Návštěva v tabačce
Kuřte až od 27, pak je to bez rizika, vzkázal Zeman dětem

16.10.2013 17:20 Aktualizováno 16.10. 22:36

Výsledná podoba kontroverzní tabákové směrnice, která má pomoci snížit počet kuřáků v Evropské unii, je podle prezidenta Miloše Zemana poměrně dobrá. Připomněl, že omezení se netýká cigaret "slim" a mentolové cigarety mají být staženy z trhu až po osmiletém přechodném období.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Marseille - (14 hlasů) 16.10.2013 17:25

  UPOZORNĚNÍ pro levicové diskutující na tomto serveru. ADMINISTRÁTOR...

 • XXXL (8 hlasů) 16.10.2013 17:41

  Pořád ale jste vy rudí noci v přesile. Chytrej Felix si změnil nick a...

 • Aleš Pospíšil (7 hlasů) 16.10.2013 19:38

  Zdavím vespolek, co se to tady děje? Kde je Alice, Rab,Ciule a...

 • Zlata Stříbrná (6 hlasů) 16.10.2013 17:57

  No, paní Smutná, jste to přece vy, tenhle nick jste už v minulosti...

 • Marseille - (6 hlasů) 16.10.2013 18:06

  Tvrzení, že Zdena Zwiebel, či Rab z Rabštejna byly sprostí, je pouhá...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Veškerá vyjádření pana prezidenta Zemana jsou omluvitelná jen těžkým poškozením centrálního nervového systému v důsledku letité konzumace alkoholu a cigaret.


0 hlasů

Klidně kuřte,
je to zdravý.
Takto kuřák Zeman praví.
Alzheimer k vám nedorazí.
Z toho tvrzení mě mrazí.
(Tabák vám dřív zdraví zkazí).

2 hlasy

Zemanova návštěva v kutnohorském závodě tabákové společnosti Philip Morris
Cigaretky, popelníček,
jeho vize ráje.
Jen mu vajgla ukázali,
už radostí taje.

A vy, mladí dospělí,
tak abyste věděli:
Zapalte si, to neškodí!
Zeman lidi za nos vodí,
když jim tohle tvrdí.

Zděšeně se musím ptát:
CO chce ještě blekotat?
Každý kuřák smrdí.

Máte ňákou pochybnost?
Chcete důkaz spatřit?
Koukněte se na Zemana,
ten vykouřil toho dost.
Proč k smraďochům patřit?

3 hlasy

Ta první by šla, je taková krátka a úderná. Ale ta druhá nic moc, vypadá to, jako by ji psala Cibule...

0 hlasů

Paní Stříbrná níže píše, že Blažek z Frenštátu tu nemel obdivovatele. Chci jen ukázat, že ta paní nemá pravdu. Je nová a přesto si myslí, že si nepamatujeme my, kteří tu jsou trochu déle. Myslím si, že se můžeme k sobě chovat lépe, tak aby z někoho z nás se nestal další Blažek, nebo jeden z těch co mu fandili:Antonín Blažek 08.07.2012 14:23
zlatecasysocialismu

Blažku s kým se to chceš radit?
Vždyť ty hvězdy přímo nebo nepřímo mohou za současné bezpráví v tomto státě.Každá levárna jim prošla přes ruky. Osobně je viním z krytí trestné činností páchaní v našem domě:
"Nevím kde ministr žije ale já z vlastních zkušeností vím, že krást, vraždit a jinak terorizovat občany České republiky je ze zákona dovoleno. Je zneužívána i psychiatrie ( asi pětkrát mě vezli na vyšetření na psychiatrii). Pokud je Policie ČR, Justice, Státní zastupitelstvo nebo Městský úřad napojeno nebo zainteresováno na páchání trestné činnosti,. Případně má z této nezákonné činnosti prospěch tak jsou porušovány všechny platné zákony České republiky včetně zneužívání psychiatrie.
V našem domě č.p. 39 na ulici 6.května ve Frenštátě p.R. byly léta prodávány návykové látky mladistvým i dětem včetně distribuce drog. Společné prostory byly nezákonně pronajímány policistovu bratru. Prodej Alkoholu a cigaret dětem jsem zastavil. Napsal jsem dvakrát:na opadaný panel s zeď připravenou k zateplování: "ZDE PODÁVAJÍ VAŠÍM DĚTEM LÍH". Za tento Bohulibý čin mě sluhové satana z Okresního soudu v Novém Jičíně a Krajského soudu v Ostravě odsoudili k podmíněnému trest. Léta mě šikanovali policisto OO Policie Frenštát p.R,, strážnici Městské policie. Kriminalisté z Nového Jičína i osazenstvo OSZ Nový Jičín. V současné době mě chtějí zavraždit vyhozením na ulici z našeho bytu. Je tak konáno na základě. neexistujících finančních pohledávek. Na druhé straně je Iloně Strnadlové v současné době umožněno sluhy satana nezákonně podnikat v opětovně obsazených společných prostorách, které nelze ze zákona pronajímat".
PF 2012 přejí Mayové

