COVID-19
Nakažených je v ČR 3869 lidí, denní nárůst se zmenšil

03.04.2020 07:05 Aktualizováno 03.04. 09:09

Počet lidí v Česku vyléčených z nemoci COVID-19 způsobované koronavirem stoupl proti čtvrtečnímu večeru o čtyři na 71. Množství zemřelých lidí nakažených koronavirem vzrostlo o dva na 46.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • jadoles nepojedu (6 hlasů) 03.04.2020 11:32

  Že jsem tak smělej,když víte všechno líp,proč ještě nevelíte nějakému...

 • Vlastimil Machura (5 hlasů) 03.04.2020 10:20

  Babiš někdy říkal pravdu ? 😮

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 03.04.2020 18:33

  PANE BABIŠI, ŘEKNĚTE BRUSELU: ČEŠI SE SPOJILI NEJEN PROTI CORONAVIRU ...

 • - - (2 hlasy) 03.04.2020 21:04

  Odkdy komoušovi leží na srdci osud obyvatel západní Evropy?

 • Henex (2 hlasy) 03.04.2020 17:15

  Ať žije Havel, nejlepší prezident, co kdy tato země měla...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

FRANTA KOCOUREK JE RUSKÁ SPOJKA. Jednou si ho najdeme.

0 hlasů

Lidé v Itálii pálí vlajky Evropské unie a ulicemi italských měst zní ruská hymna + VIDEO

https://ac24.cz/-/lide-v-italii-pali-vlajky-evropske-unie-a-ulicemi-italskych-mest-zni-ruska-hymna?redirect=%2F

0 hlasů

VŠICHNI EUROBOLŠEVICI NENÁVIDÍ ČECHY A ČESKO A CHTĚJÍ Z ČR UDĚLAT 17.TOU SPOLKOVOU - GERMÁNSKO-MUSLIMSKOU ZEMI.
A PROTI TOMU SE MUSÍME BRÁNIT.

LIDI, KAŽDÝ Z TĚCH WEBŮ, POSKYTUJE INFORMACE, KTERÉ VÁM SRA.ČKOMETY PLACENÉ BRUSELEM CHTĚJÍ ZATAJIT!!!!!
PROSÍM CHODTĚ PRAVIDELNĚ NA VŠECHNY TYTO WEBY PRO CELKOVÝ OBRAZ DĚNÍ VE SVĚTĚ.
NEBO CHCETE BÝT JEN ČUČÍCÍ OVCE, KRMENÉ TÍM CO "ONI" CHTĚJÍ A CO "JIM" VYHOVUJE?

novarepublika.cz
vlasteneckenoviny.cz
pravyprostor.cz
sputniknews.com
protiproud.cz
prvnizpravy.cz
parlamentnilisty.cz
ceskoaktualne.cz
svobodnenoviny.eu
outsidermedia.cz
aeronet.cz
tadesco.cz
nwoo.org
zvedavec.org
tydenikobcanskepravo.cz
ac24.cz
bezpolitickekorektnosti.cz

CZEXIT

1 hlas

Eurodotace pro „nezávislá média“ v době koronakrize? Tomáš Vyoral už tuší, jaký obsah pak vypustí

výběr z článku:
...
Jak vlastně zjistíme, která média jsou ta skutečně nezávislá?

To by mě taky zajímalo. To je ale otázka na paní eurosvazačku, pardon eurokomisařku. Rovněž by mě zajímalo, zda tato média budou nezávislá i poté, co obdrží dotaci z Brusele. Jelikož nemalá část těchto socialistických dotací je tu méně, tu více takovou legalizovanou korupcí.

Pokud vím, tak na každé superdůležité cyklostezce uprostřed města a na každé druhé rozhledně, bez níž si náš život už ani nedokážu představit – na které se „štědře“ podílela EU tak, že její soudruzi přerozdělili peníze občanů, z nichž si navíc část nechali pro svá korýtka – září modrý obdélník s dvanácti pentagramy a s hrdým nápisem ve smyslu „projekt byl financován za podpory EU“.

Analogicky, ona sponzorovaná „nezávislá“ média to pak zcela logicky s kritikou svého chlebodárce nebudou úplně přehánět. Ba naopak.

