Volba ombudsmana
Milion chvilek bude demonstrovat, stane-li se ombudsmanem Křeček

12.02.2020 09:15

Pokud bude veřejným ochráncem práv zvolen Stanislav Křeček, uspořádá spolek Milion chvilek demonstraci. Spolek to oznámil na svém webu. Reagoval na úterní informaci Deníku N, podle kterého poslanci hnutí ANO dostali doporučení hlasovat právě pro někdejšího poslance ČSSD a bývalého zástupce veřejné ochránkyně práv Křečka.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vítězslav Neumann (11 hlasů) 12.02.2020 12:06

  Milion chvilek alias NSDAP! Slovo demokracie je pro ně jako červený...

 • Jiří Rys (10 hlasů) 12.02.2020 13:01

  Líbí se mi, jak se Milion chcanek strašně moc bojí demokratických...

 • Franta Kocourek (10 hlasů) 12.02.2020 10:18

  No a co? Stanislav Křeček setřel Milion chvilek, které mu vyhrožují...

 • Josef Novák (10 hlasů) 12.02.2020 11:33

  Tak se nám aktivity Milionchvilkářů nějak rozrůstají.... Nejdřív...

 • Golda Vanishová (10 hlasů) 12.02.2020 11:20

  Ukázkový příklad "demokracie" podle Milionu chvilek. Pokud poslanecká...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tyhle socialistické fosilie stále odkudsi vylézají z nor a cpou se znovu do funkcí. Protože Zeman je stejný mastodont, tak mají pořád jakousi podporu a komunističtí pohrobci ze svých domovů důchodců ještě stále tvoří Zemanovu základnu. Xindl z ANO jen dělá Ovarovi křoví, nějaký ombudsman je nezajímá.

1 hlas

Stýblo, Stýblo... Docela sem mezi dy dementy zapadneš, taky jen všechny napadáš a urážíš. Něco věcného by tam nebylo...?
Kde jsi byl celý týden? Už jsem se bál, že to s tebou zlostí seklo a že jsi tuhej...

0 hlasů

PŘÁTELÉ BALKÁNSKÉ ŘEZNICE A SÖRÖSE

Proč tolik lidí voli ANO? S touto otázkou jsem se setkala v poslední době nejednou, neboť ten, kdo sleduje politiku skutečně pozorně, to občas nechápe. Za vším je třeba hledat v prvé řadě perfektní marketing. Ale to je jen jeden z důvodů, proč tolik lidí volí stranu, která nemá program, je podobně jako většina ostatních silně probruselská a nenabízí ani žádný vyhraněný názor či ideu. Přesto je ANO většinou svých voličů považováno za hnutí protestní.


Pro vysvětlení je třeba nahlédnout nejprve do zahraničí. V globalizovaném světě totiž souvisí vše se vším. Už v tomto článku jsem podrobněji rozebrala fakt, že kolem let 2010 – 2015 vznikly v různých zemích Evropy zcela náhle strany, jejichž základní program byl totožný: vyhrazování se proti stávajícím, zkorumpovaným politikům a hádky s nimi. Tyto strany pak také, právě na základě perfektního marketingu, vyhrály parlamentní volby ve svých zemích v období kolem roku 2015 (a později).

Tyto strany jsou navenek protestní, při bližším pohledu však zjistíte, že jsou probruselské a na úrovni EU dokonce abnormálně servilní a proglobalistické. Vzestup těchto stran byl založen na plné spolupráci mainstreamových médií, jejichž úkolem nebylo (a není) je adorovat, ale naopak z nich udělat mučedníky. A daří se to skvěle. Tedy úspěch ANO je dán podobně, jako úspěch rakouských Lidovců či italského Hnutí 5 hvězd tím, že jsou tyto strany od začátku nejen prezentovány coby protestní, ale plive na ně jak mainstream, tak zkorumpovaná a u většiny občanů profláklá “opozice”. Nevadí, že tyto strany pak s těmi, se kterými se hádaly, vejdou do koalice, vše je odpuštěno, hlavní je, že volič zvolil spasitele, kterého mu nabídli globalisté jako na zlatém podnose.

