Piráti
Na čelných místech strany se změny nekonají

12.01.2020 07:50

Piráti v sobotu v Ostravě na svém celostátním fóru zvolili nové vedení strany. Předsedou se na další dva roky znovu stal Ivan Bartoš, který měl dva protikandidáty. Do druhého kola volby postoupil i místopředseda Sněmovny Vojtěch Pikal, který ale následně z volby odstoupil. Posléze se stal místopředsedou strany. Třetí kandidát, poslanec Mikuláš Ferjenčík, se do druhého kola volby předsedy nedostal.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 12.01.2020 10:39

  Český byznys s uprchlíky. Tajná spolupráce Milionu chvilek s Piráty...

 • Milan SCHMID (1 hlas) 12.01.2020 14:58

  ZHULENI ZAŠKODNICI NEBO KDOTO JE ŽE UDAVÁ BABIŠE ???V září 2017...

 • Emanuel Bacigala (1 hlas) 12.01.2020 11:14

  Piráti do Strakovky hlavním vchodem! Rudí starci Babiš (ANO),...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 12.01.2020 10:39

  Spodina má sraz: Piráti se sejdou a sjedou v Ostravě. Extremisté...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jasně je vidět, že Bartoš daleko převyšuje své kolegy.Ovšem jeho
zlostné a přehnané výroky, mířené na jeho příznivce, už poškozují
image strany, což vidí členové i vedení hodně za hranou, např :
„Premiér hamižně syslí peníze nás občanů, ignoruje platné zákony
nařízení. Porušil veškeré limity“ atd.. „Stát je vedený nýmandsky“ .
Chce-li takovou ubohou demagogii udržet nadále své voliče, dost
podceňuje jejich IQ. Zatím mají klapky na očích a jsou ještě hodně
zabarikádovaní ve svém „pirátském“ pevném názoru. S tím nemůže
počítat napořád,neboť jeho voliči mají vyšší vzdělání,živí se hlavou.
Sice nečtou alternativní zpravodaj. weby, jen Aktuálně, to ještě
neznamená,že jsou hloupí a občas nepřemýšlejí.Za 2 roky se Bartoš
vidí v ministerském křesle,nejspíš to vnitra, neboť Piráti jsou takoví
„policajti“české politiky.Občanům se tím znechutili, svými udáními.
Navíc tím Piráti, svoji dobrodružnou politikou, už poškodili Česko,
finančně (miliardy,co se vrátí do Bruselu) i zhoršenou pověstí státu.
Další voliče nezískají, obzvláště ty co mají jisté zkušenosti, prostý
selský rozum, porovnají si: Užvaněný Bartoš nebo pracovitý Babiš?

0 hlasů

ZHULENI ZAŠKODNICI NEBO KDOTO JE ŽE UDAVÁ BABIŠE ???V září 2017 provedla Evropská komise (EK) auditní šetření, které mělo prověřit nastavení administrativních a kontrolních postupů pro přímé platby a vybraná opatření Programu rozvoje venkova. Bylo to v době, kdy byl 11. předsedou vlády České republiky sociální demokrat Bohuslav Sobotka a zemědělství řídil přerovský rodák Marian Jurečka z KDU-ČSL. V prosinci téhož roku vydala Komise předběžnou zprávu, ve které konstatovala nedostatky v kontrolním systému některých podmínek.
Jednalo se například o několik zjištění technického charakteru: kontroly takzvaného greeningu, administrativní lhůty při podávání žádostí nebo evidování typů zemědělských pozemků. Zásadním zjištěním byl údajný nedostatek v kontrole podmínky aktivního zemědělce. Charakteristiku tohoto pojmu vysvětlíme později, bude důležitá.

Česká republika podle EK pochybila v tom, že podmínku aktivního zemědělce kontroluje pouze ve vazbě na žadatele, tedy na IČO, ale ne ve vazbě na majetkovou a personální provázanost na další subjekty a jejich ekonomické činnosti.


Ing. Marian Jurečka
KDU-ČSL
poslanec


Mgr. Bohuslav Sobotka
ČSSD

Právě proti tomuto nařízení, které není zakotveno v legislativě republiky, se ozývá nejvíce odborných hlasů. „Nedává to totiž smysl,“ uvedl jeden z našich zdrojů. Také on dostane svůj prostor.

Ale zpět k Bruselu. EK tedy navrhla sankci za pochybení ve výši 10 procent z přímých plateb a 5 procent z dotčených plateb PRV, což za auditované období odpovídá částce zhruba 7,5 miliardy korun. Návazně na předběžnou zprávu poskytly české orgány vysvětlení a důkazy k provádění dostatečných kontrolních postupů a v červenci 2018 proběhlo bilaterální jednání. V průběhu 2. pololetí 2018 a části roku 2019 pak české orgány doplňovaly další požadované informace a podklady. Zdůrazněme, že to už vládu nad ČR třímá Andrej Babiš.

Až do této chvíle byla situace pro Česko celkem vážná. Jenomže přišel prosinec 2019, „kdy vydala EK závěrečnou zprávu, ve které snižuje původní výši sankce na přibližně 1,125 miliardy korun. I přesto EK na svém zjištění u podmínky aktivního zemědělce trvá," uvádí citované podklady, které máme k dispozici.

