Dobré rady
Nečas sehnal práci u miliardáře. "Protože má přehled"

28.01.2014 07:25

Expremiér a bývalý předseda ODS Petr Nečas radí miliardáři a developerovi Pavlu Sehnalovi, který je majitelem finanční skupiny SPGroup.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Adamko (20 hlasů) 28.01.2014 07:34

  Škoda , že ten "přehled" neuplatnil ve funkci premiera , nemuseli...

 • Bernagozzi Amedeo (12 hlasů) 28.01.2014 14:02

  Dle těch vašich blábolů, je evidentní, že největší stopy zaznamenal...

 • Pavel Šmatlák (11 hlasů) 28.01.2014 09:18

  A co ten magor vlastně učí?A má vůbec nějaké pedagogické vzdělání?A...

 • Miluše Kohoutková (10 hlasů) 28.01.2014 10:39

  Obchodovat s informacemi, které získal na pozici premiéra by mělo být...

 • Tomas Nada (9 hlasů) 28.01.2014 14:32

  podle me trpite obsesi ... podsouvate komunisty vsude a vsem jak je...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

"Hrdinové" mají zelenou .......

http://vtipy.netroof.eu/item/11679/quothrdinaquot-agent-000/

0 hlasů

Nechovejte se jako hyeny a nechte mršinu na pokoji.

0 hlasů

Jedním z předků Homo sapiens byl i Homo habilis a to byl zlomyslný mrchožrout : ))

0 hlasů

Chudáček, kam až to dopracoval.

0 hlasů

Přesně podle hesla: Musíme si pomáhat, doba je zlá modří soudruzi soukmenovci.

6 hlasů

Nebuč tady a běž si hrát se srpem a kladívkem.

0 hlasů

Dokud se jedná o slepičku, u které je velká pravděpodnobnost padání zlatých vajec, tak se o ni derou miliardáři a mají volný biovýběh, jakmile se zlatá vejce začnou podobat těm obyčejným, tak jsou na řadě drůbežářské závody s klecovým odchovem a jakmile přestanou padat i ta obyčejná vejce, je na řadě oškubání a... žeby exekutor? Jak u koho...

1 hlas

75 % obyvatelstva jsou poznamenane bolsevismem a tomu odpovidaji i tyhle diskuse.

2 hlasy


I komunista, i primitiv ma pravo svobody slova.

Josef Lustig 09.01.2014 16:24 Andersen

0 hlasů

Lustig rudoočko opět zasahuje. Vidí kumunisty všude a ve všem a jak je bodrý. Z boje sice utekl, ale nikoho nenechá na pochybách, jak by vyhrál, kdyby mu za to stálo bojovat. No a teď, když jsou komunisti 25 let v politickém hrobě a v podobě jaké byli se již nikdy nevrátí, tak už s nimi bojuje. Je to náš hnědý hrdina....

2 hlasy

Váš optimismus vám závidím.Je vidět,že tu nežijete.

0 hlasů

Dle těch vašich blábolů, je evidentní, že největší stopy zaznamenal bolševismus na vás. Ta vaše obsese hraničí s duševní poruchou. Měl byste s tím něco dělat.

12 hlasů

Ja na rozdil od tebe mam moznost vse srovnavat se situaci a stavem jinde. Uz dlouha desetileti. Ty jsi se narodil a vyrostl v tom bolsevickem pelechu a stal jsi se tvarnou hmotou v bolsevicke lzi. A pletes si obsesi s duslednosti, soudruhu.

3 hlasy

Nepamatuji si, že bychom si spolu potykali. Tak laskavě dodržujte základní společenská pravidla a netykejte mi! To za prvé. A za druhé, jak vy můžete vědět v čem jsem se narodil a kde jsem vyrostl? Vy jste nejen duševně vyšinutý člověk, ale i prachobyčejný hrubý křupan který uráží jen tak lidi o kterých vůbec nic neví. Neustále zde nazýváte lidi bolševiky a zatím k nim máte tou svou nenávistí ke všemu co není dle vašich chorobných představ blíž než kdokoliv jiný. Ač nerad toto jsem vám musel sdělit. Jinak další komunikaci s vámi považuji za ukončenou a ztrátu času. Proto vaše další reakce na moji osobu jsou z vaší strany naprosto zbytečné. Přeji hezký zbytek dne.

