Koronavirus
Na koronavirus zemřeli v Česku další dva lidé, obětí je celkem jedenáct

28.03.2020 09:13 Aktualizováno 28.03. 19:59

V Česku v sobotu zemřeli další dva lidé s nemocí COVID-19, kterou způsobuje nový koronavirus. Počet obětí tak stoupl na 11. K sobotnímu odpoledni bylo potvrzeno 2541 nakažených, za dnešek jich tak zatím přibylo 146.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (8 hlasů) 28.03.2020 10:09

  Vše, co vláda dělá, je špatně. Zhruba v tomto smyslu nestále blekotá...

 • Jeroným Pražský b. (7 hlasů) 28.03.2020 11:10

  Německý smrade, rychle zpátky do Skopčácka vymýšlet záchodovou mísu...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 28.03.2020 19:37

  I NA POKRAJI SIL MUSÍ EVROPSKÉ STÁTY PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ...

 • Jeroným Pražský jr (4 hlasy) 28.03.2020 11:00

  Běž se vyměšovat jinam, ruská špíno.

 • karel ledvinka (3 hlasy) 28.03.2020 18:50

  podfukář a jidáš burešů má už na svědomí víc nemocných a mrtvých, než...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Evropské hodnoty v akci: Potřební nedostali nic. Začátek konce EU? Solidarita ve světle epidemie a invaze. Probuzení národních států. Suspendovat zdravý rozum umíme. Vydírání na hranicích zafungovalo

JUDITH BERGMAN popisuje, jak problémy s epidemií nové chřipky a vydírání EU tureckým prezidentem obnažily až na kost nesmyslnost udržování při životě tohoto byrokratického molocha

Po vypuknutí epidemie koronaviru se Italové dozvěděli důležitou věc, totiž že se ostatní členské země EU neřídí těmi báječnými hesly Evropské unie – a už vůbec ne ve všech pádech skloňovanou solidaritou.

Výsměch Itálii
EU se odvolává na zásadu solidarity, především pokud jde o přijímání migrantů: Během migrační krize v roce 2015 přidělil Brusel každé zemi pevnou kvótu imigrantů. V roce 2017 zažalovala EU u Soudního dvora Evropské unie Maďarsko, Polsko a Českou republiku kvůli jejich odmítnutí přijmout migranty. Koncem října 2019 prohlásil generální advokát, právní poradce Soudního dvora EU, že právo EU musí být dodržováno a že zásada solidarity EU "nutně někdy znamená sdílení společného břemene." Soudní dvůr EU o této kauze dosud nerozhodl, obvykle se však řídí doporučením generálního advokáta.

EU má dokonce zvláštní úřad - Koordinační středisko pro reakci na mimořádné situace (ERCC, Emergency Response Coordination Centre) - který funguje v rámci mechanismu civilní ochrany EU, a který pomáhá členským zemím EU i některým státům mimo EU při řešení krizí v souladu se "zásadou solidarity". Právě tento úřad požádala Itálie o pomoc, když se zemi vymkla z rukou epidemie - a nedostala nic. "Požádali jsme o dodávky zdravotnického vybavení a Evropská komise předala naši žádost členským zemím EU," řekl časopisu Foreign Policy italský vyslanec při EU Maurizio Massari. "Ovšem nedostali jsme nic."

Kromě toho Německo a Francie, přední členské státy EU navíc promptně zakázaly nebo omezily vývoz roušek, respirátorů a jiných ochranných prostředků. To vyvolalo opatrnou kritiku ze strany úředníků Evropské unie, jako je Stella Kyriakides, komisařka pro zdraví a bezpečnost potravin, která tomuto "motoru EU" bezvýsledně připomínala, že "solidarita je klíčová."

https://www.protiproud.cz/politika/5011-evropske-hodnoty-v-akci-potrebni-nedostali-nic-zacatek-konce-eu-solidarita-ve-svetle-epidemie-a-invaze-probuzeni-narodnich-statu-suspendovat-zdravy-rozum-umime-vydirani-na-hranicich-zafungovalo.htm

CZEXIT

0 hlasů

I NA POKRAJI SIL MUSÍ EVROPSKÉ STÁTY PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ VÝŠI

Je až neuvěřitelné, s jakou drzostí nám nyní Evropská komise nabízí část z našich odvedených peněz jako pomoc v nouzi. Pokud ovšem budeme hrát podle jejích pravidel.
Když začala koronavirová krize, Evropská unie se tvářila, že se vlastně nic neděje a když se tak budeme tvářit všichni, ani se vlastně nic dít nebude. Mezitím se však bohužel řada států souhrou více faktorů dostala téměř na hranu svých možností. Finančních, lékařských, lidských. Pochopily, že jedinou jejich nadějí na nějaké řešení jsou ony sami. Začaly zavádět omezující opatření, zavírat hranice a zpomalovat raketové šíření viru tak, jako se to bohužel děje nyní v Itálii nebo ve Španělsku. EU reagovala ústy Ursuly von der Leyen hlubokým nesouhlasem a div ne sankcemi. Pomoc nula.