Psali jsme:
Nic vracet nebudeme! Dostálová pro PL jasně o auditu. A nepříjemná věc o vládě
Logicky tedy můžeme konstatovat, že přes pravidelnou kritiku Babišova údajného dotačního podnikání to byl právě on, respektive jeho vláda, která dokázala argumentací a fakty snížit unijní sankce o téměř 6,5 miliardy korun.

Závěr EK o povinnosti kontrolovat propojenost žadatelů s ostatními subjekty však Česká republika, což se veřejně nevědělo, logicky odmítá. „Považujeme jej za výklad nad rámec legislativy. Naše kontroly zcela naplňovaly ustanovení předpisů, tedy sledovaly stanovené ekonomické aktivity (jako například provozování sportovních areálů nebo služby v nemovitostech), a u těchto subjektů pak byl kontrolován podíl příjmů ze zemědělství oproti ostatním činnostem. Sledování propojenosti není pro podmínku aktivního zemědělce stanoveno v žádném z právních předpisů.“

1 hlas

Tyhle námořní lupiče a vrahy - naštěstí - v očích řady lidí velice diskredituje jejich vstřícný přístup k přijímání migrujících slimáků a tedy splnění rozkazu Evropské unie, která nám kvůli tomu permanentně vyhrožuje.

0 hlasů

Piráti do Strakovky hlavním vchodem!

Rudí starci Babiš (ANO), Faltýnek (ANO), Válková (ANO) do důchodu.

1 hlas

S 10 procenty to bude těžko a lidé ,kteři jsou mimo realitu zustanou mimo dění. nepotřebujeme práskáče a vlez do zadku děmentní špinu Havlovu nebo Drahošovu vylízanou makovici...

0 hlasů

Český byznys s uprchlíky. Tajná spolupráce Milionu chvilek s Piráty na přijímání uprchlíků!

Článek: Migrace je pro byznys jednoznačně prospěšná Petra Skočdopole, kterou na svých www stránkách zveřejnila česká neziskovka OPU (Organizace pro pomoc uprchlíkům) jednoznačně dokládá, o co při „Migraci uprchlíků do Evropy“ ve skutečnosti strůjcům migrace do Evropy jde – o příliv levné pracovní síly, která by elitám přinášela zisky! Neziskovka OPU je přitom placená dotacemi z Vašich daní. A to se prosím neziskovka OPU zúčastnila 25.11.2019 Berlínské konference , která skončila usnesením na uzákonění povinnosti všech zemí EU přijímat uprchlíky bez omezení!
Navíc by plná aplikace usnesení této konference do Evropského práva znamenala zrušení Benešových dekretů! Čelnou pracovnicí této neziskovky OPU je přitom místopředsedkyně Pirátů, poslankyně Parlamentu ČR, sestra Piráta poslance Ferjenčíka, kamarádka a spolupracovnice zakladatele Milionu chvilek Benjamina Rolla – Olga Richterová (foto). A ta samozřejmě podporuje přijímání uprchlíků do ČR !

Tento článek o Olze Richterové časopisu Nota Bene je důležitým důkazem o propojení Milionu chvilek s Piráty a jejich vzájemnou letitou podporou při prosazování volného přístupu všech uprchlíků na území EU a ČR. V časopisu Nota Bene vyšel i článek o bratru Richterové pirátovi, poslancovi Mikuláši Ferjenčíkovi (foto) Redaktorem časopisu Nota Bene je přitom Benjamin Roll, místopředseda Milionu chvilek! A ten ve své reportáži popsal svoji účast na demonstracích na podporu přijímání uprchlíků v roce 2015, tedy při velké imigrační krizi v roce 2015!

Těchto demonstrací se společně účastnili jak zakladatelé Milion chvilek – Roll a Minář, tak Piráti Ivan Bartoš (předseda), Richterová a Ferjenčík, tak Manipulátoři.cz Cemper a Nutil! Až úsměvně potom působí skutečnosti, že Ferjenčík navrhuje Nutila (kámoš bývalého šéfa EU komise Junkera) na státní vyznamenání! Cemper popírá účast dua Minář a Roll na demonstracích za uprchlíky a jejich spojitost s uprchlíky, a přitom tu demonstraci Sám organizoval!!
Ovšem začne Vás mrazit, když zjistíte (díl 196) že Hříbova (pražský primátor, Pirát) komanda napadají hospodské, protože ti chtěli pronajímat své sály, konkurenčním „rebelsky“ pravicově orientovaným myslitelům, a že Pirát Peksa (díly 177, 193, 194) najímá sudetoněmeckou odpůrkyni Benešových dokumentů, předsedkyni kontrolního výboru Evropského parlamentu, aby přijela 27. února do Prahy zúčtovat s Babišem, a zakazuje na její jednání přístup „nežádoucím“ novinářům, tedy, těm, co nepíši proti Babišovi, a naopak zve „nezávislého“ nejvyššího státního „vyšetřovatele“ Zemana! To už je zřejmé spiknutí proti republice!