Antonín Blažek
6.května 39
Frenštát p.R.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 26 hlasů Reagovat

0 hlasů

Podle datumu to bylo v době, kdy jste si mohl naklikat hlasů kolik hrdlo ráčí.Toto není nic průkazného.

0 hlasů

Je opravdu s podivem, že český prezident lobuje za americkou tabálkovou firmu v Bruselu, pak ji tady navštíví ve svém předvolebním turné a oproti všem vědeckým poznatkům hlásá, že od 27 let věku je kouření neškodné, když při jeho těžké cukrovce ho kouření může zabít, nebo vést k amputaci nohou nebo slepotě.

3 hlasy

Zemana moc nemusím, ale pokud jste ho viděl v telce kdxž to říkal, tak se usmíval a dělal si z novinářů tak trochu srandu,protože věděl, že jeho"miláčkové" se toho chytí jak to pověstné "h..no košile".

0 hlasů

Naš alkoholik hulvát zase jednou ukázal, že vše ví a on je odborník na cokoliv....NOT!!!

2 hlasy

Zakomplexovaný, mstivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný ožralému parchantu Gottwaldovi, zničí svoji mateřskou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho vynesla na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky.
Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je tento lůzovitý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější.

Pokrytecké tanečky šamanských gottwaldovských „politiků“ kolem větší adresnosti politického systému pro naivní voliče i sockovskou hladem bučící lůzu,:
Miloš Zeman např. navrhuje přímou volbu poslanců - avšak bez jakékoli zpětné vazby - a navíc ve velkém počtu záměrně rozdrobených obvodů, takže brzy bude poslance volit jen jeho vlastní rodina, i když on ovlivňuje životy milionů občanů, kteří jsou nuceni ho akceptovat. Podobně je to s jeho populistickým fondem pro snížení státního dluhu. Jen blázen nebo cynický a pokrytecký populista by do něj přispíval. V adresném a zpětnovazebním systému - každý zmocnitel (volič), který se dostane do vlastního individuálního debetu (nikoli dnešního 170 ti tisícového) ale dejme tomu několikakorunového - může si vybrat mezi možností vyčkat "ve vyloučení z voleb" do té doby, až schopnější spoluobčané státní pokladnu doplní i za něj - nebo z vlastní kapsy svůj konkrétní dluh státu vyrovnat a tím okamžitě opustit "trestnou lavici" a opět volit.
Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

1 hlas

Někdy je lepší se ke všemu nevyjadřovat když to jitří "vášně".Jako silný bývalý kuřák musím konstatovat,že kouření je obrovská blbost,jak zdravotní,tak ekonomická.Jak jsou hezká rána bez "kuřáckého chrchlání".:-)

1 hlas

Ten slogan, že kouření není pro děti vymyslelo PR oddělení od Philip Morris. Ne nadarmo tabákové firmy sponzorují ve školách "akce proti kouření". To je totiž úžasná reklama - "děti, nekuřte, počkejte až budete dospělé", každý desetiletý kluk si pak s cigárem si tmůže připadat jako dospělý chlap.

4 hlasy

Koukám, že někdo asi zapoměl zarýgrovat chlívek, utekla pravicová prasata a mají tu kálecí sešlost.

1 hlas

Zalýgrovat, troubo...!

0 hlasů

Můj server, můj článek, má diskuze, moje zodpovědnost... Admin může mazat co se mu zachce, takovej je svět. ;)

0 hlasů

Nekouřím cigarety a nikdy jsem je nekouřila, vadilo mi přijít do restaurace a odejít smradlavá a mít červené oči , ale dnes už jsou nekuřácké restaurace a nebo mají restaurace oddělený prostor pro kuřáky a nekuřáky. Myslím, že to zcela stačí a že státu není nic do toho, jestli člověk kouří a jestli mu chutnají třeba mentolové cigarety a jestli vůbec chce kouřit. O tom si snad má rozhodovat každý sám, za čas přijde EU s nařízením, že lze sníst maximálně 10 knedlíků za měsíc, protože větší množství škodí zdraví, že smíme vypít max. 5 l piva za měsíc ......svoboda v perdeli, Orwel by koukal.