Stačí se podívat na Českou televizi – která je českou často jen proto, že vysílá v češtině – která má blahosklonně od EU povoleno vybírat koncesionářské poplatky, jen když drží uvědomělý prounijní úhel pohledu. Dovolím se odvolat na citaci tehdejšího člena Rady ČT Jankovce, který měl uvést, že „ČT má určený úhel pohledu“, a to „na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení­“. Přeloženo do srozumitelné češtiny, musí jít na ruku unijní propagandě.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Eurodotace-pro-nezavisla-media-v-dobe-koronakrize-Tomas-Vyoral-uz-tusi-jaky-obsah-pak-vypusti-619348

CZEXIT

0 hlasů

upřesnění - koromavirus šíří hygienici.

Exprimátor Prahy Bém má koronavirus. Hygienici ho odmítli otestovat, nákazu mu potvrdila soukromá laboratoř
Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/exprimator-prahy-pavel-bem-je-v-domaci-karantene-mel-pozitivni-test-na-novy-koronavirus.A200403_091549_ln_domov_ele?zdroj=vybava_recombee

0 hlasů

Na
https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/pavel-bem-se-nakazil-nemoci-covid-9_541716.html

se píše, že nějací zdravotníci, kteří mají provádět testy na koronavir, je provádějí omezeně a koronavir šíří
Pokud TIHLE zdravotníci budou šířit koronavir, tak tady bude stále a víc nakažených a mrtvžch
Hamáček jako ministr vnitra, Vojtěch jako ministr zdravotnictví a Babiš tomuto vědomému šíření korovaviru nebrání
===========
Na
Zdroj:

https://www.lidovky.cz/svet/japonsky-region-ignoroval-narizeni-vlady-a-porazil-koronavirus-ted-je-vzorem-pro-ostatni.A200323_141556_ln_zahrani
ci_mha?&recommendationId=00000000-0000-5000-8000-0 - 00000000000&&recommendationId=00000000-0000-5000-8 - 000-000000000000

se píše, jak de provádí testování v nějakém regionu v Japonsku, kde koronavir odstranili

0 hlasů

Prymula Hamaček a Babiš maji slušnou podporu--80-70 -50--na konci je režiser milionu chvilek jisty Kalousek

1 hlas

Ani místopředsedkyně EK komisařka Věra Jourová si ve shonu důležité práce se starostmi o chybné dotace pro ČR, genders problémy, sexismus a podobné euronesmysly si zřejmě vůbec nevšimla, že v západní Evropě umírají stovky občanů na vir COVID-19,

https://www.prvnizpravy.cz/sloupky/respekt-odhalil-svou-tvar-v-cele-sve-krase/

0 hlasů

Odkdy komoušovi leží na srdci osud obyvatel západní Evropy?

2 hlasy

v této krizi BUREŠ absolutně NEOBSTÁL.volit ho mohou pouze slováci v Česku a semiti rasističtí židi.fiala,filip,kalous,bartoš&spol.je jen banda VITACU,po většině židů.zbývá только náš Moravák t.okamůra.

1 hlas

Obstálna rozdil od předchozích jako byl Kalousek nebo dementní šulin Havel po nichž zůstali jen dluhy co bude platit jako plazmu 20 miliard kíky vymaštěne duté rezavé makovice Havla špiny!

0 hlasů

PANE BABIŠI, ŘEKNĚTE BRUSELU: ČEŠI SE SPOJILI NEJEN PROTI CORONAVIRU

Česká republika povstala a spojila se v boji proti coronaviru. České firmy vyrábějí roušky, respirátory, pomůcky a komponenty. A Brusel mlčí. EU je mrtvá a v některých zemích lidé začali pálit její vlajky.

Prokázali jsme, že jsme silný a soudržný národ. Lék Remdesvir, který lidem, napadeným coronavirem pomáhá byl vyvinutý americkou společností Gilead Sciences v čele s Čechem T. Cihlářem. ČVUT začalo vyrábět účinný respirátor, mnohé firmy tisknou na 3D tiskárnách chybějící komponenty ke zdravotním pomůckám. Integrovaná vietnamská komunita nastartovala sbírky finančních prostředků na nákup přístrojů pro mimotělní oběh a okysličení krve. Skupina IT specialistů COVID19CZ pomáhá v boji s koronavirem – buduje callcentrum, schopné zvládat extrémní nápor, kterému v současné době čelí podpůrné telefonní linky. Spolupracuje s českými callcentry, která IT dobrovolníkům poskytla část svých kapacit.

