Mimořádná událost
Muž v nemocnici zastřelil šest lidí. Když ho dopadla policie, zabil se

10.12.2019 08:20 Původní zpráva Aktualizováno 10.12. 14:07

Kolem sedmé hodiny ranní se v ostravské fakultní nemocnici odehrála tragická událost, při níž dvaačtyřicetiletý muž vytáhl zbraň a zastřelil šest lidí. Při pokusu o útěk ho kolem jedenácté dopolední dopadla policie. Muž, který pravděpodobně trpěl psychickými problémy, se střelil do hlavy a zraněním podlehl.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Bob Kadet (10 hlasů) 10.12.2019 12:09

  Ve světle těchto smutných událostí je paradoxní rozhodnutí toho...

 • Jiří Vampola (5 hlasů) 10.12.2019 10:29

  K čemu vlastně čučkaři z BIS komického řiťmistra Koudelky vlastně...

 • Rudolf Novotný (5 hlasů) 10.12.2019 18:11

  "Jestli nezruší Miliondebilů manifestaci (nebo demonstraci?) dnes na...

 • Rudolf Novotný (4 hlasy) 10.12.2019 12:35

  Jestli nezruší Miliondebilů manifestaci (nebo demonstraci?) dnes na...

 • Bob Kadet (3 hlasy) 10.12.2019 12:11

  Woe, ještě že nepřebírá slovní zásobu bolševického synka Tupohlávka.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak Pitomio má zase smůlu. Místo teroristy se vyklubal cvok.I když mezi nimi není moc velký rozdíl. 👳‍♂️

1 hlas

Čím více bude póvl stranu SPD urážet, tím více rozumných lidí ji bude volit.

1 hlas

Ano, říká se sice, že zoufalí lidé dělají zoufalé činy, ale jak správně uvádí generál A. Šándor "jde o velmi nebezpečný trend, jehož řešení musí začít u politiků, kteří by sami měli přestat s tou plejádou veřejných urážek...". Podle některých sociologických výzkumů je nejintenzívnějším přenosem informace NÁPODOBA. Je naprosto nezbytné cestou státnických osobností, kultury a vzdělání i osobním příkladem apod. kultivovat společnost. A je potřeba navrátit různým akčním filmům apod. lidskost a pozitivní sdělení, které je typické pro skutečné umění. Patří se připomenout odkaz prof. J. Kouteckého: utvářet přirozené mezilidské vztahy - soustavně zlepšovat svoji práci - pomáhat lidem, kteří to potřebují.

1 hlas

"Jestli nezruší Miliondebilů manifestaci (nebo demonstraci?) dnes na tom pražským Václaváku,ukáže se jako hyenistický spolek lumpů,kterým stejně jest.A tvrdím,že nezruší,jen předvedou farizejskou "soustrast pozůstalým" a pojedou dál tu jejich štvanici!"
Takže jak jsem přesně předpokládal,miliondebilkářů jsou hyeny bez studu i mozku.Ovšem nejodpornější je ČT24,která celý den přiblblým způsobem hyenuje z FN Ostrava tu hrůzu a nyní cynicky přenáší tu odpornost z Václaváku.Je načase z ČT vyházet tu verbež,Dvořákem počínaje,Moravcem,Tvarůžkovou,Krůžkovou nebo jak se ta ludra jmenuje,konče.Hnus!

5 hlasů

Každý den se něco stane a vám vůbec nejde o nějakou pietu. Pouze nenávist a hloupost.

2 hlasy

Vy každodenní vole či krávo,je-li to co ve FN Ostrava každodenní "něco",pak jste korunovaný(á).Co je to pieta ta skrumáž fracků Mináře a Rolla,naprosto bezvýznamných šmejdů,nemůže vědět,že i Johnson s Corbynem přerušili volební kampaň po tom masakru v Londýně.Víme,vole-krávo?!

2 hlasy

ok-přiblblému vše přiblblé,neboli:jste blbec.

1 hlas

PROČ???

1 hlas

Tak to je fakt PROČ?? Proč jeho problém s údajným (ne)léčením odnesli také nemocní a neviní pacienti!

0 hlasů

Protože magoři mají svoje práva a čeká se, až někoho zabijí, místo aby se zavřeli do cvokárny, jako byste to neznal pořád dokola. On není vrah, on je jen nemocný magor. Pozůstalým toto zjištění to neuvěřitelně pomůže.Co si společnost navařila, to ať si vyžere.

1 hlas

Já ti rozumím, ale tak zřejmě otázka nezní.

0 hlasů

Jak tedy zní: proč pobíhají nemocní magoři, navíc recidivisté, po svobodě?

0 hlasů

já jsem chvilku koukal na čt a tam byly záběry před nemocnicí pachatel byl dávno pryč a 30 policajtů tam stálo v hloučku a vyloženě spolu jen drbali,
jen jakási policajtka tam běhala s telefonem u ucha

1 hlas

Vrah ze stavebni fakulty , by me zajimalo kde stavebni technik studoval vysokou ?

