ODS
"Nic nového pod sluncem". Jak reagovaly strany na zvolení Fialy?

19.01.2020 07:58

Lídři opozičních stran gratulují na sociálních sítích Petru Fialovi k dnešnímu znovuzvolení předsedou občanských demokratů. Zatímco Ivan Bartoš (Piráti), Marek Výborný (KDU-ČSL), Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) či Vít Rakušan (STAN) se těší na další spolupráci, předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik popřál Fialovi rozumnou míru ambicí a umění vnímat i názory druhých.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Mach (10 hlasů) 19.01.2020 08:57

  ODS je stranou velkých zlodějů a hloupých voličů. Je smutné že tato...

 • Pavel Rous (8 hlasů) 19.01.2020 09:26

  Nejen to. Od migrační krize je to i strana sluníčkářů a unijních...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 19.01.2020 08:56

  EUROŘÍŠE začíná vystrkovat drápy a to ve velkém …..bylo by vhodné...

 • Karel Kostrč (4 hlasy) 19.01.2020 08:59

  Na nejsprostějším sjezdu všech dob, by l předsedou zvolen předseda..

 • Karel Kostrč (3 hlasy) 19.01.2020 09:29

  ODS, podle kandidáta na 1.místopředsedu,strana kreténů a ubožáků opět...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Intelektuální pomahači politických znásilňovatelů, by napsal asi T. Mann. ČSSD rovněž nikoho nemá, tak angažovali lékaře, orthopéda. Vezme jakoukoliv funkci, hlavně že z toho bude sypat...
Spíš to ukazuje na intelektuální chudobu společnosti jako takové...

0 hlasů

Opoziční lídři gratulují,slaboučký Fiala nebude těžký protivník.Bez charisma,bez programu.

1 hlas

Zvolili si i soudruha podržtašku Vondru. A ten se přihlásil jako havloid a že prý by chtěl US základnu v Ostravě. Kdo tohle může volit, to je mi záhadou. To že by chtěl mít i "národního ptáka" (asi straku) je už jen třešnička na dortíku. Pikantní je, že tenhle trotl by chtěl všelidové hlasování, to že je jeho pastrana proti referendům mu asi nějak ušlo, asi měl zrovna hlavu v us zadku

1 hlas

Bodejť by jim všichni negratulovali ke zvolení svazáčka Fialína a jeho zastupiče Standyjury s obarvenó dóznó a šedivýma fósiskama do funkcí, jsou to oba hrobaři ODS a přeju jim v jejich úsilí hodně úspěchů, aby podzimní komunální volby prosrali a ve velkých parlamentních, aby se nedostali do Sněmovny vůbec!

1 hlas

Bodejť by jim všichni negratulovali ke zvolení svazáčka Fialína a jeho zastupiče Standyjury s obarvenó dóznó a šedivýma fósiskama do funkcí, jsou to oba hrobaři ODS a přeju jim v jejich úsilí hodně úspěchů, aby podzimní komunální volby prosrali a ve velkých parlamentních, aby se nedostali do Sněmovny vůbec!

0 hlasů

Bodejť by jim všichni negratulovali ke zvolení svazáčka Fialína a jeho zastupiče Standyjury s obarvenó dóznó a šedivýma fósiskama do funkcí, jsou to oba hrobaři ODS a přeju jim v jejich úsilí hodně úspěchů, aby podzimní komunální volby prosrali a ve velkých parlamentních, aby se nedostali do Sněmovny vůbec!

0 hlasů

zvoleni sucharu Stanjury a Fialy je dobra zprava-nuda a jediny program antibabiš bude pokračovat

0 hlasů

ODS, podle kandidáta na 1.místopředsedu,strana kreténů a ubožáků opět zvolila předsedu předsedem.

3 hlasy

Na nejsprostějším sjezdu všech dob, by l předsedou zvolen předseda..

4 hlasy

ODS je stranou velkých zlodějů a hloupých voličů. Je smutné že tato strana tu ještě je, ta by měla být už dávno odsouzena a její politici v base. Ty stovky biliónů korun hodnoty co vykradli naší zemi a stále se vykrádá díky nastaveným zákonům co stvořili, je smutné že to občané pořád nepochopili, my jsme jen jejich otroci nic víc.

10 hlasů

...velkých zlodějů a převážně vysokoškolsky vzdělaných hloupých voličů. To je na tom to nejpozoruhodnější. Není hloupost jako hloupost.

2 hlasy

Nejen to. Od migrační krize je to i strana sluníčkářů a unijních poskoků. Proti byl pouze Klaus ml., kterého kvůli tomu vyhodili. Teď zkoušejí vytvářet zdání, že chtějí "bránit normální svět", aby lží nahnali nějaké hlasy.

Ale fakt, že na sněmu mluvil jeden z těch vůbec nejzavilejších a nejdrzejších sluníčkářů Novotný hovoří za vše. Takového vepře nemají ani v TOP09.

8 hlasů

EUROŘÍŠE začíná vystrkovat drápy a to ve velkém

…..bylo by vhodné se podívat na následující video, abyste pochopili, oč vlastně EUROHUJERŮM a EUROŘÍŠI jde. O co se vlastně jedná….

Tak totální diktát a diktatura je zde potvrzena….

Zjednodušeně řečeno: DRŽTE HUBU A ZÁKRYT. JINAK BUDETE ELIMINOVÁNI

https://tadesco.org/eurorise-zacina-vystrkovat-drapy-a-to-vevelkem/
--------------------------------------------

Začiatok konca. Rakúsko má 1. ministerku MigrantkuMoslimku. Príde šaria?