Lékařka Soňa Peková vyvinula a poskytla jednodušší test na koronavirus zdarma. Společnost Expira.cz prostřednictvím internetu zprostředkovává prodej a nákup přebytečných zásob. Palírna U Zeleného stromu dodává nemocnicím i ostatním zájemcům líh pro výrobu dezinfekce. Prusa Research dodává nemocnicím a zdravotníkům na 3D tiskárnách vyrobené ochranné štíty. Společnost Adler má na cestě do ČR jeden milion kusů respirátorů kategorie FFP3 a dohodla dovoz dalších pěti milionů kusů. Společnost Školství s.r.o., provozující nový systém moji spolužáci pro absolventy škol, operativně spouští systém, který může po registraci propojit školu se svými třídami a žáky.

Doslova „na koleně“ vzniklo video v angličtině jako kampaň pro plošné nošení roušek, které převzala světová media. Tomáš Čupr spustil službu nákup bezpečně . Technická univerzita v Liberci spustila výrobu látek z nanovláken pro šití roušek třídy FFP3. Společnost Sciencemag roušky vyrábí. Brněnská společnost Respilon zaměřující se na výrobu roušek z nanovláken, během několika týdnů dodá na trh masky s nanovláknem. Firma Batist Medical z Červeného Kostelce na Náchodsku zahájila výrobu nových roušek s filtrem z nanovláken v ceně 25,- Kč/kus. Takových společností je spousta, nebyl jsem schopen dohledat všechny, proto se těm, které jsem neuvedl omlouvám.

Takto jsme se spojili proti coronaviru, ale tichá probruselská propaganda jede dál. O naprostém selhání špiček EU naše media nepíší. Vláda logicky skloňuje téma coronavirus a přijímá opatření. Některá dobrá, jiná špatná. Tak, jako jsme se spojili v boji proti coronaviru, spojme se proti Bruselu. Vytvořme tlak na vládu, aby se mu postavila, aby vypověděla Lisabonskou smlouvu a odmítla Istanbulskou úmluvu. Ohlídejme ale, aby dnes potřebná omezení vlády po opadnutí coronaviru nezůstala v pozměněné formě v platnosti pod jiným pláštíkem i po ukončení karantény. Skupinka liberálních ekonomů působící v krizovém štábu, tedy zejména Bruselu však zůstala „věrná“. Skupina ekonomů v krizovém štábu Tomáš Sedláček, Jan Švejnar, a Ilona Švihlíková nás může svými opatřeními v budoucnu ohrozit více, než coronavirus. Mimo jiné v případě rychlého propadu ekonomiky může dojít ke zdanění uložených peněz. Naštěstí se zatím stát snaží pomáhat i zpřístupněním úvěrů. Ale sluníčková propaganda běží dál.

Chtějí nás ukolébat organizovanýma písničkama, ale zpívánka Svěráka nikomu nepomůže. Ostatně, já si pouštím v této době nadčasového Karla Kryla. Italský premiér, který se dříve stavěl proti Salvinimu, před pár dny poslal EU veřejně do háje. Kurz v Rakousku se staví tvrdě proti EU. Rakušané a Italové likvidují symboly EU a nahrazují je svými národními. Po Maďarsku, vedeném „rebelem“ Orbánem se přidávají další země. Náš národ se spojil a pomáhá si. Šijeme roušky, firmy vyrábějí respirátory a štíty. Dokázali jsme, že jsme silný národ. Kavárna mlčí, protože nemá argument. Důkaz nesmyslnosti a nefunkčnosti EU nám dal sám Brusel, který nechal členské země na pospas Coronaviru a ilegálním migrantům, kdy nepomohl Řecku.

Polsko se vzepřelo proti ilegální migraci a přijímání “uprchlíků”. Slovensko odmítlo Istambulskou úmluvu, jeho vláda odmítla globální migrační pakt OSN a Čaputová to nemůže jakkoli zvrátit. Itálie a Rakousko se spolu s Maďarskem proti EU vymezily mnohem silněji a hlasitěji, než zbývající státy V4, tedy více, než Česká republika. Rakousko zakrývá symboly EU, Itálie je nahrazuje Ruskými vlajkami. Italský premiér Conte prohlásil: „EU je mrtvá a může se jít vycpat“. Kdy asi Česká republika odstraní symboly EU? Až bude pozdě? Vše dnes zakrývá coronavirus, který je hrozbou. Ale stejně velkou hrozbou je ilegální migrace a řízená islamizace Evropy. Hrozbou, kterou coronavirus násobí. Proti corona lék i vakcínu najdeme. Je třeba ji najít i proti ilegální migraci a a tedy proti Bruselu. Vzhledem k tomu, že jsme zemí, která si s coronavirem dokázala pomoci snad ze všech nejlépe, poraďme si stejně s Bruselem a tedy s EU.

