Duel Jaromíra Soukupa
Migranti tu jsou, podívejte se na Václavák, řekl lídr SPD Okamura

06.11.2019 07:00 Původní zpráva

Do úterního Duelu Jaromíra Soukupa přijal pozvání místopředseda Poslanecké sněmovny a lídr SPD Tomio Okamura.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Josef Vrána (16 hlasů) 06.11.2019 07:55

  To je zajímavá věc, ta lež o tom, že u nás "žádní nejsou". Jsou jich...

 • petr pokorny (11 hlasů) 06.11.2019 10:54

  Letěl jsem z Frankfurtu do Prahy a letadlo střední velikosti bylo...

 • Lubomír Racek (9 hlasů) 06.11.2019 08:03

  Nehorázné sociální dávky,to mě taky vytáčí.

 • Bob Kadet (9 hlasů) 06.11.2019 10:12

  Woe juniore je to pech. Každý je ujetý nějak jinak. Exbolševický...

 • Bob Kadet (7 hlasů) 06.11.2019 10:34

  No a co, Kalousek má v Bechyni dostavěno a plácá ještě...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

bude nutné to VYKOPAT.a to máme šéfa vlády, který tvrdí, že je proti migrantům a migraci.a pořád toho podfukáře volíte.začít musíme rychetským a burešom,potom ostatními semity žid-názi a cigány.

0 hlasů

Novodobí bolševici nahradili proletářský internacionalizmus multikulturní ideologií.

1 hlas

to jsou ti samí soudruzi, kteří nám dali také křesťanství s tím nastavováním druhé tváře.vy po mně kamenem, já po tobě chlebem.rasističtí semiti žid-názi, jako soros.ten teď tlačí neziskovky, jako další náboženství.

0 hlasů

Dle "výstupu" cizinecké policie bylo za tři čtvrtletí roku 2019 zadrženo celkem 4 273 migrantů.Oproti stejnému období loňského roku je to nárůst o 645 osob (cca 15%). Migrační trasy směřovaly cca polovina ze Slovenska, dále z Rakouska a zbytek letecky z řeckých Atén. Jedná se o občany převážně z Afghánistánu, Iráku, Sýrie, Iránu a Jemenu. Je otázkou kolik migrantů se nepodařilo zadržet (cizinecká policie byla prakticky za ODSáka Íčka zrušena.Kromě tzv.veřejných mezinár. letišť, a něco málo skupin z kontroly pobytu). Tak že ať se ti vítači jako Kupec a spol., místo těch_blbých kydů rozběhnou proti zdi a vrazí do ní mordou.

1 hlas

Je to pravda, je tu nalezených čerňochů a Arabášů, jak za ramadánu před mešitou v Mekce. To slovenská pohraniční policije, to jsou jiní kabrňáci, ti je denně loví jak na honu. Myslím, že by stačilo je po skupinkách odchytávat, odvážet je na "neznámá" místa, kde by dostali pořádnou bitku a už by se sem nevrátili, jak to s tou drzou havětí dělají c horvatští policajti, hned je zmlátí, protože tomu jedinému ta muslí pakáž rozumí. A rychle by to sdělili svým tmavým bratrancům v západní Evropě, že na východě je strašně zle a nikdo je nemá rád.

3 hlasy

MIGRAČNÍ KRIZE 2.0: 800 PŘISTĚHOVALCŮ PŘISTÁLO NA ŘECKÝCH BŘEZÍCH ZA MÉNĚ NEŽ DVA DNY

Proud migrantů pokračoval i tento týden v Řecku, protože téměř 800 migrantů se úspěšně vydalo z Turecka do Řecka za pouhých 48 hodin, což znamenalo nejvyšší míru nově příchozích za více než tři roky.

Podle oficiálních údajů řeckého ministerstva ochrany 795 cizinců dorazilo na řecké břehy od úterý 29. října do středy 30. října až do 12 hodin, informoval řecký zpravodaj.

Říká se, že migranti dorazili většinou na lodi do Alexandropouli, na pevninu, jakož i na ostrovy Samos a Farmakonisi ve východním Egejském moři.

Řecko nezažilo tolik příchozích migrantů od roku 2016 – těsně před vstupem dohody o migraci mezi EU a Tureckem v platnost.

