Muž, který ve Veselí nad Moravou pobodal tři lidi je ve vazbě

Domácí
6. 4. 2019 18:07
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

V chatové osadě ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku pobodal v konfliktu v pátek po 20.00 jednačtyřicetiletý muž tři lidi. Záchranáři je odvezli na ARO do kyjovské nemocnice se středně těžkými zraněními. Podezřelého policie zadržela a podezírá ho z těžkého ublížení na zdraví, v případě prokázání viny mu hrozí až dvanáct let vězení.

Zranění už byli ráno z nemocnice propuštěni, řekli mluvčí policistů Pavel Šváb a jihomoravské záchranné služby Michaela Bothová.

Policisté vyslechli poškozené až během dne, vzhledem k jejich podnapilosti to nebylo dříve možné.

Autor: ČTK Foto: , pixabay/PublicDomainPictures

Další čtení

ilustrační foto

Končí školní rok, žáci základních a středních škol si dnes převezmou vysvědčení

Domácí
26. 6. 2026

Vedra zvedla prodeje zmrzlin a chlazených nápojů o desítky procent, nejvíce nanuků

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační foto

Veterináři budou kontrolovat, zda chovatelé v horku zajišťují zvířatům dost vody

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