Krize
Nejsou doktoři. Studentů je málo, zkušení odcházejí do důchodu

24.11.2019 09:05

Úvazků lékařů sice v roce 2018 podle ředitele Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ladislava Duška přibylo, zesilují ale také odchody lékařů do důchodu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Hana Marková (2 hlasy) 24.11.2019 12:09

  A Vy se divíte? Proč podmínky studia nejde podle Ameriky ? Leccos...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 24.11.2019 11:20

  To že ty bys cokoli vystudoval nehrozí. Po pravdě dost pochybuju, že...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 24.11.2019 14:22

  A youtuberů a dalších netáhel.

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 24.11.2019 14:25

  No, aspoň chápu význam vašeho blábolu, což se o vás říct nedá,...

 • Sparviero Sparviero (1 hlas) 24.11.2019 12:19

  Nejsou doktoři? Studentů medicíny je málo? ,,, Není podstatné!!! ,,,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Sice nemáme lékaře, stomatology, vědce, vývojové pracovníky stěžejních oborů, kvalifikované odborníky pro průmyslové a zemědělské obory, elektrikáře, zedníky, vodoinstalatéry, obkladače, ale máme politology nebo spíše věštce, analytiky věcí zbytečných, antropology všeho možného, "menežery" všeho a ničeho a poradce co rozumí pouze své peněžence. Bohužel, tito nezajistí kvalifikovaná pracovní místa ani vám neopraví "kapající kohoutek".

0 hlasů

Chodte se lecit k doktorum prav .

0 hlasů

Nejsou doktoři? Studentů medicíny je málo? ,,, Není podstatné!!! ,,, Hlavně,že budeme mít hodně politologů a manažérů :-)

1 hlas

A youtuberů a dalších netáhel.

1 hlas

A Vy se divíte? Proč podmínky studia nejde podle Ameriky ? Leccos jsme převzali a toto ne ? Že by byli zavázáni po studiu zůstat a odpracovat?Pamatuji studie- průzkumy,kdy tady řvali,co máme doktorů-co máme nemocnic na obyvatele a najednou ve špitálech není místo pro nemocné a nemáme doktory?O sestrách nemluvě.Čerstvě vystudovaní lékaři mohou klidně hned odejít do zahraničí. Kde je chyba ?Za to máme už i spoustu nekvalitních maturantů a to ještě někteří nahoře chtějí zjednodušit maturity.Kdysi nám školství i zdravotnictví záviděl skoro celý svět a dnes ?Spousta nemakačenků dostane podporu či je živí přídavky na děti(kterých mají dost-počít dítě jediná jednoduchá práce)Tady peníze tečou proudy..A bude,bohužel,hůř-pokus s tím vláda už něco rozumného neudělá.Pokud ještě nezruší co je a nebudeme se léčit(ale jen ti bohatí)v Německu a ostatní prostě nebudou mít šanci,protože zruší i zbytek nemocnic mimo státních a těch moc není.Jak snadné likvidovat.

2 hlasy

Jen k těm nemakančenkům. Tam se velmi tvrdě škrtá, pane, hleděl jsem na to jako zjara. A byl jsem tím velmi potěšen.

0 hlasů

Mně po šesti letech super náročného studia, dalších X letech náročné praxe a spousty peněz vražených ze svého k vystudování na doktora, udělat Čecháčkové to, co dělají doktorům aneb že kdejaký jouda s pěti třídami pomocné školy a autoškoly se má vyjadřovat k tomu, jak který doktor léčí, seru vám na to taky. To je už trochu příliš, aby kdejaký póvl doktorovi vykládal, jak má léčit. Co kdyby doktoři přišli vykládat takovým rozumbradům, aby netvořili zmetky u nich na pracovišti? Kdyby si všichni, co mají v zadeli díru a rozumí té druhé práci jako koza petrželí, šli takhle radit, kam by to došlo?

0 hlasů

To že ty bys cokoli vystudoval nehrozí. Po pravdě dost pochybuju, že bys udělal i tu autoškolu. Takže vyjadřovat se k tomu co dělá nějaký doktor, nebo kdokoli jiný (snad krom uklízečky nádražních hajzlíků) ti nepřísluší. Podle toho, jak jsi "prudce Ynteligentní" a vyjadřuješ se k čemukoli, se spíš zdá, že jsi typický trotl bez zaměstnání, nebo sedící a nudící se někde v neziskovce.

2 hlasy

„Dělnická“ třída promluvila.. 😃 🐂

0 hlasů

No, aspoň chápu význam vašeho blábolu, což se o vás říct nedá, muhehééé. Zkuste si přečíst ještě jednou co jsem napsal já, pak vy, vyfackujte si a jděte se hodit rybám. Už jste naprosto k prdu.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

Sedmička VIP

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.