Očima Martina Hekrdly
Alenka v říši developerů

04.07.2013 18:01 Glosa

Zdálo by se, že ministryně kultury Alena Hanáková (STAN čili starostka s podporou TOP 09, otočíme-li obsažně název knížepanské strany, za níž de facto sedí ve vládě) má už dostatečný z ostudy kabát a dávno zajištěnou doživotní perspektivu "chodit kanálama". Zdání klame. Dobrá kulturní dealerka pro miliardový byznys i přes hnůj skočí. A klidně se při tom odpíchne od nelegitimní vlády Petra Nečase, která je v demisi a uličkou hanby právě odchází na – říkalo se v jiných nelítostných dobách - smetiště dějin.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Marian Gavlák (8 hlasů) 04.07.2013 22:15

  Jestli výsledkem Zemanova prezidentství bude jen odchod téhle vlády s...

 • rab z rabstejna (8 hlasů) 04.07.2013 22:05

  Dobře jste to napsala. A myslím, že se varianty nevylučují - je...

 • kazimir kazimir (8 hlasů) 04.07.2013 19:46

  Ani za bolševika nerozhodovalo tele z družiny, co se bude na...

 • marzipano marzipano (8 hlasů) 04.07.2013 22:59

  Já tedy určitě jdu. Bestia triumphans už zase útočí. Paní odcházející...

 • František z Asii (8 hlasů) 04.07.2013 22:44

  Kdybych o této hloupé družinářce napsal, že je 3,14ča, tak bych...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

UOOZ by to mohl vzít jedním vrzem a tu holotu ze strakovky rovnout do tepláků !!!

0 hlasů

Alena Hanáková byla špičkovou ministryní s dobrým srdem a spravedlivá.

0 hlasů

Nevim, nevim.. ti Zlatí bolševici, to Vám trochu ujelo, ne? Po všech těch hrůzách, co zrovna oni napáchali na Praze. A co nezničili, nechali aspoň zchátrat. Komunistický parlament taky asi není nejlepší příklad - kdo tam seděl a co si myslel, bylo úplně jedno, protože všechno bylo rozhodnuto předem a ty loutky to jen jednohlasně odmávly. Dnes se dá proti zvůli různě bojovat, tehdy byste za takováhle svá slova o ministryni šla rovnou sedět. (Prostě když vymítám čerta, nezaklínal bych se ďáblem..)

2 hlasy

Kdyby se mělo dat na názory všelijakých ochranářů a jiných aktivistickych bojovníků zajedinyspravny názor tak se v České republice nepostaví ani psí bouda.Nadávat,pošpinit a pomlouvat dokáže každý blb to totiž nic nestojí.

0 hlasů

Hanáková doplnila ideálně sestavu topkařů: škůdce hospodářství a financí Kalouska (např.desítky ztracených miliard z EU), zprofanovaného Schwarzenberga, protilidového Drábka, zapleteného do obrovských machinací, likvidátora lázeňství a protiústavního zdravotníka Hegera.Nesmíme na ně zapomenout při příštích volbách.

5 hlasů

Žádné velké riziko, o kterém vykládá ta blbá družinářka, České republice v případě opačného rozhodnutí ani náhodou nehrozilo. Kdyby došlo k soudu, o čemž pochybuju, těžko by majitel svou "dobrou víru" prokazoval vzhledem k tomu, co se okolo plánu zbourat ten dům posledních pět let dělo. A vsadím se, že pokud by se v tom důkladně pohrabala protikorupční policie, dozvěděli bychom se věci. Zbourání toho domu je čirý akt barbarství. Ale má to možná i jeden pozitivní efekt. Třeba se teď už konečně pražské kulturní frontě, která vždycky volí pravou rukou a dodnes chodí po ulici se žlutou plackou "Volím Karla!", rozsvítí v hlavě a docvakne jí, jak sama sobě (i nám všem ostatním) soustavně sere do bot, když podporuje Kalouskovu TOP 09 nebo modré straky.