Ale teď k hlavnímu důvodu instalace těchto stran či politiků do vlád nejedné evropské země. Tím důvodem byla obava z toho, že by v době po roce 2015 v reakci na invazi mohli voliči v daných zemích volit skutečně protestní strany, jinak mainstreamem nazývané stranami extremistickými. Bylo jasné, že tradiční, zprofanované strany by neměly v tomto ohledu šanci. U nás se navíc na protestní voliče vytáhlo nejen ANO, ale i další mainstreamová strana – Piráti (v ostatních zemích posloužili obdobně Zelení).

A teď se vraťme na náš “píseček” a věnujme se konkrétně ANO a důvodu jejich úspěchu. Kdo se zajímá o politiku víc, tak ten má zcela jasno, že se rozhodně nejedná o protestní stranu, ale stranu zcela mainstreamovou, poplatnou Berlínu i Bruselu. Podobně, jako nové strany v jiných zemích, hned na začátku nabralo ANO členy názorově velmi silně rozpolcené, od fanatických sluníčkářů (např. Pelikán, Zlatuška) až po euroskeptiky (Soukup, Chalupa). Tyto “extrémy” z obou názorových stran již ovšem v ANO nejsou. Zůstal tam ovšem stále velmi rozmanitý názorový vzorek.

A teď se podívejme třeba na zahraniční politiku vlády. Ta je zcela totožná s tím, jakou zahraniční politiku by dělala jakákoli strana tzv. “demobloku” či Piráti. To prokázaly jak kauzy Skripal (nejvíce vypovězených diplomatů na počet obyvatel), Nikulin, nadšené reakce na bombardování Sýrie (za tuto servilnost pochválil vládu i ministr zahraničí USA), dále kauzy Huawei, Guaido, či podpora ukrofašistů. Ke všemu uvedenému lze připočítat i podporu okupačních misí. Ve všech uvedených i mnoha dalších případech byla vláda údajnou “opozicí” pochválena.

Odhlédneme-li od zahraniční politiky, můžeme se jen namátkou podívat na tu domácí. Nedávné schválení hospodaření ČT bylo jednou z mnoha dalších ukázek součinnosti vlády se stranami tzv. “demobloku” a Piráty.

Skutečně protestní strana by jednala tak, jak si přejí voliči třeba ve věci migrace a islamizace. Vláda, která si hraje na protimigrační, od roku 2017 schválila hned několik promigračních paktů, ať už šlo o Marakéšskou deklaraci, Globální kompakt o uprchlících nebo souhlas se znovuotevřením Dublinu IV. O všech těchto pamfletech jsem už psala podrobněji jinde. V roce 2016 vláda v podobném složení schválila třeba Agendu 2030. Za promigrační krok počítám i plánovaný dovoz desetitisíců mimoevropských cizinců (např. také z Pákistánu a Bangladéše), i když má jít “údajně” o levné pracovní síly. Tomu snad může věřit jen slaboduchý jedinec. Navíc, jde mnohdy především o muslimy.

A jsme-li u islamizace, tak tato vláda navázala nadstandartní vztahy s hlavními sponzory mešit a islamizace ČR vůbec – Katarem a Saudskou Arábií. V kauze “hidžáb na škole” projevilo ministerstvo školství, vedené Plagou, souhlasný postoj ke skandálnímu rozsudku Nejvyššího soudu v Brně, tedy rozsudku, který povoluje hidžáb na školách. A Al Hamajda na MV je pak už jen “třešničkou na dortu” naší proislámské vlády.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-pratele-balkanske-reznice-a-sorose/

CZEXIT

0 hlasů

Ve znamení velké výměny: NHL je prý málo černá. Talenty budeme hledat v ghettech? Pozveme si odborníka. Co vadí na NBA? O diverzitu tu nejde. Bělošské sporty jsou nepřípustné

https://www.protiproud.cz/politika/4921-ve-znameni-velke-vymeny-nhl-je-pry-malo-cerna-talenty-budeme-hledat-v-ghettech-pozveme-si-odbornika-co-vadi-na-nba-o-diverzitu-tu-nejde-belosske-sporty-jsou-nepripustne.htm
-------------------------------------------------- - -------------------------
Neziskoví fízlové a udavači v akci: Prodavačka vyhozená z práce. Nevěděla, že svoboda slova je kaput? Víš, soudruhu, koho zaměstnáváš? Zákaz Ortelu na Řipské pouti. Horší než za Husáka. Máme možnost volby?

