Na Orlickoústecku bourala na sněhu sanitka, zdravotník se zranil

Domácí
14. 4. 2011 10:10
Sanitka se pravděpodobně dostala na sněhu do smyku (ilustrační foto).
Sanitka se pravděpodobně dostala na sněhu do smyku (ilustrační foto).

Mezi Červenou Vodou a Jablonným nad Orlicí havarovala ve čtvrtek ráno sanitka. Vozidlo se na kluzké silnici převrátilo se na bok. Jeden člověk z posádky byl při nehodě lehce zraněn, řekla mluvčí orlickoústecké policie Iveta Lehká.

"Řidič zřejmě na zasněžené vozovce dostal smyk," uvedla Lehká.

Sanita mířila k pacientovi, kromě zdravotníků v ní jiné osoby nebyly. Vůz musí vyprostit hasiči, provoz na úseku ze Suchého vrchu do Jablonného řídí policie.

Autor: ČTK Foto: Tomáš Nosil

Další čtení

Dvě děti zůstaly v Praze v zamčeném autě, jejich matka si odběhla nakoupit

Domácí
27. 6. 2026

Volby se podle očekávání uskuteční 9. a 10. října, o vyhlášení rozhodl prezident

Domácí
26. 6. 2026

Ostravský soud propustil karvinského primátora Wolfa, návrhu na vazbu nevyhověl

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