Očima Jana Brodníčka
Nepoučitelná hnědnoucí Evropa

28.02.2018 21:01 Glosa

Diktátoři se vracejí! Adolf Hitler se probudil v moderním Německu v knize Už je tady zas již v roce 2012 a o tři roky později byl jeho přerod v televizní celebritu zpracován filmově. Svým "návratovým" snímkem se teď může pochlubit i jeho spojenec z Osy Berlín-Řím-Tokio Benito Mussolini.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (5 hlasů) 28.02.2018 23:01

  Ignorantská (nebo záměrná?) lehkost, s jakou autor žongluje s pojmy...

 • Josef Vrána (5 hlasů) 01.03.2018 02:31

  Hnědnou leda spodky neobolševiků, pokoušejících se vládnout pomocí...

 • pn pn (3 hlasy) 01.03.2018 01:27

  Myslim, ze je dobre pripomenout, ze na podzim 39 se objal narodni...

 • jadoles nepojedu (3 hlasy) 01.03.2018 11:02

  No to se tedy nedivte,on ten strach,kvůli kterému se nám posmívali...

 • tyden tyden (2 hlasy) 01.03.2018 00:36

  Rude vemeno v redakci ma vyjimecne pravdu, ale nejak si nepamatuje...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Posláním think-tanku Gatestone Institute v New Yorku je vzdělávat veřejnost v oblastech, o nichž mainstreamová média neinformují. V jednom z nejnovějších textů se věnuje sexuálním zločinům v Německu. Dozvědět se ale o nich není nic jednoduchého. Ředitel odborové Asociace příslušníků kriminální policie André Schulz odhaduje, že až 90 procent sexuálních trestných činů spáchaných v Německu se v oficiálních statistikách neobjeví.

Anketa
Doporučujete KSČM ,,podepřít" vládu ANO a ČSSD?
Ano

24%
Ne

76%
hlasovalo: 3509 lidí

„Státní úřady mají přísný příkaz zmiňovat se o zločinech spáchaných uprchlíky,“ řekl deníku Bild vysoký policejní úředník ve Frankfurtu. „V těchto případech je možné odpovídat pouze na konkrétní dotazy novinářů.“ Problém sexuálních zločinů migrantů v Německu se zhoršuje díky jeho benevolentnímu právnímu systému, v němž pachatelé dostávají poměrně mírné tresty, a to i za závažné trestné činy. V mnoha případech jsou pachatelé zatčení za sexuální trestné činy, okamžitě po výslechu policií propouštěni. Tato praxe umožňuje podezřelým pokračovat prakticky beztrestně v dalším páchání trestných činů.
Ve svém článku o tom píše Soeren Kern, vedoucí pracovník v Gatestone Institute v New Yorku. Pro českou verzi think tanku Gatestone Institute ho přeložil Josef Janeček. https://www.gatestoneinstitute.org/12066/germany-rape-crisis
Čtyřnásobný nárůst znásilnění nebo sexuálních útoků
Německá krize znásilňování migranty pokračuje v neztenčené míře. Předběžné statistiky ukazují, že migranti v roce 2017 každodenně spáchali více než tucet znásilnění nebo sexuálních útoků, což je čtyřnásobný nárůst proti roku 2014, tedy rok předtím, než kancléřka Angela Merkelová povolila přijmout do Německa přes milion většinou muslimských mužských migrantů z Afriky, Asie a Středního východu.
Čtvrtletní zpráva – Kriminalita v kontextu migrace (Kriminalität im Kontext von Zuwanderung) – zveřejněná Spolkovým kriminálním úřadem (Bundeskriminalamt, BKA) ukázala, že přistěhovalci (Zuwanderer, definovaní jako žadatelé o azyl, uprchlíci a nelegální přistěhovalci) spáchali 3 466 sexuálních zločinů během prvních devíti měsíců roku 2017 – neboli asi 13 zločinů denně. (Celková statistika kriminality pro rok 2017 bude veřejně dostupná až ve druhém čtvrtletí roku 2018.) Pro srovnání, v roce 2016 spáchali imigranti celkem 3 404 sexuálních trestných činů, což je zhruba devět denně; v roce 2015 to bylo 1 683 sexuálních zločinů, tedy asi pět denně; v roce 2014 spáchali 949 sexuálních trestných činů, zhruba tři denně; a v roce 2013, 599 sexuálních zločinů, což představuje asi dva denně. Skutečný počet sexuálních trestných činů souvisejících s migranty v Německu je však mnohem vyšší než oficiální údaj. Například údaje BKA uvádějí pouze zločiny, které byly vyřešeny (aufgeklärten Straftaten). Průměrně se podle policejních statistik řeší jen asi polovina všech zločinů spáchaných v Německu v daném roce (Aufklärungsquote).
V policejních zprávách nejsou útočníci spojováni s islámem
Ředitel odborové Asociace příslušní

0 hlasů

A co čekali láskomíráci, vždyť každý normální člověk ví, že smícháním bílé barvy s černou je najednou hnědá.