Jen za prvních deset měsíců letošního roku přistálo v Řecku více migrantů, než kolik jich bylo během celého roku 2018.

Nejnovější čísla OSN naznačují, že mezi začátkem roku 2019 a minulou neděli přijelo do Řecka 55 348 migrantů, přičemž 43 683 přicestovalo po moři.

Ačkoli tábor Moria na ostrově Lesbos byl původně navržen tak, aby pojal maximálně 3 000 lidí, současné údaje naznačují, že tam žije více než 14 427 migrantů.

Na ostrovech Chios a Samos je asi 5 000 a 6 000 migrantů. Několik tisíc dalších migrantů je rozmístěno na jiných ostrovech a v táborech na řecké pevnině.

Dramatický nárůst počtu přistěhovalců a přeplnění táborů v posledních měsících vedl k několika ohniskům násilí.

Začátkem tohoto měsíce vypukly střety mezi migranty a policií poté, co migranti žijící v táboře Vathy na ostrově Samos založili požáry. V důsledku tohoto požáru zůstaly stovky lidí bez přístřeší.

Před několika týdny na ostrově Lesbos přišli dva lidé o život poté, co migranti vypálili bytové jednotky a střetli se s policií v přeplněném táboře Moria.

https://pravyprostor.cz/migracni-krize-2-0-800-pristehovalcu-pristalo-na-reckych-brezich-za-mene-nez-dva-dny/

4 hlasy

Bojim,bojim,bojim....😨

0 hlasů

ŠÍLENÉ NĚMECKO: “UMĚLEC” VYTVOŘIL V BERLÍNSKÉM PARKU SOCHU ČERNÝM DROGOVÝM DEALERŮM

https://pravyprostor.cz/silene-nemecko-umelec-vytvoril-v-berlinskem-parku-sochu-cernym-drogovym-dealerum/

3 hlasy

Migranti tu jsou koukněte na mě!

1 hlas

Podle jména spíš užitečný idiot, čili vítač.

0 hlasů

Hňupe, nevypadáš na migranta, spíš na osla.

4 hlasy

Je pravda, že všichni přistěhovalci, kteří se u nás za posledních 10 let usídlili, nenadělali dohromady tolik škody, jako ten šikmooký populista, který proti nim tak zoufale brojí !!

0 hlasů

Hňupe zášklodnická!

1 hlas

Letěl jsem z Frankfurtu do Prahy a letadlo střední velikosti bylo plný arabů. Němců a jiných Evropanů jen pár. Musel jsem si zkontrolovat, jestli to fakt letí do Prahy a ne někam do Egypta. Všichni jen taštičky pod paží, žádný větší turistický kufry. Podle mě si takhle zajíždějí pro Eura do rajchu a zalevno pak žijou u nás. Klasickej plíživej efekt, kdy najednou zjistíme, že jsou jich u nás desetitisíce a jejich děti se rodí u nás.

11 hlasů

Sláva! Konečně Pitomio našel smysl svého bytí! 🤣

3 hlasy

Ale nechápu smysl tvýho bytí ty Pitomachůro.

2 hlasy

To je pravda, dřív se každý druhý měsíc chytal nějaké své nové "převratné" myšlenky ( než mu došlo jaká je to kravina.) A teď už se drží víc jak rok jediné blbosti ( samozřejmě že i jemu už došlo co šíří za nesmysl ) ale pár lidí mu to žere a nese to sice pochybnou, ale popularitu a protože se za každou cenu potřebuje udržet ve sněmovně i po příštích volbách ( jinak nebude mít na dostavbu své Pražské mešity se čtyřmi minarety ) bude plácat cokoli, na co chytí aspoň 5% nemyslících voličů !!

1 hlas

Kubec je bl.bec, jako admin istrátorskej automat a hňup k tomu, ukrývající se pod nickem dementa COUNTRY222.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

No a co, Kalousek má v Bechyni dostavěno a plácá ještě větší_chujoviny.

7 hlasů

Dejte mi příklad a pokusím se Vám vysvětlit v čem se pletete nebo co jste nepochopil.

0 hlasů

Migrant Okamura má problém. Jeho hlavní způsob oblbování potenciálních voličů - děsení migranty - chcípl pro neexistenci migrantů u nás. Tak je musí vyfabrikovat. Podle něj všichni turisti na Václaváku jsou migranti.
Určitě se najde spousta bezmozků, kteří mu to zbaští, třeba místní trotl Kocourek.