8 hlasů

Dobrý večer. Jsem zvědavý jestli to vydržíte. Ono to Ono Vás nenechá na pokoji, pokud se někdy vyjádříte k něčemu čemu rozumíte. Ono to totiž rozumí všemu a hlavně těžce nenávidí včechny s jiným názorem. Já jsem si tu bezreakci na Ono sliboval už mockrát :o)))))

0 hlasů

Ja si od bolsevika nepreju ani prani hezkeho dne.

1 hlas

podle me trpite obsesi ... podsouvate komunisty vsude a vsem jak je videt na tehle diskuzi, stejne jako Horak ... je to ubohe a vazne lituji toho, ze jsem se s Vami poustel do reci ...

9 hlasů

Komunisti znicili uspesne pokracovani politiky 1. republiky a za to si zaslouzi celou nenavist tech, kteri pod nadvladou komunistu museli zit a trpet .

3 hlasy

75% v Karviné,celostátně je to fifty fifty.

1 hlas

Jenze ty jedny "fifty" jsou v zamestnani a ty druhe "fifty", ty bolsevicke, nam zde siri komunisticke nesmysly.


V CSSR lepili komunisti tak dlouho stranicke znamky do legitimace , ze jim nakonec patrilo vsechno. I pravo na vedouci ulohu stranu.

2 hlasy

chodte kanalama volici ODSTOP

5 hlasů

Láskou Deniskahlavy ke KSČSSD neotřese ani 7 mega v Rathově krabici,30 mega v Srbově krabici,zastřelení kmotrové Mrázek,Kočka a Houska,multimilionář Standa ba ani Maybach kmotra Palase...

2 hlasy

To delali komunisti, kdyz jim byl nekdo nepohodlny, vyhodili ho z prace a pak se postarali o to, aby ho nikdo nezamestnal. Chcete to delat i ted , soudruzi ?

4 hlasy

To delali fašisti, kdyz jim byl nekdo nepohodlny, zabili ho a pak se postarali o to, aby ho nikdo nezamestnal. Chcete to delat i ted , souručníci?

0 hlasů

Dnes zase budete za vtipneho? Ja jen, ze v cele diskuzi se nenasla ani jedna zadost o to, aby Necase z jeho soucasneho zamestnani vyhodil ...

4 hlasy

Cela tato diskuse je jedno velke diveni ze ho nekde zamestnali a mezi radky se cte, ze by ho zamestanat nemeli.

2 hlasy

Tato diskuze je jedno velké divení, jak někdo, kdo má problémy s pravopisem, čte mezi řádky.

0 hlasů

Že se choval jako zamilovaný blázen je pravda a kvůli své konkubíně a nyní manželce jako politik navždy skončil.Je ovšem inteligentní a proto si dobře placenou práci vždy umí najít,čemuž se zdejší primitivní a nevzdělaná rudá spodina hrozně diví. :o)

3 hlasy

Teda kdyz ho potkam na ulici, tak slovo inteligentni me nenapada ... do oci se Vam nepodiva ... ale proti samolibe zrude Klausovi je to jeste beranek.

4 hlasy

Jasně,rudí troubové v moskvičích a trabantech to vědí líp než miliardáři. :o)

2 hlasy

Takový moskvič nebo trabant už je docela zvláštnost, už se dostávají do kategorie veteránů. Jejich majitelé na těch autech může docela vydělat.

2 hlasy

O kom mluvite vseznalku?

3 hlasy

Ty nevíš o kom pan Horák mluví? Ty a Pink tím jen stvrzuješ, že má 100% pravdu. Patří k vám ještě Nada, Kohout, Šmatlák a další tobě podobní.

1 hlas

Nj i vy mate pravo na nazor, beru Vam ho? Horak zde napada vsechny z prislusenstvi ke komunismu, protoze jsou lide nastvani, jak je Kalousek s Necasem okradal. Vam to zjevne nevadi, takze jste bud na te zlodejne financne zavisly nebo jste proste jen tak hloupej, ze se nechate oblbnout a okrast ... a verte, ze blbec me urazit nedokaze

4 hlasy

O rudých kloboukářích v shnilých moskvičích brázdících české cesty a český Internet,kteří si myslí,že jsou chytřejší než bohatí podnikatelé. :o)

2 hlasy

Najezdím měsíčně hodně kilometrů, ale žádného shnilého ani jiného moskviče jsem už léta nepotkal. Občas na okreskách trabanta, ale z něj se stává časem hvězda.

