Volební model
Největší podporu voličů si dál drží ANO, následují Piráti a ODS

20.12.2019 16:00

Největší podporu voličů si podle volebního modelu Centra pro výzkum veřejného mínění dál udržuje hnutí ANO premiéra Andreje Babiše. Nyní by je volilo 29,5 procenta lidí, tedy zhruba stejně jako o měsíc dříve. Obsazení následujících dvou pozic se proměnilo. ODS si pohoršila o 1,5 bodu na 12,5 procenta, a posunula se tak na třetí místo, Piráti se stabilní podporou 14 procent jsou druzí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Zdeněk Šmerda (8 hlasů) 20.12.2019 17:12

  Zase to opoziční tvrdé pěsti "chvilkařům" nezabralo a tak se snaží. ...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 21.12.2019 20:19

  Komu vy říkáte idiot, když nejste schopen pochopit, co píšu? Kde já...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 22.12.2019 16:43

  Mně stačí, když čtu zloděje a primitiva Azteka na diskusi a je mi...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 22.12.2019 16:53

  29% ultrazloděj Babiš, 12.5 procenta tuneláři a loupeživí kapitalisté...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 21.12.2019 09:29

  Kalousek táhne do zadele? No konečně: Ještě vy a vám podobní zloději...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

29% ultrazloděj Babiš, 12.5 procenta tuneláři a loupeživí kapitalisté z ODS, 5% Kalousek, 5% vrazi a lupiči KSČ, dalších 5 zloději s černými zadelemi, to máme cca 57% nepoučitelných českých mudrlantů, kteří ty svoje obrzloděje budou volit pořád. Jak pak chceme dohánět vyspělé země?

1 hlas

Jsi směsný flašinetáři a pokud tu někdo krade byl to dementní ropucha špína už od roku 1990 a 2 biliony zmizeli. I malé dítě by jsi pamatovalo flašinetáři. Tahle vláda udělala alespon něco zbydou po ní úspěchy narozdíl od špiny narezlé řeznické se za něj nemusíme stydět...

0 hlasů

Rozumím. A nezdá se vám, že Havel je jaksi v Iráku, kde s ním čerti orají minové pole a jaksi tu už nepůsobí? A nezdá se vám, že já jen konstatuju, pořád dokola, jaký jsme národ? Tato vláda dělá dluhy v době konjunkce a to nikdo, kdo si říká hospodář, neudělá. Vám to říkat, když berete dávky od státu, je sice blbost, to já vím, ale ono to tak je.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Hlavně ,že krimilník Kalousek se bere na odchod s ním i další Půta a konečně bude i u nás čisto. A dnes ukázala televize jak hnali špinu lidskou a zlodějskou a křiváka Havla z Bratislavy. Krásné a Zopakovat jak s kriminálníkem zatočit. Dost bolo Havla a kameny a jablky mu to nandali. Chemapol Grup lidský odpad společnosti

0 hlasů

Kalousek táhne do zadele? No konečně: Ještě vy a vám podobní zloději do kriminálů i s Babišem, a bude tady klid.

Slováci nehnali Havla, což takové pako jako vy nechápe, oni hnali Čehůňov. Slováci měli plné zuby českého nacionalismu, počešťování a českých podvodů na nejen je, ale i všechny národnostní menšiny v bývalé ČSR. Pak se to táhlo dále i za komanče a ani Havel nebyl schopen tuto nacionalistickou linii nadřazenosti Čechů opustit. Proto Slováci řvali dost bolo Havla, ale oni řvali, což vy netušíte, hlavně: Čecha do mecha a mech do Vltavy! Já vám to nebudu překládat, prdím na vás.

1 hlas

Spíše takoví idioti jako jste pouze vy. A člověk jenž fandí ožranovi a nule z něhož má většina lidi prdel jen ukazuje chorobný mozek. Za takovou špinu jako byl soudruh dementní Have ljenž by se postavil na stranu Adolfa a bojoval s ním. Pokud byste byl duševně v pořádku tak nefandíte kriminálníkovi a zlodějovi.První do basy Kocáb a Horáček a pro ty basa je vždy volná a čekající pojmout i Junka a drnovickou kliku včele Kroupou at jsi odsedí těch 500 miliard vykradnutých bance..

0 hlasů

Komu vy říkáte idiot, když nejste schopen pochopit, co píšu? Kde já že fandím Havlovi, vy láčkovitý blbe! Havel byl naiva, co nám tu nechal dobytek, jako jste vy, u moci.

1 hlas

Dutá hlavo primitivní pokud jste jsi nevšiml a jste analfabet tak to píšu jelikož má někdo potřebu tady vypisovat o tom jak kdo krade. Nebo spíše ted někdo krade.Mě nezajímá hlavo dutá slova o tom,že proč to píšu stejně jako vy píšete o zlodějích. Dobra spíše rada ,abyste jsi soudruhu přečetl jak to vše fungovalo a taky jak špina lidská fungovala. Ostuda ,že lidé musí na toho chudáka ožrana řeznického psa se pořád dívat a ještě za něj to hradit. Lidé jako jste vy asi nikdy nepříjdou na to jak to bylo krásné ,když nám zloděj a primitiv vládl...