5 hlasů

Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého, resp. kde začíná tahat prachy z kapes tpoho druhého. Váš argument je zdánlivě logický a platil by beze zbytku v případě, že by si kuřáci platili sami léčbu kuřácké bronchitidy a rakoviny plic, resp. nedostávali by invalidní a předčasné důchody. Nekuřácká většina kuřákům pomáhá řešit následky jejich závislosti a ve formě svého zdravotního pojištění je platí. Nekuřáci tedy mají právo prostřednictvím státu kuřáckou závislost regulovat.

4 hlasy

A co žrouti bůčku? Chroby srdce a ucpané cévy v příčinách úmrtí v této zem vedou...!
Každý se holt huntuje jinak. Také rozčilování škodí, podívejte se jen na "úmrtnost" na této diskuzi, je vysloveně nebezpečné být prskajícím levičákem...!

0 hlasů

Máte tentýž názor i u alkoholu a marihuany? To jsou totiž stejně návykové látky. Marihuana dokonce nejméně z jmenovaných.

1 hlas

naprosty souhlas

1 hlas

Naprostý nesouhlas...

0 hlasů

...každý kdo slyšel a viděl uvedený příspěvek od Zemana nesestříhaný jak mluvil ...27 let....o první cigaretě je celá tato diskuze na pováženou a vyjadřující úroveň mnoha diskutérů a jak vidím-snaha marná.....

1 hlas

Pročištění diskuze od vulgarit a lží, které tady dnem i nocí servírovaly některé nicky - jmenovitě Černá, Rab či Zwiebel hodnotím pozitivně.

4 hlasy

muzete dat odkaz na tu diskusi co zminujete nize? cerna vs kapitan prumyslu.

0 hlasů

primitivní rusáci také hulí a chlastají, jediná radost pro lidi co jsou k ničemu, leda lhát a krást, třeba i pod maskováním komunistické strany... dnes už vidíme lékařsky, co to provede s tělem, když dostane kopanec nikotinu... ale s feťákem diskutovat je zbytečné

1 hlas

vsichni primitivove huli,cesky i rusky-jak zni z titule clanku.

1 hlas

kdyz se dovzdelate, zjistite, ze nikotin jako latka je telu prospesny.

0 hlasů

Pracující tabák metabolismem na plné pecky tlumí, jinak ovar, ten má ucpané cévy, mozek bez kyslíku, jen ruská loutka... nepozná ani fotomontáž, asi ani už svou dceru

1 hlas

Jo, jo, Havel na cigárka také dojel. Dojede i Zeman. Ale na druhou stranu alespoň mají Myškinové o čem psát .......

1 hlas

Každej jednou dojede.

0 hlasů

Vždy, když kolem mě na ulici projde bezohledný kuřák a já si musím zacpat nos, abych se nepozvracel, vzpomenu si na kamaráda, který vždy říkával: zase jeden zasranej kuřák!

1 hlas

"a já si musím zacpat nos,"

Co si zacpavas kdyz kolem tebe jezdi auta,ritni otvor?

0 hlasů

No, na rozdíl od tebe on se ne nadýcha zhluboka když kolem nej jezdí auta, díky tomu si asi vyplodil tenhle vysoce inteligentní příspěvek...

0 hlasů

samozrejme lzete, kdyby u vas vyvolavalo zvraceni pouhy pruchod kuraka na ulici, tak byste na tu ulici ani nemohl vylezt, protoze byste blil jako amina z koure z vyfuku aut.

0 hlasů

To na tebe jeste nekrknul soudruh president svuj erarni smrtonosny kvas :)))).....to by sis ani na kamarada nevzpomel :)

1 hlas

Lustigu:
Komunisté a být vyřazeni po II. SVĚTOVÉ VÁLCE? To je vtip chlapče? Komunisté v očích desítek procent našich předků svým protifašistickým odbojem během bojů, kdy často stáli v čele bojů a prokazovali svou odhodlanost dát život za vlast velmi stoupli´!! Naopak bída mnohých z našich obyvatel za 1. republiky a nechuť návratu toho co zde bylo, rozhodlo... že se to tady díky drsné poválečné době zvrhlo a děly se špatné věci je podle mne dobou, kdy bylo vše podřízeno tvrdému postupu s nepřítelem státu-i když ne vždy správně...