https://www.protiproud.cz/politika/4922-neziskovi-fizlove-a-udavaci-v-akci-prodavacka-vyhozena-z-prace-nevedela-ze-svoboda-slova-je-kaput-vis-soudruhu-koho-zamestnavas-zakaz-ortelu-na-ripske-pouti-horsi-nez-za-husaka-mame-moznost-volby.htm
-------------------------------------------------- - --------------------
Imigranti opět útočí: Tunely pod maďarským plotem. Španělsko a Itálie se nebrání. Bitva na řeckých ostrovech. Pátá kolona u nás má vítací projekt. Co na to BIS? Jdou nám po krku. Máte volný pokoj?

https://www.protiproud.cz/politika/4918-imigranti-opet-utoci-tunely-pod-madarskym-plotem-spanelsko-a-italie-se-nebrani-bitva-na-reckych-ostrovech-pata-kolona-u-nas-ma-vitaci-projekt-co-na-to-bis-jdou-nam-po-krku-mate-volny-pokoj.htm
-------------------------------------------------- - ------------------------
NATO obkličuje a plánuje: Válka s Ruskem do roku 2028! Právě v tuto chvíli to začíná. Nové zbraně a nová taktika. Největší manévry za třicet let. S Německem i s námi. Američané zešíleli. Odveta nás vymaže z mapy...

https://www.protiproud.cz/politika/4923-nato-obklicuje-a-planuje-valka-s-ruskem-do-roku-2028-prave-v-tuto-chvili-to-zacina-nove-zbrane-a-nova-taktika-nejvetsi-manevry-za-tricet-let-s-nemeckem-i-s-nami-americane-zesileli-odveta-nas-vymaze-z-mapy.htm

CZEXIT

1 hlas

pokud potkam prazskou husu s bilou plackou milionu chvilek-tak davam najevo ze ..........................................bliju

1 hlas

Tvrdá pěsť demokracie „chvilkaři“ bude dehonestovat¨ dalšího
presidentského kandidáta podporovaného hnutím ANO. Takže
další důvod pro demonstrace. Argumenty chybí, takže se zajde
do totalitní minulosti, kde se na každého něco najde. „Křeček v
době normalizace chválil socialist. revoluci a socialist. volby“.
Děsná blbost. Opět budou ale pokřikovat za odvolání nechtěného
Babiše. Každá záminka je dobrá.
Přitom by Křeček tomuto institutu ombudsmana dal jeho původní
podobu – řešit bezpráví státu vůči občanovi, bez aktivistického
nahrazování státních institucí, jak zamýšlela dobrá Šabatová.
Kancelář rozšířila z 60 na 120 pracovníků. Tuším asi o podivné
mladé absolventky ze škol sociálních věd, co by chtěli zachraňovat
svět za každou cenu, neodborně agresivně, víc škod než užitku.
Křeček je moudrý bojovný odborník za spravedlnost z praxe pro lidi.

5 hlasů

Jak chcete dehonestovat veřejnou osobu, která se takto zprofanovala s bolševikem? Ledaže byste byl sám namočený s bolševikem, což je vysoce pravděpodobné.

2 hlasy

Chtěl jsem jen pochopit proč zvítězil Křeček.
Jistý čas jsem se tedy nad tím zamyslel z jiného pohledu.
Vřele doporučuji i vám. Provětráte si i vaše šedé buňky
mozkové.Nejspíše se tak nestane,vše víte nejlépe.Snadné
je mít jediný jednoduchý názor, co stále opakujete a
s mesiášským syndromem zatvrzele napravovat druhé.

0 hlasů

Standobulisu, ty hňupe blbá, pitomá!

0 hlasů

Křeček by byl lepší než Schorm. Má mnohaleté zkušenosti jako zástupce Šabatové a byla by to tedy kontinuita. Předtím jako advokát měl praxi, která pro ombudsmana je také cenná. Schorm ztratil kontakt s českou realitou, předtím byl asistentem ústavního soudce.