5 hlasů

Já tedy určitě jdu. Bestia triumphans už zase útočí. Paní odcházející ministryně má těžko k Praze nějaký vztah. Těžko jí vysvětlovat, že Praha není o jednotlivých budovách, ale o celých vlnách budov ve stejném stylu, kde každý necitlivý zásah velmi bolí. ..Naši předkové nám zanechali v Praze architektonickou 1.ligu a je potřeba ji chránit před vrtochy nějaké Hanákové.

8 hlasů

Já tedy určitě jdu. Bestia triumphans už zase útočí. Paní odcházející ministryně má těžko k Praze nějaký vztah. Těžko jí vysvětlovat, že Praha není o jednotlivých budovách, ale o celých vlnách budov ve stejném stylu, kde každý necitlivý zásah velmi bolí. ..Naši předkové nám zanechali v Praze architektonickou 1.ligu a je potřeba ji chránit před vrtochy nějaké Hanákové.

2 hlasy

Kdybych o této hloupé družinářce napsal, že je 3,14ča, tak bych urazil dámské přirození.

8 hlasů

ahoj chtěl jsem napsat v podstatě to samé...

3 hlasy

Jestli výsledkem Zemanova prezidentství bude jen odchod téhle vlády s touto příšernou slepicí, která nastavuje procesy, budiž mu za to nehynoucí dík!

8 hlasů

Paní Hanáková, při své inteligenci, na taková rozhodnutí nemá. Brzy se dozvíme, kdo s ní manipuluje jako s loutkou, jako po celou dobu, kdy byla ve vládě.

6 hlasů

Nejspíš je to gauner pan Cisterna Kalousek a jeho nutkavá potřeba peněz pro volby v r. 2014.

6 hlasů

Ani za bolševika nerozhodovalo tele z družiny, co se bude na Václaváku bourat.

8 hlasů

Velmi trefné, pane Hekrdlo! Tato paní v podstatě PROBLÁBOLILA celou dobu svého působení ve funkci, je to až neuvěřitelné, jací neumětelové se u nás dokážou prodrat do vysokých exekutivních funkcí, jen když umí "nastavit procesy", že?:-) Možná by bylo zajímavé sledovat v souvislosti s jejím "fachmanským" rozhodnutím i pohyby peněz na jejím soukromém účtu, prokristapána, jak může taková Marjána rozhodovat v tak zásadních věcech? Móóóc bych se přimlouvala za jednoduchý testík, kde by nám paní nastavovatelka procesů prokázala, že dokáže alespoň rozeznat románskou rotundu od kubistického domu, ale to bych asi chtěla moc, že? Zlatí bolševici, za nichž sice v parlamentu seděla nejedna dojička, ale aspoň nekafrala do něčeho, o čemž neměla evidentně ani páru, natož aby na nějakém tom kontroverzním rozhodnutí byla nějak finančně zainteresovaná. I když nevím, jestli to Hanáková dělá z prospěchu či jen ze své čiré blbosti, variantu dvě považuji za pravděpodobnější...:-)))

8 hlasů

vystihla jste to....tak hloupou ženskou ve vládě jsme snad nikdy neměli...je to ostuda...i TOPky, která ji nominovala...za cirkevní restituce by měla sedět...spolu s Parkanovou

7 hlasů

Dobře jste to napsala.
A myslím, že se varianty nevylučují - je opravdu zoufale pitomá, ale právě proto si ji tam gauner pan Kalousek nechal dát - poslouchá ho na slovo.

Tahle hrůza tam bude stát :
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/201059/odklepnuto-dum-na-vaclavskem-namesti-muze-jit-k-zemi.html

8 hlasů

...pěkně popsané dekadentní jednání této paní a doufám,že se v budoucnu někdo najde a spočítá jí to....

7 hlasů

Bohužel asi nenajde, nespočítá... Takových už tu bylo, a dodnes naprosto beztrestně zasedají v různých dozorčích radách, fungují jako tzv. poradci, hanba blejt....

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.