0 hlasů

Paní Čeňková, při vší úctě,vůdčí silou v protifašistickém odboji bylo sokolské a skautské hnutí.Komunisté dokonce se z počátku chtěli s Ádou nějak domluvit, ale díky Hitlerovy nenávisti k Sovětskému svazu, je začal likvidovat, což komouše postavilo proti němu.Ano mezi komunisty bylo také mnoho obětí a lidé by si jich měli víc vážit a prokazovat všem, kteří bojovali a padli za vlast více úcty bez rozdílu o koho šlo..Souhlasím s tím, že lidé se na komunistické hnutí dívali po válce jako na spasitele a proto komouši vyhráli volby.Naslibovali lidem hory, doly,ale k moci se dostali gauneři,mohutně podporovaní diktátorským režimem Sovětského svazu, a to co potom následovalo nebyly špatné věci, to byla taková malá genocida národa, která trvala až do začátku šedesátých let.Věřte mi, že vím o čem mluvím, zažili jsme to jako rodina na vlastní kůži.

2 hlasy

To vyrobila komunisticka propaganda. Vic k tomu neni treba dodavat.

5 hlasů

Tak jest, komunisti toho odboje moc neudělali, leda tak hubou. A s těmi nekomunistickými odbojáři si to po roce1948 tvrdě vyřídili, ti skončili většinou v lágrech. Čeňková je buď agent KSČM, nebo úplně zblblá z výuky dějepisu za totáče. Ale podle toho, co zde většinou píše, je blbost její přirozená vlastnost...

3 hlasy

Levici je treba mlatit hlava nehlava, stale, mozna ted nedava k tomu duvod, ale za chvili bude ten duvod dvojnasobny. Zil jsem 20 let v komunismu a 45 v kapitalismu. Jeste ze to nebylo obracene :)))....vim jaky marast ta komunisticka luza znamena. Tohle nejsou nadavky, to je do slova nalita zkusenost.

5 hlasů

Proč Vy zrovna poučujete paní Čeňkovou, a dáváte zde lekce z demokracie, mi není docela jasné.Vy jste se od té komunistické diktatury hodně naučil, a dáváte to tady sakra najevo.

2 hlasy

Aby to bylo jasne; socialni demokracii zapadniho typu akceptuji, ale cesti socialisti jsou z velke miry jen komunisticky "druhak" a garant komunistickych vetsin v parlamentu, alespon to tak uz jednou bylo a bylo to tragicke na pul stoleti.

3 hlasy

Zdavím vespolek,
co se to tady děje? Kde je Alice, Rab,Ciule a ostatní inteligentní lidé? Dlouho jsem tu nebyl, tak se divím. Jestli je fakt zabanovali, je to v Česku horší, než se mi to z venku zdálo.
Přeji hezký den (noc) adminovi a KUPŘEDU PRAVÁ!!! :o))

7 hlasů

Je to tak! Asi jsou zhnusený těma kecama a urážkama.

1 hlas

Nejspíš si mysleli, že je internet zadarmo, neplatili a tak je provideři odstřihli. Ve své hlouposti si dodnes myslí, že jsou zabanováni...

2 hlasy

Pokud jde o babu Černejch, tak tu tady 26. září Kapitán Průmysl argumentačně natolik složil na zem, před všemi, že se studem zdekovala na nějaký zalezlý slovenský server a tím pádem zmizely i její další alter-existence, které jste zmiňoval.

2 hlasy

Kapitán průmyslu?To jste si asi spletl.Dejte odkaz na ten masakr,ale to asi nedáte, protože kecáte.

3 hlasy

Samozřejmě, že to není pravda. Jednak Alice tu není minimálně od začátku července a za druhé - kapitán průmysl na ni argumentačně nikdy neměl a nemá, Alice by ho rozcupovala.

0 hlasů

Po volbách těm pravičáckým dobytkům spadne hřebínek.

Přidávám nádherný volební spot KSČM.

http://www.youtube.com/watch?v=M7ACeDJPpnY

2 hlasy

Jedine co spadne, budou Mylousovy pochcane nohavice, az mu praskne guma u teplaku:-)

2 hlasy

Stále stejné blbosti, co, prudičova mámo?

2 hlasy

Vzdyt to neni poprve a naposledy, kdy nekdo zabanoval sproste levicaky. Soudruzi si holt musi zvykat, ze nikdo jejich sprostarny tolerovat nebude, i kdyby Zeman na Putinovi jezdil.

3 hlasy

no este ze ty tomu rozumis a svou inteligenci to tu zachranujes

3 hlasy

je smutne ze existuji pravicacti krivaci kteri zabanovavaji IP--------v Cesku-----------v r 2013....

1 hlas

Komunisty meli stahnout z provozu uz v roce 1948 a nemuselo k tomuhle mumraji dojit, ktery svira ceskou spolecnost.