0 hlasů

Mně stačí, když čtu zloděje a primitiva Azteka na diskusi a je mi blivno, jak pořád mele, bez ladu a skladu, se slohem pětiletého děcka, něco o Havlovi.

1 hlas

soudruhu nechal nám tu jen zloděje typu Horáčků nebo Kocábů a zlodějská špína byla vymazaná a s pokřiveným charakterem zloděje a zločincem co byl v base.Většina slušných má ze špíny prdel a neschopný primitivní ožran to byl...

0 hlasů

Vaše vyjadřovací schopnosti se rovnají ocelovému oplastovanému pletivu. Vždyť to nemá ani hlavu ani patu. Všecko, co napíšete, je pořád dokola jeden sranec, nedávající ani smysl s vloženýma nadávkama na Havla. Toto:
"Většina slušných má ze špíny prdel a neschopný primitivní ožran to byl..."

Kde máte tu většinu slušných, vy to nejste a ani v tomto národě není většina slušných, pokud slovo slušný nenahradíte slovem zloděj nebo socka nebo frustrát, to by sedělo a k tomu se řadíte.
Co je nám po tom co byl tlučhuba Havel? Co to sem furt serete?

0 hlasů

Praha kraje venkov ----demonstrace a nic se nedeje-chvilkarska pakaz tape a kvili-oraganizatori protestu v pozadi TOPSTANKDU se potaci pod 5%

0 hlasů

No když 95% národa jsou zloději, bodejť by měli podporu, troubové. Větší pitomce, než jsou Chvilkaři, aby jeden pohledal. Hledají podporu u těch, na které útočí: čes*kých chmatáků, lenochů a socek. Jo, to kdyby vám slíbili koblihu, ty byste hýkali jinak, co?

1 hlas

Praha kraje venkov ----demonstrace a nic se nedeje-chvilkarska pakaz tape a kvili-oraganizatori protestu v pozadi TOPSTANKDU se potaci pod 5%

0 hlasů

Stalinismus pomalinku oslabuje. Na rozdíl od Ruska.

https://youtu.be/2Amel8e-P8g

1 hlas

Ubohý CVVM,výsledky z cajkovny.

1 hlas

Zase to opoziční tvrdé pěsti "chvilkařům" nezabralo a tak se snaží.
Spolek „chvilkařů“ rozdává agitační LETÁK neuvědomělým spoluobčanům. Pro
účastníky je totiž plně informativní a nic dalšího už nepotřebují slyšet ani vědět.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . „ CO CHCEME „ . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . .
1. Chceme mít politiky, kteří respektují demokratická pravidla a instituce,
. . nelžou, nekradou, nestraší, nejsou ve střetu zájmu. Apel na příznivce Bakaly.
2. Chceme být občany, kterým záleží na druhých lidech, zajímají se o stav
. . společnosti a převzali za ni svůj díl zodpovědnosti. Krédo pro hnutí ANO.
3. Chceme žít v zemi, v niž se daří svobodě a spravedlnosti, má zdravou krajinu,
. . a kde každý může žít beze strachu, důstojně a rád. Pozdní apel na tradic.strany.
Apel podepíše každý zodpovědný občan co si ještě pamatuje, jak byla moc kdysi
zneužívána a jak se porušovali pravidla v době absolutní svobody 90-tých let a tím
podpoří ty lepší úspěšnější volenější politiky co nešvary minulosti dnes napravují.
Zamezují zneužívání státu a důvěry voličů, zneužívaní médii a politické moci pro
svůj prospěch, ovlivňování justici apod., tak běžné před nástupem hnutí ANO.

8 hlasů

1: a odkud ty politiky jako vytáhnou? Z těch sraček jmenujících se národ če*ský? Víte, kdo nám slušně vládnul v minulosti? Jen cizinci. Jak chcete na toxickém hnoji pěstovat orchideje?
2: Proč chceme? Tak buď jsou nebo nejsou. Za svoji duši odpovídá každý če*ský zloděj sám.
3: No chtít můžete, ale ani vaše děcka se toho nedočkají. Spravedlnost ve státě chmatáků, jahahahaháááá! A kdo mimo vás o ni má zájem?

Takový apel nepodepíšu ani za boha, to jsou kecy pro další blbce, aby tyhle další korytáře vynesli k moci. Tady není jiné řešení než čas, svobodě totiž trvá, než vyroste. Mezitím se musí párkrát pokropit krví tyranů i vlastenců... Nijak jinak to nikdy nefungovalo.

0 hlasů

Spolek „chvilkařů“ rozdává agitační LETÁK neuvědomělým spoluobčanům.................................... - .Vyjste uvědomělý občan? 🐵

1 hlas

Mate muj palec nahoru byla to banda ..................

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.