Muži z Karvinska hrozí za výrobu marihuany až deset let vězení

Domácí
3. 4. 2019 09:25
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Až deset let vězení hrozí šestatřicetiletému muži z Karvinska, který podle policie od loňského listopadu usušil nejméně tři kilogramy marihuany. Sestrojil si takzvanou indoorovou pěstírnu konopí setého, drogu prý měl jen pro sebe. Sdělila to policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

"Zakázanou látku, podle svých slov, neprodával. Pěstoval si ji pro své potřeby. Nicméně důvodně podezřelý omamnou a psychotropní látku pěstoval s vědomím, že se jedná o zakázanou látku, a to ve značném rozsahu," uvedla Viačková.

Muž byl podle ní v minulosti už jednou pravomocně odsouzený.

Autor: ČTK Foto: , www.pixabay.com/7raysmarketing

Další čtení

ilustrační obrázek

Extrémní horka na obzoru: Víkend přinese teploty blížící se 40 stupňům, večer přijdou bouřky

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Legendární pražská čistírna slaví jubileum. Plánuje se vzdělávací centrum i návrat historického komiksu

Domácí
25. 6. 2026
obžalovaní, Krajský soud v Olomouci, 15. září 2025

Soud potvrdil vězení pro čtveřici za pojistný podvod s vilou v Moravičanech

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