Výlet do ciziny
Mostecká uhelná: česká policie jede do Švýcar

05.02.2012 18:20 Původní zpráva

Prověřování kauzy kolem privatizace důlní společnosti Mostecká uhelná (MUS) z konce 90. let stojí a padá na Švýcarech. Ti již s MUS řádně zahýbali - loni obvinili sedm osob, také bývalých hnědouhelných manažerů. O věc se zajímá i speciální vyšetřovací tým českých detektivů, který se snaží přijít na to, zda trestná činnost neprovázela mimo jiné i prodej společnosti Škoda Holding. Češi se jedou "inspirovat" do Švýcarska.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • o k (108 hlasů) 05.02.2012 18:37

  Asi tam jeli zjistit, co všechno Švýcaři vědí, aby se jim lépe...

 • rab z rabstejna (85 hlasů) 05.02.2012 18:47

  Klídek, česká policie tam jede jen vyřídit vzkaz gaunera pana...

 • Jan Fčelák (53 hlasů) 05.02.2012 18:41

  Nyní si páni ministři Pospíšil s Kalouskem vzali poněkud velké...

 • Zdenka Zwiebel (41 hlasů) 05.02.2012 19:15

  Bude to taky tak "užitečné a efektivní" jako několikrát opakované...

 • XXXL (27 hlasů) 05.02.2012 18:35

  Naposledy jeli policajti, soudci a stát. zástupci na výlet do...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Troufnu si tvrdit,téměř se stoprocentní jistotou,že se nic nevyšetří.

8 hlasů

Nebude to něco jako Gorila III ?

19 hlasů

http://www.velkaepocha.sk/2011091917974/Zabery-UFO-z-Ciny-vyvolaly-rozruch-mezi-uzivateli-internetu-video.html

23 hlasů

.. to je ale brzy , se prave probudili :)))))))

14 hlasů

Bude to taky tak "užitečné a efektivní" jako několikrát opakované výlety do JAR za Krejčířem?

41 hlasů

tam pachli za toho neknuby neschopneho zida fisera?jo,jo.cha,cha,cha!shalom.

20 hlasů

Uplne to same.

13 hlasů

Klídek, česká policie tam jede jen vyřídit vzkaz gaunera pana Kalouska. Ten vzkazuje Švýcarům, že našemu státu nic nechybí, peněz máme svých dost a ty miliardy ať nechají těm zlodějům, že mu už odklonili dost.

85 hlasů

nejake penize potrebujeme na dustojne pohrby tech zmrzlych bezdomofcu v praze,ne?co tak granty na studii historie,dustojne pohrby a skoleni ouradu poverenych se starat o ty bezdomofce tak,aby se to uz nikdy neopakovalo?cha,cha,cha!shalom.meshuge.ajnstajn.

15 hlasů

Řího, nestává se z tebe socialista, Ty dostáváš rozum. Žádný žid apod. Máš u mne palec nahoru.

13 hlasů

ale kdepak!!!!to jsou prave tri granty,ktere dostali zidi od parlamentu na vyrovnani cirkve zidofske kvuli majetku zabranemu jim komousema.granty na neco,s cim cesi a ani komousi nemeli nic spolecneho.cha,cha,cha!shalom.

1 hlas

Nyní si páni ministři Pospíšil s Kalouskem vzali poněkud velké sousto, tak začínají v kauze MUS shazovat vinu jeden na druhého. Pospíšil již jednou prokazatelně zaretušoval v řadách plzeňské justice obří podvod svých dvou kamarádů exekutorů a Kalousek jemu pomohl tím, že se postaral o to, že Finanční ředitelství v Plzni, na jeho příkaz, ukončilo započatou hloubkovou kontrolu účetnictví exekutorů - jsou na to důkazy i svědci. Bohužel není vůle a vše již několik let je zametáno pod koberec. Jedním z aktérů této kauzy je krajský státního zástupce JUDr. Václav Průcha, který se u KSZ v Plzni postaral o zametení pod koberec svým opakovaným zastavením celé kauzy obřích podvodů exekutorů. Co je ale zásadní, tak ministr Pospíšil si jej, asi pro jeho kvality zametače, přizval k sobě na ministerstvo. Státní zástupce JUDr.Václav Průcha Pd.D. je stále státním zástupcem KSZ Plzeň a je pouze dočasně přidělen na ministerstvo jako stážista. Podpisuje se jako ředitel odboru dohledu (do jeho působnosti patří např. agenda stížností pro porušení zákona), nemá ale jmenovací dekret a ani jej mít nemůže!! Ministr Pospíšil mu dočasně pozastavil výkon funkce státního zástupce a myslí si, že tím úspěšně obešel zákon. Tato Průchova pozice je jistě velmi užitečná a výhodná pro všemožné mafiánské kmotry a přátele Pospíšila. Zatím co v kauze ututlání desetimilionových podvodů dvou exekutorů a dobrých kamarádů ministra Pospíšila, došlo k dokonalému zametení pod koberec, tak kauza MUS bude snad někým konečně řešena. S jídlem totiž roste chuť a v kauze MUS se jedná již o desítky miliard, o které může ČR přijít, díky úmyslné nečinnosti ministrů Pospíšila a Kalouska. Nejedná se náhodou již o vzorové mafiánské – zločinné spolčení?

Nežijeme v právním a demokratickém státě, ale v bordelu, který je ovládán a řízen modrou mafií, která je horší než čtyřicetiletá totalita KSČ. Bohužel i já jsem tuto modrou svoloč volil, ale jen do doby, než se ujal vesla hulvát Topolánek, kdy od jeho vstupu do politiky se z ODS stala nepostižitelná zločinecká organizace nepostižitelně tunelující tuto zemi......
Více ZDE:
http://www.justicnimafie.cz/?cz_novinky,43

53 hlasů

Asi tam jeli zjistit, co všechno Švýcaři vědí, aby se jim lépe zametaly stopy.

108 hlasů

Naposledy jeli policajti, soudci a stát. zástupci na výlet do Jihoafrické republiky, natěšení, jak to Krejčířovi spočítají a výlet skončil a jeli se staženými ocasy domů, experti.

27 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.