Boj se suchem
Ministerstvo chce, aby novostavby povinně chytaly dešťovou vodu

12.05.2020 13:28 Aktualizováno 12.05. 14:03

Ministerstvo životního prostředí chce zavést u nových staveb povinnost akumulovat dešťovou vodu nebo ji vsakovat. Změna v novele vodního zákona by mohla platit od roku 2021, uvedl v úterý na tiskové konferenci po jednání Národní koalice pro boj se suchem ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Drahomil Černohorský (3 hlasy) 12.05.2020 13:35

    Já jsem zase pro, aby policisté a strážníci povinně chytali...

  • František Mach (2 hlasy) 12.05.2020 21:04

    To je řešení, zákon a občane podělej se a zaplať. Stát nařizuje a...

  • karel ledvinka (1 hlas) 12.05.2020 16:00

    dalsi tunel na obzoru.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

PŘED 75 LETY JSME ZASTAVILI HITLERA. KDO TEĎ ZASTAVÍ ANGELU MERKELOVOU?

O tom, že dnes není radno hovořit pravdu nejen pokud jste politik, ale i řadový občan, užívající sociální sítě, se jistě přesvědčil nejeden z vás. Totalitní praktiky současného režimu, který hlásá tu jednu jedinou pravdu se zatím projevují všude tam, kde to je možné. Tam, kde to možné není, nastoupí ochránci té jediné pravdy, aby veškeré opoziční, avšak pravdivé hlasy umlčovali či dehonestovali.

To, jak se nevyplatí říkat pravdu, poznal i maltský velvyslanec ve Finsku, Michael Zammit Tabona. Před pár dny pronesl výrok, s nímž není možné nesouhlasit. Výrok, který velmi trefně zhodnocuje současnou situaci v Evropě i samotné “zásluhy” Führerin Merkelové. To, že ono prohlášení padlo právě z úst velvyslance z Malty, jej k tomu, co řekl, opravňuje o to víc. Malta totiž patří k zemím, které jsou stávající invazí postiženy nejvíce. Umístění ostrova ve Středozemním moři a zároveň fakt, že je Malta členem EU, láká k jejím břehům statisíce afrických vetřelců ročně.

Spolu s italskými ostrovy Lampedusa a Sicílie tak patří právě Malta k invazí nejvíce postiženým územím. Proto se nelze divit tomuto prohlášení maltského velvyslance, které zveřejnil v pátek, v den výročí konce druhé světové války:

„Před 75 lety jsme zastavili Hitlera. Kdo teď zastaví Angelu Merkelovou? Ona naplnila Hitlerův sen! Ovládat Evropu.”

Když jsem před pár dny poprvé četla článek, zmiňující se o tomto výroku, tak jsem se s ním okamžitě ztotožnila. Jsem si jista, že hovoří z duše milionů Evropanů. Protože vím, že v poslední době zaujímá právě Malta velmi nekompromisně protimigrační postoje, neočekávala jsem, že by byl velvyslanec za svůj výrok jakkoli popotahován. Výrok jsem tak ani neměla potřebu komentovat, souhlasím-li bezezbytku, komentář netřeba.

Proto mne velmi udivilo, když jsem se dnes dočetla, že byl velvyslanec za svůj výrok vyzván k odchodu z funkce a dnes tedy rezignoval. Nevím, zda jeho rezignací postihy končí nebo zda bude vytrestán ještě jinak, ale po pravdě, ani bych se dalšímu trestu nedivila.

Můžete mluvit vulgárně, urážet kohokoli, kdo nepatří k chráněncům systému a nic se neděje. Ovšem v momentě, kdy si dovolíte se byť jen slovem dotknout jakékoli systémem protěžované osoby či skupiny osob, pak je zle. A nemusíme pro příklad ani chodit na Maltu, stačí připomenout žalobu na poslankyni Maříkovou, která přirovnala migranty k invazním druhům rostlin a zvířat, což je velmi trefné přirovnání. Ostatně, já sama pro tyto “migranty” používám raději slovo invazisté, neboť se mi jeví mnohem vhodnější v situaci, kdy se tito muslimští vetřelci nijak netají úmyslem Evropu ovládnout.

Merkelová si v roce 2015 před televizními kamerami pozvala migranty do Německa, potažmo do Evropy s tím, že vše zvládnou. Nic nezvládli. Každodenní znásilňování, krádeže, vandalismus, násilné útoky a halekání z množících se mešit po celé Evropě jasně ukazují, co její pozvánka způsobila. Miliony invazistů od té doby dorazily do Evropy a další jsou na cestě.

Maltský velvyslanec byl za svůj pravdivý výrok sesazen. S příchodem muslimů se Evropa vrací do středověku, kdy se za pravdu upalovalo. Začnou se časem za podobnou neposlušnost v EUchalífátu používat i jejich středověké tresty, zakotvené v právu šaría?

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-pred-75-lety-jsme-zastavili-hitlera-kdo-ted-zastavi-angelu-merkelovou/

CZEXIT

0 hlasů

To je řešení, zákon a občane podělej se a zaplať. Stát nařizuje a občan platí a žádné výhody, tam kde může stát občana okrást tak taky okrádá, může nejsou žádné protesty. Občan je jen hloupá ovce a platí. Politici si žijí jako prasata, mají přeplněné koryta a ještě jim to nestačí a občan nemá ani na nájemné na elektřinu a jídlo. To je špatná vizitka státu co tu je prý pro občany už od roku 1989. Je to jeden velký podvod.

2 hlasy

Já fakt nevím,co je špatného na tom,že z okapu poteče voda do barelů.která pak může sloužit na zalévání.Jsme přece ohroženi suchem,jestli jste si nevšiml.V tom případě je každá pomoc dobrá.Nebo byste radši,aby nám zdražili vodu tak,že byste se bál i napít?

0 hlasů

Týbrďo, to je zas hovadina.

0 hlasů

dalsi tunel na obzoru.

1 hlas

Já jsem zase pro, aby policisté a strážníci povinně chytali eurobolševiky z pražské kavárny a neonacisty z TOP 09 a neprodleně je posílali do brusele.

3 hlasy

přidat k nim i hnupa Mináře toho rezavého a Bartoše a lidé budou mít klid navždy od idiotů!

0 hlasů

A také Aztéka,Ledvinku,a další obhájce totality.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.