0 hlasů

Rusky bolsevik kracel ruku v ruce s nemeckym nacistou.
Myslim, ze je dobre pripomenout, ze na podzim 39 se objal narodni socialismus s internacionalnim na okupovanem polskem uzemi, takze vedle sebe pochodovaly v Brestu Litevskem na vojenske prehlidce jednotky SS s jednotkami ruske NKVD. Soudruh Stalin se poklonil pred nemeckymi jednotkami a vyjadril svoje uznani.

0 hlasů

No to se tedy nedivte,on ten strach,kvůli kterému se nám posmívali teď svírá celou Evropu.Už ví,co dokážou ti uprchlíci,co je nadšeně vítali a chtějí zase vrátit bezpečí,i za cenu, že se dopustí jistých represálií.

3 hlasy

Tak za tento článek Vás pan majitel a velký kamarád Pitomia nepochválí :-)

1 hlas

Hnědnou leda spodky neobolševiků, pokoušejících se vládnout pomocí multikulti, ekozlodějských a úchylofilních ideologií. Spousta lidí má už jich a jejich lhaní dost.
Ale není to pořád většina, léta vymývání mozků nesou svoje ovoce. Především v západní Evropě je neobolševismus stále posvátný pro většinu poddaných.

5 hlasů

Myslim, ze je dobre pripomenout, ze na podzim 39 se objal narodni socialismus s internacionalnim na okupovanem polskem uzemi, takze vedle sebe pochodovaly v Brestu Litevskem na vojenske prehlidce jednotky SS s jednotkami ruske NKVD. Soudruh Stalin se poklonil pred nemeckymi jednotkami a vyjadril svoje uznani.

3 hlasy

nevoblbujte,mešuge.byly to jednotky SOVĚTSKÉ,šéfem nkvd byl gruzínský žido-bolševik lavrentij berija.je dobré si připomenout,že to byl on,kdo zpunktoval ten masakr poláků v katynce-22 000 jich tam ten semita žid názi povraždil-skoro jako semita žid béla kún na Krymu,svého času.když to nadhodil stalinovi/gruzínec/ a pěkně ho poprosil.stalin ho potom představil FDR jako našeho himmlera a fdr se kuckal smíchy spolu se semity židy špiony alger hissem,harry dexter white a harry hopkinsem-když nás prodali do sovětské sféry vlivů.jak se asi tvářili náckové,když na konferencích/zakopané,krakov/jednali s velmi etnickým semitou žido-bolševikem.to muselo být zajímavé.chránění ovšem byli slovenskou polní armádou bernolak,1.bojovou divizí,která okupovala zakopané.

0 hlasů

Dobrý ale chybí mi tam Stalin, Lenin, VŘSR a vůbec všichni z SSSR! Jinak hemží se to tady smyšlenkami které nejdou dokázat ale dobře. Někde se musíte projevit.

0 hlasů

jaké smyšlenky máte na mysli?stalin povolil katynku na přání beriji.stalin na jaltě.1.politbyro úv ksss-trocký-brojnštajn,zinověv-hirš apfelbaum,sokolovski-gerš briliant a kameněv-zeťáček bronštajna byli semiti židi,lenin-fotr čuvaš/turek/kalmyčka/mongolka/a máma israel blank její fotr,máma švédská němka mix.jedinný Rus v politbyru byl soudruh bublov.trocký dostával zabrat od děnikina tak zavolal na pomoc černou armádu-ukrajinští anarchisti.ti vlítli děnikinovi před moskvou do boku.on ustoupil až na Krym,kde se wrangel vzdal za podmínky amnestie a odevzdal zbraně.trocký slíbil,potom povolal semity židy bélu kúna a rosálii zalkind землячку a spolu vyvraždili 50 000 odzbrojených bělochů,ranou do týla.dalších 20 000 vyvražděných byli obyvatelé Krymu.kúna zabil ranou do týla s.berija.rosálie se stala nejvlivnější komunistkou v sssr.víc než i dolores ibarruri pasionaria a krupskaja.