Mezitím se EK zabývala věcmi jako je Evropský plán na obranu demokracie před hybridními hrozbami, což není nic jiného, než podpora tzv. „nezávislých“ médií. Na počátku března například ze společných peněz uvolnila 5,1milionu eur, které mají evropským médiím pomoci vyrovnat se se současnými problémy. Ano, toho března, kdy Itálie začínala zoufale volat o pomoc s dodávkami zdravotnického materiálu a toho března, kdy prý nebylo fér zavírat hranice. Toho března, kdy bylo nejdůležitější začít podporovat propagandu?

Těžko říct, jaké jsou skutečné záměry Evropské komise. Vypadá to, že současnou krizi hodlá využít k ještě většímu tlaku a vydírání států a jejich ekonomik stran prosazení „zelených údělů“ a dalších plánovaných transformací, genderových nesmyslů a nesmyslů jdoucích proti zdravému rozumu vůbec. Ale rozhodně není jejím záměrem postiženým státům skutečně pomáhat. Státům, které potřebují své peníze na to, aby mohly zabránit krachům domácích firem, firem a lidí, kteří mohou do budoucna zásadně pomoci zabezpečit jeho chod v podobně krizových situacích.

Pokud by Evropská komise chtěla skutečně pomáhat, nechala by tyto odvody, byť třeba dočasně tam, kde jsou nejvíc potřeba. Místo toho už je Brusel nechce na in-time, ale zálohově. Platilo se měsíčně, teď premiér Babiš přiznal, že jsme museli zaplatit běžný měsíc + následující měsíc zálohově!!! Nenechávejme se vydírat a nechejme si naše tady vydělané peníze pro naše podniky a naše lidi. Rozhodně v dobách jako je tato. Těch, co od nás odchází do zahraničí je i tak víc než dost.

https://pravyprostor.cz/i-na-pokraji-sil-musi-evropske-staty-platit-vypalne-bruselu-v-plne-vysi/

CZEXIT

4 hlasy

I NA POKRAJI SIL MUSÍ FRANTA KOCOUREK PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ VÝŠI 🤡

0 hlasů

Ty vase romany by se daly zfilmovat, hledal bych odbytiste u tvurcu typu ulice, ordinace atp. zisk a odbyt zarucen. jestli to neberete sam tak to ctrl+c nejakymu "tvurci" pastnu a vydelam sam, mam vas souhlas??

1 hlas

Nedaly, jsou to jenom vybraný kompilace, tapety. Franta Kocourek je zoufalá existence z klecového chovu.

0 hlasů

Tož jednu moravskú "po papuli" by ti totok určitě prospělo hňupe...

0 hlasů

podfukář a jidáš burešů má už na svědomí víc nemocných a mrtvých, než padákový smrtihlav.nemehlo neumětelské.

3 hlasy

Dementní špina čurácka Havlova orangutaní zlodějská a jeho bilance 2 biliony šmejda a zmetka křivého. Elita zlodějská a práskač Karel Sabina-Emanuel Moravec! A taky orlické vraždy dementní hlavy a vymaštěnce a křiváka zrůdného!

1 hlas

VYKOPEJME toho nekňubu bureša, není schopen.které země si zatím NEJLÉPE poradily s epidemií?a mají vysoký počet starců?korea a japonsko.volte okamůru,ten to všechno zvládne.

1 hlas

.. prý okamŮru ... rofl

0 hlasů

Výměna vychcánka za blbce. 😮

0 hlasů

Příjde Kalousek elita zlodějská 35 milard a spolu s dementním šulinem pomošem Havlem notorickým chudákem a největší ničema 20 století jako spartakiadní vrah a chudák z jedličkova ustava špina křivá fekální!

1 hlas

V celém státě nemůže jít nikdo k holiči. Jak ten národ bude vypadat?!
Navrhuji řešení. Povinně nakazit přechny příznivce přísných opatření. Tím by ztratili zájem na přísných opatřeních. A mimořádný stav by se mohl už v pondělí zrušit. Do sauny potřebujeme jít, k holiči, pro vadnou součástku k vodovodu. Brýle proti slunku potřebuju.

1 hlas

:)) jsu zvedav za jak dlouho nebudu k poznani. Rekl jsem si ze se po dobu krize neoholim a neostriham, na truc.

2 hlasy

Potřebuje umřít a první pujdeš ty a pak Kalousek a ta zlodějská pakáž Žantovský a dále Hrušinský a Kocáb a práskač Horáček!

2 hlasy

Vy staří bolševici, máte hledět Slunku vstříc! Žádný brejle. To by tak hrálo...roušky a brejle...aby vás nikdo nepoznal!?

1 hlas

A ještě staří práskači STB jako dementní šulin Havel alias Karel Sabinna-Emanuel Moravec špina lisdká a zrůda zlodějská orangutaní 2 bilionů!