3 hlasy

A jak se pozná, že milion šašků protestují právě kvůli Křečkovi? Slézají se pořád, pokud není špatné počasí, a stejně na ně každý kašle na tatrmany. To je jako když chtějí stávkovat ČSD, musí to být aspoň dva dny, aby si cestující nemysleli že je to jen zpoždění :-)

3 hlasy

Hehehe, ale co program demonstrace? Křeček řekl, že socialismus je super... A co dál? No a nic. Tak se zase rozejdeme... :-D

1 hlas

ale co by taky jinyho delali, vzdyt jsou za to demonstrovani ZAPLACENI :-)))))
ty vemena jsou vlastne za Krecka radi :-)))))

4 hlasy

Šok ve sněmovně: Šimon Pánek vyhrožuje politikům kvůli Křečkovi! odpálil Foldyna. A už to jede. I Milion chvilek. Sledujeme

„Dozvěděl jsem se, že Šimon Pánek, představitel organizace Člověk v tísni, organizace která údajně pomáhá lidem, posílá předsedům politických stran esemesky, ve kterých jim v podstatě vyhrožuje, že budou mít velké problémy, když připustí zvolení Stanislava Křečka,“ informoval sněmovnu.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sok-ve-snemovne-Simon-Panek-vyhrozuje-politikum-kvuli-Kreckovi-odpalil-Foldyna-A-uz-to-jede-I-Milion-chvilek-Sledujeme-613362

5 hlasů

Ať se ten zrzavý flanďácký nedouk s komedianty II. kategorie opět vyřvou u kachlíku Hamtáčka na Letné. Většina lidí na ně z vysoka_sere!! Už jim to několikrát dokázali. Možná si pozvou mimoně od modrozlodějských strak. Aby se trochu zviditelnil, nemaje špetky vlastní invence.

7 hlasů

Jo, protože je to to tady samý zloděj a kolaborant s bolševikem, samozřejmě že většina na nich se*re. Přece si kapři sami nevypustí rybník.

1 hlas

Křeček - x let samozvaný JUDr. - to není dobrý kandidát.

0 hlasů

Proč samozvaný JUDr.? Tomu nerozumím...

1 hlas

Rigorózní zkoušky složil až když se provalilo, že titul užívá zcela neoprávněně.
(Jako kdysi Kalvoda, ten ale odstoupil ze všech politických funkcí)

1 hlas

Tak pořád bude lepší než byla ta konkubína trockisty Uhla. Která si nasra... na palici krom jiného i tou přestárlou "Aničkou". Jeden z dalších kandidátů (advokát) je narozen v r.1947, tak že taky žádný svěží mladík!

3 hlasy

Líbí se mi, jak se Milion chcanek strašně moc bojí demokratických voleb a jejich výsledků. Chtěli by je nahradit svým hysterickým ječením v ulicích. Tak to se teda prober, eurobolševický ksindle.

10 hlasů

Že se vám to líbí, no ono v roce 1933 v Německu ale i po válce v ČSR byly taky demokratické volby, ale lůza jako vy z toho udělala pak naprostou hrůzu, víme? Demokracie nekončí volbami, jak to tady tlápe váš estébák, to je jen malá část demokracie, mezi volbama musí být společnost aktivní a říct, co se jí nelíbí.
Proč nejdete vy, frustráti ČR, demonstrovat proti přijímání migrošků, za Czexit a podobné sra*nce, kterýma tady na diskusi jen sršíte? Že by ovečky? Bé béé bééé, každý nám ubližuje, ponižují nás, my jsme chudáčci... my jsme frustrátci, ubohoučtí... béééé!

1 hlas

A další práskač Karel Sabina šulin narezlí to to vykradl to bylo krásné jak primitiv a šulin Naše země nevskvétá práskač OF at žije špina Havlova dementní hlava řeznického psa estebáka a práskače bachora vypitých konaků a nulyza nichž se většina lidi i styděla! Slibuje na svou čest práskače a udavače ,že budou kámy prázdné jako ,že jsem nula rezavá!

0 hlasů

PROČ HAMÁČEK NEKONÁ ??PROČ S NÍM BABIŠ NESKONČÍ ?????BUDU VOLIT SPD NIKDO JINÝ TU POŘÁDEK NEUDĚLÁ !!!

3 hlasy

KDO TO JE CO TO JE SVAZ KOLABORANTŮ NEBO VLASTIZRADCU PLACENÝCH SAROZEM ??NEBO BAKALOU A KALOUSKEM ??? ODPOVÍ MI PAN MINÁŘ KDO TY NICKY PLATÍ ???? AŽ SKUSI PŘIJET DO OSTRAVY TAK JE LIDÉ ASI NAKOPOU DO ZADNI ČÁSTI TĚLA !!DO FABRIK S TĚMI NICKAMI CO NIC VĚTŠINOU NEUMI JEN ŘVÁT !!!!!