0 hlasů

Rude vemeno v redakci ma vyjimecne pravdu, ale nejak si nepamatuje jmena :-))))
Po hitlerovsku rozkazuje Makrela a jeji soukmenovec Schulz uz rovnou presel k vyhrozovani.
Alkoholik v Bruselu a gerontofil v Parizi na nas zase jeci, az drzime hu*bu a krok, jako bysme byli nejaci podlide. To asi prevzali od Heydricha.
No a ruda tlupa v prazskych kavarnach se zase o vetsine naroda vyjadruje jako o tupcich a luze. To uz tu prece jedna mensina pred valkou praktikovala. Vedl je nejaky Henlein.
Takze soudruh redakturek se dneska trefil, jenom ty jmena nu nejak moc nejdou :-))))))

2 hlasy

Tak ty máš dost rudě vyfoukaná palice :-)) Merklová po Hitlerovsku :-))
Není spíš horší ten věčně ožralí,pedofilní rusácký rezident v Praze,který se nás snaží zatáhnout do rusáckého chudobince a hlupákova??
Do dneška panu Havlovi vyčítám,že nás nenechal ty komunistické sv.ně rozvěšet po stromech pro pobavení kolemjdoucích :-)

2 hlasy

Ignorantská (nebo záměrná?) lehkost, s jakou autor žongluje s pojmy jako hnědnutí, fašismus, extrémní pravice, neliberární demokracie, populismus, xenofobie atd. by byla k smíchu, kdyby byl autor vyjímkou a bohužel ne pravidlem v portfoliu námezdních psavců. Naskýtá se pouze otázka, je-li to z blbosti nebo za peníze. Druhá možnost je odpornější.

5 hlasů

Druhá možnost je pořád ta lepší. Když někdo hlásá bludy za peníze, má aspoň zdravý rozum. Obávám se, že hlasatelé neobolševismu v prolhaných médiích to dělají z blbosti a přesvědčení, že oni znají pravdu a jejich ideologie nefunguje proto, že jim to zlý lid kazí. Proto ho taky chtějí vyměnit. Fanatici jsou vždycky nebezpečnější než zkorumpovanci.

2 hlasy

Ona je tu ještě třetí možnost.Že to dělají za prachy i z přesvědčení.A toho se zase bojím já.V Česku to není nemožné.

2 hlasy

čtvrtá možnost.dělají to za prachy,z touhy po moci/přesvědčení/komplex méněcennosti a z rasové nenávisti.

0 hlasů

Názory nějakého Jonáše Chlebíčka jsou asi tak poplatné jak bezplatné názory PRG coffeeshopů.

0 hlasů

První světovou válku i druhou válku zavinili demokraté, starali se sami o sebe a svá koryta a Hitler je jim vzal stejně a dnes se děje totéž, mocní demokraté se starají jen o sebe a nacionalismus postupuje a to díky politikům a jejich nečinnosti. Rusko zbrojí jako divé a Evropa se dělí a nevím na co čeká, navíc si do Evropy pouští jedovaté zmije, které jí likvidují zevnitř a zoufalí občané se v zoufalství obracejí na nacionalisty, raději zřejmě nového Hitlera než to k čemu nás odsuzují naši a Evropští politici, k likvidaci Evropských hodnot a nevěřících celé Evropy k smrti. Takže nevím co bude lepší, nacionalismus či islám co nás zlikviduje.

1 hlas

Liberálové vychýlili politiku naprosto extrémním, nepřijatelným způsobem k otevřeným hranicím, vypjatému humanismu, antivlastenectví, zvýhodňování menšin, multikulturalismu a oslabování národních států v zájmu nadnárodních firem. Za této situace jsou oni ti skuteční extremisté.

Posilování nacionalistů, které sluníčkový propagandista nazývá "hnědnutím", představuje návrat od šílených experimentů k normálnímu, funkčnímu uspořádání Evropy. V této fázi je nacionalismus jednoznačně pozitivní. Po dosažení cíle se sice teoreticky může zvrtnout, ale je to nepravděpodobné. Příklad z minulosti ukazuje, že pro všechny bude výhodnější umírněnost např. národního socialisty Beneše než zběsilost Hitlera. Zvláště pro nacionalisty samotné.

2 hlasy

nepoučitelní semiti židi a fellow travelers.diktátoři se dostali ke korytu jenom kvůli excesům semitů židů.podobně jako dnes řádí zlodějští semiti židi jako soros,porošenko,jacenjuk,arsenjuk,šakašvili,pel - ikán,marcreich,standa gross,krysa rath a jeho parta,jidáš bureš-babiš,a.novák,madoff,rychetský,chodorkov - ský,abramov,abramovičatd.tak stejně řádili semiti židi po 1.světové válce.poučili se?jak to vypadá,ne.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 05/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Plus

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.