1 hlas

Stejne jako u Lustiga, Vase mindraky jsou v teto diskuzi offtopic, pozadejte o odbornou pomoc ...

3 hlasy

Neumím si představit člověka, který by po změně zaměstnání nevyužil nabyté vědomosti a informace v minulém zaměstnání. Proto se jakákoliv "Rodina" se o takového člena vždy postará. Je i nadále velice "prospěšný" :-)

2 hlasy

Nečas má přehled o všech gaunerech a mafiánech. Toho je třeba využít.

4 hlasy

Neni se cemu divit, vzdy je dobre vedet kolik, kdo, za co, udela a Necas s Kalouskem si tam nasackovali zkorumpovanych kamaradicku, kteri jim pomahaji tunelovat stat, dost ...

5 hlasů

Je zde příliš mnoho zla a závisti. Prostě je schopnější a vydělá více, než všichni ti političtí komentátoři zde.

3 hlasy

Nezaměňovat pojem "schopnější" za "schopen všeho". Často si také tito lidé nového typu pletou "vydělat" a "nakrást", "dřít" a "podržet".

1 hlas

Obchodovat s informacemi, které získal na pozici premiéra by mělo být trestné. Ale ještě, že tady máme kmotry, jinak by se měl problém uživit.

10 hlasů

Jo přehled, to on zase má :-) a dokonce předsednický !

0 hlasů

Jen aby z toho Sehnala neudělal milionáře. :-))

5 hlasů

Tutovka :o)

0 hlasů

Vrána vráně oči nevyklove viď Vráno?

4 hlasy

A co ten magor vlastně učí?A má vůbec nějaké pedagogické vzdělání?A pokud učí tak jak vládl tak to je tragédie.!To bude zase chytrých,všehoschopných a moudrých studentů!

11 hlasů

Tebe ucit nebude, protoze jsi neprolezl ani zakladni skolu a to je nezbytna podminka pro studium na takove skole.

6 hlasů

Děkujeme za poučení a také, že už konečně víme jaké studijní předpoklady mají studenti této VŠ ! (absolvent či teprve po přijímačkách?)

5 hlasů

Jen blbec (a že je jich zde hafo) si může myslet, že demokracie a peníze se nesnášejí. Dříve nad vámi vládl předseda uliční organizace a když jste neměli praporky na prvního máje, nešlo dítě na školu.... . Dnes když dáte sponzorský dar - a musíte jej dát všem partajím na dostřel od vás- jde úplně všechno. Když se pohybujete v horních patrech politiky jako Nečas, tak víte koho oslovit, aby peníze padly na úrodnou půdu a musíte klopit. Když máte peníze a jste skrblík, musíte pryč z republiky.

3 hlasy

Jj, peníze z politiky je třeba proprat.

7 hlasů

Písemnosti z úřadu vlády jsou drahé.

6 hlasů

To je k neuvěření!

0 hlasů

Co se divíte, skočte na pracák - pokud máte stejnouu kvalifikaci - určitě se něco najde ;-).

1 hlas

Miliardář má v hlavě guláš... měl si pozvat SKUTEČNÉHO premiéra- Míru chemika.-) .

3 hlasy

Chemik - hlava organizovaného zločinu v ČR, kope za sebe, ten nějakého miliardáře nepotřebuje, resp. je už má (Bakala atd.)

2 hlasy

Jsi skromnost samá. Proč neřekneš, že po tom toužíš, ale na to nemáš? Blbe.

2 hlasy

Škoda , že ten "přehled" neuplatnil ve funkci premiera , nemuseli jsme být tam kde jsme teď ,

20 hlasů

Hezke, ze jsi vykouknul z rite, tak se tam zase vrat, soudruhu:-)

5 hlasů

Oni vás tady nechápou. V jste jenom chtěl naznačit, že takový co má za sebou kariéru svazáka nemohl nic uplatňovat. Choval se prostě tak jak nejlépe umněl. Řízení státu přenechal Kalouskovi a Nagyové. Po nastřádání peněz si jednoho z nich vzal. A nyní se musí nějak živit aby neužíral peníze občanů.
P.S. Není třeba být okamžitě sprostý i když vás určitě se*e, že se to těm sebrancům moc nepovedlo, že?

8 hlasů

Čeče ty musíš chodit denně kolem zdi,že seš tak drsnej...

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.