5 hlasů

Milion chvilek alias NSDAP! Slovo demokracie je pro ně jako červený hadr na býka! Pokud si to orgány činné v trestním řízení, potažmo vláda neuvědomí včas, budeme zde mít novou Třetí říši! Jejich zrzavý führer musí mít někde na vysoce postavených politických postech neochvějnou podporu! Mějme se před tímto zločincem - diktátorem na pozoru!

11 hlasů

Právo vyjádřit pokojně svůj názor i třeba demonstrací, je základním právem svobodného světa, bolševiku. Proč vy tři tady z diskuse se nesvoláte na demonstraci a nedemonstrujete za ty vaše sra*nce? Zakazuje vám to někdo? Bojíte se? Nebojte, vaši už do vás střílet nebudou.

1 hlas

Je to řízené od toho dementního s těma dredy. Někdo něco té jeho lilipitě napsal a ta je z toho zničená. Jde o ženu mladou a něco na mu vytahla! Ta se diví liliput brýlatý!

3 hlasy

Ukázkový příklad "demokracie" podle Milionu chvilek. Pokud poslanecká sněmovna (ano, čtete správně, sněmovna, ne Babišova vláda, ne Babiš, ne ministři!!!) bude hlasovat jinak, než chceme, svoláme demonstrace.

Já říkám přímé ohrožení demokracie v naší zemi!!

10 hlasů

Další absolvent pomocné školy. Není právo na demonstrace základním právem občana? Není? Co?

2 hlasy

Standobulisu, ty hňupe blbá, sám seš patrně absolventem pomocné školy. V kterém roce si odpromoval se svými cigánskými spolužáky?

0 hlasů

Tak se nám aktivity Milionchvilkářů nějak rozrůstají.... Nejdřív tvrdili, že jim jde jen o rezignaci trestně stíhaného premiéra.
Dneska už ovšem úkolují opozici a chtějí ovlivňovat výběry lidí na všemožné posty.
Jen ten mandát od voličů jim k těm jejich aktivitám chybí. :-) Pokud chtějí dělat politiku, tak ať zveřejní i ty své další bankovní účty – a ať kandidují ve volbách a ucházejí se o důvěru voličů - a pak se uvidí ;-)

10 hlasů

Vy jste zákon nebo co jste? Bůh? Jak pokud chtěj dělat? To jsou svobodní lidi, už si na to, bolševici, zvykněte. Chtějí jít demonstrovat, ať si demonstrují. Je to aktivní občanská společnost, lepší než vy tady, nadávající a fňukající socky a frustráti.

1 hlas

Doporučuji navštívit FB profil chvilek, ta rétorika, to vyhrožování... docela drsný na někoho kdo chce "léčit" demokracii...

7 hlasů

ova syna z braní úplatků
Sdílet článek Přejít do diskuse
reklama
Sdílet článek
"Třicet procent pro Efka." Detektivové podezřívají Faltýnkova syna z braní úplatků
Adéla Jelínková
Lukáš Valášek
Adéla Jelínková, Lukáš Valášek
včera
Policisté prověřují systém ovlivňování tendrů v brněnských městských firmách v době, kdy městu vládlo hnutí ANO. Podezřelý je i Jiří Faltýnek, syn šéfa poslanců ANO. Část skupiny, jejíž někteří členové už jsou stíháni kvůli zakázkám pro Brno-střed, přivedl do ANO Faltýnek starší. Odposlechy zachytily, jak muži řeší odvádění údajných "desátků" z veřejných zakázek právě Faltýnkům.
Jiří Faltýnek, syn šéfa poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka
Jiří Faltýnek, syn šéfa poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka | Foto: ČTK

Loni v březnu se do Brna v přísném utajení sjeli detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu z celého Česka. Desítky lidí vyslýchali nebo jim dělali domovní prohlídky. Ve vazbě skončilo pět lidí. Propojený svět brněnského byznysu a politiky byl v šoku. Zatímco v brněnských elitních policejních útvarech totiž dle vyšetřovatelů mělo zdejší podsvětí dlouhé roky své lidi, kteří vynášeli informace, se zásahem zvenčí nikdo nepočítal.

Policie tak mimo jiné obvinila politika ANO Jiřího Švachulu z manipulace stamilionových zakázek v městské části Brno-střed. Někdejší místostarosta sedí ve vazbě dodnes. Vyšetřovatelé se ovšem dle zjištění redakce pokoušejí obnažit mnohem širší systém korupce, který podle nich za vlády hnutí ANO, tedy mezi roky 2014 a 2018, fungoval i ve veřejných firmách druhého největšího města v republice. Ty hospodaří s deseti miliardami ročně.