0 hlasů

Tak za prvé je nutno řící že nadřízený nemocného chudáka pan Zygula který podle jména je jistě typický čech prohlásil že pan Ctirad byl vždy vynikající zamestnanec a jakožto stavební dělník...ehm...technik....rád jezdil na kole a nevlastnil žádnou zbran .
Tu v jejich firme Intergips ( nevite co znamena slovo Gypsy ) ? ....nikdo nemá ....legálně

Nelegálně ji sice občas nějaky technik má ale čo bolo to bolo

0 hlasů

No... Gips je výraz pro sádru. Proč do toho pleteš Gypsy, troubo...?

2 hlasy

Jestli nezruší Miliondebilů manifestaci (nebo demonstraci?) dnes na tom pražským Václaváku,ukáže se jako hyenistický spolek lumpů,kterým stejně jest.A tvrdím,že nezruší,jen předvedou farizejskou "soustrast pozůstalým" a pojedou dál tu jejich štvanici!

4 hlasy

Tragedie, které se nedalo zabránit. Skvělá práce policie.

2 hlasy

Omyl, to je tragédie, kterou společnost potřebuje, aby se probrala z šoku, že magor není zase takový milý nemocný psychoš, ale pořádná bestie, patřící být zavřená na psychiatrii.
Ještě jich bude dalších deset, než se někdo začne bavit o tom, že psychoši patří do cvokárny a ne mezi lidi.

1 hlas

To aby ses začal skrývat, Staniku...

1 hlas

Odkud myslíte, že píšu? Ze sklepení... blázince. :-D

0 hlasů

Operace se zdařila pacient umřel

2 hlasy

Ve světle těchto smutných událostí je paradoxní rozhodnutí toho bruselského xindlu a jalových_krav po klimakteriu připravit slušné občany o legálně držené zbraně! Střelec z té ostravské nemocnice neměl legálně drženou zbraň ani zbrojní průkaz. Tubera ze senátu ve vstupu ČT vykřikoval jak je proti té bruselské „odzbrojovací „směrnici, ale na druhé straně senát (Láska a spol.) zabili snahu MV Chovance implementovat do ústavního pořádku právo vlastnit zbraň. Na ústavní zákony ten bruselský šmejd_nemá nárok.

10 hlasů

Evropské právo je nadřazené národním právům a kecy o tom, že když to bude v ústavě... no tak to odtud budeme muset dát pryč.

0 hlasů

To se velmi mýlíš, xindl z EU na ústavní zákony čl. států nemá nárok! Do těch zasahovat nemůže!

0 hlasů

Ústava musí být v souladu s evropskými zákony. 🎯

1 hlas

Plácáš_fíčoviny, ten bruselký xindl to může akorát kritizovat ale to je vše! Viz např. polská změna ústavy!Tak jako v jiných zemích mají "Ústavní zákony" svá národní specifika! Chytáš se všeho jako_lejno košile!

1 hlas

Naštěstí toto právo nikdo rušit nechce, jde pouze o omezení druhů střelných zbraní, ale ve světle těchto událostí by bylo dobré zpřísnit posuzování žadatelů tak, aby se psychycky narušeným jedincům plným nenávisti jako jste Vy, nemohla do rukou dostat nejenom střelná zbraň, ale pokud možno ani ostrý nůž !!!

2 hlasy

A podobně by se mělo jednat i o řidičské průkazy. 👨‍⚕️

1 hlas

Ty sluníčkářský úde_zaražený v bruselské_prdeli až po kotníky, to vykládej lidem kteří mají zakoupeny pro sportovní střelbu samonabíjecí zbraně tzv. "vojenského vzhledu". Různé klony Sa vz.58, AR-15, Sa vz.24, UZI a pod. Zbraně se klopkou, zásobníky pro více jak 10 nábojů (u pistolí 20 nábojů). Kteří již tyto zbraně nesmějí tzv. "scizit". To znamená nesmějí je prodat darovat a pod. Jedná se např. o samonab. útočné pušky za 40 litrů AR-15, jediná cesta je šrot, v lepším případě za další peníz úřední znehodnocení! Další jsou na řadě prodejci těchto zbraní. Registrace volně prodejných flobertek, perkusních pistolí, zkrácení platnosti (výměna zbrojáků) a další byrokratická šikana od těch bruselských xindlů.

0 hlasů

To nebyla nenávist. Přišlo mi to jako střízlivé zhodnocení EU bez růžových brýlí.

2 hlasy

To je ta správná demokracie,každému vylízanému paku dejte zbraň a pak to pojede.

2 hlasy

Demokracie se má řídít zájmem většiny. V zájmu většiny není, aby zbraň mělo kdejaké vylízané pako.

