Výzkum STEM
Nejvyšší popularitu má stále Babiš, nejhůře dopadl Kalousek

01.08.2018 11:51 Původní zpráva

Premiér Andrej Babiš zůstává nejoblíbenějším politikem. Hned ze ním je místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek, třetí je lídr Pirátů Ivan Bartoš. Na čtvrté příčce, avšak s mírným poklesem, se nachází Tomio Okamura z SPD. Vyplývá to z výzkumu neziskového ústavu STEM.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Zdeněk Novotný (3 hlasy) 01.08.2018 12:25

  noooo a jako pres kopirak....... soudruh-StBak Andrej Babis . . ....

 • Zdeněk Novotný (2 hlasy) 01.08.2018 12:53

  nechapu??? kdyz OBCANE Ceske republiky se zhnusene?? divali na...

 • jadoles nepojedu (1 hlas) 02.08.2018 09:18

  Obliba Andreje Babiše pramení z nechuti českého človíčka do něčeho se...

 • jadoles nepojedu (1 hlas) 01.08.2018 17:29

  No,v Grossově příběhu zamlely Boží mlýny velice rychle,a dost...

 • Zdeněk Novotný (1 hlas) 01.08.2018 12:17

  ?? skutecne CHCETE?? naplnovat i v roce 2018 ....... "" Je to...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Obliba Andreje Babiše pramení z nechuti českého človíčka do něčeho se zaplést,a proto vítá každého,kdo mu slíbí nemožné ihned a zázraky do tří dnů.A nebude po něm chtít,aby něco dělal,nebo se nedej bože v něčem angažoval.Blahobyt bez práce,odvěká touha člověka.Stále raději věříme na pohádky s dobrým koncem.Hned po vystřízlivění,ke kterému s želoznou pravidelností dochází,si najdeme jiného spasitele.

1 hlas

Babiš nejlepší premiér od podělanýho roku 1989!!!!

0 hlasů

Rok 1989 - rok, kdy se Halíkův život přisluhovače komunistů a rusáků podělal.

0 hlasů

proč po zkušenostech se standou gross,krysou rath,frackem bém,skřetem john atd. volíme pořád semiti židi jako bureš,bartoš,filip,fiala,faltýnek,michálek a rakušan?klika?

0 hlasů

Kalouskovi ani snad ty dva roky nestály za to,i za to letošní počasí může on.

0 hlasů

nechapu??? kdyz OBCANE Ceske republiky se zhnusene?? divali na pribehy - ktere psali a pisi S M E J D I - - - - -

noooo a pak si voli ???? mega-SMEJDA - ktery kazdodenne okrada obcany - spodnich 10 milionu v CR ..........

7.2018 - POTRAVINY
Globus vyhodil ze sortimentu Babišovy špekáčky. Podle testů nestály za nic - V obchodních domech Globus už nebude možné zakoupit špekáčky od společnosti Krahulík, která patří do koncernu Agrofert, jež je součástí svěřeneckého fondu premiéra Andreje Babiše.

Důvodem vyřazení špekáčků ze sortimentu jsou výsledky testů Státního veterinárního ústavu, na které upozornil pořad A DOST!. Špekáčky Krahulík deklarují 55% podíl masa, ovšem z měření vyplynulo, že masa v nich je pouhých 50,68 %. Špekáčky obsahovaly také naprosté minimum libového masa, stejně jako hovězího masa. Naopak v nich ústav našel 20 dalších ingrediencí. Vzhledem k tomu, že je dle zákona zapotřebí počítat s 10% nejistotou měření, špekáčky normy s odřenýma ušima splňují.

Podle mluvčí Globusu, Pavly Hobíkové, však Globus chce prodávat pouze kvalitní výrobky, a proto Krahulík už v jeho prodejnách nenajdete........

samooooo , ze to neni j e d i n e ............ dalsi???? - Babišovy párky dopadly nejhůře v testu. Kostelec lže zákazníkům ... Frankfurtské párky z Kostelce dopadly ze všech zkoumaných výrobků nejhůře, přestože se jednalo o jedny z nejdražších párků v testu. „Prokázali jsme obsah strojně odděleného masa, výrobcem nedeklarovaného,“ ...... Kostelecké uzeniny, které jsou jednou z vlajkových lodí společnosti Agrofert, tedy zemědělského impéria Andreje Babiše, klamou své zákazníky na obalech svých výrobků. Dokázal to nezávislý průzkum dTestu. Výrobek z Kostelce - v něm laboratoř objevila separát, který výrobce zatajil.

A DALSIIIIIIII podarene vyrobky ........ MLETE MASO chybi 25% masa................... MRAZENE ryby chybi 50% masa - Zboží dováželo Animalco z koncernu Agrofert ministra financí Andreje Babiše......