Ve vážném podezření elitních detektivů je přitom podle zjištění Aktuálně.cz a HN i Jiří Faltýnek, syn šéfa poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka. Ten za Babišovo hnutí, které se chlubilo, že v Brně bude bojovat proti korupci, seděl mimo jiné ve vedení městské firmy Teplárny Brno. "Do zločinecké organizované skupiny lze zařadit i Jiřího Faltýnka, který z titulu své pozice u Tepláren Brno přímo ovlivňuje veřejné zakázky zadávané tímto subjektem spřízněným firmám," zapsali policisté do spisu, s jehož obsahem se deník Aktuálně.cz seznámil.

Už v minulosti MF Dnes napsala, že rok potom, co v teplárnách Jiří Faltýnek zasedl, koupil za dobrou cenu dům od podnikatele Ivana Trunečky. Trunečka zároveň dostával zakázky za stamiliony od tepláren. V současnosti je stíhaný v kauze manipulace zakázek v Brně-středu. Nyní se ukazuje, že policisté Faltýnka podezřívají z toho, že ze zakázek vypsaných městskou firmou dostával provize.

0 hlasů

ova syna z braní úplatků
Sdílet článek Přejít do diskuse
reklama
Sdílet článek
"Třicet procent pro Efka." Detektivové podezřívají Faltýnkova syna z braní úplatků
Adéla Jelínková
Lukáš Valášek
Adéla Jelínková, Lukáš Valášek
včera
Policisté prověřují systém ovlivňování tendrů v brněnských městských firmách v době, kdy městu vládlo hnutí ANO. Podezřelý je i Jiří Faltýnek, syn šéfa poslanců ANO. Část skupiny, jejíž někteří členové už jsou stíháni kvůli zakázkám pro Brno-střed, přivedl do ANO Faltýnek starší. Odposlechy zachytily, jak muži řeší odvádění údajných "desátků" z veřejných zakázek právě Faltýnkům.
Jiří Faltýnek, syn šéfa poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka
Jiří Faltýnek, syn šéfa poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka | Foto: ČTK

Loni v březnu se do Brna v přísném utajení sjeli detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu z celého Česka. Desítky lidí vyslýchali nebo jim dělali domovní prohlídky. Ve vazbě skončilo pět lidí. Propojený svět brněnského byznysu a politiky byl v šoku. Zatímco v brněnských elitních policejních útvarech totiž dle vyšetřovatelů mělo zdejší podsvětí dlouhé roky své lidi, kteří vynášeli informace, se zásahem zvenčí nikdo nepočítal.

Policie tak mimo jiné obvinila politika ANO Jiřího Švachulu z manipulace stamilionových zakázek v městské části Brno-střed. Někdejší místostarosta sedí ve vazbě dodnes. Vyšetřovatelé se ovšem dle zjištění redakce pokoušejí obnažit mnohem širší systém korupce, který podle nich za vlády hnutí ANO, tedy mezi roky 2014 a 2018, fungoval i ve veřejných firmách druhého největšího města v republice. Ty hospodaří s deseti miliardami ročně.

Ve vážném podezření elitních detektivů je přitom podle zjištění Aktuálně.cz a HN i Jiří Faltýnek, syn šéfa poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka. Ten za Babišovo hnutí, které se chlubilo, že v Brně bude bojovat proti korupci, seděl mimo jiné ve vedení městské firmy Teplárny Brno. "Do zločinecké organizované skupiny lze zařadit i Jiřího Faltýnka, který z titulu své pozice u Tepláren Brno přímo ovlivňuje veřejné zakázky zadávané tímto subjektem spřízněným firmám," zapsali policisté do spisu, s jehož obsahem se deník Aktuálně.cz seznámil.

Už v minulosti MF Dnes napsala, že rok potom, co v teplárnách Jiří Faltýnek zasedl, koupil za dobrou cenu dům od podnikatele Ivana Trunečky. Trunečka zároveň dostával zakázky za stamiliony od tepláren. V současnosti je stíhaný v kauze manipulace zakázek v Brně-středu. Nyní se ukazuje, že policisté Faltýnka podezřívají z toho, že ze zakázek vypsaných městskou firmou dostával provize.