3 hlasy

Komunisté a být vyřazeni po II. SVĚTOVÉ VÁLCE? To je vtip chlapče? Komunisté v očích desítek procent našich předků svým protifašistickým odbojem během bojů, kdy často stáli v čele bojů a prokazovali svou odhodlanost dát život za vlast velmi stoupli´!! Naopak bída mnohých z našich obyvatel za 1. republiky a nechuť návratu toho co zde bylo, rozhodlo... že se to tady díky drsné poválečné době zvrhlo a děly se špatné věci je podle mne dobou, kdy bylo vše podřízeno tvrdému postupu s nepřítelem státu-i když ne vždy správně...

1 hlas

Čeňková, Čeňková... Vy to máte hodně pomotané...

1 hlas

Bylo by to smutné, kdyby tady mezi sebou jen nadávali na levici někteří diskutéři a nikdy se nikdo proti tomu nepostavil. Nebo chcete říci, že by vás to bavilo? Jsou to jen niky, ale za nimi jsou nějací lidé. A ti zmizeli. mě je to líto. I když takový Polák Baryk mi nechybí, ale to byl fanatik a opravdu sprostý člověk. Jsou tady i lidé s nimiž se nikdy neshodnu, ale jsem rád, že tady jsou... i když si nepadneme názorem do oka. Je demokracie.

3 hlasy

Nováku, vy jste správný komunista - lžete vždy a za všech okolností. Baryk nebyl nikdy sprostý, zato sprostot od levicových nicků schytával víc než dost.

0 hlasů

Baryk když požil, tak psal jak sprostě a stále někoho věšel.Stačí si projít historii na goglu.

0 hlasů

" Baryk nebyl nikdy sprostý,"

Opravdu ???????????????????????????

0 hlasů

Co povídáte Nováku, s Barykem byla sranda, šel tvrdě na věc. Sice to byl nekritický obhájce Poláků, ale mnohokrát měl pravdu a levičáci jen lapali po dechu. A nemyslete si, kolikrát jsem se s ním taky chytil a poslal ho kamsi, přesto si myslím, že tady chybí...

1 hlas

Baryka jsem měl rád, ničeho se nebál a komoušům to napálil vždycky od podlahy, ten mi tu chybí nejvíc

0 hlasů

Co povídáte Nováku, s Barykem byla sranda, šel tvrdě na věc. Sice to byl nekritický obhájce Poláků, ale mnohokrát měl pravdu a levičáci jen lapali po dechu. A nemyslete si, kolikrát jsem se s ním taky chytil a poslal ho kamsi, přesto si myslím, že tady chybí...

0 hlasů

Nikdo nikoho nezabanoval, dokonce i ten Říha je zpátky. Že by nechali psát Hekrdlu ty jeho levicové pamflety a banovali levičácké diskutéry? Nesmysl...! Čím víc hádek, tím víc přístupů a každý přístup jim vydělává peníze, o ty především jde...

4 hlasy

Tentokrát nemáte pravdu.
A propos, nestýská se Vám po Zdeně Cibuli? Měl jsem pocit, že jste si občas rozuměli.

2 hlasy

Ale jo, byl to důstojný protivník. Ovšem lidé přicházejí a odcházejí, kdyby tady byla pod jiným nickem, tak bych ji poznal, už podle těch veršovánek, ty byly hrozný...

3 hlasy

Tak v tomhle pravdu nemáte, opravdu šlo o zabanování.

2 hlasy

A protože jde o opakovanou diskuzi na toto téma - když to Marseille zveřejnil po prvé druhý den zmizelo cca 20 příspěvků, je vidět, že admin to čte, třeba by nebylo od věci, kdyby se k tomu někdo z redakce vyjádřil. Věřím, že by to dost lidí zajímalo.

2 hlasy

Tvrzení, že Zdena Zwiebel, či Rab z Rabštejna byly sprostí, je pouhá ubohá lež a důkaz velké duševní omezenosti těch, co toto říkají. Jakýkoliv vyhledávač vám dokáže, že takto to není, naopak, oproti ostatním byli nebývale slušní. A inteligentní - hlavně proto zde byli zabanování.

A to, že zabanováni byli mám osobně potvrzeno od všech takto postižených.

6 hlasů

Ale kdepak, žádné banování, výše jmenovaní byli pověřeni jinými úkoly. Agenti přicházejí a odcházejí...

2 hlasy

Jo jo a máš pravdu,postižený je správný výraz pro levičáka,který volí za oranžový balonek a jiné výdobytky socialistické propagandy.

5 hlasů

Přijde stará babička na gynekologii. Lékař ji prohlíží a říká,
"No babi, třikrát vdaná a pořád panna?"