Spolehliví a způsobilí lidé by ale právo na zbraň mít měli. Pako totiž může vraždit čímkoli a má na své straně moment překvapení. Kdyby v té nemocnici byl poblíž někdo ozbrojený, nemusel být počet mrtvých tak vysoký.

0 hlasů

Hahaha, můžete tady vyjmenovat případy, kdy legální vlastníci zbraní zabránili pachatelům trestných činů střílet lidi? Tak prosím.... kolik jich bylo...

1 hlas

Asi tak počet trest. činů spáchaných za pomoci legálních střelných zbraní na které ten xindl z EU útočí!

0 hlasů

No, legálními kvéry střílejí vyšinutí policajti, dost často. Sice většinou si to nechávají projít hlavou sami, ale taky s sebou berou starou...

1 hlas

Já neřeším kdo " si to nechá projít hlavou", ale kolik trest. činů bylo spácháno legálně drženou střelnou zbraní. Policajti to mají evidentně jednodušší odejít z tohoto slzavého údolí když mají kvér. Ti se nemusí trapně uškrtit oběšením, nebo se z mostu vrhat po místní lokálku.

0 hlasů

Sudruh z akciove stavebni firmy pana Zyguly intergips ....zajimava paralela s anglickym vyrazem gypsy ....pan vrah a smejd Ctirad Vitasek mel svoji zbran nelegalne

Nevim jestli chapete ten rozdil ale rozdil to je

1 hlas

No... Gips je výraz pro sádru. Proč do toho pleteš Gypsy, troubo...?

1 hlas

Asi mu nechteli vydat lecebne konopi .

0 hlasů

K čemu vlastně čučkaři z BIS komického řiťmistra Koudelky vlastně jsou ? Z tepla a pohodlí svých luxusních kanceláří vedou bezobsažné řeči o čínských a ruských agentech, které ovšem nikdy a nikdo neviděl, ale tomuto teroru zamezit nedovedou.

5 hlasů

Magalokokodone, toto nebyla ani vražda, protože střílel nejspíš psychicky nemocný človíček nezodpovídající v době činu za své jednání, vy teroristo! Asi jako vy za něj nezodpovídáte. On není vrah. Což vy nikdy asi nepochopíte. On neměl v úmyslu vraždit, byl mimo.

0 hlasů

Kurňa proč se pořád zamotáváš do něčeho o čem víš kulový. On bude pořád v r a h !! Pouze bude jeho trest stíhání odloženo pro nepřípustnost! V tomto případě proto že zemřel. V tom co uvádíš máš možná pravdu ( v případě že byl přežil), ale to by se odložilo až na na základě verdiktu soudních znalců. Ale stále by to byla vražda ( a ne např.zabití).

0 hlasů

Kadete, pokud chybí subjektivní stránka skutkové podstaty, nemůže se jednat o trestný čin. Jinak máte pravdu. Kdyby přežil, určili by to až znalci. Takže se skutek odloží na kvalifikaci § dneska tuším že 140 - pachatel zemřel.

0 hlasů

Nepleť sem nějakou skutkovou podstatu z wiki..

0 hlasů

Tak jim poraďte,evidentně na to máte patent.Přebírat Zemanovy výrazy umíte taky dokonale,prostě člověk na svém místě.

1 hlas

Woe, ještě že nepřebírá slovní zásobu bolševického synka Tupohlávka.

3 hlasy

Nevím, co si s těmi imigranty počneme

0 hlasů

Coby , ke stavebnim technikum prijdou atomovy inzenyri - mame se lepe zijeme radostneji

0 hlasů

minulej tejden byla zabijacka v Londyne a Haagu.
tos byl zalezlej v banderistnu v dire a ani si neceknul -:)))))))

0 hlasů

Vždyť to říkám. Nerozumíte česky?

0 hlasů

Hotentót a rozumět česky? Ale no tak...

0 hlasů

Jak bývá zvykem, tak se na místo slejzají (slétají) různí funkconáři svšech stupňů aby udělovali svá moudra, názory a pletli se policajtům pod nohy. Na místo údajně míří i Zeman a Hamáček. Doufám že alespoň Hamáček nemá modrou knížku. Ještě neptrpělivě čekám vyjádření Andóra Šándora z pěchotního učiliště ve Vyškově.

2 hlasy

Je nechutné, jak se kdekterý politik chce nějakým komentářem zviditelňovat, např- senátor Fischer, který s tím nemá vůbec nic společného.

1 hlas

Jj. slyšel jsem v TV i výstup bývalého šéfa spec.jednotky vojenské policie SOGu. Jednotky která po fopá v Afghanistánu byla rozehnána.

1 hlas

Jasně, ale co SOG předtím v Afu dokázal, už nevíte, co?

0 hlasů

Právě že to vím, z rozpočtu pro Afghánistán si např. koupili podvodní skútr. To co se dělo za tu krátkou dobu jejich mise nechci rozvádět.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.