Muže rozdrtil lis na odpad, když přespával v kontejneru

Domácí
3. 8. 2012 09:57
Poslední dobou se množí případy, kdy dochází k zraněním či úmrtím v souvislosti s kontejnery na odpadky (ilustrační foto).
Poslední dobou se množí případy, kdy dochází k zraněním či úmrtím v souvislosti s kontejnery na odpadky (ilustrační foto).

Ve třídírně odpadu v Chrášťanech u Prahy bylo ráno nalezeno tělo třiačtyřicetiletého muže. Zřejmě ho rozdrtil lis na odpad, když přespával v jednom z kontejnerů, řekla mluvčí středočeské policie Soňa Budská. Přesnou příčinu úmrtí určí nařízená pitva.

"Velmi pravděpodobně se jedná o bezdomovce. Zřejmě si ustlal v kontejneru na papír a lis ho rozmačkal. Odpad byl do Chrášťan přivezen z místa, které leží v Praze na pravém břehu Vltavy," řekla mluvčí s tím, že muž měl u sebe i doklady a policie tak zná jeho totožnost.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Vrchní soud potvrdil předání extremistky Liebichové z ČR do Německa

Domácí
7. 7. 2026

Le Penová po verdiktu odvolacího soudu řekla, že hodlá kandidovat na prezidentku

Domácí
7. 7. 2026
S velkým požárem pole bojují odpoledne desítky profesionálních i dobrovolných hasičů nedaleko Kšic na Tachovsku. Pole hoří na ploše přibližně 12 hektarů. Velitel zásahu si vzhledem k rozsahu vyžádal vyhlášení třetího ze čtyř stupňů požárního poplachu. Zhruba po 40 minutách se hasičům podařilo požár lokalizovat, takže se dál nešíří.

Hasiči na Tachovsku bojovali s požárem pole na přibližně 12 hektarech plochy

Domácí
7. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