"No to je tak, pane doktore, první muž byl zmrzlinář, tak jen lízal.

Druhý muž byl kožešník, tak jen hladil.

Třetí byl z ODS a ten jen sliboval..."

1 hlas

Samozřejmě, že byli zabanováni. A jara jara, neboli paní Smutná o tom hodně ví. A že byl někdo z nich sprostý je velká lež. Jsou to všechno velmi kultivovaní lidé, proto asi tolik vadili.

5 hlasů

Takhle se to píše bez následků ty debžolíne: proletáři všech zemí,vyližte si p...l.

4 hlasy

Tahle "slušná" osoba (nick Diana Stores) ovšem nikdy zabanovaná nebude.

3 hlasy

nebude, protoze je na spravny strane

3 hlasy

se Smutnou dela pro levici kus prace-neco tak ultratupeho se jentak nevidi

2 hlasy

Prezidenty ČR snad vybírá přímo vedení Philip Morris. Klausův a Zemanův lobbismus za tuto značku není normální (resp. nebyl by normální v žádné civilizované zemi.)

2 hlasy

Marseille,já si myslím,že žádný administráror neovlivní žádnou blokací silnější hlas lidí,kteří jsou nespokojeni a mají plné zuby pravicovýc h vlád.....
Pravičáci si musí uvědomit ,že politika je SPRÁVA VĚCÍ VEŘEJN ÝCH tudíž nás všech a podle toho by se měli chovat....
Nečekám zázrak ani v podobě vlády ČSSD,protože se tady opakuje stále stejný scénář.......NESCHOPNOST sednout ke společnému stolu a dát hlavy dohromaty co jde zlepšit.....Tady to je jenom populistické žvanění ať z prava či leva na principu mámo dobře se dívej budu před kamerou a tak jim to nandám as lidi jejich voliči je to poslední co je zajímá....
Jinak jmenované adninistrátor zablokoval pouze nicky,nikoliv názory,které byly věcné dobré a pravdivé.....
Typy np,np ,Vlasta Smutná apod tady nechal,ale já myslím,že většina návštěvníků toto servru je stejně ignoruje a nekomentuje protože většinou se jedné o hodně jednoduché a paranoidní postavy......

5 hlasů

Je komické, jak se ti tzv. levičáci berou vážně, že Bukovská...?

4 hlasy

po zmizení Baryka díky za tebe :)

0 hlasů

Chtěl jsem říct: "od Vás to sedí", ale radši budu držet hubu.

2 hlasy

Jen si poslužte, pane kolego, nic nezadržujte, mohlo by se vám to vymstít...!

4 hlasy

Tak já to tedy řeknu za nás za všechny, ale Vy to stejně neuslyšíte.
My internetoví hrdinové, jsme ve skutečnosti nuly!
Internet HERO = real ZERO.
Upřímně, občas se stydím, že sem vůbec lezu. A píšu. Už aby mě zabanovali - budu mít víc času na rodinu a tak...

1 hlas

Máte naprostou pravdu, také si kolikrát říkám, že to nemám zapotřebí. Diskutovat s nějakými pomatenými primitivy (tím nemyslím vás) postráda smyslu. Pak sem ráno nakouknu a už v tom zase lítám...

1 hlas

napiste neco proti "pravici", nejlepe nakou pravdu, a mate banana natotata

1 hlas

Já jsem taky paranoidní. Ale to že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou.
Čekám na ban, ale ten nepřichází, a tak čekám dál.

2 hlasy

Všude jsou, všude jsou, asi vás unesou...
Vaše názory nikoho nezajímají (redakce), jen pište, jen se snažte, ale hlavně klikejte, to mají rádi...

2 hlasy

Henexi, fakt je zabanovali, taky jsem tomu nechtěl věřit...

1 hlas

Volím ODS!

5 hlasů

I toto je léčitelné.

0 hlasů

Američan, Francouz a Čech jsou v pekle.

Američan si potřebuje zavolat. Zeptá se Satana, zda si může zavolat do Ameriky. Může. Hovor trvá 5 minut.
Satan řekne Amikovi, že to stojí 4000 dolarů a ten zaplatí.
Také Francouz chce volat do Francie. Může. Hovor trvá 5 minut.
Satan mu řekne že to stojí 4000 eur a ten zaplatí.
Potom si zavolá Čech do Česka, trvá to 5 min.
Potom se zeptá Satana kolik to bude stát.
Satan: "1 euro. "
Čech: "Tak málo? "
Satan: "Víte, z pekla do pekla, to je místní hovor."