2 hlasy

noooo a jako pres kopirak.......

soudruh-StBak Andrej Babis . . . . Babiš přiznal, že před volbami 2013 plácal a střílel od boku - to se stalo 5.2015.......

Ministr financí Andrej Babiš poprvé přiznal, jak volil předvolební rétoriku, kterou si získal velkou popularitu u veřejnosti a jeho hnutí ANO se díky tomu dostalo do vlády. Babiš sice uznává, že informace, které používal při snaze získat politickou moc, nebyly podložené,

ale lidem se líbilo poslouchat, že bude líp.

Přitom předseda ANO podle svých slov jen plácal a hovořil bez hlubší znalosti věcí, které kritizoval.

Druhý nejbohatší Čech v rozhovoru pro Hospodářské noviny sice nejprve zapíral, že by mluvil o úniku 200 miliard ze státního rozpočtu ročně, ale později jako obvykle změnil názor.

„Jasně, tak na mítinku něco říkáte bez hlubší znalosti resortu,,“ hájí se Babiš.

nooooooooo a volby 2017 SOK??? a jeste vic obcanu CR voli SOUDRUHA - StBaka Andreje B A B I S E . . .

TAKZE ZPET K - - - Je to suché konstatování skutečnosti.
Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt.

/// Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech 20.10. – 21.10.2017 - ANO 2011- 1 500 113hlasu - 29,64%

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech 25.10. – 26.10.2013 - ANO 2011- 927 240hlasu - 18,65% ///.

3 hlasy

Kdo by taky znal ty ksichty, kteří si přišli do politiky zvýšit své finanční portfolio, nic nedělají, nevystupují s žádnými příspěvky, nebo návrhy na zrušení nějakých zákonů naší přezákonovatělé republiky, jsou to takoví tíší, neznámí parazité, občas zvedající ruku pro to, co jim jejich předseda poručí.

0 hlasů

Kdo by taky znal ty ksichty, kteří si přišli do politiky zvýšit své finanční portfolio, nic nedělají, nevystupují s žádnými příspěvky, nebo návrhy na zrušení nějakých zákonů naší přezákonovatělé republiky, jsou to takoví tíší, neznámí parazité, občas zvedající ruku pro to, co jim jejich předseda poručí.

0 hlasů

?? skutecne CHCETE?? naplnovat i v roce 2018 .......

"" Je to suché konstatování skutečnosti.
Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. "" - to vykrikoval na pude Parlamentu Úterý 21. ledna 1992 Poslanec SN M. Zeman.
?????

. . . . . nejpopularnejsi politik soudruh-pritel z CSSD Standa G R O S S . . . . . .

Stanislav Gross patřil po listopadu 1989 k nadějím obnovené sociální demokracie. Už v červnu 1992 usedl do poslaneckých lavic a postupně získával další funkce, až se v červenci 2004 stal nejmladším premiérem v historii ČR. Křeslo předsedy vlády ale opustil po pouhých osmi měsících kvůli aféře kolem pořízení bytu a později vzbudilo pozornost i jeho neobyčejně rychlé zbohatnutí........

„Původ je tak křišťálově čistý, že prostě ani křišťál křišťálověji čistší být nemůže.“
....hájil těmito slovy Gross coby ministerský předseda nákup luxusního bytu za 4,2 milionu korun. Grosse aféra nakonec stála jak místo preméra, tak předsedání v ČSSD. .....

„Myslím to upřímně.“
S tímto sloganem šel před několika lety Stanislav Gross do krajských a senátních voleb. Heslo, které před jedenácti lety na billboardech zaplavilo téměř celou republiku, se stalo oblíbeným vtipem, zvlášť kvůli pozdější Grossově aféře s tehdy nejasným původem majetku. Po několika letech se však sám Gross svým slovům zasmál. „Pokud chce vrcholový politik být upřímný (teď používám to své zprofanované slovo), nemůže tvrdit, že dělá jen čisté věci,“ uvedl před premiérou dokumentárního cyklu České televize Expremiéři, který se věnoval právě i postavě Stanislava Grosse.

„Naprostá většina z nich (údajů) byly vymyšlené věci, ale některé měly racionální základ. Třeba kolem mého bytu jsem nemluvil úplně otevřeně.“
Jak po letech Gross přiznal, ne ve všem mluvil otevřeně. Nejasný původ peněz na pořízení bytu na pražském Barrandově, o němž mlžil, nebyl ale jedinou kauzou s ním dodnes spojovanou. V roce 2007 vydělal desítky milionů korun díky obchodu s akciemi společnosti Moravia Energo.


...a dalsi a dalsi........

1 hlas

No,v Grossově příběhu zamlely Boží mlýny velice rychle,a dost krutě.Škoda,že v mnoha jiných případech se ani nehnuly.Asi by se to ani nedalo stihnout.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.