3 hlasy

Běž do prdele, rusáku.

1 hlas

Nic moudřejšího z tebe už roky nevylezlo.
Ostatně stejně jako z brusele.

2 hlasy

Jdi do prdele, rusáku. A doučuj se češtinu, pokud chceš, aby tě aspoň někdo kvitoval.

0 hlasů

A další ze 4 europrimitivů, co neumějí nic jiného než nadávat.
Argument - co to je?
Diskuze? - s nimi neexistuje, pro ně je jen jedna pravda.
Připomíná mi to chování hitlera, německého a eurobolševického vzoru.
VŠICHNI MÍSTNÍ EUROBOLŠEVICI NENÁVIDÍ ČECHY A ČESKO A CHTĚJÍ Z ČR UDĚLAT 17.TOU SPOLKOVOU - GERMÁNSKO-MUSLIMSKOU ZEMI.
A PROTI TOMU SE MUSÍME BRÁNIT.

LIDI, KAŽDÝ Z TĚCH WEBŮ, POSKYTUJE INFORMACE, KTERÉ VÁM SRA.ČKOMETY PLACENÉ BRUSELEM CHTĚJÍ ZATAJIT!!!!!
PROSÍM CHODTĚ PRAVIDELNĚ NA VŠECHNY TYTO WEBY PRO CELKOVÝ OBRAZ DĚNÍ VE SVĚTĚ.
NEBO CHCETE BÝT JEN ČUČÍCÍ OVCE, KRMENÉ TÍM CO "ONI" CHTĚJÍ A CO "JIM" VYHOVUJE?

novarepublika.cz
vlasteneckenoviny.cz
pravyprostor.cz
sputniknews.com
protiproud.cz
prvnizpravy.cz
parlamentnilisty.cz
ceskoaktualne.cz
svobodnenoviny.eu
outsidermedia.cz
aeronet.cz
tadesco.cz
nwoo.org
zvedavec.org
tydenikobcanskepravo.cz
ac24.cz
bezpolitickekorektnosti.cz

CZEXIT

0 hlasů

Jestliže coronavirus zvládneme sami jako národní stát, pak na ostatní Brusel nepotřebujeme.

Pomůžeme si sami, dokázali jsme, že jsme hrdá a soběstačná země, že jsme národní stát, plný soudržných a pracovitých lidí. Poděkujme lékařům, sestřičkám, hasičům, vojákům, prodavačkám a dalším. Poděkujme firmám i jednotlivcům, co pomáhají. Spolu to dáme a Brusel k tomu nepotřebujeme.

Jestliže coronavirus zvládneme sami jako národní stát, pak na ostatní Brusel nepotřebujeme.

Pomůžeme si sami, dokázali jsme, že jsme hrdá a soběstačná země, že jsme národní stát, plný soudržných a pracovitých lidí. Poděkujme lékařům, sestřičkám, hasičům, vojákům, prodavačkám a dalším. Poděkujme firmám i jednotlivcům, co pomáhají. Spolu to dáme a Brusel k tomu nepotřebujeme.

CZEXIT

1 hlas

Poděkujme i všem těm, kteří léta kradli, neplatili daně a teď nám šijí zadarmo roušky.
Potlééésk!

0 hlasů

Musíme i jmenovat dementního šulina Havla špinu čuráckou a Kalouska a máme elity a ikony zlodějské a podvodné!

1 hlas

AZTEK SVINKA z čínských peněz -SOUKUP HRADNÍ zloděj

0 hlasů

Tahni do prdele chudáku! A dementní šulin Havel špina čurácká a estebáckja Karel Sabina žaba čurácká!

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Zdá se, že některým lidem už otrnulo. Jedni nadávají, že vláda reagovala pozdě, druzí - že neměla reagovat tak razantně, třetí - že zbytečně straší, čtvrtý - že lže. Prostě, ať udělá cokoli, vždy je to špatně. Veliká škoda, že nejde některé příspěvky archivovat. Protože až nastoupí Fiala se svou partou, který o sobě prohlašuje, že je 100x lepší než Babiš, tak by stálo za to ty vaše příspěvky porovnat. Člověk si ale nejvíc stěžuje, když mu houby schází.

