Kompletní dokumentace
Nemocnice zveřejní zdravotní stav Miloše Zemana

23.10.2019 11:20

Prezident Miloš Zeman oznámil, že ředitel Ústřední vojenské nemocnice Miroslav Zavoral ve čtvrtek zveřejní jeho kompletní zdravotní dokumentaci.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Bob Kadet (1 hlas) 23.10.2019 18:56

    Tak ten kulisák měl tu palici vypatlanou zřejmě již od narození....

  • František Kytnar (1 hlas) 23.10.2019 12:38

    Zeman má nemocné nohy, ale v havě to má uplně v pořádku, což je...

  • Vlastimil Machura (1 hlas) 23.10.2019 12:19

    A není neuropatie náhodou důsledek cukrovky?

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Země, která zahájila 2. světové války a teď usiluje o vyvolání další, nám bude dál vládnoust skrze neomarxisty v EUrosvazu, pokud urychleně nezačneme řešit CZEXIT!!!!!

LETADLA OSN Z AFRIKY PŘIVÁŽEJÍ MIGRANTY PŘÍMO DO NĚMECKA

Mezinárodní organizace pro migraci (IOM), která je součástí Organizace spojených národů oznámila „vůbec první“ charterový let, který přepraví africké migranty přímo do Německa. Další lety jsou již naplánovány.

V úterý twitterový účet IOM z Etiopie radostně zveřejnil videoklip ukazující 154 somálských „uprchlíků“ přicházejících na letiště Kassel ve spolkové zemi Hesensko.

Titulek tweetu zní: „Stalo se to! V mezinárodním charterovém letu FIRE EVER OSN z Etiopie odletělo 154 uprchlíků z Addis Abeby do Kassel Německa v rámci německého programu přesídlení. Druhý let je naplánován k odletu v polovině listopadu s dalšími 220 uprchlíky.“

Zvláštní styčná kancelář Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) v Addis Abebě v Etiopii rovněž vydala tiskovou zprávu, která popisuje první skupinu migrantů, kteří jsou přesídleni, a taktéž nastínila širší schéma.

Tisková zpráva zní: „Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) v Etiopii uspořádala v úterý svůj první mezinárodní charterový let přepravující 154 somálských uprchlíků, kteří mají být usídleni v Německu. Skupina pobývala v uprchlických táborech Jijiga a Dolo Ado v jižní Etiopii. Zahrnovala 63 mužů a 91 žen, z nichž 47 bylo nezletilých.“

„IOM podporuje německý program pro znovu-usídlování v jejich úsilí o přesídlení 500 uprchlíků žijících v Etiopii do Německa od března. Toto úsilí je úzce koordinováno s Agenturou etiopské vlády pro uprchlíky a navrátilce (ARRA), Agenturou OSN pro uprchlíky (UNHCR) a federální vládou Německa.“

V tiskové zprávě se rovněž uvádí: „Dalších 220 uprchlíků odjede do Německa druhým letem IOM v polovině listopadu.“

Operační důstojník IOM pro etiopii Milun Jovanovic řekl: „Je důležité, abychom usnadnili hladké přesídlení uprchlíků zajištěním bezpečné dopravy.“

“Jsme rádi, že uprchlíci si tento usnadněný charterový let užili od odletu do cíle, aniž by čelili problémům,” dodal Jovanovic.

V loňském roce poslanec Leif-Erik Holm z Alternative for Deutschland (AfD) zjistil, že téměř 30 procent „žadatelů o azyl“ přijelo do Německa letadlem, uvádí Junge Freiheit.

Vzhledem k tomu, že lety OSN s názvem „Uprchlíci pro přesídlení“ nyní oficiálně odlétají přímo z Afriky do Německa, pravděpodobně se tento podíl 30 procent výrazně zvýší.

https://pravyprostor.cz/letadla-osn-z-afriky-privazeji-migranty-primo-do-nemecka/

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tak jsem dnes po 18.hodině poslouchal na ČRo besedu na téma : má veřejnost právo znát zdravotní stav prezidenta. Samozřejmě že se propíral Zeman, a besedující byl Pavko a další kámoš Vendelína flašky - Žantovský+ moderátor. Fakt byla beseda "vyvážená".(blicí smajlík).

0 hlasů

Ačkoliv prezident Miloš Zeman ve středu prohlásil, že ředitel Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) Miroslav Zavoral zveřejní jeho kompletní zdravotní dokumentaci, nemocnice jeho tvrzení jednoznačně popírá. Zveřejněno bude pouze prohlášení...

0 hlasů

Zdravotní dokumentace Zemana je z důvodu utajení pouze v papírové formě - uložena v trezoru. A teď bude zveřejněna?
Nejspíš tak, jako byla tisková "konference" na Homolce, kdy někteří členové koncilia přednesli připravené proslovy a se slovy dotazy se nepřipouští byla "konference" ukončena.

0 hlasů

A není neuropatie náhodou důsledek cukrovky?

1 hlas

Zeman má nemocné nohy, ale v havě to má uplně v pořádku, což je rozhodující. Naproti tomu ožralý kulisák měl nohy zdravé, ale vymatláno v palici.

1 hlas

Tak ten kulisák měl tu palici vypatlanou zřejmě již od narození. Proto ho tak měli rádi v USA.Tam byl lumen.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.