0 hlasů

Někdo by na tebe měl dohlédnout, aby jsi si ráno bral všechny prášky na palici!

2 hlasy

Možná by mu místo prášků, měli zavádět čípky :-) pěkně klystýr a pak čípek :-)

0 hlasů

Milión chlívek pro demonstraci :-)

4 hlasy

Tož nevím, máme parlamentní demokraciu, nebo nám budou totok rozkazovat nedoštudovaní šulini...?!

9 hlasů

Bohumile, tobě nekdo rozkazuje? Leda tak tvoja stará doma - válečkem po dyni! Nebo nejaké hlase ve tvojéj hlavě.

Že ty si sv*iňa líná a nejdeš demonstrovat, nejdeš si zařvat, tož to nevnucuj tym druhým, vidrhólu. Máme svobodu a demonstrovat hen tí možů za co chců, tož di do*řiti!

0 hlasů

Nedostudovaní šulini jsou jenom takový megafon těch o kterých by nám mohlo něco prozradit nahlédnutí do toho druhého netransparentního účtu M.CH....

9 hlasů

Zrušte Sněmovnu.Minář všechno zařídí.

6 hlasů

No a co? Stanislav Křeček setřel Milion chvilek, které mu vyhrožují demonstrací. A něco přidal

Minářův spolek Milion chvilek prý půjde do ulic, pokud poslanci zvolí ombudsmanem Stanislava Křečka. Podle nich je stejně hrozný jako Helena Válková. Co na to doktor Křeček říká? Redakce se ho zeptala. Milion chvilek se dle jeho slov plete do politiky. „Půjdou do ulic a co? Taky bych šel do ulic, že nejsou byty pro lidi, ale tím se nic nevyřeší,“ říká.

https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/No-a-co-Stanislav-Krecek-setrel-Milion-chvilek-ktere-mu-vyhrozuji-demonstraci-A-neco-pridal-613323

Milion idiotů poslat do zádi dr. merkele

CZEXIT

10 hlasů

Dokud budou v politice lidé narození před rokem 1970, tak to bude stát za ho...

3 hlasy

Dokud v Česku nevyzdechávají generace chmatáků, tak to bude stát za hov...

0 hlasů

Tak začni, českej chmatáku ;-)))

1 hlas

Schválně, kdypak se narodil Hřib? A kdypak třeba další "géniové" od pirátů? A co takový Pavka Novotný z Řeporyjí? Ti vám přijdou jako ta smetánka politiky?

2 hlasy

Woe Bučígalo, a ty si myslíš tě ti co se narodili po roce 1970 jsou méně potřební? Že nechtějí luxusní chalupy, auta a dovolené na Tahiti?? Pdívej se na ten zhulený xindl v čele s Lysohlávkem, myslíš že se u těch veřejných zakázek v Praze chovají nějak jinak než za jejich předchůdců??

5 hlasů

Myslet znamená Kadeta vědět. Zatím nemají žádné trestní kauzy na svém triku, což jistě mít jednou budou, ale záleží, jak se k tomu jejich strana postaví. Zatím je to super.
Jinak odvolávám to, že jste bývalý policejní důstojník. To není socka, vy ano. Dovolená na Tahiti, to je výraz blba, co byl akorát ve své hospodě.

0 hlasů

Soudruha trotla Hřiba se brzy zbaví. Už brzy a lidé jako Jaroslav Trvdík mocný lobista a hlavně už ted se bojí,že nám to dají činstí mocní uhradit a naše ekonomika by šla do kytek. Jen blbečci jako Monář nebo ten dementní Baroš jsi myslí,že jak by nám západ pomohl! Vysrali by se na nás.

1 hlas

Jeden dementní dědek navrhl druhého dementního dědka. Není divu,že chtějí lidé protestovat. 👴

6 hlasů

No, lidí tady moc není, spíše ksindlu.

0 hlasů

Jeden dementní tam a to šulin a špina lidská a zlodějská odporná řeznicka špina Havlova! Ničema a magor!

2 hlasy

starej páprd má u ovara + tak do 100 let bude dělat lejnovýho kašpárka

2 hlasy

starej páprd má u ovara + tak do 100 let bude dělat lejnovýho kašpárka

1 hlas

A dementní šulin šulin Havl špina řeznicka a zrůza narezla mongoidní vymazaná"

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.