Na Orlickoústecku bourala na sněhu sanitka, zdravotník se zranil

Domácí
14. 4. 2011 10:10
Sanitka se pravděpodobně dostala na sněhu do smyku (ilustrační foto).
Sanitka se pravděpodobně dostala na sněhu do smyku (ilustrační foto).

Mezi Červenou Vodou a Jablonným nad Orlicí havarovala ve čtvrtek ráno sanitka. Vozidlo se na kluzké silnici převrátilo se na bok. Jeden člověk z posádky byl při nehodě lehce zraněn, řekla mluvčí orlickoústecké policie Iveta Lehká.

"Řidič zřejmě na zasněžené vozovce dostal smyk," uvedla Lehká.

Sanita mířila k pacientovi, kromě zdravotníků v ní jiné osoby nebyly. Vůz musí vyprostit hasiči, provoz na úseku ze Suchého vrchu do Jablonného řídí policie.

Autor: ČTK Foto: Tomáš Nosil

Další čtení

Emily McLaughlinová, na snímku z 5. února 2024

Český ministr spravedlnosti a velvyslankyně Kanady podepsali smlouvu o vydávání

Domácí
23. 6. 2026
Petra Lastovecká

Kárný senát zrušil výtku Lastovecké kvůli rozhovoru o bitcoinové kauze

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační foto

Pražský hrad zůstal loni nejnavštěvovanějším místem v ČR, uvádí CzechTourism

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