Žena je láska
Matoušová: Otec nemůže naplnit dítě pocitem bezpečí. Nerodil

14.11.2019 13:40 Rozhovor

Ženy s květinovými čelenkami ve vlasech se v lese omlouvají mužům za přebírání jejich role. Video, jehož autorkou je Miluše Matoušová, zakladatelka programu Žena je láska, vyvolalo na sociálních sítích rozporuplné reakce. Podle ní je žena tvůrkyní vztahu a muž má chránit rodinu. Každý má svou úlohu. "Předškolní zařízení, kde jsou děti bez matek, je chybný model," řekla mimo jiné Matoušová v rozhovoru pro on-line deník TYDEN.CZ.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • jadoles nepojedu (3 hlasy) 14.11.2019 15:11

    Asi mě vomejou,pravila moje sestra při čtení tohoto blábolu.Jako muž...

  • Miloslava Ščasná (2 hlasy) 14.11.2019 20:22

    Žena je láska pani Matoušová úmyselne zavádza ak pouzijeme miernejšie...

  • Vlastimil Styblo (1 hlas) 14.11.2019 18:50

    Příroda je mocnější než debilkové lidé, vždycky nám to dá jasně...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Snad by se měli rektoři a děkani vysokých škol zamyslet,je-li třeba studijních oborů z nichž vychází tyto praštěné sluníčkářky.Tady snad i feministky zíraj.

0 hlasů

Celkem chápu, že absolventky vysoké školy života hledají svůj mediální prostor, ale proč zrovna Burešova hlásná trouba má potřebu jim v tom pomáhat? Že chlap nedokáže dát dítěti pocit bezpečí, protože nerodil?? Co k tomu říct? Zkuste si třeba přečíst nějaký knížky, než začnete tvrdit tak snadno vyvratitelné bláboly.... Matějčka, vývojovou psychologii, cokoli...

0 hlasů

proboha to je kruta.
vzdycky, kdyz vidim neco takovyho mluvit, tak menim nazor na prijimani slimaku.
mozna bysme jich meli par stovek prijmout. tyhle "matky" nahoudou patri k nejnadsenejsim vitacum :-))))

0 hlasů

Žena je láska pani Matoušová úmyselne zavádza ak pouzijeme miernejšie označenie klamstva. Vo svojej odpovedi tvrdí, že pre t.tyden.cz, že uvedené video nebolo mierene smerom k širokej verejnosti, ale pre fanúšikov, ktorí vedia o čom zmienený projekt je. Pani Matoušová má vlastný priestor na FB respektíve svoj profil Žena je láska, ktorý slúži pre fanúšikov ako aj vlastnú web stránku pre platiacich členov, ktorých bolo pred 4 hodinami cez 600 a preto zverejnenie na FB s označením pre verejnosť nie je náhodné, ale naopak účelové s jasným zámerom získať viac platiacich členov. Mimochodom tak ako vyšiel článok v t.tyden 4 hodiny dozadu zmenili sa aj informácie na web stránke a to, že kurz, ktorý bol predtým platený je teraz úplne zadarmo. Zaujímavá informácia 😂. Po podrobnom preštudovaní dostupných informácií ako špeciálny pedagóg nemá príslušné vzdelanie ani na individuálnu, ale ani skupinovu terapiu, či poradenstvo a napriek tomu, že sú v projekte vcelku zaujímavé tézy dotýkajúce sa osobnostného rozvoja jednotlivých žien jej metódy sú založené na manipulativnych technikách ako aj na nezdravých psychologických praktikách pretože inak by vedela, že poradenstvo, ci akákoľvek motivácia klienta v jednej z daných tém by nemala trvať viac ako 2 mesiace inak vytvára u klienta vzťah závislosti a vzhľadom i na počet klientov sa stáva spouzavislou. Na jednej strane klientovi dočasne pomôže, no na druhej strane ho zbavuje jeho vlastných kompetencii, ktoré ho neskôr dobehnú. Robí tak z profesionálnej neznalosti a odborných zručnosti, čo je však horšie robí to pre finančne výhody.
Prave dnes okolo 3/4 na sedem večer uvedená pani má zablokovala, aby som na jej nekalé praktiky neupozornovala iných komentujucich. Môžme sa len domnievať, že tak neúčinila z obavy, že nezíska dostatok dušiciek pod pokličku hrnčeka. 😂😂😂😂😂

2 hlasy

Příroda je mocnější než debilkové lidé, vždycky nám to dá jasně vyžrat, jakmile se začneme hrát na bohy. Muž je lovec a bojovník, žena ochránce ohně. Otec je bezpečí pro rodinu, matka pečovatelka. Otec autorita, matka ochránkyně. To je evoluce milionu let a sebepřemoudřelejší lidé na tom nic nezmění.

1 hlas

Hňupe STANDABULISU.

0 hlasů

Otec nemůže naplnit dítě pocitem bezpečí??? . Nerodil???l. - No to je tedy novina.:-))) U nás v rodině,bylo a je, že máma je láska a táta je právě to bezpečí pro celou rodinu. Pokud to mají ty ženy co běhají po lese s květinovou výzdobou na hlavách doma nějak jinak, bude to možná v těch kytkách, nebo v jejich hlavách a nebo úplně někde jinde :-)))

0 hlasů

Blbka mizerná, asi kope za Pražské matky-

0 hlasů

Asi mě vomejou,pravila moje sestra při čtení tohoto blábolu.Jako muž se za ni musím omluvit,neví,co mluví.

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi