ! Šašku ! Že ty jsi jeden z bolševických zločincu a třeseš hrůzou se že na tebe něco praskne a zavřou tě?

39 hlasů

Tady jde spíš už jen o princip. Jestliže tato baba vědomě uškodila a poslala Horákovou na smrt, měla by být za to potrestána. A to se prokázalo. Teď se bude skrývat za své neduhy, ale na vykonání rozsudku se natěšeně třásla. Ať si to odsedí. Nebyla samozřejmě jediná, kdo se takto odporně zachoval, ale jestli z těch kreatur je už jediná žijící, ať jde bručet.

47 hlasů

Z historie víme,že ať byla naše země v područí kohokoliv vždycky čechům nejvíc škodili zase češi!

45 hlasů

Myslím, že dneska bolšěevickou babu zavírat je zbytečné. To se mělo udělt před 20lety. Dneska bude mít v nemoci pohodlíčko za naše daně, zvláštní lékařskou péči a my budeme pořád platit poplatky.. Stát jí dá nažrat, že by to neměla ani ze svého důchodu, televizi zadarmo, ubytování a teplo taky zadarmo. To co by stála, na to by ji důchod nestačil. Lépe ji nechat doma chcípnout.

42 hlasů

Potom je zgbytečné soudit a zavírat každého zločince. Kež ti nějaký ten starý nemocný mordýř pomorduje rodinu. Ty veleslitovný.

44 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.