2 hlasy

Nechme už arogantní a a neschopné lidi co jen žvaní na pokoji §§ONI SE NEZMĚNI !!Aby bylo všem jasné !!!TI CO POUŽÍVAJÍ RESPIRÁTOR NEBO ROUŠKU Z VÝFUKEM NEBOLI S VENTILEM A JSOU NAKAŽENÍ TAK TUTO NEMOC ŠÍŘÍ ASI DÁLE !!!!! ???? RADĚJI SE TĚMTO LIDEM VYHÝBEJTE TO VÁM RADÍ VIDLÁCI !!!!

2 hlasy

jj jako lizari z italie, ale hlavne ze maji respirator. taky jsem na to cucel, curamedan jeden

0 hlasů

A co se vám tak stane strašného, když vás nakazí? No bóže.
Já bych všechny ty lidi, co šíří proamerickou propagandu o zákeřnosti viru, dal povinně nakazit. A jak by byli nakažení, přidali by se na stranu odpůrců ochranných opatření. Anebo by zemřeli. Vyber si.

1 hlas

""A co se vám tak stane strašného, když vás nakazí? No bóže.
Já bych všechny ty lidi, co šíří proaruskocinskou propagandu o zákeřnosti viru, dal povinně nakazit. A jak by byli nakažení, přidali by se na stranu odpůrců ochranných opatření. Anebo by zemřeli. Vyber si. ""

ha ha.. traktorova ochrana je to nejlepsi :)))

0 hlasů

Nechme už arogantní a a neschopné lidi co jen žvaní na pokoji §§ONI SE NEZMĚNI !!Aby bylo všem jasné !!!TI CO POUŽÍVAJÍ RESPIRÁTOR NEBO ROUŠKU Z VÝFUKEM NEBOLI S VENTILEM A JSOU NAKAŽENÍ TAK TUTO NEMOC ŠÍŘÍ ASI DÁLE !!!!! ???? RADĚJI SE TĚMTO LIDEM VYHÝBEJTE TO VÁM RADÍ VIDLÁCI !!!!

0 hlasů

Nažeňtě tých ludí do práce! V Číně jsou úspěšní. Jak to dělají? Zatajovat mrtvé a všici dělat!

1 hlas

A co asi tak BURESovska vlada hlasa. Hlavne chodte do prace a jinak nic nesmis. TOTALITA, makat makat chrnet makat, nic vic, zakaz vseho, makat dom spat makat dom spat...

1 hlas

Až žije doba temna s dementní šulinem čuráckým Havlem práskačem STB Karlem Sabinou žabou čuráckou a vymaštěnec s dutou hlavou!

1 hlas

Vše, co vláda dělá, je špatně. Zhruba v tomto smyslu nestále blekotá padákový smrtonoš Kalousek a ten USáky řízený bolševicko lampasácký seladon, takzvaný generál Pavel. Rád bych věděl, jak by to sami zvládali ? Zejména, když je Kalousek už před polednem nasáklý jako houba a skoro nemůže chodit, o té chodící lampasácké parfumerii nemluvě.

8 hlasů

Lepší by byl kriminálník Kalousek a šulin Havel špina křivá a slepičí mozek! Chudáci zločinci a ničemové! Ostuda kriminálnící a vykradení vojaci a 35 miliard dalších co ničema Kalousek pokradl!

3 hlasy

Běž se vyměšovat jinam, ruská špíno.

4 hlasy

Německý smrade, rychle zpátky do Skopčácka vymýšlet záchodovou mísu pro třetí pohlaví a krmítka pro netopýry.

7 hlasů

Nachcal jsi si do pliny, rudy dedecku?

1 hlas

Jestli ten počet(či podíl) nakažených Amíků nebude odrazem vyššího provádění testů. V ČR se testovalo minimálně, postupně jejich vyšším prováděním logicky se také zvyšuje zjištěných nákaz.

3 hlasy

V Rakousku, velkém jako Česko, testují 15 tis.lidí denně, u nás donedávna 2000, teď asi 4000

2 hlasy

Vsak proto nam furt propagandisticky bures rika jak jsme nejlepsi na svete :)))

2 hlasy

At žije dementní šulin čurácký největší ničema 20 a spartakiadní vrah! A špina Havlova odporná orangutaní!

0 hlasů

Po zničení živnostníků, začal ničit penzisty v domovech důchodců (asi aby ušetřil na penzích) a jsem zvědav, zda kromě chození do práce, budeme ještě někdy smět vyjít z domu.

3 hlasy

jj, par lidi uz vidi ,ale uz to zkousi i v jinych statech a ("ANO" bude hur).

0 hlasů

Kalousek by nechal všechny umřit a vykradl by zase vojaky plus zase akcionáře by vytumneloval. Dementní šulin jako ikona kriminální a zlodějské se slepičím mozkem šulin křiví Have. At žije nula a buran odporný!

2 hlasy

blablabla

0 hlasů

Lepší byl jen dementní šulin Havel špina zlodějská a orangutaní! A špina lidská zlodějska a práskač STB Karel sabina-Emanuel Moravec! At žijou elity zlodějské!

2 hlasy

blablabla

0 hlasů

Dementní šulin čurácký Havel špina křivá orangutaní a práskač STB chudák křivý. At žijí zloději a ikony zlodějské!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.