A hlavně pohrdání svobodou slova a demokracií! Tyto „Pirátsko – Chvilkařské“ společné manévry proti politické konkurenci se vymykají „západní-euroatlantické-demokratické kultuře“ a spíše připomínají „řádění hitlerovských SA ve třicátých letech.“ Společným jmenovatelem obou typů operací, je šíření nenávisti a hlavně strachu mezi „mlčíci většinou populace“ a zastrašování politických oponentů! Přesně tak, jak učil „Jáhen ze Sudet“ Milion chvilek v Holostřevech!

K tomu dodám, že pirát Bartoš si pochvaluje, jak se strana rozrůstá a že pomýšlí na křesla ve vládě. Už ten název „politické strany“ Piráti mluví za vše. Piráti přece kradli, loupili a zabíjeli.

https://tadesco.org/cesky-byznys-s-uprchliky-tajna-spoluprace-milionu-chvilek-s-piraty-na-prijimani-uprchliku/

2 hlasy

Spodina má sraz: Piráti se sejdou a sjedou v Ostravě. Extremisté bořící starý svět. O 163 % více přepadení. Tam, kde se zbytek kavárny ještě stydí. Bude mít URNA pohotovost? Trockisté, zloději, vrazi a následovníci

Bez masky
Dnešní piráti, jejichž česká divize se bude v Ostravě radit, jak uchopit moc v naší zemi, jsou součástí nadnárodní pirátské korporace placené a zřizované jako „mládežnický předvoj“ fanatických neomarxistů. Piráti nemají žádné morální zábrany a působí jako urychlovač globálních změn. Tradiční strany a na ně navázaná média nejsou schopny se dostatečně vymanit ze hry na demokracii a politických kořenů, ze kterých vyrostly, které jim často neumožňují takový tah na branku při boření starého světa, jako mají právě Piráti. Ti se nějakým „morálním haraburdím“ nemusejí vůbec zabývat.

Předmětem jejich destrukce je starý svět, jehož základním ochranným valem bylo křesťanství: to je prý třeba vytrhat i s kořeny. Piráti jsou ve skutečnosti jen přebarvenými pokračovateli radikálních trockistických bojůvek. Snoubí se u nich neomarxistický zápal s dědictvím anarchistů a asociálů všeho druhu. Také oni jsou ponořeni do bludných okultních sfér, jež ospravedlní jakékoliv postupy proti „nepřátelům pokroku“. Tedy každému, kdo nesdílí jejich pohled na svět.

Proti „reakci“ dovoloval Trockij použít jakékoliv metody včetně fyzické likvidace. Mnoho obětí této šílené ideologie upálených v osobních automobilech, ukopaných k smrti současnými teroristickými eskadrami na čele s tzv. Antifou, jak jsme toho byli svědky v posledních letech na Západě, dostatečně ukazují, že jeho metody jsou tu zpět.

Není náhodou, že Ivan Bartoš předseda divize pirátské Internacionály dislokované na našem území (Piráti vznikli jako euro-strana a v jejich čele stojí muslim) se producíruje pod prapory těchto teroristických organizací, které jsou jeho trockistickému srdci blízké. Tam, kde se fialová ODS, KDU, TOP a STAN ještě trošku stydí před svými voliči přiznat, jakou politiku chtějí ve skutečnosti prosazovat, Piráti se k likvidaci tradičních hodnot hrdě hlásí. Mají to v genech od svých ideových předchůdců. Stejně jako oni nenávidí tradiční řád a milují anarchii. Proto se multikulturalismus a podpora migrace, staly jedním z hlavních programových pilířů, všech „odvelených jednotek“ pirátů v zemích EU.

Zničit Evropu
Byli to právě Piráti včetně těch „našich“, kteří v říjnu minulého roku navrhovali v tzv. Evropském parlamentu spolu se svými zelenými a liberálními spojenci rezoluci, která měla umožnit otevření evropských přístavů lodím pirátských neziskovek importujících migranty. Piráti a jejich spojenci požadovali evakuovat všechny migranty z Libye, zrušit libyjskou pobřežní stráž a vytvořit migrantské invazi všemožné legální cesty a humanitární koridory do Evropy.

Požadovali také zavést povinné kvóty k přerozdělování migrantů do zemí EU. Pro tuto metodu k urychlení afrikanizace a islamizace Evropy nakonec hlasovalo 288 poslanců. Tentokrát ještě naštěstí bylo o dva poslance proti více. Bruselský pirátský výsadek za ČR tvořený Mikulášem Peksou, Markem Kolajou a Markétou Gregorovou, který pro tuto rezoluci samozřejmě hlasoval, je vskutku exemplární ukázkou zrádců zájmů své vlastní země.

.....

https://www.protiproud.cz/politika/4860-spodina-ma-sraz-pirati-se-sejdou-a-sjedou-v-ostrave-extremiste-borici-stary-svet-o-163-vice-prepadeni-tam-kde-se-zbytek-kavarny-jeste-stydi-bude-mit-urna-pohotovost-trockiste-zlodeji-vrazi-a-nasledovnici.htm

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.