Čo sa to len deje u našich susedov? Odrazu sú „merkelovskejší“ ako Nemecko. Lebo Berlín ešte nie je tak ďaleko ako Viedeň. Minulý týždeň bola v novej Kurzovej vláde za ministerku justície, ku ktorej sú priradené aj rezorty Ústava Rakúska, reformy a deregulácia, vymenovaná politička Zelených, 35 ročná migrantka z Bosny, moslimka Alma Zadič. Je to jedno z najdôležitejších ministerstiev krajiny, ktoré bude pod moslimskou kontrolou, lebo sa dá očakávať, že nová ministerka si tam dosadí niekoľkých a či viacerých jej „blízkych“ ľudí.

https://tadesco.org/zaciatok-konca-rakusko-ma-1-ministerku-migrantkumoslimku-pridesaria/
-------------------------------------------------- - -----------

VELKÁ BRITÁNIE: MUSLIMOVÉ PÁCHAJÍ GENOCIDU BĚLOCHŮ ZA SPOKOJENÉHO PŘIHLÍŽENÍ STÁTNÍ MOCI

MICHAL BRAND

Marian Kechlibar napsal velice dobrý a perfektně „ozdrojovaný“ článek o dalším skandálu v britském chalifátu.

O co jde? Ááále, normálka, jako obvykle, nic zvláštního – muslimové z muslimských znásilňovacích gangů mnoho let znásilňovali, mučili, pohlavně zneužívali a násilím a drogami nutili k prostituci britské dívky. Jako vždy, i tentokrát – to se rozumí samo sebou – tyto závažné, brutální zločiny páchali „britští“ muslimové (zejm. pákistánští muslimové s britským pasem a britskými sociálními dávkami) a to výhradně na bílých britských dívkách „nemigrantského“ původu.

Přeloženo z newspeaku – opět praskl další případ, kdy muslimští přistěhovalci celé roky cíleně znásilňovali, mučili, a násilím a drogami nutili k prostituci výhradně bílé britské dívky a zločiny muslimských přistěhovalců („uprchlíků“) tak navíc měly celou dobu zřejmý rasistický motiv.

Tentokrát tato skutečnost „praskla“ v městě Rochdale. Předchozí města, kde tato „roztomilá, mile kulturně obohacující“ novo-britsko-chalifátská tradice vyšla najevo a nebylo již možné, aby ji „britská“ státní moc i nadále zakrývala před zveřejněním a chránila zločince („kulturní obohocovače“) před potrestáním, tedy mezi další „muslimy multikulturně obohacená“ města (o nichž je to již všeobecně známo!!!), patří Rotherham, Birmingham, Telford, Oxford, Huddersfield, Northam jenom co si teď vzpomínám. Ale nepochybuji o tom, že se nejedná o žádnou lokální záležitost, že se jedná jen o ta města, kde to již prasklo. Jsem si stoprocentně jist, že se tyto rasistické zločiny z nenávisti ze strany muslimů vůči bělochům dějí po celé Británii.

Muslimští přistěhovalci tak Británii úspěšně obohacují. Konkrétně o rasismus, masová znásilňování a sexuální zneužívání, obchod s lidmi, násilím vynucenou prostituci (mnohdy nezletilých dívek, samozřejmě výhradně bílých dívek). Koneckonců, když se člověk projde večer po Václavském nebo Staroměstském náměstí, vidí, že i naši republiku již migranti výrazně obohatili za laskavého a potěšeného přihlížení státní moci včetně kriminální policie a cizinecké policie (o AlHamajdově „ministerstvu vnitra pro islamizaci“ ani nemluvím.) Obchod s drogami a prostituci na Václavském a Staroměstském náměstí již zcela očividně organizují a zajišťují „syrští inženýři, lékaři a doktoři věd“ z Nigérie a Afghánistánu. A pracují o sto šest. Vydělávají nám tak zřejmě na důchody, že? Také ukazují zcela jasně, že xenofobové, kteří škarohlídsky mluvili o nízké kvalifikaci nelegálních migrantů z Afriky a Afghánistánu (ze „Sýrie“), se zcela mýlili. Přitom se jedná očividně o samé chemiky, farmaceuty, gynekology a manažery (organizování prostituce je jistě manažersky nelehký úkol, zejména, když dotyčné dívky a ženy je nutné „tak trošku přinutit“, jak je „hezkou“ tradicí muslimy organizované prostituce s evropským personálem bílých dívek). Jistě jde o samé chemiky, farmaceuty a manažery s univerzitním vzděláním z „Nigerian Criminals Univerzity“ případně na „Afghanistan Islamist Djihad University“ nebo z nějaké podobné, světově proslulé mety vzdělanosti.

https://pravyprostor.cz/velka-britanie-muslimove-pachaji-genocidu-belochu-za-spokojeneho-prihlizeni-statni-moci/

4 hlasy

Jedinou podmínkou o uvažovaném udělení azylu machometánským muslům musí být jejich okakmžitá kastrace, podmíněná vyplácením dávek.

0 hlasů

Překvapivá volby,podobně jako u soudruha Babiše. 😂

2 hlasy

Nebo soudruha dementního fekála a šulina Havla. Naše země nevskvétá a žijou špiny s knírem!

0 hlasů

Hňupe.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.