4 hlasy

Woe juniore je to pech. Každý je ujetý nějak jinak. Exbolševický salonní generál Pavel zase jezdí po Česku s straší lidi Putinem a ruskými agenty. A to by ten gumák chtěl být českým prezidentem.

9 hlasů

Ani Kocourek s Vránou nejsou tak zabrždění aby mu to baštili, Pitomio je musí platit aby tady ze sebe dělali blby.:-))

2 hlasy

Shnilo ti to v rozkroku a teď ti hnije už i hlava,burgáne.

2 hlasy

Nazdar bezmozku, nějaká myšlenka v té věci na krku?

2 hlasy

Nejvíc bezmozků je evidentně v Práglu, a pak v USraeli.

2 hlasy

A v kterém z těchto míst žijete Vy ? :-)))

1 hlas

Zaplať pán Bůch (jak říkáme my atheisté) ani v jednom z těch míst. Já si své předkožky vážím!

0 hlasů

Nehorázné sociální dávky,to mě taky vytáčí.

9 hlasů

To víš že ano a hned jak Tě potká nějaká smůla nebo zdravotní problém a budeš dávky potřebovat sám, budeš křičet jak jsou nehorázně nízké !!! :-)))

2 hlasy

Kretienos, když už, tak on je občanem tohoto slzavého údolí!

1 hlas

Nikdo jiný také pochopitelně na žádné dávky nárok nem.:-)))

0 hlasů

To je zajímavá věc, ta lež o tom, že u nás "žádní nejsou".
Jsou jich tu minimálně desetitisíce, spíš stovky tisíc, jsou v každém městě, stačí prostě vyjít na ulici. Zatím se jenom poflakují po ulicích, berou dávky, neplatí daně a nedodržují naše zákony (oni nemusí), budují ilegální mešity (v každém krajském městě jich pár najdete), znásilňují celkem málo (motolský Afghánec a ten Libyjec z Německa jsou zatím opravdu výjimky) a vraždí se spíš mezi sebou, ale to je jen otázka času, kdy to u nás bude jako na západě. Proč nám investigativci nenapíšou něco o tom Syřanovi, který se sám píchnul do břicha a pak tvrdil, že byl napaden rasisty, nebo manželce toho teroristy, která obvinila z napadení mýtické rasistické brněnské popeláře? To je ticho po pěšině, co?
Ale naši vládci unisono tvrdí, že tady žádní nejsou. Zajímavé.

16 hlasů

Kolik Ti Pitomio za tyhle kraviny platí, troubo ? :-))

5 hlasů

Hňupe Kubče, ty blb.če!

2 hlasy

Woe Kubče, vidím to tak že ho Pitomio platí podstatně méně než chazar_Soroš tebe a ty různe začleňovací a migranční neziskovky a bukvice_z růných "hodnot".

7 hlasů

Uznávám, že z Vašich zmatených příspěvků je jasné, že Vás by za takovéto slátaniny neplatil nikdo, ale možná by Vám mohli pomoci odborníci z oboru psychiatrie, Vaše očividná neschopnost používat vlastní mozek a pouze si náhodně vybírat komu budete věřit ( v tomto případě jste se opravu hodně netrefil :-) ) Vás musí v životě neskutečně omezovat.

1 hlas

Woe Kupče, já jsem se svým životem vcelku spokojený. A mám v palici_celkem jasno na koho se vysrat, a před kým se_posrat.Na rozdíl od různých xindlů z parazitujících neziskovek, Klinik a buznoherců_kteří se klepou aby se náhodou tomu japonsko-českému míšenci nepodařilo dosáhnout přiškrcení státních dotací pro ty šmejdy .A spoléhat se na to co jim dá Yeverej Soros prostřednictvím své nadace „Open Society Foundations“. Neboť si nedovedou ti absolventi různých sociálních oborů MU (zejména) představit že by se museli živit vlastní prací! Proto sem budou raději tahat i Tatary, a zakládat práskačské neziskovky pro kontrolu sociálních sítí.

0 hlasů

Hňupe, tebe si měl raději fotr po odchodu vyhonit za hospodou do kopřiv a ne tě pouštět mámě ožralej pod spoďáry.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.