Pohled veřejnosti
Názor obyčejných lidí politiky vesměs nezajímá, myslí si Češi

20.03.2019 21:24

Ve společnosti převládá názor, že o názory obyčejných lidí se zajímá jen menšina politiků. Myslí si to 76 procent lidí. Víc než dvě třetiny občanů se ztotožňují s názorem, že mají možnost se otevřeně vyjadřovat k problémům ve společnosti.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Honza Hloupý (2 hlasy) 21.03.2019 10:36

    V parlamentu žádní pravicoví poslanci nejsou, Vámi jmenovaní "Benda...

  • daniel Pink (1 hlas) 21.03.2019 10:16

    vetšinu pravičackych poslancu zajimaji vice cirkve nez...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

vetšinu pravičackych poslancu zajimaji vice cirkve nez duchodci-deregulovali najmy a cirkevnimi restitucemi darovali nepopularnim hodnostarum pohadkove bohatstvi-viniky jsou hlavne zname zrudy ala Benda Gazdik Farsky Fiala Nemcova Kalousek....

1 hlas

Vám nevadí to, že socialisti prožírají budoucnost našich potomků?Za ty obrovské dluhy, armádu ilegálů a nepřízpusobivých nebudou moc rádi.

0 hlasů

V parlamentu žádní pravicoví poslanci nejsou, Vámi jmenovaní "Benda Gazdik Farsky Fiala Nemcova Kalousek...." mají s pravicovostí společné jen to, že jim tak jejich protivníci nadávají.

2 hlasy

Toto je trendem v celé Evropě a viník je známí je jim politický systém. Politici si pro sebe využili demokracii v Parlamentním systému. Parlamentní princip je v Evropě téměř ve všech zemích. Všimněte si že se nazývá Parlamentní demokracie, to jest, že demokracie , čili svobodné vyjadřování a vzájemná rovnost je jen na úrovni parlamentu a pod ním je to už jen diktatura parlamentu. Politici v tomto systému musí být čestní lidé , aby to fungovalo a když to nefunguje, tak tam ti lidé nejsou. Udělali ze sebe politické bohy a občan ten je jim vzdálený jako daleký vesmír, ví o nich že jsou, ale neslyší je. Jistě jste si všimli také jak politici mluví , když někde agitují, jen samé já či my a neslyšel jsem jediného politika, který by mluvil ve smyslu co si vy přejete. Takže je tu čas na změnu a věřte bude to boj na život a smrt, jde jim o moc a koryta. Máme jedinou možnost jak to změnit a to tak, že budeme volit Přímou demokracii nebo revoluci, ale to druhé je drastické a vždy se to zneužilo a tak raději to první. Až půjdeme volit, tak volme ty strany co mají v programu Přímou demokracii a ne ty ostatní, žádné z nich na lidech nezáleží pokud se to netýká jejich koryt. Přímá demokracie dělá z pánů politiků sluhy občanů a to je to co potřebujeme, aby nás politici poslouchali. Samozřejmě budou tyto strany napadat , pomlouvat je a nazývat je fašisty, ostatně jste to jistě zaznamenali, je to jen jejich strach , že by Přímá demokracie zvítězila a oni by museli nás poslouchat, být odvolatelní a mít hmotnou odpovědnost a věřte to je pro ně obrovský strašák. Pokud se chcete mít lépe a řídit svůj osud a ne slepě následovat lumpy a dělat jim otroky , pak nesmíte je volit a tak VOLTE PŘÍMOU DEMOKRACII :

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.