0 hlasů

Víte o tom, že jsou nám díky rozkrádání EU dotací kráceny dotace do infrastruktury o 10% a dotace do ekologie o 5 %? Zatím, může být mnohem hůř!!! Dočetli jste se to někde v českém tisku? Dotace nám můžou být zastaveny úplně, když s tím neuděláme pořádek! Proč pořád chce tolik lidí volit pravici, volit ODS a TOP 09, které na tomto stavu nesou lví podíl? Co Kalousek a jeho tak vehementně slibovaná kontrola, která neplnila svůj účel? Nová pravicová vláda vyvolá v Bruselu velkou vlnu nedůvěry. Počítáme s tím?

http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2012/12/21/systematisch-belogen-eu-erhebt-schweren-betrugsvorwurf-gegen-tschechien/

3 hlasy

Darino,co šílíš,vždyť ty dotace jsou u Ratha a jiných zástupců těch sociálně slabších,nebo ne ?Vzpamatuj se.

4 hlasy

Máš kvalitní názor Davide a nejsi jednoduchý člověk.

2 hlasy

Král že není člověk? A že to muselo dát práci naučit to zvíře vyťukávat do klávesnice dvě slova, dokonce s vykřičníkem!

1 hlas

Já se slzou v oku vzpomínám na Rokolánka, to byl diskutér...!
Už je také na pravdě boží...
A co Artuš Král, jeho stín Anička skřítek a Ryšánková?

2 hlasy

Všichni už jsou v Mexiku...

2 hlasy

http://www.youtube.com/watch?v=4Gq9AV_0Sdw

0 hlasů

Kdo se nepoučí z minulosti …je odsouzen k opakování svých chyb a je obvykle nazývám hlupákem.
Zastupitele si volíme, protože předtím publikovali nějaký program a v něm napsali, za co bude hlasovat. První chyba těchto programů je, že v nich není napsáno, pro co páni zastupitelé ruku nezvednou. Druhá chyba je významnější - program není závazný a jako volič nemáte žádný prostředek, abyste zastupitele odvolal, když začne obcházet svůj program - což nastává zhruba den až dva po volbách. Najednou se rétorika změní a začnou prohlašovat, aby jim všichni dali pokoj, protože "voliči rozdali karty" a oni potřebují "klid na práci".
Takže volte ODS a věřte, že tentokrát už se opravdu daně zvedat nebudou... :-)

2 hlasy

Vy si volte Svobodné a doufejte, že splní to co slíbili, ale myslím, že ruku do ohně byste za ně nedal. Ale že má někdo jiný názor ještě neznamená, že je hlupák. Hlupákem je ten který není tolerantní k názoru jiného.

2 hlasy

Hlavně se podle toho nezapomeňte řídit, paní Smutná.

0 hlasů

"paní Smutná."

To je docela slusny prispevek,se kterym souhlasim.Ten nemuze byt od Vlasticky,protoze priznat jinemu pravo na odlisny nazor neni v jeji zajimave povaze.I clovek s trosku jinym nazorem byl podle ni: Hulvát, socka,svoloč ,lůza, komunista,špína,demagog,lhář,odporný spodek bahna,

1 hlas

Svobodní tohle dilema mít nebudou, takže já jsem v klidu. Režim se ani po volbách měnit nebude . to by ty volby už dávno zrušili, jak se říká. Každý má právo na názor, i hlupák...já jsem tolerantní. Ani cikáni mi nevadí, pokud nebydlí ve stejném baráku. :-)

1 hlas

tak je vol a neječ tady ..

2 hlasy

zeman si jenom dělá kampan za naše peníze pro spoz... Volím ODS!!

5 hlasů

ODS, strana s těžkým srdcem. Těšíte se, až bude bedna Benda s "těžkým srdcem" zvedat ruku proto, co nikdy nebylo ve volebním programu?
ODS jsem přestal volit bez těžkého srdce už někdy v 90.létech. Vlastně jsem ji volil jednou a naposledy.

2 hlasy

UPOZORNĚNÍ pro levicové diskutující na tomto serveru. ADMINISTRÁTOR těchto stránek za vědomí šéfredaktora s. NACHTIGALA, přesně ve smyslu výkladu demokracie po pravičácku zablokoval přístup pro SLUŠNÉ diskutéry levicového smýšlení, např. nicky Rab z Rabštejna, Alice Černá, Zdena Zwiebel a další. Zřejmě proto, že chce vzbudit dojem pravicově smýšlející většiny v tomto tzv. státě. Jiné ty "správně doprava myslící" nicky, známé svými bezobsažnými příspěvky, leckdy hrubě urážející slušné uživatele s jiným názorem, nechává a podporuje. Myslíte, že jim to ve volbách pomůže?