2 hlasy

sám strašite fialou.volte okamůru.

2 hlasy

Okamuru může volit jenom nemyslící de*bil. A to ty jseš...

2 hlasy

NETYKEJTE,mešugene.chá,chá,chá.šalóm,ajnšta - jn.

0 hlasů

Jak tak čtu příspěvky, tak nabývám dojmu, že koronavirus je to menší zlo je tu horší nemoc, zřejmě už nám vlezla na mozek a řádí tam jako divá. Hloupost je velká zbraň vychcaných politiků a jejich slepých otroků

2 hlasy

Nárůst se zmenšil? A to jako kdy? Za jeden den! Ne, to opravdu není statisticky průkazné. Až to bude týden klesat, pak řeknu teprve hurá a budu držet palce, že se to zase neotočí.

2 hlasy

Bodejť,když došly testy !!

1 hlas

Copak testy, paní Procházková, ty se dají sehnat, ale když dojde rozum, to je teprve prů-ser. Že?

0 hlasů

copak průser, ale katastrofa nastane, když zvolíte nekňubu vexláka BEZ MOZGU aby něco řídil v KRIZI.nemá na to.

1 hlas

horší byl akorát dementní šulin čurácky Havel chudák a nula!

0 hlasů

To všechno jsou zavádějící čísla,zřejmě úmyslně.Začínají nám lhát,vzor: socialistické budování zářných zítřků.Jako v Rusku.Jsme nejlepší na světě v koronaviru,zařídila to smečka ČSSD utržených řeznických psů od maringotky,v čele s rambem Hamáčkem.

2 hlasy

Vám se pravda nikdy neříká :-)

1 hlas

chá,chá,chá.to říká LHÁŘ jako vy? na blití,ajnštajn.

0 hlasů

Babiš někdy říkal pravdu ? 😮

5 hlasů

Dementní šulin čuracký a špina Havlova jeho křivarný a podvody zrůdy orangutaní a práskače STB Karla Sabiny.

2 hlasy

Ošklivý nával každodenní halucinace.

0 hlasů

Budeme chválit špinu čuráckou Havlovu a notorického blba a zloděje miliard šulina křivého narezleho z Chemapol Grup a české spořitelný a práskače STB Karla Sabinu žabu čurackou!

0 hlasů

Jen reaguji pod sebe největší chudák a horší než Klement Gottwald a i Hácha! A vymaštěnec s se slepičím mozkem po němž zůstalo děditvi 2 bilionů po šulinu čuráckém§ Komouši vše vystavěli a notorický blb a mental Havel šulin vykradl! Největší ničema 20 století spartakiadní vrah a práskač STB Karel Sabina žaba čurácka a ožran Pat a Mat!

0 hlasů

Ať žije Havel, nejlepší prezident, co kdy tato země měla...

2 hlasy

Pro Babisovy fanatiky "VZDY" :))

1 hlas

Dementní šulin čuracký a práskač STB Havel Karel Sabina žaba čurácka!

1 hlas

Machuro,tebe se neptám,ty víš kulovou Lejnovou,merdeshite.

1 hlas

A ted si to rusouderka hodi:-)

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/konev-praha-6-marsal-konev-interbrigady.A200403_083311_praha-zpravy_rsr

1 hlas

PRXYMULA- hajzl vyhozený z FN HK čínský bůh penez, zastává ho jeho kolega z branže petr čech,který visí na vztazích s hradem a na penězích od jinud.

0 hlasů

Dementní čuracký šulin Havel špina křivá a zrůda orangutaní!

2 hlasy

A teď ještě kdejaký žvanil rozkládá rozumy (Rozumky)-viz imunolog Drbal u Veselovského,nic o koronaviru neví jako i každý laik,ovšem chytrolínských kydů kýbl.

0 hlasů

Že jsem tak smělej,když víte všechno líp,proč ještě nevelíte nějakému pořádnému krizovému štábu?Je vás tady tolik,co víte,jak se to mělo dělat,že už jsme mohli měsíc chlastat v hospodě a koronavir by byl jen malé rozptýlení pro děti.

6 hlasů

pitomo,vůbec netvrdím,že vím vše líp,spíš si myslím,že nyní vědí prakticky všichni hovno,krizový štáb si založ sám vedle latríny

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.