Lži nicku Smutná, OK alias Portyč portyč, že na diskuzích vystupovali sprostě a napadali tzv. pravičáky jsou nehorázný nesmysl. Na rozdíl od podporované menšiny byl zablokovaným dán do vínku přehled a inteligence, kterou ve svých příspěvcích potvrzovali.

Pro ty, co tady tvrdí, že např. Zdena Zwiebel vystupovala sprostě, ať ráčí použít funkci Googlu. Ve lži zrozeni, ve lži žijí a ve lži také natáhnou brka!!!

14 hlasů

Kdyby banovali, tak bys byl první, Rumburáku...

1 hlas

Další, kdo má zablokovaný přístup je třeba Jan Červenka. Jsou tu pěkní cenzoři.

1 hlas

Pokud ano, tak je to dobře. Vzdělaný člověk a takovej bolševickej vůl, prý sociolog. Nejspíš mu v práci zarazili přístup k internetu, neměl výsledky, na vyžírky neni nikdo zvědavej...

1 hlas

Hele ty trumpeto,ty seš doma sám,protože ti utekla žena a tohle tady od tebe bylo napsáno.Nedává tě děti,jedině když zaplatíš výživné.Celkově nezvládáš vůbec nic a tak tady meleš kraviny.Nauč se rozlišit co můžeš napsat a co ne.

3 hlasy

Před půl rokem mě Cibule několikrát sprostě napadla a proto i já jsem rád, že tu není. Černá a ráb byli ještě horší, nevím jako měli inteligenci, ale urážet uměli dokonale.

3 hlasy

...váženej-trpíte přeludem,kterému vážně věříte???

2 hlasy

No, paní Smutná, jste to přece vy, tenhle nick jste už v minulosti používala, s tou sprostotou jste tu začala vy. A paní Zdena k vám byla velice, velice slušná. Až jsem ji obdivovala...

6 hlasů

Paní, jednoho nazýváte Klímou, jednoho zase Prudičovou mámou, mě Smutnou, vy snad jste jasnovidec nebo máte snad soukromou detektivní kancelář, že to víte? Nebyl jsem zde asi dva měsíce, ale nikdy jsem vás předtím zde neviděl a tak ani nemůžete vědět, jestli někdo byl nebo nebyl sprostý. Jak můžete tak někoho bez důvodu a bez znalostí jako novicka osočovat?

0 hlasů

Ano,všichni výše jmenovaní tady oslavovali Blažka z Frenštátu a to byl zřejmě důvod k jejich zablokování.Jsou to prostě levičáci,nemají vychování a jejich rodiče platili romské děti,aby si s nimi vůbec někdo hrál na písku.

4 hlasy

"vůbec někdo hrál na písku"

Ty jenom zavidis protoze tvym rodicum cikani rekli,ani za milion si nase deti s tim vasim parchantem nebudou hrat.

1 hlas

Klímo, vy zase perlíte. Nelžete, nikdo z nás Blažka neobdivoval, to jsou jen vaše nenávisné teorie. Naopak, nikdo z nás s ním nediskutoval, pokud vím, tak jedině říha se s ním občas pustil do diskuze.

4 hlasy

Jak to víte, když jste zde nová?
Nemáte pravdu, sympatizantů měl spoustu:Antonín Blažek 21.05.2012 21:59
zlatecasysocialismu

Vašku, Já Antonín Blažek, bytem 6.května 39, Frenštát p.R. Nejsem připraven ani ochoten financovat loutkovou vládu Afghánistánu ani žádné pistolníky. Afghánci si jistě sami udělají ve své zemi pořádek. Kolaboranti to budou mi hold těžké.
PF 2012 přejí Mayové

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 21 hlasů Reagovat

0 hlasů

Jo,ale on snad vystupoval pod.n.Zlaté časy socialismu,nebo ne?takže jste všichni stejní.

2 hlasy

Pořád ale jste vy rudí noci v přesile. Chytrej Felix si změnil nick a pravděpodobně i IP adresu a píše svá moudra dál. Je s podivem, že dosud nevybanovali tebe, soudruhu.

8 hlasů

Už toho, oslíku, zanechte. Jste k smíchu a kdybyste mluvil pravdu, tak už vás také dávno zablokovali. Chápu, že máte všichni nějakou předvolební strategii, ale berte to tak, že jsou vaši kamarádi na dovolené a vrátí se po volbách a nebo, že se převtělili do nějaké nové osoby. Hlavně už přestaňte "truchlit". Po volbách bude líp.

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 2/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.